МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Є два варіанти повалення режиму.

08/27/2004 | Максим’як
1. Валити вже.
2. Чекати коли режим щось таке-е-е вдіє, ну, що вже далі не можна.

Проблема другого варіанту, за який чіпко тримається Ющенко у тому, що критерії "щось таке-е-е" так само розтяжимі, як терпіння вола-Ющенка.

Головне питання сьогодення: "Так хто не дозрів до повалення режиму - народ чи бійці з режимом?"

Вже все конкретизувалося. Мороз всрав... і нічого вже не означає, як Ребров для українського футболу - ім"я залишилося, а кишка тонка. Залишилися Ющенко і Тимошенко.

Як на мою думку, ніж доказувати режиму перемогу Ющенка після 31 жовтня 2004 року, краще зараз це робити вже.

Дивно все виглядає. Кучма, який без п"яти хвилин стане ніхто, крутить "процесами", тримає на контролі. Диктатор вже на ладан дише - а вони його партрету страхаються...

Ну, чому досі не зрівняна із землею студія 1+1 чи Інтер?, сяде 10-20, а може і ні. Владу потрібно захоплювати у Києві - переферія не грає ролі.

Відповіді

 • 2004.08.27 | SSB

  Повалення режиму та інше. WWW.ZAKON.KS.UA

  Вірно жоден режим сам ніколи не падав. Більш того, для самозбереження, як ми бачимо по останнім подіям, режим розпочав провокації і залякування опозиції та їм симпатизуючим. Режим не враховує лише те, що люди мають природне право захищати своє життя. А ті умови, що створив режим для 95% населення України у регіонах(де, як Ви кажете вже нічого значення немає), таки і є прямою загрозою для життя людей. Доказів цього сучасного геноциду проти власного народу в
  Україні достатньо. Уламки цього комунобандитського терористичного режиму справді утримують в руках репресивну машину - суди, міліцію, прокуратуру, СБУ, податківців та інш. І дійсно вся керівна(і керована з москви)братія режиму сконцентрована саме у Києві. Але ніякі спільні чи розрознені заяви режиму не спростують того факту що більшисть службовців у міліції, прокуратурі, СБУ люди, які наближені до народу, обізнані з його бідами і співчувають йому( ми маємо на увазі нормальних людей) Крім того всім відомо що згідно Загальної декларації прав людини, яку комуністи ігнорували весь час, люди
  мають право повстати проти злиднів і гноблення, як що силою Закону їх права не захищаються. Права людини в Україні не захищаються 13 років. Правовий безлад та ліцемірне відношення до Конституції в Україні призвели до масового порушення прав людини. Суди і прокуратура відмовляються захищати право людей на своєчасну і гідну зарплату і в той же час підтримують монополістів у наданні послуг( які до речі не надають належним чином, або з необгрунтовано завищеними тарифами). Людей загоняють у кут. Це сплановано для громадського спалаху та очикуваємого соціального вибуху. Дійсно в такий випадок режим із задоволенням оголосить Чр.Стан для забезпечення громадського порядку. Але вся провина і відповідальність за розвиток таких подій цілком поляже на комунобандитському режимі кучмаків. Як Ющенку обійти ці проблеми, як використати настрої людей і не сповзти у прірву соцвибуху, що 13 років рив режим? Питання складне, але має відповідь.Вважаємо Ющенко її знає. І хоча регіони підконтрольні злочинному адмінресурсу тут теж вирішується доля України. Тут будуть готувати головні фокуси під час виборів.

  Ющенко, Мороз, Тимошенко повинні єдиним фронтом протистояти режиму
  і це буде гарантією повалення режиму кучмаків.

  P.S.
  Між нами і не для друку:
  Козацька порада Ющ(ми не про внески), як майбутньому президенту - скоріше позбавитись сраколізів, бо це знов згубить Українську Яблоню.
 • 2004.08.28 | пан Roller

  Вы не хотите голосовать?

  Максим’як пише:
  > 1. Валити вже.
  > 2. Чекати коли режим щось таке-е-е вдіє, ну, що вже далі не можна.
  >
  > >
  > Як на мою думку, ніж доказувати режиму перемогу Ющенка після 31 жовтня 2004 року, краще зараз це робити вже.

  Чем краще?

  > До выборов осталось 65 дней.Вы не хотите голосовать?

  Brgds
  >
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.28 | rais

   Re: Вы не хотите голосовать?

   Так, мабуть ледацюга страшенний.
   З такими режим не зберегти...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.28 | пан Roller

    Гражданина, ты тудой не ходи. Ты сюдой, на выборы ходи.

    rais пише:
    > Так, мабуть ледацюга страшенний.
    > З такими режим не зберегти...

    Режим не консервы. Таких не берут в космонавты.

    Brgds
  • 2004.08.28 | Максим’як

   Re: Роллєр, вчи українську мову, або не встрявай

   коли її не розумієш.

   Виборів ніхто не буде відміняти, але суспільство повинно вже сьогодні висловлювати у категоричних, силових формах своє незадоволення діями режиму.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.28 | пан Roller

    За свой базар учитесь отвечать прямо.

    Роллєр, вчи українську мову, або не встрявай
    Максим’як пише:
    > коли її не розумієш.


    > Вопросы мовы обсуждаются в разделе мова.Пора бы Вам запомнить. В разделе мова есть мой самоучитель по укрмове, в архиве .


    Замечу, что для голосования не нужно знать мову в совершенстве.

    Для того что бы проголосовать против Ющенко достаточно ничего не писать против его Имени.На какой мове не писать -не вопрос.Хоть на английской.

    > Виборів ніхто не буде відміняти, але суспільство повинно вже сьогодні висловлювати у категоричних, силових формах своє незадоволення діями режиму.

    Вы категоричны в своих оценках. Но, в своем постинге вы говорили не об отмене выборов, не об мове, и не о категоричных высловливаниях.
    А совсем о другом.Перечитайте.

    Поцему, постараетесь не увиливать от ответов.

    За свой базар учитесь отвечать.


    Brgds
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.28 | Максим’як

     Re: Ролєр, ти ж не потребуєш пояснень. Воно як горохом до тебе(-

 • 2004.08.28 | Englishman

  Можете мене записувати в агенти Кучми,

  СДПУО чи Моссаду, але суті це не змінює- ваш варіант є 100% програшним_ ніхто валити режим до виборів не буде, Захід нас не підтримає, і у влади будуть всі козирі застосувати силу, найжорсткішим чином.

  Як вам сказав Свистович, вперед на барикади, показувати приклад.


  Максим’як пише:
  > 1. Валити вже.
  > 2. Чекати коли режим щось таке-е-е вдіє, ну, що вже далі не можна.
  >
  > Проблема другого варіанту, за який чіпко тримається Ющенко у тому, що критерії "щось таке-е-е" так само розтяжимі, як терпіння вола-Ющенка.
  >
  > Головне питання сьогодення: "Так хто не дозрів до повалення режиму - народ чи бійці з режимом?"
  >
  > Вже все конкретизувалося. Мороз всрав... і нічого вже не означає, як Ребров для українського футболу - ім"я залишилося, а кишка тонка. Залишилися Ющенко і Тимошенко.
  >
  > Як на мою думку, ніж доказувати режиму перемогу Ющенка після 31 жовтня 2004 року, краще зараз це робити вже.
  >
  > Дивно все виглядає. Кучма, який без п"яти хвилин стане ніхто, крутить "процесами", тримає на контролі. Диктатор вже на ладан дише - а вони його партрету страхаються...
  >
  > Ну, чому досі не зрівняна із землею студія 1+1 чи Інтер?, сяде 10-20, а може і ні. Владу потрібно захоплювати у Києві - переферія не грає ролі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.28 | Максим’як

   Re: Проблеми з українською мовою, або у страху очі великі

   Валити - це дієслово недоконаного виду.
   Повалити - це доконаний вид.

   Отже, кінцева мета повалення режиму, а валити вже - це означає приступати до цієї праці сьогодні, а не вичікувати якогось надзвичайного випадку.

   Один із варіантів, наприклад, розгром однієї із студій 1+1 або інтер. Я ж написав, що може сісти 20 осіб, але це власне на кілька тижнів.

   Причина до таких дій є зрозуміла і приклад конкретний є - ринок Троєщина і затримання "терористів" із народної партії.

   Тут ідіоту зрозуміло, що Ющенко і його прихильники будуть звинувачені у тероризмі, навіть якщо вони на печі сидітимуть.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.28 | casesensitive

    один "герой" у нас уже есть

    я так понимаю, это бесстрашный пан Максимяк, ведущий всех за собой в атаку на злодейское ТиВи. Осталось найти еще 19 идиотов.

    Рецепт коктейля молотова найдете в интернете, адрес студии есть у них на сайте. При "задержании" прикрывайте голову и почки, в СИЗО (или внутренней тюрьме СБУ) не уставайте повторять себе что это "всего лишь на несколько недель" -- к вам отнесутся с пониманием, я уверен. Удачи.
 • 2004.08.28 | rais

  Толерантні ви наші і соромливі до ліцемірства

  Накинулись на Максим'яка - не дай боже казати за повалення режиму
  тут навіть кучмогейтнуті починають шарахатись. А ті що вчора казали - ну ПОВСТАНЬ Україно, де зараз? Теж виправдовують репресивні дїї режиму? В тероризмі їх звинуватять, а як же! Саме головні терористи і розробили і прзвели до цієї ситуації в Україні.
  Інші (Дворкін, наприклад) не безпідставно попереджають - все після виборів буде вирішуватися у судах. Чиїх судах? Тих що призначає і затверджує режим? Тобто знов мова про кулака. А ми тут соромно відкрещуємося від думки про те що якійсь дядя Петя візьме десь у регіоні нарешті старі дідові вила замість того щоб начипити собі на лоба хустинку -"Я голодую", а бо замість грюкання порожньою шахтарською каскою по підлозі... Таку толерантність ми спотерігаємо всі 13 років правління цього злочинного режиму.

  Тому замість відхрещення від можливих наслідків і цілком реальних подій краще б розгорнули лікбез для цівільного населення для самозахисту. Як поводитись людям під час таких подій щоб зберегти себе, дітей, жинок. Опозиція негайно повинна розробити на цю тему листівки з поясненням хто є автором такого розвитку подій і як мах захистити себе. Така самооборона навіть совдепом не була заборонена. А у цей час коли наше життя для кучмаків не є великою цінністтю про це треба починати говорити людям голосно. Захист цівільного населення під час таких подій - питання серьойзне. Тема важлива і опозиція повинна розробити її як найшвидше, бо режиму будь яка кількість жертв лише на користь. Окремо на цю тему напишу більше.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.28 | пан Roller

   Заграница нам поможет?

   rais пише:
   Як поводитись людям під час таких подій щоб зберегти себе, дітей, жинок. Опозиція негайно повинна розробити на цю тему листівки

   Brgds
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.28 | rais

    Поддерживаю Макс. - действовать нужно немедленно.

    Заграница нам поможет?- пишут товарищи. Вам и преступному режиму кучмаков уже ни что не поможет. А вот предупредить людей о возможном развитии событий и таким образом защитить их это действительно вопрос серьезный и Максимьяк правильно и вовремя его поднимает. Хотелось бы надеятся что опозиция это понимает тоже. Ее действия должны быть мгновенны. Люди должны быть вооружены знаниями по самозащите, знать источники опасности, быть скоординироваными для отпора любых противоправных действий против себя. Думаю Максимьяк, Свистович и др.
    приближенные к опозиции люди должны срочно доложить об этой идеи лично Ющ. Мор. Тим.

    Только их взаимодействие будет способствовать поваленню режима при минимальных последсвиях для жизни и здоровья людей.

    Действовать немедленно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.29 | пан Roller

     Re: Действовать немедленно.

     rais пише:

     >
     > Действовать немедленно.

     Слушаюсь.

     Brgds
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.29 | rais

      Re: Действовать немедленно.

      Слушайся Гавришей, Тенкишей и других капитанов...
      Не думаю что остальные такие же дураки.
  • 2004.08.28 | Михайло Свистович

   Re: Толерантні ви наші і соромливі до ліцемірства

   rais пише:
   > Накинулись на Максим'яка - не дай боже казати за повалення режиму

   Накинулись на мудака, який цинічно пропонує сісти іншим, а сам ховається по інтернетах.
 • 2004.08.28 | Максим’як

  Re: Ще раз про повалення влади.

  Отже, є головна ідея мого допису:
  Приступати до повалення режиму вже сьогодні, вибори мають тільки бути завершальним етапом, а не початковим. У Грузії вони стали першим етапом, потім відбулися другі вибори.

  Наприклад, Тимошенко та інші опозиційні політики стверджують, що не допустять до фальсифікації виборів.

  Проблема полягає у тому, що процес фальсифікації виборів вже триває, зокрема нв ТБ і найпершим кроком було б правильно зліквідувати ці центри фальсифікації.

  Масові протести опозиції проти фальсифікації виборів повинні відбуватися вже. Якого вони рівня можуть досягти - це покаже сам процес. Може вдасться відправити у відставку весь пакет міністрів силовиків і генпрокурора, може вдасться відібрати ліцензії каналів ТБ, може Кучмі здадуть нерви і він втече до Москви.

  Валити режим потрібно вже, поки він не дійшов до крайньої межі істерії і не почав арештовувати всіх, підривати гексогеном метро та житлові будинки чи робити підпали Верховної Ради і т.п.

  Якщо зараз, вже, не створити тиску на режим, то проблем буде більше 31 жовтня і зусиль прийдеться більше затратити.
 • 2004.08.28 | Максим’як

  Мотивом взрывов на Троещине...свержение существующего в Украине

  Сам факт постановки так питання, що вибух у сміттєвому контейнері ставив за мету повалити існуючий лад в Україні, тобто, режим Кучми є досить смішним.

  Все зліплено на швидку руку (хоч би Кучма десь у радіусі кілометра був до контейнера), але головна суть цього уроку, що ОПОЗИЦІЯ дозволяє режиму реалізовувати такі проекти, зайнявшись агітаційною кампанією на переферії, а тим часом, після кількох подібних вибухів, а може і більш трагічніших, Київ буде ЗАКОННО перетворений у тимчасову зону, де заборонені будь-які зібрання іт.п.

  Отже,виводити людей на вулиці у Києві проти режиму потрібно вже.

  ---------------------------------
  28.08.2004, 11:49
  Мотивом взрывов на Троещине была дестабилизация ситуации и свержение существующего в Украине строя, - МВД

  Грузинского варианта в Украине не будет, - заявил заместитель Министра внутренних дел Украины Петр Опанасенко на пресс-конференции в субботу, посвященной событиям на Троещинском рынке в Киеве.
  По его словам, милиция будет делать все возможное для того, что бы президентские выборы прошли в правовом поле, а также приложит максимум усилий для защиты всех кандидатов в президенты, - передает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ.

  П.Опанасенко также не исключил, что в связи с политическим подтекстом указанного дела оно может быть передано в Генпрокуратуру.

  В свою очередь, как сообщил начальник главного управления Министерства внутренних дел Украины в Киеве Александр Миленин, задержанные по подозрению в совершении взрыва, среди которых - двое членов организации "Тризуб", один ассистент звукооператора "5-го канала" Д.Савченко и четвертый, который имел удостоверение члена УНП, полностью сознались в совершении преступления.

  Вместе с тем он отметил, что милиция не может сейчас ответить, являются ли документы, обнаруженные у задержанных, подлинными, в частности, удостоверение члена УНП, поскольку по данному вопросу будет назначена дополнительная следственная экспертиза.

  Отвечая на вопрос журналистов о том, при каких обстоятельствах и по подозрению в чем был задержан сотрудник "5-го канала", в милиции ответили, что это тайна следствия.

  Вместе с тем П.Опанасенко сообщил, что милиция задержала еще одного соучастника преступления в Черниговской области. Также он заявил, что задержанная по данному делу член Секретариата УНП Наталия Ковальчук проходит по указанному делу как свидетель.

  По словам П.Опанасенко, задержанные признались, что мотивом для совершения данного преступления была дестабилизация ситуации и свержение существующего в Украине строя.

  В милиции сообщили, что задержанные на данный момент жалеют, что они совершили такое преступление.

  При этом журналистам не ответили, кто именно признался в совершении преступления, ссылаясь на тайну следствия.

  Кроме того, в ходе пресс-конференции П.Опанасенко заявил, что имеющиеся в распоряжении милиции современные технические средства позволили ей уже в первый день видеть, "откуда и кто дал указание на совершение этого преступления".

  По его словам, "дальнейшая работа милиции показала, что есть лица, которые причастны к этому преступлению".

  По словам Опанасенко, лица, которые "дали команду нажать кнопку, установлены", и в данный момент следствие проводит следственные действия по организаторам взрыва.

  "Более предметно об этом вы услышите в суде", - заявил Опанасенко.

  Он также сообщил, что трое из задержанных уже арестованы, а в отношении четвертого в ближайшее время будет рассмотрен вопрос о мере пресечения.

  По словам Опанасенко, уже установлено, что ни один из задержанных не имеет никакого отношения к преступным группировкам, ни один ни разу не был судим. Двое из указанных людей имеют высшее образование.

  "Нас удивило, почему так случилось, что такие люди причастны к совершению такого тяжкого преступления", - отметил он.

  Опанасенко заявил, что задержанные около трех месяцев готовились к совершению преступления, в частности, провели несколько испытаний в пригороде Киева.

  Кроме того, журналистам сообщили, что задержанные изучали все рынки Киева, но остановились на Троещинском, поскольку он является самым большим в Киеве, а сам объект был избран в связи с тем, что это место большого скопления народа.

  Во время пресс-конференции журналистам были продемонстрированы вещественные доказательства, которые были изъяты у подозреваемых, в частности литература и детали взрывных устройств. Среди литературы очень много листовок Виктора Ющенко.

  Отвечая на вопрос журналистов о том, являются ли листовки запрещенной литературой, замминистра внутренних дел ответил, что "оценку этим доказательствам будут давать эксперты".  ЛIГАБiзнесIнформ
  украинская Сеть деловой информации
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.28 | Максим’як

   Re: І ось, справжні праві, Бойко і Корчинський кладуть бомбу під

   І ось, справжні праві, Бойко і Корчинський кладуть бомбу під режим Кучми.

   Мені це сподобалося.

   Можна бути провокатором, наприклад, Бойку і Корчинському, але не можна мати організацію провокаторів. Треба ж когось вербувати?

   Рано чи пізно, воно спрацьовує і справа терориста Корчинського буде продовжена його бійцями, які переконані і щиро вірять у ідею.
 • 2004.08.28 | Михайло Свистович

  Re: Є два варіанти повалення режиму.

  Максим’як пише:
  >
  > Ну, чому досі не зрівняна із землею студія 1+1 чи Інтер?

  Бо Ви замість того, щоб зрівняти, ховаєтесь по інтернет-форумах, підбурюючи до криміналу інших ;) А самому слабо?

  >
  > сяде 10-20, а може і ні.

  От і покажіть приклад. Сядьте ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.28 | Максим’як

   Re: Я теоретик - це ви з Уколовим практики повалення Кучми (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.28 | casesensitive

    я -- дешевый провокатор

    так будет точнее (и честнее), isn't it?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.28 | Михайло Свистович

     дуже можливо Re: я -- дешевый провокатор

     У всякому разі розглядатиму це як можливий варіант. А тему як можливий прокол.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.29 | Максим’як

      Re: Не дивно, що Ющенко у 2001 подібні заклики називав провокаці

      А все досить просто зрозуміти - Мороз із спецслужбами знімали Ющенка із голови уряду. Тоді Мороз кричав, щоб Ющенко приєднувався до нього, щоб прогнати Кучми. Тоді "не було провокації", тоді "не було проколів". Не буду показувати пальцем, завдяки яким провокаторам сіли за грати молоді хлопці.

      Зараз все просто: перемога на виборах = поваленню режиму.

      І це сьогодні режим Кучми робить замахи на Ющенка, підкладає на ринку бомби, тероризує молодь, спонукає до самоспалення іт.д.

      Для вас це вже недостатньо для протесту проти режиму? Та ні, просто не має надійного даху у вигляді Мороза і СБУ, тому мої заклики трактуються, як провокація.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.29 | Михайло Свистович

       Ви не зрозуміли, що я писав ЛИШЕ про Ваші моральні

       (точніше аморальні) якості? Якщо Вам незрозуміло, що закликати когось робити щось, за що можна загриміти за грати (і прямо казати, що нічого страшного, якщо хтось постраждає), а самому відсиджуватися в інтернеті, є верхом цинізму, то я не в силах допомогти.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.29 | Максим’як

        Яка проблема Свистович? У моїй моралі? Ви коментуєте, як Білокон

        Ну, Білоконя зрозуміло, йому сташно за своє майбутнє...

        Мороза теж зрозуміти не важко, там багато документів може вилізти із архівів спецслужб на публіку.

        А Ви, Свистович, чого гальма викинули? Адже заклик валити режим є КОНСТИТУЦІЙНИМ. Я ж не закликаю валити просто владу, а РЕЖИМ. Все просто,якщо влада визнає, що такі заклики спрямовані проти неї, то вона визнає, що є режимом, а отже визнає правомірність і законність таких закликів.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.29 | ts

         Проблема не лише Свистовича.

         Мах. пояснює дуже зрозуміло про те що режим сам штовхає суспільство у прірву соціального вибуху. У прірву яку цей режим нарив за 13 років правління комунобанди кучмістів. Питання яке підняв Мах.
         це питання безпеки українців сьогодні і питання їх майбутньої безпеки. Тому краще розберіться хто тут мудак, дурак та провокатор.
         А стосовно політиків і практиків, Михайлу треба бути скромнішим. Десь вже почало заносити? Ця проблема бачу загальна для наближених. ПОРА на землю. Бажано в ренгіони. Бажано з листівками ПОРА! Вони будуть гарно виглядати на біг-мордах, тому що... Вам ще праактикуватися і практикуватися...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.08.30 | Михайло Свистович

          В мене немає проблем. Бо моє слово не розходиться з моїм ділом.

          ts пише:
          > Мах. пояснює дуже зрозуміло про те що режим сам штовхає суспільство у прірву соціального вибуху. У прірву яку цей режим нарив за 13 років правління комунобанди кучмістів. Питання яке підняв Мах.
          > це питання безпеки українців сьогодні і питання їх майбутньої безпеки. Тому краще розберіться хто тут мудак, дурак та провокатор.

          Бла-бла-бла. Мудаком є кожен, який штовхає людей на небезпеку, а сам відсиджується по кущах. І сотні гарних і правильних слів про злочинний режим не прикриють цього мудацтва.

          Десь вже почало заносити?

          Не почало.

          > Вам ще праактикуватися і практикуватися...

          Ну то повчіть мене, як робити. Тільки не словом, а ділом.
        • 2004.08.30 | Михайло Свистович

         Саме у Вашій моралі. І де коментар Білоконя для порівняння?

         Максим’як пише:
         >
         > А Ви, Свистович, чого гальма викинули? Адже заклик валити режим є КОНСТИТУЦІЙНИМ. Я ж не закликаю валити просто владу, а РЕЖИМ.

         Максим"яче, не відбріхуйтесь. Де я написав щось проти того, щоб валити режим? Я за. Я тільки проти гнилої моралі, коли той, хто закликає людей до дій, за які ті люди можуьть постраждати, а сам відсиджується по кущах. Якщо закликаєте до такого - майте сміливість взяти у цьому участь.
   • 2004.08.28 | Михайло Свистович

    Я теж теоретик. Але змушений стати практиком, бо їх не вистачає.

    Що заважає стати практиком Вам? Страх?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.28 | Максим’як

     Re: Теоретиками стають після набуття практичних навиків.

     Михайло Свистович пише:
     > Що заважає стати практиком Вам? Страх?

     Теоретиками стають після набуття практичних навиків. Я давно пройшов вік Степана Бандери, коли він себе присвятив боротьбі:)

     Зрештою, жарти чи закиди, не мають жодного стосунку до поставленого питання про повалення режиму, бо такі, як Ви чи Уколов чи Девранд та десяток інших сумнівних типів, які крутяться наколо Вас, займають далеко не прозору і конкретну позицію у житті, щоб перед вами робити звіти.

     Режим потрібно валити вже - це головна ідея і ніяка не провокація. Що із того вийде - буде видно у процесі. Але Ющенко і Тимошенко зобов"язані вивести на 2 вересня під Верховну Раду кілька десятків тисяч. Питань назбиралося вже досить до режиму.

     Що Вам Свистович не подобається, то можете із соратником Уколовим обговорювати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.29 | Михайло Свистович

      Re: Теоретиками стають після набуття практичних навиків.

      Максим’як пише:
      >
      > Теоретиками стають після набуття практичних навиків. Я давно пройшов вік Степана Бандери, коли він себе присвятив боротьбі:)

      Я теж. Ну і що?

      >
      > Зрештою, жарти чи закиди, не мають жодного стосунку до поставленого питання про повалення режиму, бо такі, як Ви чи Уколов чи Девранд та десяток інших сумнівних типів, які крутяться наколо Вас, займають далеко не прозору і конкретну позицію у житті, щоб перед вами робити звіти.

      Сумнівний тип - це Ви. А ми на диво прозорі. І нас уже давно сотні.

      >
      > Що Вам Свистович не подобається

      Мені не подобається, коли хтось з-за рогу закликає когось робити те, що для когось може стати тюрмою, а сам хтось цього робити не бажає. Закликаючи - показуй приклад.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.29 | rais

       I все ж по суті питання.

       Вибачаюсь, що заважаю з'ясувати важливе питання ваших особистих досягнень у боротьбі з Кучмізмом - хочу повернутися до дрібниць життєвих.

       Питання "політикам" з майдану та з інших місць - ви привернули увагу опозиції до питання активного лікбезу населення стосовно самозахисту від протиправних дій репресивної машини режиму та під час можливих сутичок? Бандити при владі готові в будь який час розгорнути свій сценарій подій. Як людям себе захищати? Де їх реакція?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.30 | Михайло Свистович

        Re: I все ж по суті питання.

        rais пише:
        > Вибачаюсь, що заважаю з'ясувати важливе питання ваших особистих досягнень у боротьбі з Кучмізмом

        Тут не обговорюються мої особисті досягнення, тут іде мова про мудаків, які закликають до чогось інших, а самі відсиджуються.

        >
        > Питання "політикам" з майдану

        Ми не політики. Ми такі люди, як і Ви, з тими ж можливостями.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua