МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українські гречкосії злякали бойовиків ІРА

08/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Погані погодні умови для серпня у Великобританії, а також різке падіння цін на зерно в світі, мають катастрофічні наслідки для британських фермерів. Як повідомляє “Німецька хвиля”, однією з причин нинішнього становища з цінами британський щоденник ”Індепендент” вважає насичення ринку дешевою пшеницею з України.

На британських фермерів чекають значні фінансові проблеми через те, що безперервні зливи не дозволяють їм зібрати цьогорічний урожай зернових. Найбільше постраждали сільсько-господарські угіддя півночі Англії, де за літо випало вдвічі більше опадів, ніж звичайно. Британська національна спілка фермерів (NFU) заявила, що половина всієї вирощеної британської пшениці залишається незібраною і гниє на полях.

У попередні роки низьких врожаїв британські фермери виходили зі скрутного становища, відповідно підвищуючи ціни на продукцію. Проте цього разу, як пише ”Індепендент”, ситуацію погіршило впевнене повернення України на світовий ринок пшениці. Часопис пояснює, що на відміну від цього року, торік урожай у ”колишній житниці Радянського Союзу” був напрочуд невдалий.

Ще однією проблемою для британських фермерів є рекордно низький рівень цін на сільськогосподарську продукцію Франції, Іспанії та Італії, де після торішньої посухи цьогоріч збирають великі врожаї. Ціна тонни пшениці у Великобританії нинішнього літа складає 90 євро, що вдвічі менше за минулорічні ціни.

Як стало відомо “Майдан-Інформу”, українських фермерів злякалаcя навіть ірландська партія “Шин Фейн” (“Ми самі”), яка вважається політичним крилом радикальної Ірландської Республіканської Армії. Речинк “Шин Фейн” Катрін Руан повідомила, що фермери з 32 країн Євросоюзу впали в паніку через “деякі аспекти торгівлі українським зерном”.

Коментар “М.-І.”: Браття і сестри, нас чекає велика епоха! Українці підкорили Європу в галузі попси, ми вміємо воювати у “гарячих точках”, ведемо перед у спорті і маємо всі шанси бути не останніми в економічному протистоянні, яке зараз витіснило військове. Треба ще одне – щоб наша влада не здавала ці виграшні позиції перед Заходом чи Сходом.

Тому “Майдан” сподівається, що Янукович не ляже під єврочиновників в обмін на статтю на його підтримку в якій-небудь “Белфаст телеграф”.

Відповіді

  • 2004.08.26 | Navigator

    ІРА - це Імперська Російська Армія ? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua