МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Політв’язень переслідує свого ката

08/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Політичний в’язень кумівського режиму Леонід Ковальчук подав до Васильківської міськрайонної прокуратури заяву про злочин, скоєний суддею Тарутіним.

В заяві вказано, що Тарутін Сергій Ігорович, обіймаючи посаду судді Васильківського міськрайонного суду, виніс за відомо неправдиве рішення (вирок), за яким Л. Ковальчука було засуджено до 3,5 років позбавлення волі.

Цей вирок було скасовано рішенням Верховного Суду України, а Апеляційний суд м. Києва своєю Ухвалою компенсував Ковальчуку моральні збитки за незаконне позбавлення волі.

Детально вивчивши багатотомну судову справу, Леонід Ковальчук вважає, що суддя Тарутін має бути притягнений до кримінальної відповідальності за злочин проти правосуддя. Санкція Кримінального Кодексу передбачає покарання за цей злочин до 8 років позбавлення волі. Тепер прокуратура повинна протягом 3 днів або порушити кримінальну справу, або відмовити в її порушенні.

Довідка Майдан-Інформ: Леонід Ковальчук був засуджений за брехливим звинуваченням і достроково звільнений після тривалої боротьби за його свободу. Захисниками Л. Ковальчука були адвокати Іван Макар, Петро Литвин, Семен Островський, донька Наталка Ковальчук, народний депутат України Євген Жовтяк.

Відповіді

  • 2004.08.26 | Pavlo Z.

    Re: Політв’язень переслідує свого ката

    Леоніде, дай Боже, щоб тобі вдалося!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua