МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

УВАГА!!! Сьогодні вибори у Полтавську обласну раду!!!

08/29/2004 | Олег Верник "Ліва ініціатива"
Олег Верник "Захист праці"


Триває запекла боротьба за місце депутата в Полтавську обласну Раду між діючим Головою Полтавської облдержадміністрації Олександром Удовиченком та Головою Пирятинської незалежної профспілки "Захист праці" Ігорєм Степаніщевим. 29 серпня буде остаточно вирішено хто з них переможе.

Вже зараз аналітики відмічають, що вибори у трьох округах у Полтавську обласну раду є остаточним тренуванням адмінресурсу у справі контролю за волевиявленням виборців та отриманню гарантованого технологічного виграшу на президентських виборах. Але ж пересічні пирятинці стали на заваді цім планам адмінресурсу. Відомо, що під Удовиченком крісло вже давно не виглядає стабільним, та чутки про його звільнення з посади Голови Полтаської облдержадміністрації ще до першого туру президентських виборів виглядають цілком зрозумілими, зважаючи на дуже низький рейтинг в Полтавщині діючого премьера Віктора Януковича. Саме тому крісло пересічного депутата обласної ради виглядає для губернатора достатньо пристойним через його майбутню спробу очолити Полтавську обласну раду.

Останні рейтинги показують, що Удовиченко трохи програє у симпатіях Голові незалежної профспілки "Захист праці" Ігорю Степаніщеву, людині, відомої у Пирятині боротьбою проти грабіжницької приватизації Пирятинського сирзаводу Поштово-пенсійним Банком "Аваль". Виступаючи на захист пайовиків підприємства та трудового колективу сирзавода, Степаніщев став фактично лідером всіх опозиційних владі політичних сил Пирятинського району Полтавської області. Спектр підтримки альтернативного губернатору Удовиченку кандидата коливається від БЮТу до КПУ.

Брутальний тиск з боку влади на Степаніщева та його прихільників посилюється кожного дня. Учора 27 серпня був звільнений з роботи Голова осередку профспілки "Захист праці" на Пирятинському сирзаводі водій Станістав Маляренко через провокацію адміністрації проти профспілкового лідера. Посилюється тиск на інших активістів профспілки "Захист праці". Але ж пирятинців не зламати ніяким адмінресурсом. Прийшов час змін, вже дихае на пирятинщині вітер свободи. 29 серпня є етапним пунктом для розвитку робітничої профспілкової мережі "Захисту праці". Боротьба буде продовжена. Хай живе робітнича та профспілкова солідарність!

Відповіді

  • 2004.08.29 | Чучхе

    Якщо там є спостерігачі CIS EMO мені нічого хвилюватися (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua