МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нагнітають?

08/29/2004 | Майдан-ІНФОРМ
З учорашнього дня працівники міліції в метро поводяться дуже активно. Вони постійно ходять нижніми вестибюлями станцій, уважно розглядають пасажирів, нібито когось шукають. Надходять повідомлення від активістів “Майдану”, що на станціях пересадок вздовж перону стоїть по кілька дуже молодих міліціонерів, вочевидь курсантів.

Посилено і наряди міліції на вулицях – Хрещатиком і Сагайдачного патрулі ходять не по двоє, а по четверо, впадаючи в очі киянам і гостям столиці.

До речі, ще з минулого тижня відділки міліції на станціях столичного метро отримали міношукачі. Тепер один із чергових міліціонерів ходить біля турнікетів з класичною ПГ (палиця гумова), а інший елегантно розмахує стильним міношукачем, схожим на лопатку для перевертання піцци.

А хто винен? Та ці ж екстремісти, панімаєш, на чолі з самі знаєте ким, шо базар Троєщинський підорвали.

Відповіді

 • 2004.08.29 | Чучхе

  Так, це дуже помітно

  Там, де раніше стояв один міліціонер - тепер по троє. Дуже помітна, дивна, неприємна тенденція. Бо якщо у міліції з"явилися міношукачі, значить треба чекати що найближчим часом щось десь... ну ви понялі...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.29 | Максим’як

   Re: Вивести курсантів на чергування є значно простіше, ніж

   організувати дестабілізуючу акцію, у яку б повірили у народі.
   скорше всього, режим тільки нарветься на потужну зворотню реацію. звичайно, може з дурості щось викинути, але думаю, там теж вміють прораховувати, щоб не розуміти негативних наслідків для себе.

   Режим ставить перед собою значно простішу і тривіальнішу мету - принйняти по Києві якусь постанову, яка заборонятиме масові зібрання. Типу того, як заборона ходити пішим походом Сумською областю.

   Через кілька днів почне роботу Верховна Рада і саме від настроїв там залежатиме дальший розвиток подій в Україні. Засідання Верховної Ради тепер транслюватимуться і це стане досить потужним інформаційним джерелом.

   Я дивлюся на розвиток подій досить оптимістично, оскільки не бачу шляхів, якими режим може себе врятувати. Саме такі провокації, як з Троєщинським ринком свідчить про тупикову ситуацію у режиму, про повну невіру у перемогу Януковича.
 • 2004.08.30 | Freelander

  Аякже, - нагнітають :/

  Це свідчить про одне, режим свій кінець не вже не тільки задницею чує, а й бачить в упор.
  Вся ця метушня з Троєщиною, "терористами" і т.д. свідчить про те, що в них закінчується дієвий арсенал. Ну бо план розкрутки Бандюковича просідає, "конституційна реформа" теж має шанси мінімальні, от вони й підходять до найгіршого, що в них є в арсеналі. І тут вони напевне дадуть маху, що й буде їхнім самогубством. Якщо вони влаштують терор з великою кількістю людських жертв і спробують це повісити на Ющенка, їм буде амба. Ніхто не повірить (навіть противники Ющенка) в те, що Ющенко здатен вдатися до терору, - це не в його стилі.
  Зараз режим тільки залякує. Мовляв, погляньте, що ми можемо, а можемо й більше. І ще невідомо чи вони відважаться на більше. Бо тоді, за 2 місяці, вони навряд чи встигнуть втекти з України. Для них це буде гра ва-банк, і даю 100% що ці нездари її програють. Бо стратег цього "тероризму", - Медведчук. А реформа показала, що стратег з нього ну ніякий. Всі його комбінації лопаються тоді, коли всім здається, що вони вже вдалися :) Не знаю, в чому тут причина, - або він дійсно такий даун, або Ющенко розумніший ніж здається.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua