МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Там, де яйця не допоможуть (мій експірієнс №2)

08/29/2004 | otar
Вчора, сидячи за майже святковим столом у гостях в однієї львівської родини, я познайомився з першими в моєму житті 2 людьми, які збираються голосувати за Януковича. Обоє російськомовні. Одна людина зі Львова, інша - з Ужгорода. Одній людині 40, іншій за 60.

Розкрутити їх на відверту розмову було тяжко, бо а)вони вважають мене "нациком", який точно не поважатиме їхній вибір; б)тут же був присутній голова сім'ї, який збирається голосувати за Ющенка, але принципово не терпить розмов про політику. І все ж мені вдалося почути хоч трохи їхньої аргументації.

Жінка, 40 років, російськомовна, Львів:

- Ну, я просто не знаю... За кого еще голосовать...
- Вы, молодые, хотите перемен. А мы успели попробовать стабильности, и нам хочется стабильности! Поэтому мы будем голосовать за то, чтобы всё было, как есть.
- Он всё-таки сильный политик. Кто может быть лучше?
(натякаю на Ющенка)
- Ющенко? Ну, знаешь... Вообще-то мне он довольно симпатичен. Но он какой-то... какой-то...

Вступає чоловік, 60 років, російськомовний, Ужгород, доти мовчав:

- Ющенко - врун! Он - как лиса! То туда, то сюда! То одним угодить, то другим!

Жінка:
- Я видела по телевизору того журналиста, которого охрана Ющенко била! Это ужасно! Как можно за них голосовать?

Чоловік:
- Да это не тот Ющенко, это брат его, да!

Жінка:
- А, ну всё равно. Я считаю, что нельзя голосовать за человека, который ведёт за собой такое окружение.

(м'яко заперечую, що ми обираємо президента, а не оточення; вони не хочуть чути; кажу, що так чи інакше при владі стоять бандити, але таких поганих бандитів, як зараз, варто змінити на трохи кращих бандитів; сміються)

Чоловік (підсумовує):

- Я считаю, что ТОЛЬКО Янукович! Потому что он будет делать то, что себе сейчас запланировал. Продолжать то, что делает сейчас.

(западає гнітюча тиша)

Отак, панове... А ви яйцями по біґмордах кидаєтесь. Для мене це був шок, і тим більшою була гіркота, що моє становище гостя не дозволяло мені бути занадто нав'язливим у цій суперечці, тож я анітрохи не похитнув намірів цих людей голосувати за Януковича. Єдине, що мені вдалось - пару разів повторити, що, якщо їхній голос не "за Януковича", а "проти Ющенка", то нехай краще голосують проти всіх. З цим вони хоча б частково погодились.
Ці люди - більш-менш освічені, більш-менш інтелігентні, розумні. Їхня "стабільність", ототожнювана з Януковичем у майбутньому - це всього лише можливість купити в хату нові шпалери або їсти раз на кілька днів м'ясо. Вони бояться змін; кажуть, що їх аж задосить було у їхньому житті у проміжку 1985-2000. Вони не встигають цікавитись політикою, але дивляться телевізор і часом потрапляють на уривки новин, тому протиющенківські провокації, які здаються нам, політично грамотним і прогресивним, наївними і смішними, їх переконують. Журналіст-мученик, що кричить "Суки!", парад Коваленківської УНА, американська шпигунка Чумаченко, страшна загроза для їхньої рідної російської мови в разі перемоги нашиста-бандерівця - ось речі, які вони приймають на віру, і які формують їхній політичний світогляд, із яким вони підуть (якщо підуть) на вибори - голосувати за Януковича, свою надію на продовження "кращого, ніж у 92 році" життя.

Їхні аргументи нібито наївні, але броньовані ззовні - їх не проб'єш такою простою зброєю, як просторікування про "європу", "демократію", "свободу слова". Пан з Ужгорода сказав:
- Чего вам не хватает? Рынка? Есть рынок, всё продают! Свободы слова? Еще какая свобода слова, по-моему, слишком большая! Много свободы!

Здається, їх можна переконати лише такими самими наївними і тупими речами.
Чи не пора нам, друзі, йти в народ?

Відповіді

 • 2004.08.29 | 123

  Тупі контраргументи на користь Ющенка

  1. Ющенко не буде у нас красти, а Янукович - буде. Бо Ющенко за часів перебування у владі нічого не вкрав (доказ - нема проти нього жодної кримінальної справи порушеної, яка б точно було якби хоч щось було, з нашою-то прокуратурою), а Янукович вкрав для свого кореша Ахмєтова Криворожсталь - віддав її вдвічі дешевше ніж пропонував конкурент Ахмєтова. Результати конкурсу з ціною конкурента відкриті для всіх, і це не приховаєш. Тобто грабують і не соромляться.

  2. Ну і найтупіше - Янукович бандюк був і таким і залишився. "Зеків у минулому" не буває. Відсидів за статтею "пограбування" - він і нас грабуватиме, як звик це робити ще з дитинства. Приклад бандюкізма - зустріч Ющенка у Донецьку на з*їзді НУ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.29 | Чучхе

   Я думаю, тут ми стикаємось з більш глибинним страхом

   Це страх будь яких змін. Оскільки протягом останніх 300-т років всі зміни в житті відбувалися тільки НА ГІРШЕ, генетична пам"ять підказує думати "хоч погано, але хай буде вже так як є. Ми вже звикли і якого же живемо, хоч і погано, але то нічого. А раптом буде ще гірше"?

   Всі інші аргументи за Януковича - це лише спроби наповнити таку емоційну складову якимось елементом логіки. А емоції не лікуються.

   Тому з тими, хто впевнено мені говорить за Януковича, як за господарника, я часто говорю: та на фіг нам ті вибори... та краще дома посидіть... не соромтесь...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.29 | fahid

    Я даже задумался какую диверсию можно сделать,

    чтобы уменьшить явку таких людей. Их поведение контролируется страхом - значит надо чтобы им было СТРАШНО идти на участок.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.29 | Чучхе

     Це добре, що ви не розвинули свою думку далі

     fahid пише:
     > чтобы уменьшить явку таких людей. Их поведение контролируется страхом - значит надо чтобы им было СТРАШНО идти на участок.


     А то одразу після ЦЬОГО скажуть - вони на своїх екстремістських форумах вже давно обговорювали ЦЕ.
   • 2004.08.29 | Максим’як

    Re: Ні, страх не є глибинним. Люди дали конкретну відповідь.

    Їм не потрібно свободи слова їм потрібна стабільність цієї влади.

    Ніякої генетичної пам"яті, на мою думку, тут не має. Все має бути простіше. Можна просто мати затаєну неприязнь до українського, що символізує Ющенко, а можна справді боятися змін (скорше це є цей випадок), оскільки десь-колись може приходилося доносити, а нова влада може розкрити архіви спецслужб.

    Зараз таких дуже багато, які із страху бути зганьбленими перед суспільством за стукацтво будуть чіплятися за режим Януковича. Це роблять бойки, козаки, корчинські і пр. відкрито. Зберегти існуючий режим Кучми, просто за дулю від Кучми і Медведчука, але зате почувати себе у безпеці.
  • 2004.08.29 | otar

   трохи "не то пальто"

   Ви забуваєте про те, як спотворена мораль людей у наш час. Якраз злодійства (минулі й теперішні) їх не вражають; радше підозрілою є їхня відсутність. Мовляв, як це так - усі крадуть, а Ющенко не крав? Пустили до кормушки, а він не їв? В розумінні простої людини влада зобов'язує до нечесних дій, змушує красти. Це свого роду індульгенція самому собі: якщо і я колись дірвуся до якоїсь кормушки, я теж крастиму, бо крадуть усі.

   Крім того, у наших людей уже нема й ніколи не буде розуміння "державне - це наше". В радянські часи діяла установка: "радянська/народна/соціалістична власність - нічия, отже, можна красти". Після запровадження приватної власності з'явилась нова: "що моє - то моє, а державне - НАЛЕЖИТЬ ВЛАДІ, себто великому дяді". Прем'єр, Президент, Голова АП - це Великі Дяді, які не крадуть, а просто беруть з бюджету, оскільки бюджет не наш, а Державний,а Держава - це Вони.

   > Янукович вкрав для свого кореша Ахмєтова Криворожсталь

   Знов-таки, така поведінка може розцінюватись як цілком нормальна. Ось, Янукович для свого не пожалів. Для друзів старається. А Ющенка Кучма зробив прем'єром, а він, невдячний, тепер проти нього виступає... Спробуйте мислити, як проста людина!


   > - Янукович бандюк був і таким і залишився.

   Оце працює найгірше, бо "бандюк" для нашої людини - не тільки погано, але й добре. Зрештою, багато хто теж сидів у тюрмі. Мій дядько двоюрідний, наприклад, сидів, і син його теж сидів. Тюрми скуштував - вважай, життя побачив, тепер знає, почому фунт лиха... І так далі. Зрештою, не забувайте,з яким захопленням наші люди поглинають усі ті "Бригади" й "Бандитські Петербурги". Президент-зек - це привабливий для багатьох людей образ, і з цим треба змиритись, хоч як дико це звучить для нас, культурних людей.

   Взагалі, мені здається, що наявні в нашому арсеналі аргументи безсилі проти людей, яким подобається статус кво.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.29 | 123

    Будьмо реалістами-залиште Януковичу його виборців

    Виборці, яки вважають, що (1) посадовець створений для того щоб красти, (2) бюджет призначений для його розкрадання посадовцями, (3) Ющенко має бути вдячний Кучмі за призначення прем*єром і цілувати йому за це ноги, (4) красти з бюджету для друзів - добре, (5) відсидка за кримінал - позитив -- це все виборці Януковича. Так само як Левко Лук*яненко - виборець Ющенка. Не можна подобатись усім, і це не є потрібним.

    Якщо Ви вважаєте, що критеріям (1)-(5) відповідають більшість українців... Я з Вами не згоден. Але якби так було б, це значило б, що Україна чекає Президента на ім*я Віктор Янукович, і це цілком нормально, чесно і справедливо. Підсовувати народу, якому подобається Янукович, Ющенка -- було б просто аморально.

    Я вважаю, що більшість українців - нормальні люди, достойні нормальної влади. Не всі є великим інтелектуалами, здатними розбиратися в тонкощах політичної гри -- і саме таких треба агітувати, давати об*єктивну інформацію, якої їх позбавляє держава.

    otar пише:
    >
    > Взагалі, мені здається, що наявні в нашому арсеналі аргументи безсилі проти людей, яким подобається статус кво.

    Тих, що нездатні до сприйняття простих логічних аргументів - все ж меншість. Якщо їх більшість - тоді пахани праві, народ є бидлом і країна заслуговує на Януковича.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.29 | otar

     нема більшості

     Немає в нас більшості, ось що я вам скажу. Люди, здається мені, приблизно однаково діляться на:
     - тих, хто дуже хоче змін і готовий боротися; (за Ющенка)
     - тих, хто в цілому хоче змін, але не готовий боротися; (за Ющенка)
     - тих, хто в цілому хоче змін, але дуже боїться; (за Януковича або не підуть на вибори)
     - тих, кому по барабану; (не підуть на вибори або за того, за кого скажуть);
     - тих, хто звик слухатись владу/начальство/батьків/дітей/авторитетів; (за того, за кого скажуть)
     - тих, хто нічого не знає про вибори; (не підуть на вибори або здивовано проголосують за випадкового кандидата)
     - тих, хто задоволений теперішнім і боїться змін у тому вигляді, в якому їх подає пропаганда (за- чи протиющенківська; (за Януковича)
     - тих, хто дуже боїться змін і вірить, що Янукович його захистить; (за Януковича)
     - тих, хто дуже боїться змін і готовий боротися; (за Януковича і ПРОТИ Ющенка в разі конфронтації поза виборчими дільницями)

     можливо, кілька категорій я пропустив; але жодна з цих категорій не становить більшості, хіба відносно. Думаю, відносну більшість становлять політично аморфні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.29 | Максим’як

      Не фантазуйте. Якщо прийшов на вибори, то має "так" або ні (-)

 • 2004.08.29 | Убітий Єнот

  Re: Там, де яйця не допоможуть (мій експірієнс №2)

  В СНГовиях Власть выборы еще ни разу не проигрывала, именно благодаря таким людям, в Грузии оппозиция тоже проиграла выборы, потом пришла к власти силовым путем, стала сама Властью и выиграла выборы. Ходить в народ не имеет смысла, в странах СНГ победа на выборах не подразумевает приход к власти, а наоборот приход к власти обеспечит 100% победу на выборах, как говорится, чай не Явропах живем...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.29 | 123

   Програвала влада вибори,і саме в Україні

   Убітий Єнот пише:
   > В СНГовиях Власть выборы еще ни разу не проигрывала, именно благодаря таким людям, в Грузии оппозиция тоже проиграла выборы, потом пришла к власти силовым путем, стала сама Властью и выиграла выборы. Ходить в народ не имеет смысла, в странах СНГ победа на выборах не подразумевает приход к власти, а наоборот приход к власти обеспечит 100% победу на выборах, как говорится, чай не Явропах живем...

   Опозиціонер Кучма виграв вибори у діючого президента Кравчука. Хоча Кравчук до того призначив Кучму прем*єром.

   Лукашенко теж прийшов до влади демократичним шляхом.

   Решта ж СНГовії - це просто Азія, географічно навіть.
 • 2004.08.29 | Yalovets

  Я насправді радий за Вас, Отар,

  бо по Вашим попереднім постам було помітно, що Ви не уявляєте собі, що можуть бути такі люди. Це дуже добре, що Ви зустріли тих людей.

  Тільки тепер, будь ласка, уявіть собі, що на Сході таких людей дуже багато, а не одиниці.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.29 | пан Roller

   А люди не хотят войн. Чего тут непонятного .

   Yalovets пише:
   > бо по Вашим попереднім постам було помітно, що Ви не уявляєте собі, що можуть бути такі люди. Це дуже добре, що Ви зустріли тих людей.
   >
   > Тільки тепер, будь ласка, уявіть собі, що на Сході таких людей дуже багато, а не одиниці.

   И не только на востоке, и не только таких. Все люди разные. И большинство из них проголосует против Ющенко по самым разным причинам.

   Как здесь уже правильно объясняось, голосование против всех не решает проблеиу выбора.

   Люди вынуждено будут голосовать за Януковича, не потому что он отвечает всем их ожиданием.

   Но, сегодня он демонстрирует не на словах заботу о малоимуших слоях населения Украины. И выбор его это своего рода аванс народа.Ему придется хорошо поработать. А работать он умеет, показал.

   А Криворожьсталь. Да куда она денется? Умрет Янукович, умрет Ахметов, и все достанется Вам или американцам. А так бы раскрали по мелочам. Пусть работает, не гниет в металлоломе.

   А вот деньги Лазаренко,Мезапы, Полуботка, тю, тю. ИиЮщенко слиняет в Америку. Ему есть куда ленять. А Януковичу и нам некуда.

   Мы тутешние.

   Янукович не наделает глупостей. И удержит власть. Это главный момент.
   Не допустит гражданской войны. А люди не хотят войн. Чего тут непонятного.

   Brgds
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.29 | fahid

    Вот вам еще образец черного пиара.

    Страх войны - это болезнь нашего общества, замордованого войнами ХХ века. Эту болезнь цинично используют, создавая пугало войны на пустом месте, а потом "защищают" от него.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.29 | пан Roller

     Итак, берем люминивую ложку.... Черный пиар - кто он?.

     fahid пише:
     > Страх войны - это болезнь нашего общества, замордованого войнами ХХ века. Эту болезнь цинично используют, создавая пугало войны на пустом месте, а потом "защищают" от него.

     Пардон, а разве это не правда?

     Хотят ли русские войны?
     Спросите вы у тишины.

     Что есть грузинский вариант, который деяки оппозиционеры пытаются провести на Украине через Ющенко?

     Или Ющенко может гарантировать стабильный рост на какой-то иной социальной базе?

     И он и Янукович обещают амнистию. Только Ющенко обещает амнистию Кучме.
     А Янукович? Не обещает.     Почувствуйте разницу. Для того чтобы амнистировать треба ведь вынести хотя бы приговор преступнику режима. Еще лучше привести его в исполнение, А уже потом, амнистировать, на день украинской незалежности, к примеру.
     Представьте, что Ющенко объявит об амнистии Кучме. К чему это может привести? Сыновья любовь, понимаете ли.

     Это может спровоцировать настоящую волну народного гнева, который перерастет в гражданское противостояние. Ведь за Кучмой кроме Кучмы стоит весь режим. И амнистируя Кучму, Ющенко амнистирует и режим, то есть себя, как его часть. Народ сметет режим, снесет Кучму. А Ющенко? Что делать в этом случае народу с Ющенко? И кому доверить власть в стране.

     Опять же, только Януковичу.( Если тот не амнистирует Ющенко. )

     Это грозит еще и тем, что народ так и не узнает самого обвинения. Кучме.
     Что до выражения "черный паир", то я уже объяснял, что в цивилизованном обществе нет такого понятия.
     Об этом пишут американские друзья майдана, профессора наук.

     Если уж вам так хочется, так и быть, называйте его брудной политехнологией.

     Так будет корректней.

     Brgds
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.29 | Предсказамус

      Попробуйте, это интересно.

      Сохраните свои постинги и, если победит Янукович, покажите их своим друзьям, близким года через два. Просто пообещайте себе это. Наверное, многим, кто сейчас так или иначе пытается протолкнуть сегоднешнюю власть в будущее нашей страны, причем власть в самой тяжелой ее форме, не мешало бы подумать о детях, коль уж о себе неинтересно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.29 | Mykyta

       Залиште, емоції не лікуються

       Через два роки знайдеться ще 100 причин, чому треба було голосувати саме за Януковича. Так вже створена людина. Хоча це дуже цікавий феномен, але логічними аргументами (а те, що Ви навели, саме логічний аргумент) емоції не перебиваються.
      • 2004.08.30 | пан Roller

       Ассимитричный удар по государственным преступникам.

       Предсказамус пише:
       > Сохраните свои постинги и, если победит Янукович, покажите их своим друзьям, близким года через два. Просто пообещайте себе это.


       У меня отсутствует потребность сохранять свои постинги.
       Для єтого существует архив американского сервера майдан, где они будут храниться вечно.

       Там мои враги и близкие и смогут с ними ознакомиться не только через два года,но и после моей смерти. У меня отсутствует потребность что -то себе обещать просто.


       Наверное, многим, кто сейчас так или иначе пытается протолкнуть сегоднешнюю власть в будущее нашей страны, причем власть в самой тяжелой ее форме, не мешало бы подумать о детях, коль уж о себе неинтересно.

       Мои дети имеют возможность подумать сами за себя. Я никому не навязываю своего мнения. И никому не обещаю за кого я буду голосовать.
       Это мое конституционое право- тайна выбора. И я ее храню.

       Я жду сюрпризов от влады, и не исключаю своих сюрпризов. Пока я не вижу оснований для упреков в свой адрес.

       То, что кто-то кого-то назвал оппозицией и противоставил ее владе это его личное горе. Я не отделяю владу от оппозиции.

       Для меня и те и другие государственные преступники.

       И я не обещаю им амнистии. Для начала я хотел бы услышать приговор.

       Пока же я объявил против кого я буду голосовать в первом туре. И объяснил плочему.Для этого достаточно всего одной пичины. Что бы Ющенко не победил в первом туре, как он уверенно обещал.Его победа зависит от меня, а не от него, от моего голоса, а не его.       Я еще не знаю, буду ли я голосовать против Ющенко во втором туре. Не знаю, потому что не знаю войдет ли он во второй тур. Да и состоится ли второй тур?


       Не знаю и полномочий за которые придется голосовать, впрочем как и все остальные избиратели. Не знаю тех вещей,которые положено знать, и тех которые еще не свершились.

       Могу лишь заверить, что мой ответ будет ассимитричным.


       Brgds
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.31 | Tania

        Re: АссимЕтричный удар... (+)

        Ви якось визначтесь, пане Роллер. Самі ж пишете, щоб амністувати треба вирок (судовий) винести, а самі гуртом владу з опозицією державними злочинцями оголошуєте. А вирок суду загубили, чи що?
     • 2004.08.29 | fahid

      Утомляете.

      > Пардон, а разве это не правда?

      Что не правда?

      > Что есть грузинский вариант, который деяки оппозиционеры пытаются провести на Украине через Ющенко?

      То что бывает, когда народ пытаются дурить бесконечно, причем одни и те же люди. Если даже признать то что там сейчас происходит войной (что спорно) - это продолжение войны начатой еще в 1990г. Где у нас де факто независимые Абхазия и Ю. Осетия? Нету. С кем воевать?

      > Или Ющенко может гарантировать стабильный рост на какой-то иной социальной базе?

      Иной по сравнению с чем?

      > И он и Янукович обещают амнистию. Только Ющенко обещает амнистию Кучме.
      > А Янукович? Не обещает.

      Ссылки пожалуйста.

      >
      > Почувствуйте разницу. Для того чтобы амнистировать треба ведь вынести хотя бы приговор преступнику режима. Еще лучше привести его в исполнение, А уже потом, амнистировать, на день украинской незалежности, к примеру.
      > Представьте, что Ющенко объявит об амнистии Кучме. К чему это может привести? Сыновья любовь, понимаете ли.
      >
      > Это может спровоцировать настоящую волну народного гнева, который перерастет в гражданское противостояние. Ведь за Кучмой кроме Кучмы стоит весь режим. И амнистируя Кучму, Ющенко амнистирует и режим, то есть себя, как его часть. Народ сметет режим, снесет Кучму. А Ющенко? Что делать в этом случае народу с Ющенко? И кому доверить власть в стране.
      > Опять же, только Януковичу.( Если тот не амнистирует Ющенко. )
      >
      > Это грозит еще и тем, что народ так и не узнает самого обвинения. Кучме.


      Бред не коментирую.


      > Что до выражения "черный паир", то я уже объяснял, что в цивилизованном обществе нет такого понятия.
      > Об этом пишут американские друзья майдана, профессора наук.
      > Если уж вам так хочется, так и быть, называйте его брудной политехнологией.
      >

      Мне до лампочки что пишут американские друзья. Называйте как хотите, а я называю - как я хочу. Что я так называю - см http://maidan.org.ua/n/free/1093783766
     • 2004.08.30 | Михайло Свистович

      Можна прізвища американських друзів Майдану?

      А то ми навіть не знаємо про наявність у нас там друзів.
 • 2004.08.29 | Ukrpatriot(patriot)

  Мені 25 , україномовний і голосуватиму у 2 турі за Януковича

  У першому проголосую за МОроза, бо вважаю його найбільш послідовним чесним політиком європейського зразка.

  Чому не голосуватиму за В.Ющенка, хоча він мені і багатьом моїм друзям симпатичний:
  1.Ющенко непослідовний. Не раз він кардинально міняв думку з різних приводів. Стосовно тієї ж реформи політичної.
  2.Ющенко недолідер і ним керує оточення. Обирають не тільки президента, а й його оточення (команду), бо сам він не зможе контролювати кожну ділянку управління, а з його оточенням доводилось працювати і більше чомусь не хочеться, через нечесність оточення.
  3.Саме за ющенка продали українські НПЗ РОсії і тепер маємо ситуацію, коли Росія диктує нам ціни на бензин.
  4.За Ющенка вперше суттєво зросли ціни на хліб, хоча і була виплачена заборгованість по пенсіям.
  5.Ющенко не раз кидав своїх обратимів. Ту ж саму Тимошенко і так само робитеме у майбутньому.
  6.Ющенко представник американських інтересів, а до чого це доводить показала ситуація в Грузії. Я не хочу громадянської війни в Україні.
  7. Ющенко не виправдав довіри і я, а також багато таких як я не вірять йому більше. Він знову може прийти до Кучми і сказати "Батьку пробач".
  9. Методи заробляння очок під час виборчої кампанії - це дешеві скандали про намагання владою запустити в нього метеорит з навколоземної орбіти і т. д. Намагання провести паралелі з справою Чорновола, що взагалі в жодні рамки не вкладається.
  10. Страшенно не переношу на дух брехунів Кендзьора, Косіва і Пензеника, які у свій час провадили дуже брудну передвиборчу кампанію у ЛЬвові, а мені доводилось за нею спостерігати, будучи спостерігачем на виборах і працюючи в одному з штабів. З того часу виник стійкий імунітет від бажання вступати у політичні партії і об"єднання.

  Януковича вважаю меншим злом порівняно з Ющенком і дійсно запорукою стабільності у державаі, яка почала спинатися на ноги, яку знають через її спортсменів і досягнення у космічній галузі, державі, яка орієнтується на власні сили а не на закордонного дядечка. В одному випадку (США), рахують голоси по два три місяці, бо з деомлкоратією не можуть розібратися, оскільки пройшов неправильний кандидат, а в іншій гатять з танків по парламенту (Росія), Не треба нам такої демократії. Нам потрібен наш український шлях.
  І на останок почутий діалог у одній з львівських кав"ярень між двома інтелігентами (один з них викладач ЛНУ ім Франка).
  "краще вже свій нормальний бандит (мабуть Янукович), який реально дії і наводить порядок, ніж той американський запроданець (Напевно Ющенко)"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.29 | Mult

   Ги. Таки краще вас стали вчити і платит більше стали.

   Одне слово - вибори.
   Молодці хлопці... Тролюєте гарно.
   Особливо цікава вигадка про інтелігентів :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.29 | Ukrpatriot(patriot)

    Таки не вигадки

    Mult пише:

    > Молодці хлопці... Тролюєте гарно.
    Висловлю власну думку, яка різниться від думки фанатів Ющенка.

    > Особливо цікава вигадка про інтелігентів :)
    Що саме страшніше для Вас, це не вигадка. Можу привести ще двох свідків, які чули ці слова. А гроші я заробляю власним бізнесом. Тому на жаль мені не платять, як декому, а доводиться самому заробляти.
  • 2004.08.29 | Чучхе

   Це що, оголошення з сайту знайомств? (-)

  • 2004.08.29 | Sardanapal

   Re: Мені 25 , україномовний і голосуватиму у 2 турі за Януковича

   Пан слідчий вам дозволили голосувати за Мороза? до чого б це?
   http://www.pravda.com.ua/archive/2004/august/27/news/23.shtml
   http://voffka.com/archives/002644.html
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.29 | casesensitive

    оговорки по Фрейду

    теперь более-менее ясно как властям бы хотелось выстроить выборы:

    в первом туре использовать "европейского" Мороза чтобы недопустить выигрыша Ющенко в первом туре и снизить его рейтинг чтобы оправдать фальсификации второго тура;

    ко второму провести ряд провокаций, запугать народ, и с мантрами про стабильность и массововым вбросом протащить Я (или провести реформу между турами, введя ЧП).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.29 | Ukrpatriot(patriot)

     От і лікуйтеся уФрейда

     casesensitive пише:
     > теперь более-менее ясно как властям бы хотелось выстроить выборы:
     >
     > в первом туре использовать "европейского" Мороза чтобы недопустить выигрыша Ющенко в первом туре и снизить его рейтинг чтобы оправдать фальсификации второго тура;
     >
     Виграв би у Юща Мороз у другому турі. Може виграє і в першому.

     > ко второму провести ряд провокаций, запугать народ, и с мантрами про стабильность и массововым вбросом протащить Я (или провести реформу между турами, введя ЧП).

     Це вже фобія, яку у психіатра лікувати треба.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.29 | ziggy_freud

      аби на лікування направляли з хворумів (+)

      то, напевне, вже довелося б будувати у Павлівці кілька додаткових корпусів.

      Ukrpatriot(patriot) пише:
      > casesensitive пише:
      > > ко второму провести ряд провокаций, запугать народ, и с мантрами про стабильность и массововым вбросом протащить Я (или провести реформу между турами, введя ЧП).
      >
      > Це вже фобія, яку у психіатра лікувати треба.

      Це, на жаль, один із можливих наслідків _твердих_ методів керівництва замість розумних. Лікарі поки можуть відпочити.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.02 | Ukrpatriot(patriot)

       Re: аби на лікування направляли з хворумів (+)

       ziggy_freud пише:
       > то, напевне, вже довелося б будувати у Павлівці кілька додаткових корпусів.
       >
       > Ukrpatriot(patriot) пише:
       > > casesensitive пише:
       > > > ко второму провести ряд провокаций, запугать народ, и с мантрами про стабильность и массововым вбросом протащить Я (или провести реформу между турами, введя ЧП).
       > >
       > > Це вже фобія, яку у психіатра лікувати треба.
       >
       > Це, на жаль, один із можливих наслідків _твердих_ методів керівництва замість розумних. Лікарі поки можуть відпочити.

       Та не потрібно це вже нікому. Реформу хочуть провести зараз, незважаючи на те, що попказники обох кандидатів наблизились впритул. Різниця десь біля 4 %. Тому реформа так само вплине, як на Януковича так і на Ющенка. Вчора навіть 5 канал оприлюднив дані Соціса і Демініціатив, яких важко звинуватити у співробітництві з урядом. Реформа потрібна, щоб обмежити президента, будь якого. ДЛя того, щоб меншість не керувала більшістю. А тут верески про надзвичайний стан. Це вже фобія.
     • 2004.08.29 | casesensitive

      Re: От і лікуйтеся уФрейда

      Ukrpatriot(patriot) пише:

      > Виграв би у Юща Мороз у другому турі. Може виграє і в першому.

      с большим удовольствием отвечу вам в вашем же хамском стиле:
      иногда лучше жевать, чем говорить.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.29 | Ukrpatriot(patriot)

       Я старий власовец В.Ющенко скажет надо і ОУН ответіт Ja wohl

       casesensitive пише:
       > Ukrpatriot(patriot) пише:
       >
       > > Виграв би у Юща Мороз у другому турі. Може виграє і в першому.
       >
       > с большим удовольствием отвечу вам в вашем же хамском стиле:
       > иногда лучше жевать, чем говорить.

       Ну то й жуйте, а не говоріть :)
       www.7ya.org.ua
     • 2004.08.30 | Михайло Свистович

      А Вам пора Re: От і лікуйтеся уФрейда

      Ukrpatriot(patriot) пише:
      >
      > Виграв би у Юща Мороз у другому турі. Може виграє і в першому.

      Ніколи б не виграв. І в першому не виграє.
   • 2004.08.31 | Скептик

    Покрутіть головою швидко-швидко. Може

    Sardanapal пише:
    > Пан слідчий вам дозволили голосувати за Мороза? до чого б це?
    > http://www.pravda.com.ua/archive/2004/august/27/news/23.shtml
    > http://voffka.com/archives/002644.html
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.31 | Скептик

     Re: Покрутіть головою швидко-швидко. Може

     краще чутимете і на вухіх легше стане.

     А якщо серйозно, то перечитуйте ще раз те, на що посилаєтесь тільки повільно і уважно. Не надаючи особливої уваги провокаційним заголовкам, і тоді ви може зрозумієте нескільки деякі з них недоречні.
     Це що до першого лінку. Хоча по другому можна порадити те саме. Там є цікаві думки, з якими важко сперечатися, як то: менти це вихідці з народу, тобто, такі саме як ми, тільки наділені певними повноваженнями.

     > Sardanapal пише:
     > > Пан слідчий вам дозволили голосувати за Мороза? до чого б це?
     > > http://www.pravda.com.ua/archive/2004/august/27/news/23.shtml
     > > http://voffka.com/archives/002644.html

     P.S. Вибачаюсь за недороблений попередній пост.
  • 2004.08.29 | ziggy_freud

   Ваше право. Але логіки тому бракує...

   Ukrpatriot(patriot) пише:
   > У першому проголосую за МОроза, бо вважаю його найбільш послідовним чесним політиком європейського зразка.
   >
   > Чому не голосуватиму за В.Ющенка, хоча він мені і багатьом моїм друзям симпатичний:
   > 1.Ющенко непослідовний. Не раз він кардинально міняв думку з різних приводів. Стосовно тієї ж реформи політичної.

   Надмір послідовності у клінічній психології зветься ригидними рисами особистості. Помилки іноді варто визнавати. Кожен політик періодично міняв свою думку, навіть генералісімус азіопського зразка тов. Сталін.

   > 2.Ющенко недолідер і ним керує оточення. Обирають не тільки президента, а й його оточення (команду), бо сам він не зможе контролювати кожну ділянку управління, а з його оточенням доводилось працювати і більше чомусь не хочеться, через нечесність оточення.

   Янукович з цієї точки зору над-*ідер. Методи керівництва засвоєні або на зоні, або на автобазі. Пасть парву - маргалы виколю. Від того, що Я. обіцяв комусь вирвати ноги, ціни на сільгосппродукти повзти вгору навряд перестануть.

   > 3.Саме за ющенка продали українські НПЗ РОсії і тепер маємо ситуацію, коли Росія диктує нам ціни на бензин.

   Ю. репрезентує російське лобі? А Медведчука з Азаровим росіяни вже звільнили?

   > 4.За Ющенка вперше суттєво зросли ціни на хліб, хоча і була виплачена заборгованість по пенсіям.

   Ой, зросли вони навіть не втретє і не вчетверте. Гіперінфляція була значно раніше (1991-94).

   > 5.Ющенко не раз кидав своїх обратимів. Ту ж саму Тимошенко і так само робитеме у майбутньому.

   Спитайте у Тимошенко, чи вона з цим згодна.

   > 6.Ющенко представник американських інтересів, а до чого це доводить показала ситуація в Грузії. Я не хочу громадянської війни в Україні.

   А тільки-но писали, що представник російських інтересів ;-)

   > 7. Ющенко не виправдав довіри і я, а також багато таких як я не вірять йому більше. Він знову може прийти до Кучми і сказати "Батьку пробач".

   В Кучми є значно ближчі родичі.

   > 9. Методи заробляння очок під час виборчої кампанії - це дешеві скандали про намагання владою запустити в нього метеорит з навколоземної орбіти і т. д. Намагання провести паралелі з справою Чорновола, що взагалі в жодні рамки не вкладається.

   Нагадую. Чорновола вбили, імітувавши автокатастрофу. Чи він сам під КАМАЗ кинувся?


   > 10. Страшенно не переношу на дух брехунів Кендзьора, Косіва і Пензеника, які у свій час провадили дуже брудну передвиборчу кампанію у ЛЬвові, а мені доводилось за нею спостерігати, будучи спостерігачем на виборах і працюючи в одному з штабів. З того часу виник стійкий імунітет від бажання вступати у політичні партії і об"єднання.

   Ваша справа. Про Пинзеника я іншої думки. Про двох інших судити важко.

   >
   > Януковича вважаю меншим злом порівняно з Ющенком і дійсно запорукою стабільності у державаі, яка почала спинатися на ноги, яку знають через її спортсменів і досягнення у космічній галузі, державі, яка орієнтується на власні сили а не на закордонного дядечка.

   На форумі Укрправди один персонаж мені доводив (цілком серйозно), що за Ющенка помирали люди, а за Януковича - перестали ;-)


   > І на останок почутий діалог у одній з львівських кав"ярень між двома інтелігентами (один з них викладач ЛНУ ім Франка).
   > "краще вже свій нормальний бандит (мабуть Янукович), який реально дії і наводить порядок, ніж той американський запроданець (Напевно Ющенко)"

   Цікавий контингент викладачів. Якщо бандит їм "свій". Цей дядько виклада менеджмент мафії?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.29 | Ukrpatriot(patriot)

    Цей дядько викладач математики

    ziggy_freud пише:
    > Ukrpatriot(patriot) пише:
    > > У першому проголосую за МОроза, бо вважаю його найбільш послідовним чесним політиком європейського зразка.
    > >
    > > Чому не голосуватиму за В.Ющенка, хоча він мені і багатьом моїм друзям симпатичний:
    > > 1.Ющенко непослідовний. Не раз він кардинально міняв думку з різних приводів. Стосовно тієї ж реформи політичної.
    >
    > Надмір послідовності у клінічній психології зветься ригидними рисами особистості. Помилки іноді варто визнавати. Кожен політик періодично міняв свою думку, навіть генералісімус азіопського зразка тов. Сталін.

    Коли думка в студії за 5 хв міняється 3 рази, це, як на мене, забагато.
    >
    > > 2.Ющенко недолідер і ним керує оточення. Обирають не тільки президента, а й його оточення (команду), бо сам він не зможе контролювати кожну ділянку управління, а з його оточенням доводилось працювати і більше чомусь не хочеться, через нечесність оточення.
    >
    > Янукович з цієї точки зору над-*ідер. Методи керівництва засвоєні або на зоні, або на автобазі. Пасть парву - маргалы виколю. Від того, що Я. обіцяв комусь вирвати ноги, ціни на сільгосппродукти повзти вгору навряд перестануть.
    >
    Методи керівництва тверді. А про пасть парву не чув. Тільки бачив, як Жванія матюкався, коли його підприємство перевіряли.
    > > 3.Саме за ющенка продали українські НПЗ РОсії і тепер маємо ситуацію, коли Росія диктує нам ціни на бензин.
    >
    > Ю. репрезентує російське лобі? А Медведчука з Азаровим росіяни вже звільнили?
    >
    Продали НПЗ за нього. Це факт.

    > > 4.За Ющенка вперше суттєво зросли ціни на хліб, хоча і була виплачена заборгованість по пенсіям.
    >
    > Ой, зросли вони навіть не втретє і не вчетверте. Гіперінфляція була значно раніше (1991-94).
    Ціни на хліб суттєво зросли за Ю. і це також факт.
    >
    > > 5.Ющенко не раз кидав своїх обратимів. Ту ж саму Тимошенко і так само робитеме у майбутньому.
    >
    > Спитайте у Тимошенко, чи вона з цим згодна.
    >
    А що її питати. Видно було. Він її здав , бо тоді відносини з кучмою були, як у сина з батьком. Сам ВАю так казав.
    > > 6.Ющенко представник американських інтересів, а до чого це доводить показала ситуація в Грузії. Я не хочу громадянської війни в Україні.
    >
    > А тільки-но писали, що представник російських інтересів ;-)
    >
    Можна продавати країну і Росії і США по трохи.
    > > 7. Ющенко не виправдав довіри і я, а також багато таких як я не вірять йому більше. Він знову може прийти до Кучми і сказати "Батьку пробач".
    >
    > В Кучми є значно ближчі родичі.
    >
    Але Ющ відкрито про це заявляв
    > > 9. Методи заробляння очок під час виборчої кампанії - це дешеві скандали про намагання владою запустити в нього метеорит з навколоземної орбіти і т. д. Намагання провести паралелі з справою Чорновола, що взагалі в жодні рамки не вкладається.
    >
    > Нагадую. Чорновола вбили, імітувавши автокатастрофу. Чи він сам під КАМАЗ кинувся?
    >
    Чорновола так. А Юща ніхто не хбирався вбивати. Просто скандал потрібний був.
    >
    > > 10. Страшенно не переношу на дух брехунів Кендзьора, Косіва і Пензеника, які у свій час провадили дуже брудну передвиборчу кампанію у ЛЬвові, а мені доводилось за нею спостерігати, будучи спостерігачем на виборах і працюючи в одному з штабів. З того часу виник стійкий імунітет від бажання вступати у політичні партії і об"єднання.
    >
    > Ваша справа. Про Пинзеника я іншої думки. Про двох інших судити важко.
    >
    Я бачив, як він брехав. І моєї думки ніхто про це нен змінить. Він тоді на Т.Чорновола працював
    > >
    > > Януковича вважаю меншим злом порівняно з Ющенком і дійсно запорукою стабільності у державаі, яка почала спинатися на ноги, яку знають через її спортсменів і досягнення у космічній галузі, державі, яка орієнтується на власні сили а не на закордонного дядечка.
    >
    > На форумі Укрправди один персонаж мені доводив (цілком серйозно), що за Ющенка помирали люди, а за Януковича - перестали ;-)
    >
    >
    > > І на останок почутий діалог у одній з львівських кав"ярень між двома інтелігентами (один з них викладач ЛНУ ім Франка).
    > > "краще вже свій нормальний бандит (мабуть Янукович), який реально дії і наводить порядок, ніж той американський запроданець (Напевно Ющенко)"
    >
    > Цікавий контингент викладачів. Якщо бандит їм "свій". Цей дядько виклада менеджмент мафії?
    яНа це запитання я відповів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.29 | ziggy_freud

     3 роки тому я писав про розвиток едіпова комплекса ;-)

     > > Ukrpatriot(patriot) пише:
     > Коли думка в студії за 5 хв міняється 3 рази, це, як на мене, забагато.

     Як міняється думка в студії, залежить від характеру монтажу. І навіть від деяких нюансів у постановці питання. Вас колись запрошували на прямий ефір?

     > >
     > > Янукович з цієї точки зору над-*ідер. Методи керівництва засвоєні або на зоні, або на автобазі. Пасть парву - маргалы виколю.
     > >
     > Методи керівництва тверді. А про пасть парву не чув. Тільки бачив, як Жванія матюкався, коли його підприємство перевіряли.

     Методи керівництва на вищому рівні крім твердих мають бути розумними. Знаю дуже мало людей, які на місці Жванії із щирим задоволенням лизатимуть дупу перевіряючим.

     > > 3.Саме за ющенка продали українські НПЗ РОсії і тепер маємо ситуацію, коли Росія диктує нам ціни на бензин.

     Хто конкретно був автором цього рішення? Чому "за Ю.", а не Кучми чи Азарова?

     > > Ю. репрезентує російське лобі? А Медведчука з Азаровим росіяни вже звільнили?
     > >
     > Продали НПЗ за нього. Це факт.

     А цілу країну продати під виглядом ЄЕП вирішили вже після відставки Ю.

     > >
     > А що її питати. Видно було. Він її здав , бо тоді відносини з кучмою були, як у сина з батьком. Сам ВАю так казав.

     3 роки тому я писав про розвиток едіпова комплекса в Ю. і передбачав, що він перейде в реальну опозицію до "татка". Так і вийшло ;-)


     > >
     > Можна продавати країну і Росії і США по трохи.

     Це зветься політикою багатовекторності. Автори - оточення Кучми, 1993 рік.

     > > Цікавий контингент викладачів. Якщо бандит їм "свій". Цей дядько виклада менеджмент мафії?

     Хочу подивитись на вузівського математика, який помиляється у простих логічних висновках. Це обмежена професійна придатність...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.30 | Михайло Свистович

     Re: Цей дядько викладач математики

     Ukrpatriot(patriot) пише:
     >
     > Коли думка в студії за 5 хв міняється 3 рази, це, як на мене, забагато.

     Можна приклад, коли Ющенко міняв думку в студії за 5 хвилин 3 рази?

     >
     > Методи керівництва тверді. А про пасть парву не чув.

     Не тверді, а свавільні. І протизаконні. А не чули, бо ж у нас демократія. Показують лише те, що вигідне владі. Але ж є плівки Мельниченка. І там є голос Януковича ;)

     >
     > Продали НПЗ за нього. Це факт.

     Так він американський запроданець чи російський? І як це американські господарі дозволили йому це зробити? Нестиковочка виходить. Я вже мовчу, що жодного факту запроданства ніхто досі так і не навів.

     >
     > А що її питати. Видно було. Він її здав , бо тоді відносини з кучмою були, як у сина з батьком. Сам ВАю так казав.

     Казав, що здав? Чи вона хоча б колись таке казала?

     >
     > Можна продавати країну і Росії і США по трохи.

     Можна, але це тоді виходить любий Вам український шлях. Бо господарі такої поведінки від запроданців не потерплять.

     >
     > Але Ющ відкрито про це заявляв

     Ви можете процитувати. Бо сьогодні в Ірпені Ющ це цитував.

     >
     > Чорновола так. А Юща ніхто не хбирався вбивати.

     Це Вам ті, "хто не збирався" сказали?

     >
     > Я бачив, як він брехав.

     Конкретніше можна?
   • 2004.08.29 | Максим’як

    Re: Не бракує йому логіки. Він бреше і підтасовує іншу логіку.

    Я знаю певні прошарки людей, які голосуватимуть за Януковича. Може вони незначні, але вони є.

    Конкретно з ними спілкувався, але на відвертість не витягнув - повторюють вголос всіляку нісенітницю, типу, а Ющенко підписав листа трьох іт.д., ніби це для них є головне.

    Один із таких прошарків - це сексоти, які бояться викриття при новій владі.

    Другий - це особи типу Уколова, які вважають, що виконують якусь колективну місію і їхні дії сприятимуть певному колективу займати вигідний статус в українському суспільстві. Тут йдеться про цілеспрямований колектив проти аморфної різноцільової маси.

    Третій прошарок - це особи, які тимчасово перебувають закордоном і не зацікавлені у розвитку України, бо сподіваються із тим нікчемним накопиченим капіталом у десяток-два тисяч колись повернутися до України і знову ж розраховують на особливе привілегійоване становище. Тобто, чим гірше буде в Україні, чим вона буде бідніша, тим вони кращим уявляють собі майбутнє життя в Україні.

    Жоден із цих осіб не видасть відверто причину свого голосування за Януковича.

    Трагедії не має, оскільки ці прошарки є нечисельними і у сумі не перевищать 1 млн. виборців.

    П.С.
    Я навіть можу сказати до якого прошарку належить 25-літній прихильник Януковича. Це просто, якщо проаналізувати психологію обрання ніку. Не треба бути Холмсом, щоб зрозуміти, що дописувач пише не з України.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.29 | Sardanapal

     Re: Не бракує йому логіки. Він бреше і підтасовує іншу логіку.

     нет по вашей классификации он принадлежит к первой группе в чем сам и признался
     http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1093346497&first=1093773820&last=1093709624
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.30 | Максим’як

      Re: Не бракує йому логіки. Він бреше і підтасовує іншу логіку.

      Ця інформація дещо змінює. Можу прийняти Вашу версію, хоч на сексота, якщо йому справді 25, то зарано.

      У Львові українець себе українцем не називає, бо це так само придуркувато виглядає, як би київський парубок ходив і казав Іван-біла раса. Так у Львові - коли б хтось казав, я, Іван, українець. Крутили б точно пальцем біля скроні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.30 | Ukrpatriot(patriot)

       Персонально з Вами п. Максим"як

       Можу зустрітися, щоб переконалися, що я не сексот, а звичайна людина. Можна у Львові, а можна в Києві, коли там буду :)
    • 2004.08.29 | casesensitive

     Животные подразделяются на

     а) принадлежащих Императору,
     б) бальзамированных,
     в) прирученных,
     г) молочных поросят,
     д) сирен,
     е) сказочных,
     ж) бродячих собак,
     з) включенных в настоящую классификацию,
     и) буйствующих, как в безумии,
     к) неисчислимых,
     л) нарисованных очень тонкой кисточкой из верблюжьей шерсти,
     м) и прочих,
     п) только что разбивших кувшин,
     о) издалека кажущихся мухами
    • 2004.08.30 | Ukrpatriot(patriot)

     Поганий з Вас психолог і ще гірший Холмс

     Бо пишу я все таки з України. Можу дати телефон і переконаєтесь, що далі Львова останні три місяці не покидав, у держустановах не працюю, і на внутрішні органи також :) А ловці відьом :) Тут колись ще такий Рюген був, Ке були, які мене теж постійно за кордон відсилали.
    • 2004.08.30 | Михайло Свистович

     Re: Не бракує йому логіки. Він бреше і підтасовує іншу логіку.

     Максим’як пише:
     > Я знаю певні прошарки людей, які голосуватимуть за Януковича. Може вони незначні, але вони є.
     >
     > Другий - це особи типу Уколова

     Уколов ніколи не проголосує за Януковича.

     >
     > ці прошарки є нечисельними і у сумі не перевищать 1 млн. виборців.

     На жаль, перевищать.

     >
     > П.С.
     > Я навіть можу сказати до якого прошарку належить 25-літній прихильник Януковича. Це просто, якщо проаналізувати психологію обрання ніку. Не треба бути Холмсом, щоб зрозуміти, що дописувач пише не з України.

     З України. Зі Львова.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.31 | Віктор Уколов

      Я ніколи не проголосую за Януковича, як і за будь-якого

      кандидата від влади режиму Леоніда Кучми.
      Максим"як є звичайним прищавим інтернет-анонімом, який росте у власних очах викликаючи агресію на свою адресу.

      Михайло Свистович пише:
      > Максим’як пише:
      > > Я знаю певні прошарки людей, які голосуватимуть за Януковича. Може вони незначні, але вони є.
      > >
      > > Другий - це особи типу Уколова
      >
      > Уколов ніколи не проголосує за Януковича.
   • 2004.09.03 | magda

    Re: Ваше право. Але логіки тому бракує...

    ziggy_freud пише:
    > Ukrpatriot(patriot) пише:
    > > У першому проголосую за МОроза, бо вважаю його найбільш послідовним чесним політиком європейського зразка.
    Фігня про європейський зразок. За європейським зразком Мороз годиться тільки у якогось місцевого політика. Не на президента.

    > > 1.Ющенко непослідовний. Не раз він кардинально міняв думку з різних приводів. Стосовно тієї ж реформи політичної.
    Мороз послідовно підтримував слово "політреформа", але те, що він фактично підтримував, відрізнялося від того, за що він виступав до того (наприклад, під час УБК), тільки тому що там нема слова політреформа. Політреформа була вигадана як месадж і бренд.

    > Надмір послідовності у клінічній психології зветься ригидними рисами особистості.
    У кого в українській політиці ми маємо НАДМІР послідовності, хотілося би мені почути.


    > > ...з його оточенням доводилось працювати і більше чомусь не хочеться...
    мені теж

    Це при тому, що я таки голосуватиму за Ющенка. Але я роблю багато чого, знаючи, що після того отримаю по голові.


    > > 3.Саме за ющенка продали українські НПЗ РОсії і тепер маємо ситуацію, коли Росія диктує нам ціни на бензин.
    А от це агітпроп.

    > > 4.За Ющенка вперше суттєво зросли ціни на хліб, хоча і була виплачена заборгованість по пенсіям.
    Ціни формуються в залежності від платоспроможності. Якщо продавець бачить, що покупець може заплатити більше, він запрошує більше.

    > > 5.Ющенко не раз кидав своїх обратимів. Ту ж саму Тимошенко і так само робитеме у майбутньому.
    > Спитайте у Тимошенко, чи вона з цим згодна.
    Я голосуватиму за Ющенка. Тимошенко теж не відповість.

    А користі з того?

    > > 6.Ющенко представник американських інтересів, а до чого це доводить показала ситуація в Грузії. Я не хочу громадянської війни в Україні.
    Фігня. Вже йде громадянська війна влади і силовиків проти власного народу. Тільки це по телевізору не показують. І силовики це роблять за гроші (податки) того самого народу. І вже принаймні одна дуже ображена життям пенсіонерка, яку вже встигли індоктринувати ідеєю "тільки щоб не було війни", погодилася зі мною, що краще десяток людей, що загинуть у (можливій) демонстрації після виборів, ніж сотні дітей і людей, що вмирають від голоду чи хвороб зараз.

    > > 7. Ющенко не виправдав довіри і я, а також багато таких як я не вірять йому більше. Він знову може прийти до Кучми і сказати "Батьку пробач".
    У ситуації, що склалася, нема різниці, чи прийде Ющ до Кучми чи не прийде і що він йому скаже.


    > > Намагання провести паралелі з справою Чорновола, що взагалі в жодні рамки не вкладається.
    > Нагадую. Чорновола вбили, імітувавши автокатастрофу. Чи він сам під КАМАЗ кинувся?
    Чорновіл під кінець вже не був такий популярний, і намагання вписатися в його образ впливає на електорат розміром у 8%.


    > > 10. Страшенно не переношу на дух брехунів Кендзьора, Косіва і Пензеника, які у свій час провадили дуже брудну передвиборчу кампанію у ЛЬвові
    Брехня.


    > > Януковича вважаю меншим злом порівняно з Ющенком
    не менше. Але не знаю, чи більше.

    > > у державаі, яку знають через її спортсменів і досягнення у космічній галузі,
    Янукович до цього не причетний, а примазався.


    > > "краще вже свій нормальний бандит (мабуть Янукович), який реально дії і наводить порядок,
    я теж таке чула від людей, які, власне, підтримують Тимошенко. Але коли доводиться вибирати між Януковичем і Ющенком...

    > Цікавий контингент викладачів. Якщо бандит їм "свій". Цей дядько виклада менеджмент мафії?
    викладачі менеджменту багато уваги приділяють питанням ефективності, а не моралі. Це завжди було слабким місцем нацдемів, що призвело до десяти років кучмізму.... і це саме є слабким місцем Ющенка
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.03 | Михайло Свистович

     Магда майже ідеальна

     Все правильно, окрім цього

     magda пише:
     >
     > Це при тому, що я таки голосуватиму за Ющенка. Але я роблю багато чого, знаючи, що після того отримаю по голові.

     Повір, що твоєї голови ніхто не торкнеться :)

     >
     >
     > > > 3.Саме за ющенка продали українські НПЗ РОсії і тепер маємо ситуацію, коли Росія диктує нам ціни на бензин.
     > А от це агітпроп.

     Точно? Я серйозно питаю (ти ж відразу маніпуляції підозрюєш), бо не пам"ятаю.

     >
     > Ціни формуються в залежності від платоспроможності.

     Не тільки.

     >
     > > > 10. Страшенно не переношу на дух брехунів Кендзьора, Косіва і Пензеника, які у свій час провадили дуже брудну передвиборчу кампанію у ЛЬвові
     > Брехня.

     Не думаю, що брехня. Може перебільшено, але навряд чи повна брехня. У всякому разі стосовно Кендзьора.

     >
     > > > Януковича вважаю меншим злом порівняно з Ющенком
     > не менше. Але не знаю, чи більше.

     Звичайно, більше. Набагато більше.

     >
     > викладачі менеджменту багато уваги приділяють питанням ефективності, а не моралі. Це завжди було слабким місцем нацдемів, що призвело до десяти років кучмізму.... і це саме є слабким місцем Ющенка

     Я б не сказав, що нацдеми приділяють багато питанням ефективності. Навпаки, в них забагато "нє могу паступіцца прінципамі" там, де не треба. Зате поступаються також там, де не треба.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.03 | magda

      Дехто на форумі іншої думки

      http://maidan.org.ua/n/free/1094228506

      Заголовок.

      більше ні на що відповідати не збираюсь, бо схема повторюється.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.03 | Михайло Свистович

       Та ні, в нас з ним думки збігаються. Я щойно у нього питався.

       magda пише:
       > http://maidan.org.ua/n/free/1094228506
       >
       > Заголовок.

       А в цьому заголовку я ж написав "майже".

       >
       > більше ні на що відповідати не збираюсь

       Ну то зазирни тоді в електронну пошту ;)
    • 2004.09.03 | ziggy_freud

     Послідовність укр. політиків

     magda пише:
     > ziggy_freud пише:
     >
     > > Надмір послідовності у клінічній психології зветься ригидними рисами особистості.
     > У кого в українській політиці ми маємо НАДМІР послідовності, хотілося би мені почути.

     Послідовність більшості укр. політикуму полягає в твердому намірі лишити за собою хоч яке високе шкіряне крісло. Визнати за собою брак компетентності - зась. З хлібного місця номенклатурників тільки виносять.

     Виняток становить хіба що Азаров. Вся його діяльність має два напрямки:
     - нищення малого і середнього бізнесу
     - інтеграція з Росією.
     ІMHO, тільки Льолік Грач йому може скласти компанію за _послідовністю_.


     >
     > > > Намагання провести паралелі з справою Чорновола, що взагалі в жодні рамки не вкладається.
     > > Нагадую. Чорновола вбили, імітувавши автокатастрофу. Чи він сам під КАМАЗ кинувся?
     > Чорновіл під кінець вже не був такий популярний, і намагання вписатися в його образ впливає на електорат розміром у 8%.

     Але чомусь його прибрали. Як і Лазаренка, що був одним із _реальних_ претендентів на президентство. Розмови, що крав лише Л., вважаю явним перебільшенням. А на "татуськове" крісло таки зазіхав.
    • 2004.09.04 | Ukrpatriot(patriot)

     Re: Ваше право. Але логіки тому бракує...

     magda пише:
     > ziggy_freud пише:
     > > Ukrpatriot(patriot) пише:
     > > > У першому проголосую за МОроза, бо вважаю його найбільш послідовним чесним політиком європейського зразка.
     > Фігня про європейський зразок. За європейським зразком Мороз годиться тільки у якогось місцевого політика. Не на президента.
     >
     Та не фігня. Порядність у нього якраз європейська. І на типового європейського президента він тягне. Ідеалом для себе Мороз колись назвав соціаліста Віллі БРандта, канцлера Німеччини. Багато в чому вони схожі.

     > > > 1.Ющенко непослідовний. Не раз він кардинально міняв думку з різних приводів. Стосовно тієї ж реформи політичної.
     > Мороз послідовно підтримував слово "політреформа", але те, що він фактично підтримував, відрізнялося від того, за що він виступав до того (наприклад, під час УБК), тільки тому що там нема слова політреформа. Політреформа була вигадана як месадж і бренд.
     >
     Мороз підтримував саме реформу. Я не бачу нічого поганого в тому, що обмежать повноваження президента. У Ющенка ж змінюється тсавлення до реформи залежно від соціології. Зріс рейтинг -ставлення негативне, впав - ставлення позитивне. Це вже подвійна мораль і стандарти. Якщо мені, то владу необмежену, якщо комусь, то менше :)
     > > Надмір послідовності у клінічній психології зветься ригидними рисами особистості.
     > У кого в українській політиці ми маємо НАДМІР послідовності, хотілося би мені почути.

     Напевно дописувач мав на увазі того ж Мороза.
     >
     > > > ...з його оточенням доводилось працювати і більше чомусь не хочеться...
     > мені теж
     >
     бачите :) спілна думка є :)
     > Це при тому, що я таки голосуватиму за Ющенка. Але я роблю багато чого, знаючи, що після того отримаю по голові.
     >
     Я звик робити все виважено, щоб потім не шкодувати про свої рішення.

     >
     > > > 3.Саме за ющенка продали українські НПЗ РОсії і тепер маємо ситуацію, коли Росія диктує нам ціни на бензин.
     > А от це агітпроп.

     Це, на жаль, правда...
     >
     > > > 4.За Ющенка вперше суттєво зросли ціни на хліб, хоча і була виплачена заборгованість по пенсіям.
     > Ціни формуються в залежності від платоспроможності. Якщо продавець бачить, що покупець може заплатити більше, він запрошує більше.
     >
     Тоді не треба говорити про злочинця Януковича, який піднімає, чи не контролює ціни на хліб.

     > > > 5.Ющенко не раз кидав своїх обратимів. Ту ж саму Тимошенко і так само робитеме у майбутньому.
     > > Спитайте у Тимошенко, чи вона з цим згодна.
     > Я голосуватиму за Ющенка. Тимошенко теж не відповість.
     >
     > А користі з того?
     >
     > > > 6.Ющенко представник американських інтересів, а до чого це доводить показала ситуація в Грузії. Я не хочу громадянської війни в Україні.
     > Фігня. Вже йде громадянська війна влади і силовиків проти власного народу. Тільки це по телевізору не показують. І силовики це роблять за гроші (податки) того самого народу. І вже принаймні одна дуже ображена життям пенсіонерка, яку вже встигли індоктринувати ідеєю "тільки щоб не було війни", погодилася зі мною, що краще десяток людей, що загинуть у (можливій) демонстрації після виборів, ніж сотні дітей і людей, що вмирають від голоду чи хвороб зараз.
     >
     Я не хочу повномаштабних воєн і революцій. Ви напевно не бачили війни, а мої брати її бачили у Придністров"ї.

     > > > 7. Ющенко не виправдав довіри і я, а також багато таких як я не вірять йому більше. Він знову може прийти до Кучми і сказати "Батьку пробач".
     > У ситуації, що склалася, нема різниці, чи прийде Ющ до Кучми чи не прийде і що він йому скаже.

     Є різниця, бо тоді після виборів саме Кучма буде керувати Ющем.
     >
     >
     > > > Намагання провести паралелі з справою Чорновола, що взагалі в жодні рамки не вкладається.
     > > Нагадую. Чорновола вбили, імітувавши автокатастрофу. Чи він сам під КАМАЗ кинувся?
     > Чорновіл під кінець вже не був такий популярний, і намагання вписатися в його образ впливає на електорат розміром у 8%.
     >
     Знаючи, як їздять посадовці і депутати. Мене ніхто 100 % не переконає
     що шофер спеціально намагався збити авто Ющенка. Їздять наші народні і не зовсім препаскудно, порушуючи всі можливі і неможливі правила, бо посвідчення депутата звільняє від відповідальності. Мєнт тільки честь віддасть і все, навіть, якщо депутат створив аварійну ситуацію. Це я також бачив на власні очі.

     > > > 10. Страшенно не переношу на дух брехунів Кендзьора, Косіва і Пензеника, які у свій час провадили дуже брудну передвиборчу кампанію у ЛЬвові
     > Брехня.

     Правда. Також на жаль. До того, я їм симпатизував, поки не попрацював на виборах. Де мені сам Косів казав, що заради перемоги "нашого" Т.Чорновола можнеа і збрехати. Я ж вважаю, що будь-яка брехня веде до ще більшої брехні. А на тих довиборах брехні було більш ніж треба. Від спекуляцій навколо смерті Білозора і закінчуючи підробленими, змонтованими листівками, і простими анонімками.
     >
     >
     > > > Януковича вважаю меншим злом порівняно з Ющенком
     > не менше. Але не знаю, чи більше.
     >
     !? :)
     > > > у державаі, яку знають через її спортсменів і досягнення у космічній галузі,
     > Янукович до цього не причетний, а примазався.
     >
     Можливо, але за нього збільшили фінансування науки і наукових працівників зокрема.

     >
     > > > "краще вже свій нормальний бандит (мабуть Янукович), який реально дії і наводить порядок,
     > я теж таке чула від людей, які, власне, підтримують Тимошенко. Але коли доводиться вибирати між Януковичем і Ющенком...

     > Тоді обирають менше зло.
     > > Цікавий контингент викладачів. Якщо бандит їм "свій". Цей дядько виклада менеджмент мафії?
     > викладачі менеджменту багато уваги приділяють питанням ефективності, а не моралі. Це завжди було слабким місцем нацдемів, що призвело до десяти років кучмізму.... і це саме є слабким місцем Ющенка

     Викладач математик.
  • 2004.08.29 | Yury

   Re: Мені 25 , україномовний і голосуватиму у 2 турі за Януковича

   Ukrpatriot(patriot) пише:
   > Чому не голосуватиму за В.Ющенка, хоча він мені і багатьом моїм друзям симпатичний:
   > 1.Ющенко непослідовний.
   > 2.Ющенко недолідер

   Припиніть читати на парк... бігмордах швидше :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.30 | Ukrpatriot(patriot)

    Це аналіз діяльності Ющенка за останні й рік

    Раніше був його прихильником, але після того оточення, яке навколо нього зібралося. Вибачте. Після його кидків з влади в опозицію, а потім знову у провладну позицію. Це і є непослідовність.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.30 | otar

     Оточення

     Я вже давно зрозумів із реплік опонентів, що 31 жовтня ми обиратимемо оточення.

     Я б хотів почути від вас (а також від інших ваших однодумців): хто з оточення Януковича вам аж так подобається?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.30 | Максим’як

      Re: Досить цікаво, бо спектр аргументів проти Ющенка є малий

      Але він має поширення мало не всепланетному масштабі.

      Протягом двох років на форумах мова
      - про оточення Ющенка і
      - про "лист трьох"
      - жінка амереканка чи ставленик Заходу.

      Ще одна "аргумента" - Ющенко безхребетний не прижилася через надто чисельні докази зворотнього. Не прижилося і Ющенко нацист.

      Якщо подивитися на ці аргументи, конкретно проти Ющенка, то вони просто сміхотворні. Але є також виборець, якого не так Ющенко цікавить, як збереження політики "стабільності" чи незмінності режиму. Для цих осіб кандидатура Тигипка би була більш прохідна. Але Тигипка не пропустили мафіозі, як конкурента, тому їм приходиться ставити на Януковича.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.30 | Franko

       Передбачаю ще один цікавий феномен

       Максим’як пише:
       > Але він має поширення мало не всепланетному масштабі.
       >
       > Протягом двох років на форумах мова
       > - про оточення Ющенка і
       > - про "лист трьох"
       > - жінка амереканка чи ставленик Заходу.
       >
       > Ще одна "аргумента" - Ющенко безхребетний не прижилася через надто чисельні докази зворотнього. Не прижилося і Ющенко нацист.

       Якщо Ющенко би й дійсно утнув щось справді недостойне, і це показали по всіх каналах, то... реакція на це буде такою самою, як і на решту пропаганди: цьому не повірять. Як у тій легенді про хлопчика, який постійно кричав "вовки".

       Виходить, що ця вся грьобана пропаганда успішно виконала одне завдання: створила "електоральне ядро" Ющенкові, яке за твердістю дорівнює алмазу.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.30 | Чучхе

        Re: Передбачаю ще один цікавий феномен

        Franko пише:
        > Виходить, що ця вся грьобана пропаганда успішно виконала одне завдання: створила "електоральне ядро" Ющенкові, яке за твердістю дорівнює алмазу.


        Замість слів "електоральне ядро" я б ужив слово "імунітет"
      • 2004.08.30 | otar

       І все це можна було б виправити...

       Повторюю свою наскрізну думку: у штабі Ющенка працює багато людей, не зацікавлених у його перемозі. Маю вагомі підстави, щоб не вказувати пальцями. Але, так чи інакше, якби вони працювали не за зарплату, а за совість, то запропонували би цілком логічні виходи:

       > - про оточення Ющенка

       повсюди і скрізь наголошувати: обираємо Президента, а не оточення. Оточення Ющенка - це люди, яким з різних причин хочеться змінити статус кво. Це не банда, їх мало що єднає, вони не діятимуть узгоджено і не діють зараз (на жаль). Ющенко мусить раз і назавжди розтлумачити своїм "напіввиборцям": люди за його правління діставатимуть посади відповідно до свого політичного капіталу, а не до грошових внесків у його кампанію.

       > - про "лист трьох"

       Тут не гріх і виправдатись. І навіть покаятись. Ющенко діяв відповідно до своїх посадових обов'язків - він був представником влади. Зрештою, якби не прем"єрство з подачі Кучми (і не віце-прем'єрство Юлі, до речі), обоє вони ніколи не мали б такої підтримки. І якби під час свого прем"єрства він ішов на відкриту конфронтацію з Кучмою, це прем"єрство закінчилось би набагато раніше - отже, він не встиг би зробити стільки добрих речей і заробити таку народну підтримку. Елементарні речі, що формулюються кількома реченнями - але нехай це Віктор Андрійович скаже, а не Максим'як.

       > - жінка амереканка чи ставленик Заходу.

       Маленький популістський крок - відмова пані Катерини від американського і набуття українського громадянства. Можна публічний виступ, прес-конференція, паблісіті. Я хочу бути українкою на всі 100%. Мудведчуки будуть знущатись, але позитивний ефект усе-таки переважить.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.30 | Михайло Свистович

        Отаре, Вам не здається, що Ви не хочете перемоги Ющенка?

        otar пише:
        > Повторюю свою наскрізну думку: у штабі Ющенка працює багато людей, не зацікавлених у його перемозі. Маю вагомі підстави, щоб не вказувати пальцями.

        То Ви не бажаєте перемоги Ющенка? Бо які можуть бути підстави, коли йдеться про майбутнє України?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.31 | otar

         Порядність, Михайле

         Порядність і небажання когось підставити.
         В цілому ж - читайте "Агентство завтрашніх новин" :) , там є багато про штаб Ющенка, на мій превеликий жаль, що велика частина з того є правда (хоча, безперечно, я категорично засуджую виродків, які таке публікують).

         Перемогти треба, але для того, щоб перемогти, треба цього дуже хотіти.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.01 | Михайло Свистович

          Це не порядність.

          Бо таким чином Ви підставляєте мільйони людей, яким жити за Януковича, тьху-тьху, стукаю об дерево. А вихід для оприлюднення, щоб не підставити, завжди можна знайти.

          otar пише:
          >
          > В цілому ж - читайте "Агентство завтрашніх новин" :)

          Нема часу. Як скинете на цей форум, прочитаю.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.03 | magda

           Re: Це не порядність.


           > otar пише:
           > > В цілому ж - читайте "Агентство завтрашніх новин" :)
           Михайло Свистович пише:
           > Нема часу. Як скинете на цей форум, прочитаю.

           http://aznews.narod.ru Клік - півсекунди. Відкриється - в залежності від завантаження мережі - секунд через 10-15. Їхній стиль - новини максимум у 2-3 абзаци. Прочитати пару новин займе пару хвилин. Приблизно стільки, скільки витрачається на один маніпулятивний смс.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.09.03 | Михайло Свистович

            Ой хто до нас прийшов, за ким я так скучив

            magda пише:
            >
            > http://aznews.narod.ru Клік - півсекунди. Відкриється - в залежності від завантаження мережі - секунд через 10-15. Їхній стиль - новини максимум у 2-3 абзаци. Прочитати пару новин займе пару хвилин.

            І оце я кожен день маю витрачати час на читання їхніх туфтових новин? В мене вже звичка склалася - не читати нічого, окрім Майдану. Бо все цінне є тут на форумі.

            >
            > Приблизно стільки, скільки витрачається на один маніпулятивний смс.

            Ех, кругом вороги, підступи, змови, маніпуляції, інтриги ;)

            А насправді маніпуляціями там і не пахне, всі смс-и написані "з лювовью" :)

            Гр-р-р-р :hot:
       • 2004.08.30 | ziggy_freud

        чи варто виправдовуватись?

        otar пише:

        >
        > > - про оточення Ющенка
        >
        > повсюди і скрізь наголошувати: обираємо Президента, а не оточення. Оточення Ющенка - це люди, яким з різних причин хочеться змінити статус кво. Це не банда, їх мало що єднає, вони не діятимуть узгоджено і не діють зараз (на жаль). Ющенко мусить раз і назавжди розтлумачити своїм "напіввиборцям": люди за його правління діставатимуть посади відповідно до свого політичного капіталу, а не до грошових внесків у його кампанію.

        Питання: чи може керівник країни обійтись без власної команди, і чи варто "своїх" перевірених людей міняти на бо-зна кого? Інша справа - звільняти тих, хто реально завалив роботу. Але такі речі має вирішувати сам керівник. Але дійсно, ситуативних союзників в Ю. більше, ніж власне _його людей_. Тим ця команда відрізняється від Партії Одного з Регіонів, де хлопці разом починали із знімання капелюхів в перехожих.

        >
        > > - про "лист трьох"
        >
        > Тут не гріх і виправдатись. І навіть покаятись. Ющенко діяв відповідно до своїх посадових обов'язків - він був представником влади. Зрештою, якби не прем"єрство з подачі Кучми (і не віце-прем'єрство Юлі, до речі), обоє вони ніколи не мали б такої підтримки.

        Зараз цей лист вже втратив актуальність. Хіба що визнати зміну своєї позиції щодо Кучми.

        >
        > > - жінка амереканка чи ставленик Заходу.
        >
        > Маленький популістський крок - відмова пані Катерини від американського і набуття українського громадянства. Можна публічний виступ, прес-конференція, паблісіті. Я хочу бути українкою на всі 100%. Мудведчуки будуть знущатись, але позитивний ефект усе-таки переважить.

        На тих совків і совченят, хто американське громадянство Чумаченко вважає злочином, це навряд подіє. Справжніх американців та про-американців може розчарувати. І тих, і інших меншість. Тобто ефект від такого кроку буде сумнівним.
     • 2004.08.30 | Ukrpatriot(patriot)

      А.Клюєв, Єрошенко.,академік Толочко, Патон

      ще називати, чи може вже вистачить.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.30 | Sardanapal

       Re: А.Клюєв, Єрошенко.,академік Толочко, Патон

       милейший как у вас с желанием съездить в Донбасс, могу организовать экскурсию и посмотрите ...
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.30 | Ukrpatriot(patriot)

        Як тільки з"явиться час обов"язково поїду (-)

      • 2004.08.30 | otar

       Ще називайте!

       І, будь ласка, з посадами, які вони а)займають зараз; б)матимуть у випадку (тьху-тьху, крий Боже) перемоги вашого Януковича.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.30 | Ukrpatriot(patriot)

        Re: Ще називайте!

        otar пише:
        > І, будь ласка, з посадами, які вони а)займають зараз; б)матимуть у випадку (тьху-тьху, крий Боже) перемоги вашого Януковича.
        Патон- Президент Академії Наук
        Толочко - академік, історик археолог
        Тигипко - голова нацбанку
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.30 | otar

         а де обіцяне "ще"? і майбутні посади? (-)

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.08.31 | Роман ShaRP

          Ти що, не побачив?

          > Тигипко - голова нацбанку

          - він же один, сучий син, десяти курв з Кільцевої вартий.
      • 2004.08.30 | Yury

       Re: А.Клюєв, Єрошенко.,академік Толочко, Патон


       Це, надводна частина айсбергу. Екскурсію підводною частиною Вам люб'язно вже запропонував пан Сарданапал. Приїздить, поспілкуйтеся з людьми, особливо з тими, хто справді щось знає, дізнаєтесь речі про які навіть у Інтернеті пишуть пошепки... Чи залишиться бажання підтримувати "крепкого хозяйственника" - подивимось :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.30 | Ukrpatriot(patriot)

        Знаю чудово айсберг

        оскільки довелось працювати на виборчих кампаніях і проходити стажування у ВРУ у рамках програми фінансованої американцями "Помічник голови комітету". Тому не треба мені екскурсій.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.30 | Михайло Свистович

         Не знаєте Ви ніякого айсбергу, якщо таке пишете (-)

      • 2004.08.30 | fahid

       Патон

       Патон - свадебный генерал в чистом виде. Человеку уже за 80! Им собственое "окружение" вертит как хочет.
      • 2004.08.30 | Михайло Свистович

       Ви точно не Укрпатріот, якщо Вам подобається Толочко (-)

      • 2004.08.30 | ziggy_freud

       вистачить самого Толочка

       коли хто злісно "кинув" Тимошенко, то це він. Від якого блоку Толочко йшов на вибори, і в яку фракцію зараз входить?

       Науковець він десь такий самий. Менеджер науки? Можливо. Але його археологічні теорії викликають щирий сміх як мінімум у трьох моїх знайомих (археолог і два історики, від кандидата і вище).
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.30 | Ukrpatriot(patriot)

        Над Патоном Ваші знайомі також посміються

        Чи можливо вони просто невдахи, які сміються з людини, що досягла більшого в житті?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.31 | Михайло Свистович

         У Вас якийсь комплекс або нездорове оточення?.

         Вам постійно здається, що хтось комусь обов"язково повинен заздрити. Я от абсолютно не заздрю Патону, але зневажаю його за сраколизство. Він завжди коливався разом з лінією партії, тобто підтримував діючу владу - при комуністах, при Кравчуку, при Кучмі.

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         > Чи можливо вони просто невдахи, які сміються з людини, що досягла більшого в житті?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.08.31 | Ukrpatriot(patriot)

          А я його поважаю хоча б за той внесок

          який він зробив у науку. А про заздрість.... :) Це вжен психологія.
        • 2004.09.02 | ziggy_freud

         Трофім Лисенко теж був академіком ;-)

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         > Чи можливо вони просто невдахи, які сміються з людини, що досягла більшого в житті?

         Якщо чиїсь теорії видаються мені смішними, маю право не тільки сміятись, а й реготати над ними. Якщо присутнім цікаво, поясню причини ;-)

         Сумніваюсь, що найвищим науковим досягненням є отримання хабаря за перехід в іншу парламентську фракцію. Та й суто по-людськи хабарництво мені мало симпатичне.
      • 2004.08.30 | Роман ShaRP

       Кла-а-а-асний вибір "оточення". Сергія Бубку з Русланою забули.

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > ще називати, чи може вже вистачить.

       Називайте, називайте. Щербаня називайте, Тігіпко, Васильєва називайте, Кучму називайте, називайте тих, хто буде реально керувати, а не "меблі", які можна поставити, а можна й прибрати.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.31 | otar

        кучмізм - це (а гепатит - бе)

        Прошу виключити Кучму з переліку тих, хто реально керує. Останнє, чим він реально керував - це Південний Машинобудівний Завод. Мені здається, тут, де всі свої, можна відмовитись хоча б частково від демонізації Кучми і зізнатися, що демонів звуть по-іншому. А то в боротьбі з Кучмою ми вже не раз повертались спиною до справжнього ворога.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.03 | magda

         Re: кучмізм - це (а гепатит - бе)

         otar пише:
         > Прошу виключити Кучму з переліку тих, хто реально керує. Останнє, чим він реально керував - це Південний Машинобудівний Завод.

         І коли наші патріоти розкриють оченятки?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.03 | Михайло Свистович

          І чого ти ображаєш хорошу людину?

          Хоч і правильно пишеш по суті, але ж тон...

          magda пише:
          >
          > І коли наші патріоти розкриють оченятки?

          А якби я (чи він) тобі отак написав, ти б образилась, правда? ;)
  • 2004.08.30 | Михайло Свистович

   Re: Мені 25 , україномовний і голосуватиму у 2 турі за Януковича

   Ukrpatriot(patriot) пише:
   >
   > Чому не голосуватиму за В.Ющенка, хоча він мені і багатьом моїм друзям симпатичний:
   > 1.Ющенко непослідовний. Не раз він кардинально міняв думку з різних приводів. Стосовно тієї ж реформи політичної.

   Не міняв.

   > 2.Ющенко недолідер і ним керує оточення.

   Не керує.

   > Обирають не тільки президента, а й його оточення (команду), бо сам він не зможе контролювати кожну ділянку управління, а з його оточенням доводилось працювати і більше чомусь не хочеться, через нечесність оточення.

   Добре там, де нас нема? ;) То попрацюйте з оточенням Мороза і Януковича :) А з ким саме з оточення Ющенка Вам доводилось працювати? І чи є вони його оточенням чи просто якісь служки з нижчого ешелону?

   > 3.Саме за ющенка продали українські НПЗ РОсії і тепер маємо ситуацію, коли Росія диктує нам ціни на бензин.

   А Янукович взагалі за ЄЕП. А там Україна взагалі не впливатиме на будь-які рішення ;)

   > 4.За Ющенка вперше суттєво зросли ціни на хліб

   Цифри зростання можна? І порівняння з цифрами зростання при Януковичі минулого літа? ;)

   > 5.Ющенко не раз кидав своїх обратимів. Ту ж саму Тимошенко

   От тільки сама Тимошенко так чомусь не вважає і підтримує Ющенка. Невже Ви краще за неї знаєте, що між ними відбувалося?

   > 6.Ющенко представник американських інтересів

   Це - неправда.

   > а до чого це доводить показала ситуація в Грузії.

   А що в Грузії? Там все чудово, зростають зарплати і пенсії, зменшується корупція, демократії до фіга.

   > Я не хочу громадянської війни в Україні.

   А в Грузії немає громадянської війни. Громадянська війна - це коли одна частина народу воює проти іншої. Грузія ж живе спокійно. Непомітна для всього грузинського народу, окрім деяких сіл, війна точиться на території Південної Осетії, де живуть негрузини, і яка від"єдналася від Грузії.

   > 7. Ющенко не виправдав довіри і я, а також багато таких як я не вірять йому більше.

   Тому вірять іншому, значно гіршому. Примітивно.

   > 9. Методи заробляння очок під час виборчої кампанії - це дешеві скандали про намагання владою запустити в нього метеорит з навколоземної орбіти і т. д. Намагання провести паралелі з справою Чорновола, що взагалі в жодні рамки не вкладається.

   І це не так, бо ці очки заробляються хіба що в інтернеті.

   > 10. Страшенно не переношу на дух брехунів Кендзьора, Косіва і Пензеника

   Зате переносите донецьких бандюків. Може у Вас щось із нюхом?

   > які у свій час провадили дуже брудну передвиборчу кампанію у ЛЬвові, а мені доводилось за нею спостерігати, будучи спостерігачем на виборах і працюючи в одному з штабів. З того часу виник стійкий імунітет від бажання вступати у політичні партії і об"єднання.

   Так говорять бабусі на базарах. Партій багато, вони є необхідним елементом громадянського суспільства, але, розчарувавшись у 2-3, Ви не бажаєте вступати у партії та організації взагалі. Є й інший шлях - створити щось своє. Але ж діяти облом. Легше нити по інтернетах.

   >
   > Януковича вважаю меншим злом порівняно з Ющенком і дійсно запорукою стабільності у державаі, яка почала спинатися на ноги, яку знають через її спортсменів і досягнення у космічній галузі, державі, яка орієнтується на власні сили а не на закордонного дядечка.

   Блажен, хто вірує. Ви порахуйте, скільки взяв кредитів на Заході Ющенко, і скільки Янукович.

   >
   > В одному випадку (США), рахують голоси по два три місяці, бо з деомлкоратією не можуть розібратися, оскільки пройшов неправильний кандидат

   Навпаки, рахують так довго, бо там - демократія. Тому перераховували всі бюлетені повільно і ретельно. Це в Янучарні-Кучмаїні бюлетені викрадають, міліція в цей момент знімає з них охорону, а мера призначають за відсутності цих бюлетенів.

   >
   > а в іншій гатять з танків по парламенту (Росія), Не треба нам такої демократії. Нам потрібен наш український шлях.

   Вище я описав наш, український шлях. В Мукачевому. Бачив я такий самий шлях у Донецьку, бачив і мудаків-нашоукраїнців в Галичині. Їм далеко до донецьких.

   > І на останок почутий діалог у одній з львівських кав"ярень між двома інтелігентами (один з них викладач ЛНУ ім Франка).
   > "краще вже свій нормальний бандит (мабуть Янукович), який реально дії і наводить порядок, ніж той американський запроданець (Напевно Ющенко)"

   Дебіли бувають і серед викладачів ЛНУ ім Франка. Але їх дуже мало.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.30 | Ukrpatriot(patriot)

    Re: Мені 25 , україномовний і голосуватиму у 2 турі за Януковича

    Михайло Свистович пише:
    > Ukrpatriot(patriot) пише:
    > >
    > > Чому не голосуватиму за В.Ющенка, хоча він мені і багатьом моїм друзям симпатичний:
    > > 1.Ющенко непослідовний. Не раз він кардинально міняв думку з різних приводів. Стосовно тієї ж реформи політичної.
    >
    > Не міняв.
    Міняв Михайле при всій моїй повазі до Вас.

    >
    > > 2.Ющенко недолідер і ним керує оточення.
    >
    > Не керує.
    >
    Та керує.
    > > Обирають не тільки президента, а й його оточення (команду), бо сам він не зможе контролювати кожну ділянку управління, а з його оточенням доводилось працювати і більше чомусь не хочеться, через нечесність оточення.
    >
    > Добре там, де нас нема? ;) То попрацюйте з оточенням Мороза і Януковича :) А з ким саме з оточення Ющенка Вам доводилось працювати? І чи є вони його оточенням чи просто якісь служки з нижчого ешелону?
    >
    Ю.Костенко, Кендзьор, Пинзеник, Косів, Порошенко.
    Вистачить?

    > > 3.Саме за ющенка продали українські НПЗ РОсії і тепер маємо ситуацію, коли Росія диктує нам ціни на бензин.
    >
    > А Янукович взагалі за ЄЕП. А там Україна взагалі не впливатиме на будь-які рішення ;)
    >
    Давайте з НПЗ розберемося спочатку.

    > > 4.За Ющенка вперше суттєво зросли ціни на хліб
    >
    > Цифри зростання можна? І порівняння з цифрами зростання при Януковичі минулого літа? ;)
    >
    Пошукайте самі для цього є сторінка мінстату. З Вами Михайле я вже переконувався, коли Вам навести конкретні цифри, Ви просто зробити вигляд, що Ви такого не казали. Це вже було в багатьох суперечках з Вами. ТОму не бачу змісту щось доводити.

    > > 5.Ющенко не раз кидав своїх обратимів. Ту ж саму Тимошенко
    >
    > От тільки сама Тимошенко так чомусь не вважає і підтримує Ющенка. Невже Ви краще за неї знаєте, що між ними відбувалося?
    >
    Підтримує, бо з іншими їй буде ще гірше. Але це не виправдовує Ющенка.

    > > 6.Ющенко представник американських інтересів
    >
    > Це - неправда.
    >
    Правда. Це видно з того, як активно лобіює його США
    > > а до чого це доводить показала ситуація в Грузії.
    >
    > А що в Грузії? Там все чудово, зростають зарплати і пенсії, зменшується корупція, демократії до фіга.
    >
    Особливо в південній Осетії. Там якраз добре сприймають президента з вилізлими на лоба очима у якого аж слина з рота брижче, коли він заходиться про Велику Грузію.
    > > Я не хочу громадянської війни в Україні.
    >
    > А в Грузії немає громадянської війни. Громадянська війна - це коли одна частина народу воює проти іншої. Грузія ж живе спокійно. Непомітна для всього грузинського народу, окрім деяких сіл, війна точиться на території Південної Осетії, де живуть негрузини, і яка від"єдналася від Грузії.
    >
    У нас є Крим. І це варіант такий самий, як грузинський. Осетія частина Грузії, де йде війна з подачі Саакашвілі

    > > 7. Ющенко не виправдав довіри і я, а також багато таких як я не вірять йому більше.
    >
    > Тому вірять іншому, значно гіршому. Примітивно.
    >
    Не впевнений, що він значно гірший. Крім вересків про бандюковичів не чув нормальних аргументів.

    > > 9. Методи заробляння очок під час виборчої кампанії - це дешеві скандали про намагання владою запустити в нього метеорит з навколоземної орбіти і т. д. Намагання провести паралелі з справою Чорновола, що взагалі в жодні рамки не вкладається.
    >
    > І це не так, бо ці очки заробляються хіба що в інтернеті.
    >
    Та не тільки. 5 канал перепо\люнув навіть Ут 1 по необ"єктивності.

    > > 10. Страшенно не переношу на дух брехунів Кендзьора, Косіва і Пензеника
    >
    > Зате переносите донецьких бандюків. Може у Вас щось із нюхом?
    >
    З нюхом все нормально. А цих шановних панів довелося бачити з іншого боку, коли агітатори в залі в перших рядах затикали рота вчителям сихівських шкіл, що зверталися з проблемами до свого кандидата - Кендзьора.
    > > які у свій час провадили дуже брудну передвиборчу кампанію у ЛЬвові, а мені доводилось за нею спостерігати, будучи спостерігачем на виборах і працюючи в одному з штабів. З того часу виник стійкий імунітет від бажання вступати у політичні партії і об"єднання.
    >
    > Так говорять бабусі на базарах. Партій багато, вони є необхідним елементом громадянського суспільства, але, розчарувавшись у 2-3, Ви не бажаєте вступати у партії та організації взагалі. Є й інший шлях - створити щось своє. Але ж діяти облом. Легше нити по інтернетах.
    >
    Висловлюю свою думку. А об"єднання можливі тільки у витгляді громадських організацій.

    > > Януковича вважаю меншим злом порівняно з Ющенком і дійсно запорукою стабільності у державаі, яка почала спинатися на ноги, яку знають через її спортсменів і досягнення у космічній галузі, державі, яка орієнтується на власні сили а не на закордонного дядечка.
    >
    > Блажен, хто вірує. Ви порахуйте, скільки взяв кредитів на Заході Ющенко, і скільки Янукович.
    >
    Зате тепер не бере і це нормально. ХАЕС своїм коштом добудували.

    > > В одному випадку (США), рахують голоси по два три місяці, бо з деомлкоратією не можуть розібратися, оскільки пройшов неправильний кандидат
    >
    > Навпаки, рахують так довго, бо там - демократія.
    Бо тре було Буша за будь яку ціну пропхати, тому і рахували.

    Тому перераховували всі бюлетені повільно і ретельно. Це в Янучарні-Кучмаїні бюлетені викрадають, міліція в цей момент знімає з них охорону, а мера призначають за відсутності цих бюлетенів.
    >
    > >
    > > а в іншій гатять з танків по парламенту (Росія), Не треба нам такої демократії. Нам потрібен наш український шлях.
    >
    > Вище я описав наш, український шлях. В Мукачевому. Бачив я такий самий шлях у Донецьку, бачив і мудаків-нашоукраїнців в Галичині. Їм далеко до донецьких.
    >


    > > І на останок почутий діалог у одній з львівських кав"ярень між двома інтелігентами (один з них викладач ЛНУ ім Франка).
    > > "краще вже свій нормальний бандит (мабуть Янукович), який реально дії і наводить порядок, ніж той американський запроданець (Напевно Ющенко)"
    >
    > Дебіли бувають і серед викладачів ЛНУ ім Франка. Але їх дуже мало.

    Може і дебіли, а може і не дебіли. Не можна людину вважати дебілом, якщо її думка різниться від думки М.Свистовича.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.30 | Sardanapal

     Re: Мені 25 , україномовний і голосуватиму у 2 турі за Януковича

     Собака лает, а караван идет.
     Лайте дальше UKRnoRATRIOT, как до дела так коли буде час.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.30 | Ukrpatriot(patriot)

      Ну от і гавкайте на здоров"я (-)

    • 2004.08.31 | Михайло Свистович

     Re: Мені 25 , україномовний і голосуватиму у 2 турі за Януковича

     Ukrpatriot(patriot) пише:
     >
     > Міняв Михайле при всій моїй повазі до Вас.

     Не міняв.

     >
     > Та керує.

     Та не керує. Я краще знаю. Ним взагалі ніхто не керує. Іноді я б додавав до цих слів "на жаль".

     >
     > Ю.Костенко, Кендзьор, Пинзеник, Косів, Порошенко.
     > Вистачить?

     Ви з ними безпосередньо працювали?

     >
     > Давайте з НПЗ розберемося спочатку.

     видко ж Ви з ЄЕП з"їхали. Ви - не найнятий працівник, а Мороз №2. Той теж відганяє від себе сумніви, зациклившись на своїй ілюзії.

     >
     > Пошукайте самі для цього є сторінка мінстату. З Вами Михайле я вже переконувався, коли Вам навести конкретні цифри, Ви просто зробити вигляд, що Ви такого не казали. Це вже було в багатьох суперечках з Вами. ТОму не бачу змісту щось доводити.

     Бо цифри будуть не на Вашу користь ;)

     >
     > Підтримує, бо з іншими їй буде ще гірше. Але це не виправдовує Ющенка.

     І жодного разу Тимошенко навіть в кулуарах за весь період "після того" не заявила, що Ющенко її кинув. Багато чого "нєлєстного" говорила вона про нього, а от цього - ні.

     >
     > Правда. Це видно з того, як активно лобіює його США

     СШП його зовсім не лобіюють. Якби лобіювали, вся Україна вжек давно була б помаранчева. Для Америки такі витрати - копійки.

     >
     > Особливо в південній Осетії.

     Зараз це де-факто не Грузія. А в Грузії все чудово.

     >
     > У нас є Крим. І це варіант такий самий, як грузинський.

     Зовсім різні варіанти. Крим не проголошував незалежність і де-факто не від"єднувався від України.

     >
     > Не впевнений, що він значно гірший. Крім вересків про бандюковичів не чув нормальних аргументів.

     Ви не хочете їх чути, оскільки, розчарувавшись в ідеалі (Ющенко), боїтесь втратити ілюзію (Янукович)

     >
     > Та не тільки. 5 канал перепо\люнув навіть Ут 1 по необ"єктивності.

     5 канал - це мізер у морі ЗМІ.

     >
     > З нюхом все нормально. А цих шановних панів довелося бачити з іншого боку, коли агітатори в залі в перших рядах затикали рота вчителям сихівських шкіл, що зверталися з проблемами до свого кандидата - Кендзьора.

     Ви просто не бачили донецьких, і як там затикають рота. Раз і назавжди.

     >
     > Висловлюю свою думку. А об"єднання можливі тільки у витгляді громадських організацій.

     Так Ви ж і туди не збираєтесь вступати. І думка у Вас якась нецивілізована. Адже громадянське суспільство без партій неможливе.

     >
     > Зате тепер не бере і це нормально.

     Але ж брав. А Ющенко - ні.

     >
     > Бо тре було Буша за будь яку ціну пропхати, тому і рахували.

     Та ні, якби треба було пропхати, оголосили б той результат, що був, і не перераховували б бюлетені.

     >
     > Може і дебіли, а може і не дебіли. Не можна людину вважати дебілом, якщо її думка різниться від думки М.Свистовича.

     Моя думка тут ні до чого. Просто говорити міфами-штампами негоже для викладача. Так говорять бабусі на базарах.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.31 | Ukrpatriot(patriot)

      : Мені 25 , україномовний і голосуватиму у 2 турі за Януковича

      Михайло Свистович пише:
      > Ukrpatriot(patriot) пише:
      > >
      > > Міняв Михайле при всій моїй повазі до Вас.
      >
      > Не міняв.
      Це тілько слова М.Свистовича

      > > Та керує.
      >
      > Та не керує. Я краще знаю. Ним взагалі ніхто не керує. Іноді я б додавав до цих слів "на жаль".
      >
      Ага :)

      > >
      > > Ю.Костенко, Кендзьор, Пинзеник, Косів, Порошенко.
      > > Вистачить?
      >
      > Ви з ними безпосередньо працювали?
      >
      З Костенком безпосередньо. Для Порошенка робив замовлення на одній з фірм, за яке він не заплатив. Замовлення не політичне, а суто комерційне З Косівим, Кендзьором, Пинзеником стикався на виборах.
      Особливо запам"яталися слова Косіва, який казав, що заради перемоги можна і брехати. Тоді було зроблено фотомонтаж листівки за Т Чорновола. Вона в мене до тепер десь зберігається. Зроблений дуже невдало. Було видно, що фігуру Тараса там приклеїли на готову фотографію. Коли я запитав. Як можна брудними методами боротися? Він відповів, що заради перемоги можна. Ось тоді пропали у мене ілюзії стосовно чесної опозиції. Закликають до чесних виборів, а діють тими ж методами, як ті кого вони критикують. Це люди без сумління, а вони будуть новою владою у разі перемоги Ющенка.
      > >
      > > Давайте з НПЗ розберемося спочатку.
      >
      > видко ж Ви з ЄЕП з"їхали. Ви - не найнятий працівник, а Мороз №2. Той теж відганяє від себе сумніви, зациклившись на своїй ілюзії.
      >
      Ви про НПЗ і початок приватизації за Ющенка розкажіть, а тоджі вже про ЄЕП
      > >
      > > Пошукайте самі для цього є сторінка мінстату. З Вами Михайле я вже переконувався, коли Вам навести конкретні цифри, Ви просто зробити вигляд, що Ви такого не казали. Це вже було в багатьох суперечках з Вами. ТОму не бачу змісту щось доводити.
      >
      > Бо цифри будуть не на Вашу користь ;)
      >
      Будуть на мою користь. Просто Свистович зробить вигляд, що не знав і не бачив цих чисел, як було неодноразово.
      > >
      > > Підтримує, бо з іншими їй буде ще гірше. Але це не виправдовує Ющенка.
      >
      > І жодного разу Тимошенко навіть в кулуарах за весь період "після того" не заявила, що Ющенко її кинув. Багато чого "нєлєстного" говорила вона про нього, а от цього - ні.
      >
      Ви часто з нею в кулуарах спілкуєтесь?
      > > Правда. Це видно з того, як активно лобіює його США
      >
      > СШП його зовсім не лобіюють. Якби лобіювали, вся Україна вжек давно була б помаранчева. Для Америки такі витрати - копійки.
      >
      Якби були копійки то зробили б. Але видно не копійки.
      > >
      > > Особливо в південній Осетії.
      >
      > Зараз це де-факто не Грузія. А в Грузії все чудово.
      То там можна вбивати, бо не грузини то не люди?

      > >
      > > У нас є Крим. І це варіант такий самий, як грузинський.
      >
      > Зовсім різні варіанти. Крим не проголошував незалежність і де-факто не від"єднувався від України.
      >
      Може проголосити і від"єднатися
      > >
      > > Не впевнений, що він значно гірший. Крім вересків про бандюковичів не чув нормальних аргументів.
      >
      > Ви не хочете їх чути, оскільки, розчарувавшись в ідеалі (Ющенко), боїтесь втратити ілюзію (Янукович)
      >
      Наведіть крім знову ж таки вересків про бандюків.

      > >
      > > Та не тільки. 5 канал перепо\люнув навіть Ут 1 по необ"єктивності.
      >
      > 5 канал - це мізер у морі ЗМІ.
      >
      Звичайно. І вся львівська місцева преса також мізер.
      > >
      > > З нюхом все нормально. А цих шановних панів довелося бачити з іншого боку, коли агітатори в залі в перших рядах затикали рота вчителям сихівських шкіл, що зверталися з проблемами до свого кандидата - Кендзьора.
      >
      > Ви просто не бачили донецьких, і як там затикають рота. Раз і назавжди.
      >
      Я з ними працював . У бізнесі вони порядні. Завжди полатять за виконані замовлення.
      > >
      > > Висловлюю свою думку. А об"єднання можливі тільки у витгляді громадських організацій.
      >
      > Так Ви ж і туди не збираєтесь вступати. І думка у Вас якась нецивілізована. Адже громадянське суспільство без партій неможливе.
      >
      > >
      > > Зате тепер не бере і це нормально.
      >
      > Але ж брав. А Ющенко - ні.
      >
      > >
      > > Бо тре було Буша за будь яку ціну пропхати, тому і рахували.
      >
      > Та ні, якби треба було пропхати, оголосили б той результат, що був, і не перераховували б бюлетені.
      >
      > >
      > > Може і дебіли, а може і не дебіли. Не можна людину вважати дебілом, якщо її думка різниться від думки М.Свистовича.
      >
      > Моя думка тут ні до чого. Просто говорити міфами-штампами негоже для викладача. Так говорять бабусі на базарах.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.31 | Роман ShaRP

       ... Бо то табло - МАЙО БАБЛО. (а питридіти - не треба)

       > > Ви просто не бачили донецьких, і як там затикають рота. Раз і назавжди.
       Ukrpatriot(patriot) пише:
       > Я з ними працював . У бізнесі вони порядні. Завжди полатять за виконані замовлення.

       Хто платив за "Роттердам" та 200 свиних чиновничих рил на Олімпіаді?
       Хто платив та платить за біг-морди?
       Хто платить за збір підписів за "*ідера"?
       Хто заплатить за радіорекламу, яку щойно анонсовано?       ДОСИТЬ БРЕХАТИ!


       Скажіть прямо, "патріот" ви наш, - мені платять, а на решту мені на**ати. І я, от-такий-весь-із-себе-репаний-патріот готовий за це бабло продати всю країну.

       Р.S. Склавши, як ото кажуть, 2 та 2, роблю здогадку - "пан" працює в рекламі, або в поліграфії, і результат виконаних ним замовлень ми зараз спостерігаємо на біг-мордах, чи подібній *продукції*.

       Ну, якщо так, то хай йому тоді, як казали хлопці, пір*я в горлянці поросте.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.01 | Ukrpatriot(patriot)

        Нашо так нервувати

        Роман ShaRP пише:
        > > > Ви просто не бачили донецьких, і як там затикають рота. Раз і назавжди.
        > Ukrpatriot(patriot) пише:
        > > Я з ними працював . У бізнесі вони порядні. Завжди полатять за виконані замовлення.
        >
        > Хто платив за "Роттердам" та 200 свиних чиновничих рил на Олімпіаді?
        > Хто платив та платить за біг-морди?
        > Хто платить за збір підписів за "*ідера"?
        > Хто заплатить за радіорекламу, яку щойно анонсовано?

        >
        Не знаю. Тому не буду робити однозначних висновків.

        >

        > ДОСИТЬ БРЕХАТИ!
        >

        Це і Вас стосується.

        >
        > Скажіть прямо, "патріот" ви наш, - мені платять, а на решту мені на**ати. І я, от-такий-весь-із-себе-репаний-патріот готовий за це бабло продати всю країну.
        >
        Коли доходить справа до бізнесу, то там повинні платити, щоб інші люди, які на тебе працють, звичайні робітники, могли отримати зарплату, бо вони від неї залежать на відміну від мене.

        > Р.S. Склавши, як ото кажуть, 2 та 2, роблю здогадку - "пан" працює в рекламі, або в поліграфії, і результат виконаних ним замовлень ми зараз спостерігаємо на біг-мордах, чи подібній *продукції*.
        >
        Працюю в галузі реклами і туризму.
        Результати моєї роботи ефективно використовував один з наближених до Ющенка, про якого я вже говорив. За цю роботу не було заплачено не тільки мені а ще кільком десяткам людей.
        До біг морд стосунку ніякого не маю, бо не беру участі у кампанії Януковича. Видно ще не той рівень, або занадто молодий :)

        А патріот я своєї країни, а не політиків.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.01 | Роман ShaRP

         ТОМУ ЩО - пі-три-діот

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         > Коли доходить справа до бізнесу, то там повинні платити, щоб інші люди, які на тебе працють, звичайні робітники, могли отримати зарплату, бо вони від неї залежать на відміну від мене.

         Коли справа доходить до політичної реклами "*ідера", то калєга Азаров разом з калєгаю Білоконєм викручує руки купі бізнесу у країні та вибиває на неї кошти, через що зарплатню затримують міліонам людей на тисячах підприємств та фірм.

         Вже не кажучи про тих, кого змушують збирати підписи - їм не платять, просто викручують руки.

         З мене досить. Я вже все зрозумів. І надалі проблеми ********** *ідера-бізнесмена, який ладен проголосувати за *ідера-прем*єра, аби клан *ідера-прем*єра йому (й надалі) платив - мене не ці-кав-лять.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.01 | Ukrpatriot(patriot)

          спеціально для *ідера Шарпа

          По собі не судіть інших. Коли Вам подобаються нетрадиційні зносини, ніхто Вас не судить, але не всі навколо такі, як ВИ :)

          Поілтичною рекламою ніколи не займався і не займаюся. А не заплатили за розробку рекламно-інформаційної кампанії звичайного комерційного товару. Тому менше гарячкуйте, а то дійсно*ідера нагадуєте.
         • 2004.09.02 | Ukrpatriot(patriot)

          Прошу пост для *ідера Шарпа Романа ситати тільки йому :)(-)

      • 2004.09.01 | Михайло Свистович

       Re: : Мені 25 , україномовний і голосуватиму у 2 турі за Януковича

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       >
       > Це тілько слова М.Свистовича

       який знає про Ющенка більше, ніж Ви можете прочитати в інтернеті ;)

       >
       > Ага :)

       Угу.

       >
       >
       > З Костенком безпосередньо. Для Порошенка робив замовлення на одній з фірм, за яке він не заплатив. Замовлення не політичне, а суто комерційне З Косівим, Кендзьором, Пинзеником стикався на виборах.
       > Особливо запам"яталися слова Косіва, який казав, що заради перемоги можна і брехати. Тоді було зроблено фотомонтаж листівки за Т Чорновола. Вона в мене до тепер десь зберігається. Зроблений дуже невдало. Було видно, що фігуру Тараса там приклеїли на готову фотографію. Коли я запитав. Як можна брудними методами боротися? Він відповів, що заради перемоги можна.

       Вірю. А тепер заради об"єктивності попрацюйте з донецькими (в комерції також) і побачите, що наведені Вами приклади просто невинні дитячі забавки у порівнянні з цинізмом донів.

       >
       > Ви про НПЗ і початок приватизації за Ющенка розкажіть, а тоджі вже про ЄЕП

       Та я Вам вірю. От тільки продаж кількох НПЗ не йде ні в яке порівняння з продажем України.

       >
       > Будуть на мою користь.

       Не будуть. Порівняйте.

       >
       > Ви часто з нею в кулуарах спілкуєтесь?

       Нечасто, але часто спілкуюсь з людьми, які з нею працюють безпосередньо.

       >
       > Якби були копійки то зробили б. Але видно не копійки.

       Ви бюджет США коли-небудь бачили? А прайси українських друкарень? От і порівняйте.

       >
       > То там можна вбивати, бо не грузини то не люди?

       Ви казали, що у Грузії погано. Я довів, що там все чудово. Війна для грузинів є фактично зовнішня, вона їх не пече.

       >
       > Може проголосити і від"єднатися

       Не може.

       >
       > Наведіть крім знову ж таки вересків про бандюків.

       Почитайте "Остров" хоча б. Проаналізуйте дії уряду (приховування 10 мільярдів бюджету, скасування підвищення мінімальної зарплати, пільги донецькій СЕЗ, на відміну від інших СЕЗ)

       >
       > Звичайно. І вся львівська місцева преса також мізер.

       Теж мізер. Україна значно більша, ніж Львів. І там майже вся преса за Януковича аж захлинається.

       >
       > Я з ними працював . У бізнесі вони порядні. Завжди полатять за виконані замовлення.

       Знаєте, звідки в мене з"явився перший мобільний телефон? Мені його для боротьби з режимом + 300 гривень на ньому + 100 доларів дав один бізнесмен, якого друг Я. кинув на кількасот тисяч доларів (не оплатив замовлення). А як вони заводи зараз повсюди захоплюють. З автоматами, з бандитами ;)

       >
       > > > Бо тре було Буша за будь яку ціну пропхати, тому і рахували.

       Ви просто смішний. Цифра американських кредитів, наданих Україні, для США і в мікроскоп непомітна.
  • 2004.08.31 | Скептик

   Re: Мені 26, також українець, тому прошу Вас,

   не ходіть на вибори. Принаймні в другому турі. А що до ВАЮ, то на мою думку Вам не варто як тим вчителям (шкода дітей :-( ) так купуватися на політичну пропаганду. Спробуйте дивитись на все простіше. Позиція людини до об’єкта, зокрема влади, залежить перш за все від того, яку позицію до цієї людини займає той самий об’єкт. Тобто, коли Кучма до нього "синочку", Ющенко йому "батьку". ВАЮ до останнього намагався зберегти з Кучмою якщо не дружні, то принаймі конструктивні відносини. Тобто, працювати а не займатися популізмом. Але те, що трапилося 2002 року розставило всі крапки.

   Що до оточення, то обираємо ми перш за все Президента, а не його оточення. Обирати собі побратимів то вже привілея Президанта (чи кандидата). А що до того, що ВАЮ легко підпадаэ під вплив, то дозвольте нагадати, як він пручався коли 2002 року на виборах і одразу після них практично весь блок намагався затягнути його в опозицію. Якби ВАЮ дійсно легко підпадав під вплив, то сьогодні ми, можливо, мали б у парламенті опозиційну а не кучмівську більшість.

   І ще прохання, не робіть поспішних висновків. Особливо, якщо вам їх підказує хтось ззовні. Привчить себе мислити самостійно. Цього так невистачає нашим людям.

   P.S. Ще раз вибачаюсь за пустий пост. Звичка після заголовку тиснути Enter :-(
 • 2004.08.31 | Shooter

  Еволюція (майже за Дарвіном)

  Людей, яких Ви описали, майже неможливо переконати в тому, що Янукович - це однозначно гірший вибір. Оскільки ці люди - це рештки совіцького ладу. Подібні "пережитки" характерні для будь-якого перехідного суспільства, і українське, звісно, не є винятком. З подібним "твердим ядром совіцьких людей" "боротися" неможливо та й неварто - все одно для них Совіцький Союз і все похідне від того (як, скажімо, крєпкіє хазяйствєнніки, котри і нагодують, і , пардон, виїбуть) - це є їхнє. Єдине, що може подолати цей прошарок - це час. Вимруть, як і вимерли динозаври, оскільки не зуміли пристосуватися до зммін навкілля.

  Доречі, саме ці вибори і покажуть - кого в Україні насьогодні більше: хахлів-совків чи громадян України. Хоча найкумедніше (і сучасно - найсумніше) - це те, що "битву титанів" вирішить "болото" ("третя третина населення").
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.31 | ziggy_freud

   таки еволюція...

   Shooter пише:
   > Людей, яких Ви описали, майже неможливо переконати в тому, що Янукович - це однозначно гірший вибір.

   Бо гірший\кращий то є суб'єктивна річ. Гірший _для кого_? Як кажуть росіяни, "кому і кобила - нєвєста" ;-)

   >
   > Доречі, саме ці вибори і покажуть - кого в Україні насьогодні більше: хахлів-совків чи громадян України. Хоча найкумедніше (і сучасно - найсумніше) - це те, що "битву титанів" вирішить "болото" ("третя третина населення").

   За даними Є. Головахи, до речі, опублікованими есдеківською Нашою Газетою, "совків", тобто "громадян Радянського Союзу" в Україні становить приблизно 15%. З такою оцінкою можу погодитись. Відсоток громадян України, виявлених тим самим дослідженням, він, із очевидних причин, замовчує.

   Болото (дуже складне питання, _скільки його_) навряд щось вирішить. Радше поступово приєднається до переможців.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.31 | Navigator

    Ще дві типові диспозиції перед виборами для "мужицького розуму":

    1. Добре було б аби переміг Ющенко, АЛЕ НЕ ДАДУТЬ.
    2. Всі ВОНИ там нагорі одинакові.

    Обидві розраховані на деморалізацію прибічників Ющенка.

    Щодо совка згоден.
    Додам тільки, що є ще й хижа порода совків.
    Совок імперський.
    Російськомовний, що ненавидить місцеве населення, серед якого живе.
    Часто на Східній - українського походження.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.31 | ziggy_freud

     про породи совків

     Navigator пише:
     > 1. Добре було б аби переміг Ющенко, АЛЕ НЕ ДАДУТЬ.

     Постараються не дати. Нагадаю, що ЄДА + СДПУ(о), м'яко кажучи, про*рали вибори у парламент. А виграли післявиборні підкилимові ігри, посваривши опозицію. Чи вийде цього разу, навряд хто може сказати напевне.

     > 2. Всі ВОНИ там нагорі одинакові.

     Як дивитись тілько під ноги - так. Як уважно дивитись нагору, починаєш розрізняти, що деякі однаковіші.

     > Додам тільки, що є ще й хижа порода совків.
     > Совок імперський.
     > Російськомовний, що ненавидить місцеве населення, серед якого живе.
     > Часто на Східній - українського походження.

     Вони лишаються хижими, якщо визнавати за ними це право. На кожного хижака потрібна певна кількість живої їжі. Удаву легше провкнути кроля, ніж слона...

     І в сепаратизм можуть тілько погратись, бо проблеми місцевих "язичних" потрібні Путіну переважно для тиску на українську владу. В Росію пацани не поїдуть, бо знов таки будуть чужинцями - _хахлами_. Там радше толеруватимуть український акцент та звичку до сала, ніж їхні спроби показувати зуби тим, в кого зуби ще більші ;-) Доведеться вивчити, як зветься країна постійного перебування. І навіть іноді вимовляти цю назву вголос...
   • 2004.08.31 | пан Roller

    > > Що для українця добре , для німця смерть.

    ziggy_freud пише:
    > Shooter пише:
    > > Людей, яких Ви описали, майже неможливо переконати в тому, що Янукович - це однозначно гірший вибір.
    >
    > Бо гірший\кращий то є суб'єктивна річ. Гірший _для кого_? Як кажуть росіяни, "кому і кобила - нєвєста" ;-)
    >
    > >
    > > Що для українця добре , для німця смерть.

    Brgds
  • 2004.09.01 | Михайло Свистович

   Re: Еволюція (майже за Дарвіном)

   Shooter пише:
   > Людей, яких Ви описали, майже неможливо переконати в тому, що Янукович - це однозначно гірший вибір.

   Це так опозиція пояснює свою бездіяльність. А насправді таких людей можна і треба переконувати.

   > Оскільки ці люди - це рештки совіцького ладу.

   Багато таких "пережитків" голосує за Ющенка.

   > З подібним "твердим ядром совіцьких людей" "боротися" неможливо та й неварто

   І можливо, і варто.

   > Вимруть, як і вимерли динозаври, оскільки не зуміли пристосуватися до зммін навкілля.

   А на їхньому місці народяться ще гірші, якщо просто чекати милостей від природи.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.01 | Раціо

    Можна і треба. Коли вже напишете ЯК треба?

    Михайло Свистович пише:
    > Shooter пише:
    > > Вимруть, як і вимерли динозаври, оскільки не зуміли пристосуватися до зммін навкілля.
    >
    > А на їхньому місці народяться ще гірші, якщо просто чекати милостей від природи.

    Вже давно народилися. Я знаю 18-річних із такими точно совєцкими поведінковими стереотипами. Вони не мають звідки переймати цивілізовані норми, отже це місце заповнюють убогі совєцько-москальські норми.

    "По Дарвіну", як каже Шутер -- це просто сподівання на "дифузію" нових норм із Заходу. Але ця дифузія хаотична, в той час як їй протистоїть організована система дезинформації. Еволюції протистоїть штучний добір, і тому еволюція якщо й переможе, то хіба через брак ресурсів у "селекціонерів".

    Система дезинформації -- необхідна умова виживання Московської держави, і тому їм ніяких ресурсів не жаль. Тому це протистояння може тривати ще довго, аж до остаточного краху Московії, і коштувати життя не одному поколінню.

    Єдиний спосіб досягнути результату швидше -- це організовано змінювати інформаційно-культурний простір. Тобто мусить бути "Просвіта" (зразка міжвоєнної Галичини), мусить бути спільнота людей з цивілізованими нормами, яка тут і тепер, а не на казковому Заході.

    Щоб люди відмовлялися від убогих норм, вони мусять побачити і повірити в альтернативні норми. А для того людство нічого кращого за "технології Свистовича" ще на придумало. Тобто поряд мають бути люди, які послідовно "на побутовому рівні" демонструють і пояснюють чому як є -- погано, і головне -- ЯК МАЄ БУТИ.

    І першим кроком до того могло би стати "масове клонування" Свистовича, тобто книга з описом здобутого досвіду. "Patterns in Architecture of Civil Society", так би мовити. Звісно, в Свистовича "часу нема, є важливіші справи". Але важливішої справи за глобальну зміну інформаційного поля нема, із зазначених вище міркувань. І жодна локальна перемога цього не змінить. Чи не час пану Свистовичу переоцінити пріоритети.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.02 | Михайло Свистович

     Коли Ви візьмете на утримання мою родину.

     Раціо пише:
     >
     > І першим кроком до того могло би стати "масове клонування" Свистовича, тобто книга з описом здобутого досвіду. "Patterns in Architecture of Civil Society", так би мовити. Звісно, в Свистовича "часу нема, є важливіші справи". Але важливішої справи за глобальну зміну інформаційного поля нема, із зазначених вище міркувань. І жодна локальна перемога цього не змінить. Чи не час пану Свистовичу переоцінити пріоритети.

     Давно час. А для цього потрібні умови. Ви мені їх створите? Чи Ви візьмете на утримання мою родину, поки я писатиму книжку?
    • 2004.09.03 | magda

     Re: Можна і треба. Коли вже напишете ЯК треба?

     Раціо пише:

     > Звісно, в Свистовича "часу нема, є важливіші справи".

     Ух, розказала би Вам я, які у Свистовича важливіші справи і на що він витрачає ресурси... але не хочеться, бо дійсно є важливіші справи. Якщо сісти і порахувати, і книжку міг би написати, і революцію зробити... але дійсно є інші пріоритети!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.03 | Михайло Свистович

      Re: Можна і треба. Коли вже напишете ЯК треба?

      magda пише:
      >
      > Ух, розказала би Вам я, які у Свистовича важливіші справи і на що він витрачає ресурси... але не хочеться, бо дійсно є важливіші справи.

      Ну то скажи, скажи :) Бо ж ти нічого не знаєш ;)

      >
      > Якщо сісти і порахувати, і книжку міг би написати, і революцію зробити... але дійсно є інші пріоритети!

      То може красти сісти й порахувати? ;) Не вистачить ні на книжку, ні на революцію.
   • 2004.09.02 | Shooter

    Не так, Михайле

    Мова не ведеться про людей, які не визначилися, і за голоси яких, доречі, активно веде сьогодні боротьбу Ющенко (в т.ч. за голоси т.зв. "комуністичного електорату"), а про людей, яких абсолютно неможливо переконати в тому, що Ющенко в 10 разів кращий за Януковича (чому - це окреме питання), - типу КЄ чи навіть Роллєра. І саме подібний архетип виборця був описаний отаром.

    На таких час тратити - абсолютно неварто. Варто працювати "там", де є певна надія на позитивний результат. І саме це робить сьогодні Ющ.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.02 | Михайло Свистович

     Саме так.

     Shooter пише:
     > Мова не ведеться про людей, які не визначилися

     І я не веду мову за цих людей. Я веду мову за тих, які визначилися. Багатьох з них також можна переконати.

     > а про людей, яких абсолютно неможливо переконати в тому, що Ющенко в 10 разів кращий за Януковича (чому - це окреме питання), - типу КЄ чи навіть Роллєра.

     Таких є не так і багато.

     >
     > На таких час тратити - абсолютно неварто. Варто працювати "там", де є певна надія на позитивний результат. І саме це робить сьогодні Ющ.

     А що він робить? Я не помітив.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.03 | Shooter

      Ні, не так.

      Михайло Свистович пише:
      > Shooter пише:
      >
      > > а про людей, яких абсолютно неможливо переконати в тому, що Ющенко в 10 разів кращий за Януковича (чому - це окреме питання), - типу КЄ чи навіть Роллєра.
      >
      > Таких є не так і багато.

      "небагато". відсотків 20.

      > > На таких час тратити - абсолютно неварто. Варто працювати "там", де є певна надія на позитивний результат. І саме це робить сьогодні Ющ.
      >
      > А що він робить? Я не помітив.

      Саме в "червоному поясі" Ющенко планує прорив, який має йому дати переможні відсотки. Він радикалізується з кожним мітингом, а боротьба за лівих змушує виступати з доволі несподіваними заявами, які б ви не почули в Києві.

      Наприклад, початок мітингу в Дніпропетровській області:

      "Дозвольте, я представлюсь: Ющенко Віктор Андрійович, батько п'ятьох дітей, не судимий… Я був комуністом, чесним комуністом, я входив у п'ятірку найкращих банкірів світу, я не краду..."

      Як вдалося довідатися, в Компартію Ющенко вступив за посадою – коли підвищувався по службі в Держбанку. Приблизно у ті ж роки, коли в КПРС після зняття судимостей вступив Янукович. Щоправда, раніше про членство у партії Ющенко особливо не поширювався. Однак настав час виборів, і зараз така сторінка в біографії може піти на користь.

      "Ліві будуть при владі"

      Якщо теза комуністичного минулого Ющенка спливає час від часу, то центральним у його промові іде звинувачення влади. "Бандитська влада" – це стрижень його виступів. Навіть у Стаханові Луганської області, де минулої суботи Ющенко виступив із коротким десятихвилинним привітанням на День шахтаря.

      "Почему мы так живем? Потому что мы имеем бандитскую власть! Эта нация делится на бандитов и на честных людей! Но не верьте тому, что выборы делаются на сходняках. Уйдите с этой площади сильными, с верой, что только от вас зависит будущее страны! 31 октября – это ответ, победят в Украине честные люди или на десятки лет здесь будет диктатура".

      Так звучить практично весь виступ Ющенка, заради якого він приїхав у це депресивне містечко – де колись Стаханов установлював свій рекорд, а зараз немає жодної працюючої шахти.

      [...]

      Тиждень тому Ющенко був у першому з початку виборчої кампанії турі разом із Тимошенко.

      Саме вона - головний агітатор за Ющенка в очах лівих. Месідж електорату СПУ і КПУ – при президенті Ющенку ці ліві сили також будуть не ображені:

      "Я проїхала тисячі кілометрів разом із Петром Миколайовичем і Олександром Олександровичем. Я мріяла про те, щоб усі опозиційні сили об'єдналися. Так історично склалося, що вони не зможуть перемогти на виборах. Але коли Ющенко переможе, то в парламенті треба буде створювати більшість. З ким? Або з олігархами, або з лівими. І я вас запевняю, що ліві будуть при владі", - Тимошенко у Дніпропетровську.

      "Після перемоги Віктора Ющенка ліві будуть в уряді, вони матимуть владу", - Тимошенко в Синельниковому.

      "Коли програму Віктора Андрійовича прочитав Мороз, то він сказав, що це програма лівого. І це правда", - Тимошенко у Вільногірську.

      "З ким після перемоги ми будемо робити більшість у парламенті? З кланами Януковича, Медведчука і Пінчука? Я вам гарантую, що ми складемо більшість із лівими", - Тимошенко в Першотравенську.

      "У нас, незалежно, хто ми – комуністи, соціалісти – повинно бути гасло: "Жодного голосу за Януковича!", - знову Тимошенко в Верхньодніпровську та майже тими ж словами у Павлограді.

      Вся стаття - тут:
      http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/august/31/1.shtml
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.03 | Михайло Свистович

       Саме так.

       Shooter пише:
       >
       > "небагато". відсотків 20.

       Вдвічі менше.

       >
       > Саме в "червоному поясі" Ющенко планує прорив, який має йому дати переможні відсотки.

       Планує - це не робить. Ви не в інтернеті черпайте інформацію, а в мешканців "червного поясу" попитайте, які не бачили вже років зло два бодай листівочки Ющенка.

       >
       > Він радикалізується з кожним мітингом, а боротьба за лівих змушує виступати з доволі несподіваними заявами, які б ви не почули в Києві.

       Ці заяви і поза Києвом майже ніхто не чує.

       >
       > Наприклад, початок мітингу в Дніпропетровській області:
       >
       > "Дозвольте, я представлюсь: Ющенко Віктор Андрійович, батько п'ятьох дітей, не судимий… Я був комуністом, чесним комуністом, я входив у п'ятірку найкращих банкірів світу, я не краду..."

       Мітинг - це дуже мало народу. Потрібні інші засоби агітації.

       >
       > "З ким після перемоги ми будемо робити більшість у парламенті? З кланами Януковича, Медведчука і Пінчука? Я вам гарантую, що ми складемо більшість із лівими", - Тимошенко в Першотравенську.
       >
       > "У нас, незалежно, хто ми – комуністи, соціалісти – повинно бути гасло: "Жодного голосу за Януковича!", - знову Тимошенко в Верхньодніпровську та майже тими ж словами у Павлограді.
       >
       > Вся стаття - тут:
       > http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/august/31/1.shtml

       Всі, на кого спрямована ця стаття, там :) За межами інтернету.
   • 2004.09.02 | Сергій Кабуд

    Myhailo, vidguknys!!!

    druzi tut i nezabarom mojemo zustritysya

    ya pysav na maidaninfo email z poshtamtu bilya 10 dniv tomu
    nihto ne vidpoviv

    napyshy meni odrazu
    Shanuimoisya
    Sergij Kabud
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.02 | Михайло Свистович

     Відгукнувся!!!

     Сергій Кабуд пише:
     > druzi tut i nezabarom mojemo zustritysya

     Давай!

     >
     > ya pysav na maidaninfo email z poshtamtu bilya 10 dniv tomu
     > nihto ne vidpoviv

     Я не бачив :(

     >
     > napyshy meni odrazu

     Куди писати?

     Напиши на svystovych@maidan.org.ua
 • 2004.09.02 | Віктор Уколов

  Виборця може переконати т1льки вперта 1 системна робота

  Тим часом на вулиц1 я бачу лише биг-борди Януковича та лист1вки Мороза
  На рад1о я чую лише Мороза
  1 т1льки на телебаченн1 яке себе зарекомендувало на виборах з найг1ршого боку з"явилась реклама Ющенка

  Опр1ч цього мен1 здаеться Ющенко тупцюе б1ля верхньо1 меж1 власно1 п1дтримки Щоб рухатися дал1 потр1бне щось таке що справить вплив не на прихильник1в Ющенка
  Але саме правы нац1онал-демократи прихильники Ющенка роблять усе можливе щоб люди з 1ншими поглядами Ющенка не п1дтримали Це добра дорога до поразки
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.02 | AK

   Re: Виборця може переконати т1льки вперта 1 системна робота

   Пане Вікторе, продивіться матеріал на "УП"

   http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/august/31/1.shtml

   і Ви переконаєтесь, що ваші звинувачення на адресу Ющенка та його прихильників, м'яко кажучи, не відповідають дійсності.
 • 2004.09.03 | xobbit

  два методи...

  По-перше, переконувати "зашорених" не треба, але вони можуть не бути певними, тоді (взято з цього та сусіднього тредів):

  1) Ви не думайте про себе - згадайте дітей (атака на альтруїзм, гідність, людські почуття...)
  а) тим, хто сидів, нагадайте приізвисько "хам" (той, хто краде в своїх), та ще й "сучений" типу стукач був Хамукович майже напевно, інакше чому "срок" зрізали?
  б) нормальному населенню нагадайте, що Ющенко - за ЗАКОН = ПОРЯДОК, нагадайте, як було спокійно до Кучми,
  в) Чесність - Ющенка було звільнено за безкомпромісність, а Кучма... Про Бандюковича й так ясно робиться...
  і т.д.


  2) один канал, який можемо використовувати тільки ми, а прибічники Януковича - ні. Це особистий контакт, побутове спілкування, "агітація на кухні". Ми можемо впливати як на "болото" (виборців, які ще не визначились із своїм кандидатом), так і на не дуже впевнених прибічників Януковича.

  Ось приклад дуже близької мені людини. Коли вона була в гостях у своїх родичів, то запитала, за кого голосуватиме бабуся. Бабуся сказала: напевно, за Януковича. На що онучка категорично заявила:
  - Якщо так, то я на тебе ображуся і не буду з тобою говорити.
  і додала:
  - Бабусю, будь ласка!
  Після чого бабуся змінила свою позицію а "ну, напевно, за Ющенка".

  З огляду на те, що підтримка Януковича заснована переважно на адмінресурсі, страху і грошах, навряд чи можна уявити, щоб отаким чином онучка-янучарка просила свою бабусю не голосувати за Ющенка.

  Можливо, комусь фраза будь ласка, не голосуй за Януковича здається наївною. Але у світі приватних стосунків, де одне слово має набагато більше ваги, ніж ціла вулиця біґ-морд, вона є дієвою. Якщо не вдається загітувати чи переконати - можна просто попросити. І якщо кожен з нас упрохає хоча б одну людину - голосів за Ю. буде вдвічі більше, а нам так багато, в принципі, навіть не треба ;-)
 • 2004.09.03 | magda

  Re: Там, де яйця не допоможуть (мій експірієнс №2)

  otar пише:
  > Вчора, сидячи за майже святковим столом у гостях в однієї львівської родини, я познайомився з першими в моєму житті 2 людьми, які збираються голосувати за Януковича. Обоє російськомовні. Одна людина зі Львова, інша - з Ужгорода. Одній людині 40, іншій за 60.
  Через певні обставини не маю часу читати решту гілки. Але недавно чула про експірієнс однієї моєї знайомої, що вояжувала з Києва до Харкова через Полтавську область. Вона з чоловіком вирішили, кого по дорозі зустрінуть, агітувати за Ющенка.

  В Полтавській області зупинилися на дорозі купити якихось фруктів. Почали діставати продавця. Витратили на це діло хвилин з 40, але нічого не довели. За Януковича, і все. "А ваш Ющ ніякий."

  Цей експірієнс повторився стільки разів, скільки вони починали ці розмови.

  Мені іноді дуже важко уявити, які нелюдські зусилля потрібні від приватних ініціативників, щоб поламати той негатив, що його Ющенко зібрав на себе всією своєю попередньою політикою. Ні, не тільки обісрали. Сам зібрав. І щодалі, то більше приходить думка, чи варті ті зусилля цього - тут і зараз, з цим кандидатом. Якщо зважити ті плюси, що принесе цей кандидат, і те, як треба буде викластися (без жодної гарантії на перемогу), щоб ці - невеликі - плюси отримати, то виникає чисто економічне питання, чи варто зараз ці зусилля витрачати на ці плюси.

  При цьому, звичайно, я припускаю, що можу собі не уявляти, наскільки Янукович буде гірший за Кучму. Але чи аж настільки? І чи не варто скористатися часом для збирання ресурсів і появи більш організованих і *цілеспрямованих* сил - як формальних, так і неформальних, ніж втратити зараз момент (в сенсі момент сили)? І це питання не виходить мені з голови.

  > - Ющенко - врун! Он - как лиса! То туда, то сюда! То одним угодить, то другим!

  > - Я считаю, что ТОЛЬКО Янукович! Потому что он будет делать то, что себе сейчас запланировал. Продолжать то, что делает сейчас.
  Ну а в самій Харківській області експірієнс знайомої такий: від всіх знайомих пенсіонерів чути тільки одне: а ви знаєте, яка в мене раніше пенсія була??? А зараз вища!!! Отака-от пенсія!!!

  За межами Києва моя знайома не чула ні від кого про намір голосувати про Ющенка. Звичайно, робимо поправку на коло спілкування і обставини спілкування, але.... Усюди чула - Янукович!

  > Отак, панове... А ви яйцями по біґмордах кидаєтесь.
  Вся політика НУ на попередньому етапі була тією, що при Ющенку єдиному почалося підвищення економіки (пересічним пенсіонерам на абстрактні макроекономічні показники насрати), виплатили пенсії пенсіонерам.... Це, шановні, чотири роки тому було. А треба було розуміти, що у влади є можливість і пенсії виплатити з общака, а якщо общака не вистачить, грошей для цього надрукувати, що зараз з успіхом робить Тігіпко. І єдиною можливістю було зайняти чітку ПОЛІТИЧНУ позицію стосовно влади. Інших ресурсів не було, і я не розумію тих людей, які вирішили, що те, що є , - це ресурс.

  > Ці люди - більш-менш освічені, більш-менш інтелігентні, розумні.
  Середній рівень освіти серед ключового електорату Ющенка ніколи не був достатньо високим.

  Мені ще незрозуміло, що саме стоїть за задумом піарщиків/рекламістів, які придумували ролик "4 липня... [багатозначна пауза] ... Ющенко заявив... [багатозначна пауза]... що ЙДЕ В ПРЕЗИДЕНТИ!.

  Навіть у мене - людини, що в даних обставинах таки вирішила проголосувати за Ющенка і також переконала в цьому декілька людей, які були менш вперті за тих, що зустрілися отарові, або тих, що зустрілися моїй знайомій на дорозі з Києва до Харкова, - цей ролик викликає відчуття легкого роздратування. Ну, йде. Ну нехай сам і приходить. Таке саме відчуття від комерційних роликів на тему "ми були першими" або "ми йдемо вперед". Ну і йдіть. Мені від цього яка користь? Я-то ці імпульси в собі здатна побачити і свідомо подавити. Але ж багато людей не має причин намагатися такі імпульси подавляти. І хто їм у якому ролику ці причини представив?????????

  > Чи не пора нам, друзі, йти в народ?
  Чи не пізно? І чи варто?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.03 | Михайло Свистович

   Наївна, довірлива...

   magda пише:
   >
   > Мені іноді дуже важко уявити, які нелюдські зусилля потрібні від приватних ініціативників, щоб поламати той негатив, що його Ющенко зібрав на себе всією своєю попередньою політикою.

   Ющенко ні до чого. І всі ті торговці фруктами голосуватимуть за нього. Але ніколи отаким агітаторам у цьому не признаються. Скажуть, що за Януковича.

   >
   > Ні, не тільки обісрали. Сам зібрав. І щодалі, то більше приходить думка, чи варті ті зусилля цього - тут і зараз, з цим кандидатом. Якщо зважити ті плюси, що принесе цей кандидат, і те, як треба буде викластися (без жодної гарантії на перемогу), щоб ці - невеликі - плюси отримати, то виникає чисто економічне питання, чи варто зараз ці зусилля витрачати на ці плюси.

   Варто. Бо плюси великі. Набагато більше від плюсів, які б отримали від гіпотетичного президентства Тимошенко ;)

   >
   > При цьому, звичайно, я припускаю, що можу собі не уявляти, наскільки Янукович буде гірший за Кучму. Але чи аж настільки? І чи не варто скористатися часом для збирання ресурсів і появи більш організованих і *цілеспрямованих* сил - як формальних, так і неформальних, ніж втратити зараз момент (в сенсі момент сили)? І це питання не виходить мені з голови.

   Ой не бери важкого в руки :) На фіг тобі той Янукович. Головне, що Ющенко буде кращим за Кучму.

   Ю-ЩЕН-КО! Ю-ЩЕН-КО!! Ю-ЩЕН-КО!!!

   >
   > За межами Києва моя знайома не чула ні від кого про намір голосувати про Ющенка. Звичайно, робимо поправку на коло спілкування і обставини спілкування, але.... Усюди чула - Янукович!

   В неї зі слухом усе нормально? Хай приїде до будь-якого райцентру Київської області та покрутиться серед народу. Картина прямо протилежна.

   >
   > > Отак, панове... А ви яйцями по біґмордах кидаєтесь.

   І правильно роблять. А ТИ кинула яйце в його морду? :)

   > Вся політика НУ на попередньому етапі була тією, що при Ющенку єдиному почалося підвищення економіки (пересічним пенсіонерам на абстрактні макроекономічні показники насрати)

   Так це при Януковичі все абстрактне, при Ющенкові було конкретне відчуття покращення.

   >І єдиною можливістю було зайняти чітку ПОЛІТИЧНУ позицію стосовно влади.

   Ой, так уже давно зайняли. Тільки дехто цього вперто не помічає. Як і дехто не чує ;)

   >
   > Середній рівень освіти серед ключового електорату Ющенка ніколи не був достатньо високим.

   Навпаки, вищим, ніж рівень електорату будь-якого іншого кандидата.

   >
   > Мені ще незрозуміло, що саме стоїть за задумом піарщиків/рекламістів, які придумували ролик "4 липня... [багатозначна пауза] ... Ющенко заявив... [багатозначна пауза]... що ЙДЕ В ПРЕЗИДЕНТИ!.

   Хороший ролик. А стоїть за ним прагнення навіяти, що Ющенко-президент - це доконаний факт.

   >
   > Навіть у мене - людини, що в даних обставинах таки вирішила проголосувати за Ющенка

   УР-Р-Р-Р-РА-А-А-А-А!!!!!!!!!! :hot:

   >
   > і також переконала в цьому декілька людей

   Так ти просто маладєс (не знаю, як палець вгору тут малюється).

   >
   > цей ролик викликає відчуття легкого роздратування.

   Це ти судиш по собі. Насправді хороший ролик.

   >
   > > Чи не пора нам, друзі, йти в народ?

   Пора.

   > Чи не пізно? І чи варто?

   Краще пізно, ніж ніколи.

   > І чи варто?

   Шо за питання? Звичайно, варто.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.03 | magda

    А ще дура, дитина, стукачка й всі інші регалії.

    Михайло Свистович пише:

    > Ющенко ні до чого. І всі ті торговці фруктами голосуватимуть за нього. Але ніколи отаким агітаторам у цьому не признаються.

    Ти знаєш, яким агітаторам???


    > Варто. Бо плюси великі. Набагато більше від плюсів, які б отримали від гіпотетичного президентства Тимошенко
    Суб'єктивна оцінка    > На фіг тобі той Янукович.
    Мені-то дійсно нафіг.

    > Головне, що Ющенко буде кращим за Кучму.
    Питання гамлетівське - буде, чи не буде.

    > Хай приїде до будь-якого райцентру Київської області та покрутиться серед народу. Картина прямо протилежна.
    Та сама поправка на коло спілкування, що й щодо моєї знайомої.


    > > > Отак, панове... А ви яйцями по біґмордах кидаєтесь.
    > І правильно роблять. А ТИ кинула яйце в його морду? :)
    У мене немає яєць.


    > Так це при Януковичі все абстрактне, при Ющенкові було конкретне відчуття покращення.
    Таки є люди, які зараз мають конкретне відчуття покращення. А відчуття чотирирічної давності згадати важко. Елементарна психологія. Але ж психологія - то фігня, звичайно.


    > >І єдиною можливістю було зайняти чітку ПОЛІТИЧНУ позицію стосовно влади.
    > Ой, так уже давно зайняли. Тільки дехто цього вперто не помічає.
    Бо цього не було донесено. І якби до мене, то ще 0,0001% біди.


    > > Середній рівень освіти серед ключового електорату Ющенка ніколи не був достатньо високим.
    > Навпаки, вищим, ніж рівень електорату будь-якого іншого кандидата.
    Брехня. Найвищий рівень освіти - серед електорату Тимошенко. Статистичний факт.


    > Хороший ролик. А стоїть за ним прагнення навіяти, що Ющенко-президент - це доконаний факт.
    Це неправильне навіювання, яке дратує людей. Бо їхньої участі при цьому не передбачається. І причини, чому вони повинні в тому брати участь.


    > > і також переконала в цьому декілька людей
    > Так ти просто маладєс (не знаю, як палець вгору тут малюється).
    Середній?

    > > цей ролик викликає відчуття легкого роздратування.
    > Це ти судиш по собі. Насправді хороший ролик.
    Хрєновий ролик. Думка людей, що працюють в рекламних агентствах.


    > > І чи варто?
    > Шо за питання?
    Питання собі як питання.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.03 | Михайло Свистович

     Не дура, а дурненька. Бо дитина. Тому і "стукачка", бо злючка

     magda пише:
     >
     > Ти знаєш, яким агітаторам???

     Отаким, як ти описала.

     >
     > Суб'єктивна оцінка

     Дуже об"єктивна.

     >
     > Питання гамлетівське - буде, чи не буде.

     Буде.

     >
     > Та сама поправка на коло спілкування, що й щодо моєї знайомої.

     Жодної поправки, жодного кола.

     >
     > У мене немає яєць.

     Вони продаються у крамницях і на базарах.

     >
     > Таки є люди, які зараз мають конкретне відчуття покращення.

     Є.

     >
     > А відчуття чотирирічної давності згадати важко. Елементарна психологія. Але ж психологія - то фігня, звичайно.

     Не фігня. Частково так і є, як ти пишеш.

     >
     > Бо цього не було донесено. І якби до мене, то ще 0,0001% біди.

     До тебе донесено.

     >
     > Брехня. Найвищий рівень освіти - серед електорату Тимошенко.

     Не брехня, а неуважність. Твоя :) Бо я писав про кандидатів у президенти. А Тимошенко не є кандидатом.

     >
     > Це неправильне навіювання, яке дратує людей.

     Це тебе воно дратує. А ти судиш всіх по собі.

     >
     > Середній?

     Великий, блін :)

     >
     > Хрєновий ролик. Думка людей, що працюють в рекламних агентствах.

     Хрєнова цільова група. Не для них цей ролик робився.

     >
     > Питання собі як питання.

     Риторичне питання.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua