МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"За свавілля та жертви на Троєщинському ринку мер Омельченко має

08/25/2004 | vmo1
26 серпня 2004 року
МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ


ВАДИМ ГЛАДЧУК: "За свавілля та жертви на Троєщинському ринку мер Омельченко має відповідати своєю посадою!”


Аналітики ВМО “Молодь - надія України” констатують наявність незаконних намірів у Олександра Омельченка перерозподіляти на користь свого оточення ринки столиці. Чи не першою жертвою “чиновницького розбою” по - омельченківські став Привокзальний ринок. Обіцяли держиморди закрити і радіоринок на Караваєвих дачах. Наразі апетит чиновників направлено на Троєщинський.
Навмисно ініційовані Омельченком та його гоп-компанією з Хрещатику, 36 небезпечні події на найбільшому столичному ринку дестабілізують соціально - політичну ситуацію у Києві напередодні президентських виборів. Є вже перші важкотравмовані підприємці...
Лідер ВМО “Молодь - надія України” Вадим ГЛАДЧУК переконаний: "За свавілля та жертви на Троєщинському ринку мер Омельченко має відповідати своєю посадою!”
Всеукраїнське молодіжне об’єднання “Молодь - надія України” вимагає від голови Київської міської державної адміністрації Омельченка негайно розблокувати роботу Троєщинського ринку.
Члени молодіжної організації будуть разом з робітниками Троєщинському ринку захищати їх конституційні права

P.S. Аналітики ВМО “Молодь -надія України” вважають: недарма прес-служба народного депутата Леоніда Черновецького колись повідомляла, що два ДТП у які потрапляли члени його родини влаштовані столичною владою. У молодіжній організації пропонують Генпрокуратурі допитати столичних чиновників про підстроєні вибухи на Троєщині, починаючи з заступника голови КМДА Володимира Ільгова.

Відповіді

 • 2004.08.26 | Роман ShaRP

  Нема ніяких підприємців!

  Нафіга вам ті "підприємці"? Що ето взагалі такоє? Є "квадрати", "метрогради", "глобуси" та інші умєльченкаугодні установи з висачайшє адобрєнимі цінами та націнками. А "підприємців" нема.


  Проти свавілля столичної влади протестували ще три роки тому просто під площею Перемоги, однією з центральних до речі, "підприємці", у яких просто так, надурняка, відібрали кіоски, а назад поставити, навіть власним коштом, не дали. Але то були замасковані агенти ворогів. Бо ніяких "підприємців" насправді нема.

  То саме відбувалося кілька років тому і під метро "Політехнічна", то саме відбувалося і на Майдані Незалежності, то саме відбудеться за Умєльченка де завгодно і коли завгодно. Нема ніяких "підприємців". І не було. Вам все примарилося.

  "Реконструкція" (читай - дєрібан) "радіоринку" на "Караваєвих дачах", кажуть, вже розпочалася, і, здається, без анінайменшого попередження. Бо нема, я вам кажу, ніяких "підприємців".

  Нема і бабок з кравчучками, яких ніби-то розганяють відгодовані ментозаври під укази все того ж вічно молодого в-65-ягодка-опять київського гауляйтера. Просто ментозаврів більше треба, для порядку, а ще краще - персональних, муніципальних ментозаврів, і щоб звалися СС - Сан Саничові, так красівше буде, і шоби всі боялись значіт уважалі.

  А вулиці теж ніхто не перекриває, і мерію ніхто не пікетує, це все така складна хитромудра галюцінація, яку наставили злі чорні деструктивні сили.

  От чому церков треба побільше, обов*язково золотоверхих. І пам*ятників - вони лякають, розганяють.

  Впевнено гуркочуть під столицею новенькі, куплені в минулому році в Пітері поїзди метро. Як же це ви, бідолашний О.О., без подорожчання удвічі подужали? Чи воно з неба впало? Як і рекламні щити в тунелях ескалаторів, рекламні ліхтарі на ескалаторах, рекламні ручки в вагонах, рекламні біг-борди вздовж ліній... А рекламні екрани на станціях та рекламні монітори двосторонні з пласкими панелями в поїздах до Дня Києва хто ставив? Спонсори, як Януковичу поїздку в Афіни, так?

  Хто ще не зрозумів, що ніяких підприємців немає? Дивіться рекламу. "Квадрати" є? Є! "Глобуси" і "Метрогади" є? Є! А підприємці на рекламі є? Нема! Так отож.

  Р.S. А депутат Черновецький багато чого може ляпнути. Не вірите? Почитайте http://maidan.org.ua/n/free/1093122906 , гадаю, це вас переконає.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua