МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У неділю помер Алік Асланов, який вчинив самоспалення перед райо

08/30/2004 | Максим’як

У неділю помер Алік Асланов, який вчинив самоспалення перед районною прокуратурою


Народний депутат України, керівник Житомирського обласного штабу Віктора Ющенка Павло Жебрівський повідомив, що у неділю, 29 серпня, о 1.20 ночі помер Алік Асланов – житель села Зеремля Баранівського району Житомирської області.

Алік Асланов облився бензином і спалив себе перед приміщенням районної прокуратури. Він батько п’ятьох дітей, якому місцеве сільгосппідприємство заборгувало три тисячі гривень і не збиралося повертати цей борг. Мало того, за свідченням дружини потерпілого, керівник підприємства відмовився виділити своєму працівнику комбайн для обмолоту збіжжя в рахунок боргу і став вимагати 600 гривень оплати. Асланов звернувся до голови райдержадміністрації Василя Дикого. І отримав брутальну відповідь, що йому дадуть комбайн лише після того, коли він припинить збирати підписи і агітувати за кандидата в Президенти України Віктора Ющенка. Після цього Алік пішов до районної прокуратури, після чого позичив 10 гривень і, купивши на них бензин, вчинив привселюдний акт самоспалення.

“Алік Асланов отримав дуже сильні опіки і знаходився в Баранівці в районній лікарні, оскільки транспортувати його було неможливо. Згодом його оглянув професор з Республіканського опікового центру, і після консультацій Асланова за допомогою компанії “Борис” перевезли в опіковий центр, де він був підключений до апарату штучного дихання. У Київському республіканському опіковому центрі Аліка забезпечили усім необхідним, усіма препаратами, а в суботу в опіковому центрі побував Віктор Ющенко, провідав Аліка. Однак стан Асланова був критичний, і він не приходив до свідомості,” – розповів Павло Жебрівський. Він також повідомив, що похорон Аліка Асланова відбудеться завтра приблизно о першій годині дня. “Ми узяли на себе всі витрати, самі виконаємо всі формальності, пов’язані з похованням. Вже сьогодні тіло Аліка заберуть з опікового центру і відвезуть додому, в село Зеремля,” – сказав Жебрівський

--------------------------
Глибокі співчуття сім"ї загиблого.

Більше нічого не хочеться говорити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua