МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Влада розпочинає самий страшний, "путінський" сценарій?

08/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як відомо, президентом Росії в свій час став відносно непопулярний Путін, на хвилі шоку та обурнення після вибухів у містах Росії. Походження вибухів в Росії пов"язують з ФСБ. Ринок Троєщина - початок аналогічного сценарію?

Сьогодні начальник Головного управління МВС України в місті Києві Олександр Мілєнін, доповів що вчора, по-швидкому, наша "доблєстная" міліція затримала 4-х осіб, яких звинувачують в організації терористичного акту на ринку "Троєщинський" в Києві.

За його словами, у затриманих вдома були знайдені схеми вибухових пристроїв, “зняті з Інтернету” – інструкції терористу.

О.Мілєнін також повідомив, що затримані - члени політичних рухів. Зокрема, у двох членів угруповання було вилучено посвідчення членів Української народної партії. Він також сказав, що затримані три чоловіки і одна жінка. Зараз проводяться обшуки та допити свідків, формується доказова частина, щоб справу передати до суду.

За словами Мілєніна, мета теракту - спроба вплинути на політичну ситуацію в країні та створити соціальну напругу серед населення.

Ми дивуємось, як у затриманих не було знайдено на додачу до посвідчень членів УНП ще й аусвайси Аль-Каїди або документів членів "бригад мучеників Аль-Акси".

Ми сподіваємось, що "Наша Україна" якнайшвидше долучиться до юридичного супровіду цієї справи, тому що саме в перші години затримання міліція за допомогою пластикових пакетів на голову та відбивання нирок може змусити 4-х затриманих підписати все що завгодно, в т.ч. їх участь у вбивстві Дж. Ф. Кеннеді.


Схоже, запускається сценарій, в якому "Нашій Україні" та Ющенкові відведена роль "чеченців", які начебто організовують теракти з людськими жертвами, а кандидат від влади, весь у білому та на білому коні (чи на Білоконі? ) буде мочити цих клятих нашистів у сортирі.

Чекайте хвилю геббельсовської пропаганди з цього приводу сьогодні на Інтері, 1+1 та УТ-1.


P.S. існує сильна підозра що саме міліція причетна до вибухів на ринку, про що торговці писали відповідну заяву в прокуратуру ще в червні.

Самі торгавці на ринку, за інформацією нашого джерела, стверджують що до цих подій причетна корпорація "Познякижилбуд", яка вже за чутками, навіть проплатила гроші за землю, на якій розташовано ринок.

У цьому зв"язку вибухи були потрібні як екстра-привід для того щоби закрити ринок.

Відповіді

 • 2004.08.27 | Mykyta

  Потрібно терміново реагувати

  А особливо знайти ту заяву від голови ринку (чи хто він там) в прокуратуру. Ситуація набирає критичного повороту.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.27 | fahid

   Але спокійно!

   Спокій, спокій і ще раз спокій - от що потрібно речникам НУ!!!
   Ніяких обвинувачень влади поки немає доказів!!! Обвинувачувати мають журналісти, експерти, майданівці - вільні стрільці, але не представники Юща..
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.27 | Dworkin

    Очень спокойно!!!

    fahid пише:
    > Спокій, спокій і ще раз спокій - от що потрібно речникам НУ!!!
    > Ніяких обвинувачень влади поки немає доказів!!! Обвинувачувати мають журналісти, експерти, майданівці - вільні стрільці, але не представники Юща..

    Если это действительно ТА САМАЯ провокация, после которой должно НАЧАТЬСЯ, то надо быть очень осторожными! Наверняка организаторы продумали возможные первые эмоциональные шаги в ответ.

    Первые меры предосторожности, что приходит в голову:

    1. Пока НИКАК не вязать это с Ющенко!
    Провокация против УНП, Тарасюка, оппозиции - кого угодно, только не Юща. А то шум по СМИ начнет связывать в массовом сознании мифологемму и укреплять связь: "ЮШЕНКО - ТЕРРОРИЗМ", "ТЕРРОРИЗМ - ЮШЕНКО"!

    2. Защищать обвиняемых даже не по линии "Нашей Украины" (и тем более не от кандидата Ющенко).
    Т.е. правовую поддержку оказывать нужно и очень сильную, но как бы от "добровольных правозащитников", "независимых юристов" и т.п. Попытка поПИАРиться, что "юристы НУ (или Ющенко) оказывают правовую помощь подозреваемым в терроризме" может быть очень ЧЕРНЫМ пиаром.

    3. Пока не делать никаких политических завлений хотя бы несколько дней.
    До тех пор пока замысен и конфигурация провокации не начнут проступать более четко и понятно. Иначе можно случйно наступить на заранее подготовленные грабли. Сторонники Ющенко не разочаруются в нем, если он НЕ начнет тут же делать гневные заявления - это бояться не надо.

    Лучше поберечься!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.28 | Михайло Свистович

     Я не буду втретє ставити свою репліку на цей текст.

     Бо це зветься спамом.
   • 2004.08.28 | Михайло Свистович

    Re: Але спокійно!

    fahid пише:
    > Спокій, спокій і ще раз спокій - от що потрібно речникам НУ!!!
    > Ніяких обвинувачень влади поки немає доказів!!!

    Яких доказів? Заарештовані не вчиняли цих вибухів. У всякому разі ті з них, які належать до НУ. Я їх особисто знаю. НУ вже повинна звинувачувати владу і захищати своїх, чого вона не робить.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.28 | fahid

     Re: Але спокійно!

     > Яких доказів? Заарештовані не вчиняли цих вибухів. У всякому разі ті з них, які належать до НУ. Я їх особисто знаю. НУ вже повинна звинувачувати владу і захищати своїх, чого вона не робить.

     ОК, звиновачувати за арешт - повинни, якщо впевнени в тих людях.
     Ви впевнени - того для мене досить. Звинувачувати за вибухи - НІ.
 • 2004.08.27 | Shooter

  Милиция задержала сотрудницу секретариата УНП (/)

  Милиция задержала сотрудницу секретариата УНП
  Главред


  Украинская народная партия, входящая в блок партий «Наша Украина», заявляет о задержании милицией сотрудницы секретариата партии Натальи Ковальчук, сообщают Українські Новини, ссылаясь на руководителя секретариата УНП Богдана Соколовского.

  По его словам, милиция задержала Ковальчук 26 августа во второй половине дня в центре Киева и удерживает ее в Деснянском районном отделении.

  Соколовский добавил, что милиция не сообщила сотрудникам и родственникам Ковальчук о ее задержании. По его словам, милиция утверждает, что задержала Ковальчук как свидетеля, но отказывается сообщить, по какому делу. Он добавил, что задержанная беременна.

  Соколовский исключает причастность Ковальчук к какому-то ни было преступлению.

  Он сообщил, что сейчас депутаты Верховной Рады от УНП находятся в Деснянском районном отделении милиции Киева с целью получить более полную информацию об обстоятельствах задержания Ковальчук и ее освобождения из-под стражи.

  Напомним, что 26 августа милиция задержала 3 мужчин и 1 женщину по подозрению в организации взрывов на рынке «Троещина» в Киеве. У 2 из задержанных были изъяты удостоверения членов УНП, а также политическая литература.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.27 | vujko

   Ще одна вагітна терористка? Видно руку Монтян!

   Пані Монтян, Ви розпочали нову сторінку в міжнародному тероризмі! Спецгрупа вагітних терористок - жахлива зброя!
 • 2004.08.27 | Navigator

  Невже корабель з Хозяїном вже причалив до Троєщини???

  Згадався ще німий фільм "Дракула". Нагадав ситуацію в Україні перед виборами.
  В Трансільванії викопали вампіра.
  В домовині контробандою везуть на парусному кораблі в Англію.
  Шторм.
  Судно заходить в Темзу.
  Тюрма на березі (!!!).
  В ній сидить (!!) в павутинні і павуках колишній слуга Дракули.
  З наближенням судна починає біснуватись і лізти на стіну з зойками радості, намагаючись вибратись назовні:
  "ХОЗЯЇН ПРИЇХАВ!!!!!!!"
  Невже корабель з Хозяїним вже причалив до Троєщини???
  Бо слуга вже вирвався з ув”язнення і біснується в усій країні!!!
  П”є кров народну.
  :spookie:
 • 2004.08.27 | vujko

  Re: Влада розпочинає самий страшний, "путінський" сценарій?

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Чекайте хвилю геббельсовської пропаганди з цього приводу сьогодні на Інтері, 1+1 та УТ-1.

  Дуже корисно провести контент-аналіз першої реакції власне російських мас-медіа. Може багато що прояснити.

  > P.S. існує сильна підозра що саме міліція причетна до вибухів на ринку, про що торговці писали відповідну заяву в прокуратуру ще в червні.
  >
  > Самі торгавці на ринку, за інформацією нашого джерела, стверджують що до цих подій причетна корпорація "Познякижилбуд", яка вже за чутками, навіть проплатила гроші за землю, на якій розташовано ринок.

  Чи не варто негайно взяти інтерв'ю у якомога більшої кількості торговців?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.29 | Dworkin

   Российские масс-медия сегодня показывали Януковича

   vujko пише:
   > Дуже корисно провести контент-аналіз першої реакції власне російських мас-медіа. Може багато що прояснити.

   Российские масс-медия сегодня показывали Януковича. По НТВ в программе "Женские истории" была длинная душещипательная история для семейного просмотра :)
 • 2004.08.28 | Убітий Єнот

  Re: Влада розпочинає самий страшний, "путінський" сценарій?

  Господа, Ющенко должен реагировать на такое немедленно, он уже время потерял, сейчас все каналы будут орать что Ющенко террорист, а вы в тряпочку молчать, поскольку среди задержанных есть члены "промедведчукоских" организаций ничто не мешает оппозиции обвинить СБУ и Медведчука в организации теракта, тем более что это очень похоже на правду. Так что "спокойно" не получится в любом случае.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.29 | Дюк Рейн

   Меня удивляет позиция НУ

   А на что реагировать, собственно? Пока что "найдены исполнители, которые во всем сознались, сожалеют о содеянном и отказались от адвокатов". Ага, мы все поверили. Даже ученики средней школы знают что это значит. Всем задержанным сейчас нужна срочная помощь, иначе правду мы можем вообще никогда не узнать. Нужно добиться свидания с адвокатами для всех подозреваемых. А "реагировать" можно будет только после суда, когда все обстоятельства будут обнародованы и будут выяснены (я все еще надеюсь) реальные мотивы и возможная причастность подозреваемых к взрывам.

   А пока что меня удивляет позиция "НУ" которая сводится к выяснению партийности задержанных. Милицию это тоже интересовало в первую очередь, кстати. Бравада Зинченко "влада не сподівалася, що ми її викриємо так швидко" выглядид как минимум неуместной. У товарищей головокружение от успехов?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.29 | Михайло Свистович

    Re: Меня вона просто бісить

    Замість того, щоб захистити права людей (в т.ч. і членів НУ, але й нечленів майбутній президент такожє має захищати), НУ кинулась від них відхрещуватися типу "вішайте на них все, що завгодно, тільки нас не чіпайте". Це просто підло.
 • 2004.08.29 | Максим’як

  Re: Суть страшного сценарію - повні штани г.. у влади (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua