МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Студентів в Миколаєві б`ють за Ющенка

08/26/2004 | Роман
19 серпня, за п`ять днів до святкування Дня незалежності України, я був затриманий працівниками міліції, які звинуватили мене у написі “Студенти за Ющенка”. На моє прохання, згідно ст.5 Закону України “Про міліцію”, показати посвідчення і представитись, співробітник міліції відповів збиттям з ніг, після чого почав мене душити дубинкою та наніс декілька ударів ногами по голові. Потім я був відведений до обласної державної адміністрації, де і продовжувались тортури.
Приблизно о 4 ранку я був доставлений до відділку міліції Центрального району. На моє прохання визвали мені швидку медичну допомогу. Попередній діагноз лікарів: струс мозку. Вони порадили негайно пройти обстеження в невропатолога. Працівники міліції, знехтувавши застереженнями лікарів, ніяких дій не робили. Цього ж дня відбувся суд, вирок – 5 діб. Два дні я пролежав в камері 2 на 2 метри на бетоні з 5 заарештованими. Через підвищенний тиск (180-190/80) і струсу мозку з носу та вух текла кров, та була постійна блювота.
Після пікетування Управління міліції моєю мамою та активістами Руху, мені визвали швидку і відвезли на обстеження. Обстеження показало, що у мене сильний струс мозку та великі коливання тиску (від такого тиску люди дуже часто вмирають). Після цього ніхто не взяв на себе відповідальність, за те, що сталося. Радує тільки одне – що вийшов на 24 серпня, День незалежності моєї країни. Але в цей день мені було дуже сумно!..
Юрій Бірюк,
Координатор Коаліції молоді “Наша Україна”,
Заступник голови ВГО “Український Молодіжний Собор”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua