МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Олеся Горгота: "від того,як поводились міліціонери, в мене виник силь

08/28/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Дівчат, яких затримали 26 серпня, в обід, разом з Н. Ковальчук, відпустили лише близько 24-00. В міліції: матірна лайка міліціянтів, погрози, грубе поводження.


В "Метрограді", де їх було затримано в обід, у них одразу відібрали мобільні телефони. Ті, хто затримували, довго відмовлялись показати документи.

Їх вивели до машини, сказавши що вони схожі на тих хто робив крадіжку, і що потрібно пройти процедуру "впізнання". Люди, що були в машині, поводили себе грубо, погрожували та брудно лаялись.

Замість печерського їх привезли в Деснянський РВВС, де виявилось що вони "свідки по справі вибухів".

Їх розвели по різним кімнатам, та Олесю одразу почали запитувати про Н. Ковальчук: звідки знаю, як довго, кого знаю з її оточення.

Запитали, чи є членом УНП (вона відповіла що принципово безпартійна), де була 20 серпня.

Після довгої розмови вона підписала свідчення, де було одне питання: чи знає когось з Савченка, Пастуха, Швиденка - ледь знає Швиденка.

Після розмови була інша розмова з іншими людьми. Ці питали про політичну ситуацію, яка країна подобається. На відповідь - європейська запитали "а чому не Росія чи Китай?"

Не давали виходити з відділку, хоча відмовлялись казати затримана вона чи ні.

Їх та ще одну затриману дівчину відпустили близько 24 години ночі.

Олеся каже, що від грубої та нахабної поведінки міліції у неї до сих пір не пройшов сильний психологічний стрес.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".