МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ВМО відкидає політичний підтекст вибухів

08/28/2004 | vmo1
UNIAN Online (ukr) 28.08.2004


[ назад ]


16:12 ВМО “МОЛОДЬ – НАДІЯ УКРАЇНИ” КАТЕГОРИЧНО ВІДКИДАЄ ПОЛІТИЧНИЙ ПІДТЕКСТ ВИБУХІВ НА ТРОЄЩИНСЬКОМУ РИНКУ

Київ. 28 серпня. УНІАН. Всеукраїнське молодіжне об'єднання “Молодь – надія України” категорично відкидає політичний підтекст вибухів на Троєщинському ринку.

Як повідомляє інформбюлетень “Молодіжні хроніки”, ВМО вважає “сирою та необґрунтованою версію ЦГЗ МВС України про передвиборчий характер вибухів на Троєщині та відкидає зв'язок з Української народної партії, називаючи її “провокацією СДПУ(о) та російських політтехнологів”.

Голова ВМО Вадим ГЛАДЧУК наголошує виключно на економічних мотивах провокації, спрямованої на черговий перерозподіл земельних ділянок у столиці, нагадуючи про нещодавні спроби закриття столичною мерією Привокзального ринку та радіоринку на Караваєвих дачах.

На його думку, “вибухи були використані столичними чиновниками, які спочатку прийняли необгрунтоване рішення про закриття ринку на невизначений час, аби надалі його взагалі ліквідувати”. Лідер ВМО підкреслює, що саме через це 15 тисяч людей, які “годують свої родини за рахунок підприємницької діяльності на цьому ринку” розпочали мітингувати та дехто з них з відчаю вийшов блокувати проїжджу частину вулиць. В.ГЛАДЧУК стверджує, що “ДАІ від столичної влади навмисно не була дана вказівка перенаправити рух транспорту іншими вулицями. Таким чином штучно була створена небезпечна для життя громадян критична ситуація, внаслідок якої було травмовано декілька осіб, і двоє, за даними підприємців, загинуло”.

Як повідомляв УНІАН, 20 серпня близько 18.00 в Києві на Троєщинському ринку сталося два вибухи, внаслідок яких постраждало 14 осіб. До лікарні швидкої медичної допомоги госпіталізовано 11 осіб, одна із постраждалих померла в лікарні. Руйнувань будівельних конструкцій та торговельних павільйонів не сталося. За фактом події проводиться розслідування.

За словами керівника столичної міліції Олександра МІЛЕНІНА, мета теракту - спроба вплинути на політичну ситуацію в країні та створити соціальну напругу серед населення.

#


(c) UNIAN

Відповіді

 • 2004.08.28 | vmo1

  Re: ВМО відкидає політичний підтекст вибухів

  29 серпня 2004 року
  МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
  ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  ВМО “МОЛОДЬ – НАДІЯ УКРАЇНИ” КАТЕГОРИЧНО ВІДКИДАЄ ПОЛІТИЧНИЙ ПІДТЕКСТ ВИБУХІВ НА ТРОЄЩИНСЬКОМУ РИНКУ
  Всеукраїнське молодіжне об'єднання “Молодь – надія України” категорично відкидає політичний підтекст вибухів на Троєщинському ринку.
  Аналітики ВМО “Молодь - надія України” вважають “сирим та необґрунтованим повідомлення ЦГЗ МВС України про передвиборчий характер вибухів на
  Троєщині та відкидають зв'язок з Українською народною партією, називаючи оприлюдену версію “провокацією СДПУ(о) та російських
  політтехнологів Марата Гельмана та Гліба Павловського”.
  Голова організації Вадим ГЛАДЧУК наголошує виключно на економічних мотивах провокації, спрямованої на черговий перерозподіл земельних
  ділянок у столиці, нагадуючи про нещодавні спроби закриття столичною мерією Привокзального ринку та радіоринку на Караваєвих дачах.
  На його думку, “вибухи були використані столичними чиновниками, які спочатку прийняли необгрунтоване рішення про закриття ринку на
  невизначений час, аби надалі його взагалі ліквідувати”. Лідер ВМО підкреслює, що саме через це 15 тисяч людей, які “годують свої родини за
  рахунок підприємницької діяльності на цьому ринку” розпочали мітингувати та дехто з них з відчаю вийшов блокувати проїжджу частину вулиць.
  В.ГЛАДЧУК стверджує, що “ДАІ від Олександра Омельченка навмисно не була дана вказівка перенаправити рух транспорту іншими вулицями. Таким
  чином штучно була створена небезпечна для життя громадян критична ситуація, внаслідок якої було травмовано декілька осіб, і двоє, за даними
  підприємців, загинуло”.
  ВМО “Молодь - надія України” 30 серпня 2004 року о 12-00 біля столичної мерії (Хрещатик, 36) проведе пікетування із вимогами про відставку
  та притягнення до кримінальної відповідальності “за статтею про зловживання владою та службовим становищем” міського голови Олександра
  Омельченка у зв’язку з трагедією, яка сталася внаслідок блокування роботи Троєщинськоого ринку.
  Молодь також розпочне щоденний збір підписів під відкритим звернення до Генпрокурора про порушення кримінальної справи проти мера столиці
  за статтею про зловживання владою та службовим становищем.
 • 2004.08.28 | Максим’як

  Re: Омельченко каже те саме.

  Гладчук, не туліть до вибіхів на Троєщині Омельченка, бо ваші версії висмоктані з палця :) і так само тупо виглядають, як і версії міліції.
  -----------------------------
  Міліція затримала 4 підозрюваних в організації вибуху на ринку "Троєщина"
  http://www.day.kiev.ua/100020/
  ----------------------------------------------------------------------

  Міліція затримала 3 чоловіків та 1 жінку за підозрою в організації вибухів на ринку "Троєщина" у Києві.
  Про це журналістам сказав начальник Управління Міністерства внутрішніх справ у Києві Олександр Міленін.
  Він повідомив, що причетність затриманих до вибухів доведена.
  Міліція при обшуку вилучила у них схеми для виготовлення вибухових пристроїв, узяті затриманими з Інтернету.
  Міліція також вилучила у 2 із затриманих посвідчення членів Української народної партії, а також політичну літературу.
  Міленін також сказав, що мотивами затриманих були бажання вплинути на політичну ситуацію і спричинити соціальне напруження.
  "У них вилучені посвідчення, і, крім того, мотиви вибуху були спрямовані на те, щоб уплинути на політичну ситуацію і спричинити соціальне напруження", - сказав він.
  Мер Києва Олександр Омельченко заявив журналістам, що вважає адміністрацію ринку винною у тому, що вона не змогла забезпечити належний порядок і охорону на ринку.
  Омельченко також вважає, що організаторами вибуху могли бути кримінальні структури.
  "Адміністрація ринку не забезпечила належного порядку, охорони, що дало можливість деструктивним структурам, які можна називати кримінальними структурами або воюючими кланами, з'ясовувати відносини або виживати один одного, або залякувати один одного", - сказав Омельченко.

  Він також спростував інформацію про те, що під час акції протесту працівників ринку "Троєщина" проти його закриття загинули люди.
  "Це все плітки", - сказав Омельченко.
  Як повідомляло агентство, у п'ятницю, 20 серпня, близько 18:00 на київському ринку "Троещина" відбулося 2 вибухи, у результаті яких постраждали 14 чоловік.
  Попередньо встановлено, що вибухнули саморобні вибухові пристрої, що знаходилися в сміттєвих баках.
  24 серпня одна з потерпілих померла у лікарні.
  Київська міська адміністрація створила комісію з установлення причин вибухів на ринку "Троєщина".
  Міліція порушила кримінальну справу за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу "Хуліганство", що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 7 років, і за статтею 121 "Навмисне важке тілесне ушкодження", що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років.

  за матеріалами www.ukranews.com
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.28 | Роман ShaRP

   Йой, який наш гауляйтер Умєльченко розумний.

   Максим’як пише:
   > Мер Києва Олександр Омельченко заявив журналістам, що вважає адміністрацію ринку винною у тому, що вона не змогла забезпечити належний порядок і охорону на ринку.

   Вибачте, але поставити біля кожної урни охоронця - просто неможливо. Це знають усі, тому бомби в урнах для сміття рвуться по всьому світу, і ніхто ще не придумав від того "ліків".

   Так що гауляйтер просто каже те, що йому вигідно, а вигідно йому у цій ситуації саме закриття ринку.


   Невже ще хтось не знає, що СС Умєльченко фанатично ненавидить дві речі - ринки та трамваї?
  • 2004.08.28 | Vadym Gladchuk

   Re: Омельченко каже те саме.

   НЕ теж саме!!!
   “ДАІ від Олександра Омельченка навмисно не була дана вказівка перенаправити рух транспорту іншими вулицями. Таким
   чином штучно була створена небезпечна для життя громадян критична ситуація, внаслідок якої було травмовано декілька осіб, і двоє, за даними підприємців, загинуло”.
   Тут мова про те що людей на вулиці давили як тарганів... А жирні борови з КМДА чекали, що вони розбіжаться :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.29 | Максим’як

    Re: Гладчук, не має ДАІ від Омельченка і не було ніколи.

    Ви це прекрасно самі знаєте, як не має ДАІ від Буняка чи іншого мера міста. Такі твердження є надто натягнуті і звучать досить примітивно.

    Чи маю доказувати, що ні МВС ні СБУ не керуються Омельченком. Омельченко нікому із МВС не може ні наказати ні заборонити пускати транспорт чи робити об"їзди. Омельченка, може легко, без будь-яких наслідків, послати будь-який офіцер ДАІ, хіба має потребу у квартирі, а так Омельченко для них ніхто.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.29 | Vadym Gladchuk

     Re: Гладчук, не має ДАІ від Омельченка і не було ніколи.

     Добре, але рішення про НЕЗАКОННЕ закриття ринку все ж Омеля приймав!
     Тому люди вийшли на вулицю, а вони їх автомобілями, автомобілями :(
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.29 | Максим’як

      Re: Ну, вже, хоч на половину згодні.

      Не треба стріляти по горобцях, бо Омельченко у цій ситуації є горобець чи просто звучне слово, яке відвертає увагу від головних винуватців, які сидять на Банковій.
    • 2004.08.29 | ГРАД

     Re: Гладчук, не має ДАІ від Омельченка і не було ніколи.

     Максим’як пише:
     > Ви це прекрасно самі знаєте, як не має ДАІ від Буняка чи іншого мера міста. Такі твердження є надто натягнуті і звучать досить примітивно.
     >
     > Чи маю доказувати, що ні МВС ні СБУ не керуються Омельченком. Омельченко нікому із МВС не може ні наказати ні заборонити пускати транспорт чи робити об"їзди. Омельченка, може легко, без будь-яких наслідків, послати будь-який офіцер ДАІ, хіба має потребу у квартирі, а так Омельченко для них ніхто.

     А коли Омельченко звернеться до міністра МВС (копію звернення до ЗМІ, ВР та президента) із вимогою звільнити низку керівних офіцерів ДАІ за невжиття заходів чи навмисне створення ситуації небезпечної для життя громадян?
     Що тоді?
     А якщо перед цим буде надано письмової вимоги до керівництва ДАІ (чи СБУ,МВД) забезпечити об"їзди та інші заходи?
     У КМДА важелі впливу Є!!!
     А от те що ними не скористувались - це вже посадовий злочин!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua