МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Через 70 років "вороги народу" знову швидко зізнаються. (/)

08/28/2004 | Роман ShaRP
http://www.ictv.ua/ru/content/publications/ukraine/dsfhj_sefn.html

МВД: четверо задержанных признались в организации взрывов на рынке

Как сообщили ICTV в департаменте по связям с общественностью МВД, в ходе оперативно-розыскных мероприятий на основе композиционных портретов были задержаны четыре жителя Киева, "которые признались в совершении указанных преступлений". Позже был задержан житель Черниговской области.

В сообщении говорится, что среди задержанных киевлян - двое бывших членов радикальной Всеукраинской организации "Тризуб", один из которых работает ассистентом звукорежиссера украинской оппозиционной телекомпании "Пятый канал", а второй имел удостоверение члена Украинской народной партии.

"Как пояснили двое из задержанных, мотивом к совершению ими этих преступлений была дестабилизация ситуации, свержение действующего государственного строя", - подчеркивается в сообщении.

Во время проведения обысков сотрудники милиции изъяли около 300 граммов смеси аммиачной селитры и магния, 700 миллилитров нитроглицерина, два аккумулятора "Крона", порох, пластиковые трубки, используемые в качестве запалов, а также металлические гвозди, аналогичные тем, которые использовались во взрывных устройствах. Также у подозреваемых были изъяты распечатанные из интернета рекомендации по подготовке взрывных устройств и указания террористу, а также экстремистская литература.


Я можу повірити в те, що знайшлася група ідіотів, яка влаштувала сама вибухи на ринку, чи яку до того підштовхнули.

Проте нічим іншим крім ідиотизму чи провокації влади це бути не може. І мені здається, що хіба що сама влада та менти з тим не погодяться.

Відповіді

 • 2004.08.28 | Михайло Свистович

  Цікаво, чого вони не вказують, у кого саме вилучили?

  Я точно знаю, що в Тараса Швиденко нічого подібного не вилучили. Інші ж до НУ стосунку не мають.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.28 | Роман ShaRP

   Бо вони не знають.

   Михайло Свистович пише:
   > Я точно знаю, що в Тараса Швиденко нічого подібного не вилучили. Інші ж до НУ стосунку не мають.

   Скидається на те, що, зіткнувшись з справжнім масовим спонтанним народним спротивом, чого в Києві, здається, дуже давно не було (демонстрації демонстраціями, але перекрити міст - це сильно), ментовське начальство дико розгубилося, і вирішило, що можуть початися другі Суми, якщо не гірше.

   Оскільки надлишком розуму ментовка не страждала ніколи, в них виник *супер-план* "швидко розкрити резонансний злочин". Проте швидкість, як завжди, не гарантує якості, тож наявність "проріх" у "справі" "хуліганів, що хотіли повалити існуючий лад" неминуча (та й взагалі "шиті" справи - вони за те й звуться "шитими").

   Просто дивина, як це затримані ще досі не зізналися у підриві Дарницького суду, де судили Монтян. Для підвищення статистики розкриття і посилення "політичного" впливу.


   На місці 5-го каналу я б відправив на Троєщинский ринок знімальну групу у супроводі УНПівців. Вона мала б ходити по ринку, та задавати лише одне питання: "Як Ви гадаєте, хто стоїть за цими вибухами?", або "Чи Ви вірите в те, що це організували ми?" (канал, партія, блок).
   При необхідності - обіцяти людям "чорні прямокутники" чи "пікселізацію" обличчя, себто анонімність.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.29 | Чучхе

    Владі потрібен Фантомас

    Потрібен такий "Громадянин К," великий і невловимий демон зла, на якого можна було б списувати все - і вибухи і вбивства і навіть оту машину з пляшками з напалмом яка типу на швидкості 180 км/г врізалась в дерево, причому жодної плішки не розбилося (пам"ятаєте, була така історія позаминулого року). Тоді б можна було б кожний раз говорити "є неспростовні докази причетності до (вставити чого) громадянина К." Причому цього громадянина потрібно вигадувати заново, бо тема Лазаренка вже себе вичерпала.
 • 2004.08.28 | casesensitive

  хи-хи-хи

  из аммиачной селитры с магнием получится отличная дымовуха, но никак не бомба. Нитроглицерин наши террористы на трамвае раздолбанном везли на базар? :)))
  Но перл, канешна, это "аналогичные [b]металлические[/b] гвозди".

  Ыыыыы -- далеко нашим до ФСБ, те хоть пацанский гексоген везде обнаруживают.
 • 2004.08.29 | Михайло Свистович

  А, так це брехня.

  Роман ShaRP пише:
  >
  > МВД: четверо задержанных признались в организации взрывов на рынке

  Наталка ні в чому не зізнавалась. Гадаю, що й інші (принаймні деякі) також. Мабуть тому до них нікого не допускають.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua