МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Учасники голодування ночують під стінами АП

08/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Представники територіальної громади Дем”янецької сільскої ради, що проводять акцію протесту, залишились на ніч на вул. Банковій.

Нагадаємо, що починаючи з 26.08.2004, вони проводять акцію протесту з приводу незаконних дій депутатів сільської ради Дем”янців Переяслав-Хмельницького району Київської області,, а також керівника СПП “Агрофірма “Альта” Григоренка Василя Миколайовича, які намагаються зняти з посади Дем”янецького сільского голову Валентину Вікторівну Губар.

Акція протесту вже принесла перші результати – до селян приїздив голова районної держадміністрації. Таким чином, протестуючі вперше змогли викликати районне начальство в “народ”, до цього дібратись до нього було неможливо.

Голова районної адміністрації був дуже злий, лаявся і намагався розмовляти з селянами з позиції сили. Однак, коли він побачив що люди його не бояться, відкрито звинувачують у тому що він покриває дії місцевого “латифундіста” Григоренка, то попустився і змушений був поїхати ні з чим. Погрози не допомогли.

За наявною інформацією, акція протесту вже викликала серію послідовних стусанів по лінії “Кучма -> губернатор Засуха -> голова районної держадміністрації”.

З селянами спілкувалися ряд депутатів з опозиції. Однак, представників преси за вчорашній день було небагато.

Селяни збираються протестувати щонайменьш до тих пір, поки не відмінять незаконні вибори сільского голови, призначені на 29 серпня.

Вони кажуть, що найбільше їх надихає приклад сумських студентів, які відстоювали свої права і перемогли.

Відповіді

 • 2004.08.27 | Mult

  Re: Учасники голодування ночують під стінами АП

  >Вони кажуть, що найбільше їх надихає приклад сумських студентів, які >відстоювали свої права і перемогли.

  Але шлейф ще довго буде плестися за нами, студентами. Селяни теж мають буди до цього готовими.

  А загалом же, коли таке чуєш про нашу перемогу - стає радісно, що літо пройшло не дарма :) ... і трошки страшно, коли розумієш скільки ця перемога важить не тільки для Сум, але й для всієї України...
 • 2004.08.27 | Mykyta

  Re: Хороший приклад теж буває заразним!

  Майдан-ІНФОРМ пише:

  > Вони кажуть, що найбільше їх надихає приклад сумських студентів, які відстоювали свої права і перемогли.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".