МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хто такий Роман "Козак"?

08/27/2004 | Poplar
Повернемося в минуле Романа "Козака":
"така маргінальна, фактично неіснуюча структура, як «ОУН в Україні», керована паном Козаком, свого часу була підібрана і вжита для відповідних потреб Богданом Бойком — коли той ініціював створення «третього Руху». "
"...«ОУН в Україні» ...партійку, контроль над якою багато хто з політологів приписує спецслужбам"
http://www.umoloda.kiev.ua/number/82/115/2339/
та


http://portal.lviv.ua/digest/2004/05/19/100829.html

Відповіді

 • 2004.08.27 | Poplar

  http://media.topping.com.ua/printnews/217514.html

  http://media.topping.com.ua/printnews/217514.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.27 | Poplar

   http://tribuna.com.ua/politics/2004/05/19/10002.html

   http://tribuna.com.ua/politics/2004/05/19/10002.html

   Політика
   Мукачево-2 відбудеться у Львові?

   Юрій БОГУН, Львів [19.05.2004]   Міський голова Львова Любомир Буняк підписав свідоцтво про реєстрацію ініціативної групи з проведення референдуму за дострокове припинення його повноважень. Таким чином вперше в Україні починається збір підписів за проведення такого референдуму. За кілька місяців Буняк може втратити посаду мера.

   Ініціаторами відкликання Буняка виступають партія "ОУН в Україні", незалежна профспілка освітян і громадська організація "Скнилівська трагедія". Основними претензіями до мера є невиплата заборгованості вчителям із заробітної плати і невирішення проблем з водою у місті.

   Для підтримки вимоги про проведення місцевого референдуму ініціативний групі протягом місяця необхідно зібрати 60178 підписів громадян, що мають право на участь в референдумі та постійно проживають у межах зазначаеної території (тобто 10% населення, що має право голосу).

   Група планує розпочати збір підписів з четверга. "Як тільки нам видадуть бланки - останній термін у середу - то ми відразу розпочинаємо збір підписів", - розповів лідер партії ОУН в Україні Роман Козак.

   "Ми йшли на збори, а нас післали "на х.."

   Кількома днями раніше у Львові відбулися збори громадян, на яких власне було розпочато процедуру підготовки до референдуму. Учасники зборів запропонували винести одне питання: "Чи підтримуєте Ви, щоб у відповідності з ст. 79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні, достроково припинити повноваження міського голови Львова Любомира Буняка, оскільки його діяльність суперечить інтересам громади міста, порушує Конституцію України, права і свободи громадян?"

   Збори ці відбувалися специфічно. До редакції газети Львівської міської ради "Ратуша" потім завітала велика група львів'ян, зі скаргою на те, що лідер "ОУН в Україні" з ними не розрахувався. "Нам зателефонували і попросили привести на збори людей, - розповіла учасниця акції Людмила Піддубна, - за кожну "голову" пообіцяли заплатити по 10 гривень. Я сама - домогосподарка, чоловік "чорнобилець", не працює, для нас 20 гривень за кількагодинне сидіння - це є значні гроші".
   За словами пані Піддубної, вони з чоловіком зібрали понад 40 осіб, які чесно зареєструвались і відсиділи в залі. Після цього вони до вечора марно чекали під пам'ятником Івана Франка координатора акції Олега Александрова, який мав розрахуватись. Врешті-решт, повернувшись до палацу, де проходили збори, "активісти" побачили під стінами таку картину: наелектризований натовп трясе пана Александрова. Дісталося й чоловікові Людмили Піддубної, якого такожє звинуватили у присвоєнні грошей.
   Аби вгамувати пристрасті, розповіла жертва антимерівських зборів, "Александров витягнув 20 доларів США і віддав їх незадоволеним, потім віддав ще 10 гривень, і врешті-решт витягнув і всунув в руки останню гривню .

   Пізніше "непроплачені" учасники зборів пішли з'ясовувати стосунки безпосередньо до самого Романа Козака, але досвідчений оунівець в Україні заявив, що вперше чує про такі неподобства, і платити прохачам категорично відмовився.

   Пані Піддубна стверджує: "Ми б до редакції не пішли, але коли нас послали "на х...", це переповнило чашу терпіння".

   Пізніше відбулися збори міської Незалежної профспілки працівників освіти, які теж підтримали ідею референдуму. Ініціативна група #2 подасть документи на реєстрацію.

   ...
 • 2004.08.27 | fahid

  Вже писав хтось - андроїд (-)

 • 2004.08.28 | Михайло Свистович

  Це такий мудак, якого навіть згадувати не варто (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua