МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як вам закінчення ери Кучми ?

08/27/2004 | Ukrpatriot(patriot)

На ім'я Президента України продовжують надходити привітання з нагоди Дня Незалежності України26.08.04 16:03


     На ім'я Президента України Леоніда Кучми продовжують надходити привітання з нагоди Дня Незалежності України.
     У телеграмі Папи Римського Іоанна Павла ІІ, зокрема, йдеться: "Я бажаю українцям та іншим народам, що населяють Вашу країну, єдності та солідарності між собою, процвітання завдяки легітимному економічному прогресу, шанування духовності кожної особистості.
     З відкритим серцем благословляю Вашу Високоповажність та народ України".

     Вітальну телеграму Главі Української держави надіслав також Президент Федеративної Республіки Німеччини Хорст Келер. "Німеччина й надалі активно та охоче розвиватиме взаємини з Україною, яка відзначатиметься рисами демократії, правової держави та ринкової економіки", - йдеться у привітанні. Хорст Келер побажав Україні великих успіхів у подоланні тих викликів, які виникли перед нею, та щасливого майбуття в мирі, свободі й добробуті.
     З Днем Незалежності Президента України в своїй телеграмі привітав також Великий Герцог Люксембурзький Анрі.

http://www.president.gov.ua/news/280576281.html

Де реакція опозиції, щоб засудити неопозиційного Папу :) Це просто жах!

Відповіді

 • 2004.08.27 | Оk

  А папа справді мав підстави вітати народ у Вашій особі ? (-)

 • 2004.08.27 | Sean

  Тому він і свята людина, що благословляє, а не роздає анафеми

  Ukrpatriot(patriot) пише:
  > У телеграмі Папи Римського Іоанна Павла ІІ, зокрема, йдеться: "Я бажаю українцям та іншим народам, що населяють Вашу країну, єдності та солідарності між собою, процвітання завдяки легітимному економічному прогресу, шанування духовності кожної особистості.
  >      З відкритим серцем благословляю Вашу Високоповажність та народ України".

  Ну? І що? Бажає. Особисто я з великою пошаною приймаю і дякую.

  >      Вітальну телеграму Главі Української держави надіслав також Президент Федеративної Республіки Німеччини Хорст Келер. "Німеччина й надалі активно та охоче розвиватиме взаємини з Україною, яка відзначатиметься рисами демократії, правової держави та ринкової економіки", - йдеться у привітанні. Хорст Келер побажав Україні великих успіхів у подоланні тих викликів, які виникли перед нею, та щасливого майбуття в мирі, свободі й добробуті.
  Ну? І що? Розвиватиме коли відзначатиметься. Правильно робитиме.
  Бажає успіхів. Спасибі.

  В чому проблема? В фефекті сприйняття? Так хто Вам винен?

  > Де реакція опозиції, щоб засудити неопозиційного Папу :) Це просто жах!
  То стріляйтеся.
 • 2004.08.27 | Горицвіт

  Переграєте

  > "Я бажаю українцям та іншим народам, що населяють Вашу країну, єдності та солідарності між собою, процвітання завдяки легітимному економічному прогресу, шанування духовності кожної особистості. З відкритим серцем благословляю Вашу Високоповажність та народ України".


  Вчитайтеся в ці слова. Побажання єдності та солідарності народу, легітимного економічного прогресу, і так далі – але не підтримка режиму, як вам хотілось би, напевно, бачити.
 • 2004.08.27 | Shooter

  "Блискуче"

  Ера Кучми-Кравчука.

  1. З 1991-го по 1998 в Україні був встановлений НЕГАТИВНИЙ СВІТОВИЙ РЕКОРД з падіння національного продукту: БІЛЬШЕ ЯК В ДВА РАЗИ.

  2. В 2004 році GDP України становить 65% від рівня 1991, в той час як, скажімо, західні сусіди вийшли на рівень 1991 ще в 1996-му - 1999-му, країни Балтії сьогодні мають 0,9 - 0,95 від згаданого рівня. Тому всі байки про "бурноє економічєскоє развітіє" є повною аналогією до того, що бандити з великої дороги (які сьогодні при владі в Україні) спочатку обдерли прохожого до гола, а потім, "с барского плєча" кинули йому вкрадену в нього ж білизну і назвали це "бурним развітієм".

  3. Україна ДРУГА ЗЗАДУ в Європі за рівнем зарплат (після Молдови).

  4. Україна ДРУГА ЗЗАДУ в Європі за рівнем пенсій.

  5. З 1991-го по 2004 населення України зменшилося на 4 мільйони.

  6. Рівень життя в Україні сьогодні - один з найнижчих в Європі.
  Навіть в пошматованій війною Боснії та Герцеговині чи "надзвичайно розвинутій" Албанії рівень життя вищий (дані найсвіжішого Human Development Report Аґенції ООН з людського розвитку). Нижче України в Європі по цьому показнику - лише Туреччина та Молдова.

  7. Рівень корупції та політичного впливу на економіку - один з найвищих в світі. В найсвіжішому Індексі Економічної Свободи серед оцінюваних 127 країн Україна ділить "почесне" 107 місце з такими "передовими та розвинутими" країнами як Руанда, Ніґерія та Колубмія.

  8. Після 13 "блискучих" років 3-5 млн. українців, будучи не в змозі прогодувати свою родину, були змушені виїхати на заробітки "в світи".

  Ще там які "успіхи" забули?...Тотальна цензура в медіях, тотальна залежність суддів від влади та бандюків, фальшування виборів етс.

  Суцільні "прєлєсті". :gun:


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua