МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Терміново: "Одкровення" від ЦВК!

08/30/2004 | tamerlan
На днях один мій знайомий, який до речі політикою мало цікавиться, їхав потягом з Києва додому. В купе йому трапився чолов'яга, який потім "под стопєц" почав ділитися страшною таємницею. Виявилось що чоловік працює заступником голови ЦВК (принаймні він так сказав)і знає як влада збирається сфальсифікувати вибори. Сценарій такий:
На Януковича подають до суду за чисельні грубі порушення і знімають з перегонів. За ним приблизно з таким же формулюванням - Ющенка. Погодьтеся, за таких обставин вибори вже фактично зірвані бо ні Мороз, ні Симоненко не користуються великою підтримкою і вибори не відбудуться тому що люди на них просто не підуть. І ось тут саме цікаве: за законом на повторних виборах не мають права висуватися ті хто вже брав участь попередньо. Тому певно в цьому місці з'явиться "рояль в кустах" - Кучма за якого і проголосують мільйонів 25 виборців :)
Одним словом здається сценарій відомий і вже обговорювався раніше.
Цікаво чи дійсно цей тип працює в ЦВК і чи насправді цей сценарій вже чекає на свою чергу.

Відповіді

 • 2004.08.30 | otar

  Можна спробувати визначити :)

  Давидович Ярослав Васильович - заступник Голови Центральної виборчої комісії


  --------------------------------------------------------------------------------


  Народився 20 квітня 1948 року в с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області.

  У 1978 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету ім. Івана Франка.

  Заслужений юрист України, нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України .

  Трудову діяльність розпочав у 1965 році. Після служби у Збройних Силах СРСР працював на комсомольській роботі, згодом - інструктором, завідуючим організаційним відділом Тернопільського облвиконкому та Тернопільської облдержадміністрації, старшим консультантом відділу по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Секретаріату Верховної Ради України.

  12 листопада 1997 року призначений Верховною Радою України членом Центральної виборчої комісії, а 13 листопада цього ж року - обраний секретарем Комісії.

  17 лютого 2004 року повторно призначений Верховною Радою України на посаду члена Центральної виборчої комісії, а 23 лютого обраний заступником Голови Комісії.

  Відповідно до розподілу обов’язків між членами Центральної виборчої комісії організовує формування кошторису, розподілу коштів, що виділяються Державним бюджетом України на фінансове забезпечення підготовки та проведення виборів, діяльності Центральної виборчої комісії.

  Забезпечує організацію обліку надходження та витрат бюджетних коштів, що виділяються на проведення виборів, а також централізоване виготовлення виборчої документації. Організовує контроль за закупівлею товарів, робіт, послуг за державні кошти.


  http://www.cvk.gov.ua/skladCEC.htm
  тут і фотка є
 • 2004.08.30 | Freelander

  Re: Терміново: "Одкровення" від ЦВК!

  А про Тимошенко вони забули?
 • 2004.08.30 | Yury

  Re: Терміново: "Одкровення" від ЦВК!

  1) Покажіть мене у 56 статті закону про вибори реально діючий механізм зняття Ющенка (ну Янукович, припустимо, за цим сценарієм може сам знятися)

  2) Покажіть статтю, яка завадить, скажімо, Ющенку висунутись на повторних виборах?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.30 | tamerlan

   Re: Терміново: "Одкровення" від ЦВК!

   Покажіть мені статтю закону за якою рахувалися голоси і оголошувався переможець на виборах у Мукачевому etc.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.30 | Yury

    Re: Терміново: "Одкровення" від ЦВК!

    tamerlan пише:
    > Покажіть мені статтю закону за якою рахувалися голоси і оголошувався переможець на виборах у Мукачевому etc.

    Її немає. Але є різниця між виборами голови райцентру і держави, тому що невизнані у світі (як у Мукачево) вибори голови держави призведуть до певної ізоляції. Взагалі при бажанні зберегти владу, не звертаючи уваги на закон, вибори можна було б не проводити. Просто оголосити надзвичаний стан і указом Президента пролонгувати його повноважння довічно. :) , Команда ж Кучми не настільки тупа і намагається зберегти видимість законних виборів.
 • 2004.08.30 | fahid

  Аналогичные "утечки" уже были из МВД и СБУ.

  Похоже на целенаправленый слив дезинформации. Для реального сценария это слишком глупо - Кучма на выборах никогда не победит.
 • 2004.08.30 | casesensitive

  слишком большой риск для власти

  что если их обоих снимут а потом команда Ющенко и народ добьется его восстановления?
  отдать победу Ющу в первом туре?
  срочно восстановить Я "взад"-- типа, упс, ошибочка вышла...

  единственный безопасный вариант для всех (в том числе и многих в окружении Ющенко, напуганных последними демаршами власти) это проведение реформы. Вот ее и будут протаскивать угрожая взрывами на участках в первом туре и введением ЧП и прямого през. правления.
 • 2004.08.30 | Михайло Свистович

  Re: Терміново: "Одкровення" від ЦВК!

  tamerlan пише:
  >
  > Цікаво чи дійсно цей тип працює в ЦВК і чи насправді цей сценарій вже чекає на свою чергу.

  Цей тип не працює в ЦВК, і такого сценарію немає.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.30 | Yalovets

   А ось Луценко видав на гора документ, який каже, що є.

   Зрив виборів президента, дискредитація Ющенка і Януковича, третій термін Кучми. Таємний план влади?
   www.ПРАВДА.com.ua , 30.08.2004, 16:54, оновлено 19:14

   Депутат-соціаліст Юрій Луценко, як і обіцяв, оприлюднив план зриву виборів президента, який, за його словами, він отримав від джерел у адміністрації президента.

   Уривок із цього документи розміщено у першому після відпустки номері газети "Грані плюс" – до речі, Луценко тимчасово склав повноваження редактора цього видання.

   План передбачає визнання нинішніх виборів недійсними з дискредитацією усіх його учасників – з тим, щоб на наступних виборах переміг або Кучма, або хтось із "поміркованих" кандидатів – Тігіпко, Литвин чи Кінах.

   "Я отримав цей документ від тих людей в адміністрації Кучми, чиї попередні дані підтверджувалися", - зазначив Луценко у коментарі "Українській правді".

   "Я впевнений, що не тільки цей план перебуває в роботі "антикризового центру АП", там розробляється безліч сценаріїв, в тому числі, наприклад, Медведчук – прем'єр при президенті Януковичі, але цей план є найбільш суспільно небезпечним", - зазначив Луценко.
   На питання, який сенс людей із адміністрації президента було передавати йому цей документ, Луценко сказав: "Серед 1 400 працівників АП не всі кучмісти і медведчукісти".

   Луценко розповів, що оприлюднив лише анотацію до плану зриву виборів: "Цього достатньо суспільству, щоб знати про дії влади".

   У самому документі, додав він "є все те, що ми зараз бачимо – там і фашизація опозиції, і зіткнення між Заходом і Сходом України, і затримання екстремістів начебто із опозиції, і боротьба всередині опозиційних кандидатів, зштовхування їхніх активістів...".

   Анотація проекту "Президентські вибори 2004"

   Проект передбачає позбавлення можливостей приходу до влади в Україні представників радикальних політичних сил або організованих кримінальних угрупувань.
   Досягнення цієї мети здійснюється шляхом напрацювання та реалізації системи заходів, спрямованих на виключення можливості обрання на посаду Президента України таких осіб:
   Віктора Ющенка;
   Віктора Януковича;
   Олександра Мороза;
   Петра Симоненка.
   Актуальність Проекту обумовлюється загостренням політичної ситуації в Україні довкола чергових виборів Президента України, загрозою приходу до влади або вкрай радикальних, або відверто кримінальних, або комуністичних кіл, що, в свою чергу, несе загрозу стабільному розвитку суспільства й становленню державності України.
   Передбачаються наступні результати Проекту:
   1. Чергові вибори Президента України закінчуються безрезультатно: жодний кандидат не буде обраний на посаду Президента України.
   ПРИМІТКА.
   При цьому, вибори повинні відбутися у найбрудніший спосіб, й жодний кандидат не уникає звинувачень у застосуванні брудних засобів. Проект передбачає заходи, спрямовані на підсилення ефекту сприйняття цих виборів, як "найбрудніших за всю історію України".
   2. Головні кандидати на чергових виборах: Віктор Ющенка, Віктор Янукович, Олександр Мороз, Петро Симоненко дискредитуються в очах виборців і на час повторних виборів виснажують свої фінансові та креативні ресурси, втрачають належний для сильних кандидатів політичний вплив та популярність, а отже й реальні шанси для виграшу у повторних виборах.
   ПРИМІТКА.
   1. Сам факт безрезультатності виборів стане фактором розчарування
   суспільства у кожному з цих учасників, більш того — цей Проект передбачає ще й належний перелік спеціальних легальних заходів, які повинні сприяти дискредитації зазначених осіб в ході виборчої кампанії.
   2. Зазначені вище кандидати теоретично не позбавлені права брати участь у повторних виборах, але через обставини, що викладені вище, вони практично втрачають реальні шанси на обрання на посаду Президента України.
   3. Винятком з числа зазначених вище кандидатів може бути Петро Симоненко, оскільки КПУ здатна краще інших політичних структур подолати складнощі, які виникають внаслідок безрезультатності чергових виборів.
   Але цей Проект передбачає заходи, спрямовані на використання цієї ситуації на користь наступного кандидата від центристських сил, з тією метою, щоби за будь-яких умов ані П. Симоненко, ані жодний інший кандидат від КПУ не мав вирішальної переваги у повторних вборах.
   Верховна Рада призначає повторні вибори.
   На повторних виборах Проект передбачає здійснення одного з трьох запропонованих нижче "сценаріїв"
   4.1. Висунення чинного Президента України Л. Кучми у якості кандидата в Президенти.
   При цьому:
   4.1.1. З ініціативи політичних партій та впливових громадських організацій скликається Демократичний Форум, який після напружених дебатів звертається до чинного Президента України Л. Кучми зі зверненням, яке переконує його висунути свою кандидатуру на повторних виборах.
   4.1.2. В короткий термін одна (або декілька партій висувають) чинного Президента України Л. Кучму у якості кандидата.
   ПРИМІТКА.
   1. Сприятливим фактором у цьому випадку буде те, що попередні кандидати (Ющенко, Янукович, Мороз, Симоненко) будуть проявлені в найнепривабливішому світлі. Таким чином буде можливою реалізація тези про Л. Кучму, як примирителя нації.
   4.2. Висунення чинного Президента України Л. Кучми у якості кандидата в Президенти з наступною його відмовою на користь кандидата від помірковано-центристської демократичної коаліції.
   При цьому:
   4.2.1. З ініціативи політичних партій та впливових громадських організацій скликається Демократичний Форум, який після напружених дебатів звертається до чинного Президента України Л. Кучми зі зверненням, яке переконує його висунути свою кандидатуру на повторних виборах
   4.2.2. В короткий термін одна (або декілька партій висувають) чинного Президента України Л. Кучму в якості кандидата.
   4.2.3. Разом з цим з числа партій, які не увійшли до складу Демократичного Форуму створюється поміркована Центристська демократична Коаліція (ЦДК). Ця коаліція висуває свого кандидата на повторних виборах. Вірогідними кандидатами могли би бути Сергій Тігіпко, Володимир Литвин, Анатолій Кінах.
   4.2.4. Між Демократичним Форумом та ЦДК розв'язується публічна дискусія на предмет: чи повинний Л. Кучма брати участь у виборах.
   Дискусія відбувається достатньо гостро і знову виникає загроза порушення стабільності у суспільстві.
   На цьому тлі Л. Кучма несподівано робить заяву про відмову балотуватися, не говорячи при цьому, що він обирає наступника, але наголошуючи, що робить це заради суспільного миру.
   На цьому тлі Демократичний Форум та ЦДК об'єднуються довкола єдиного кандидата від помірковано-центристської демократичної коаліції.
   ПРИМІТКА.
   1. У разі дотримання застережених вище умов (на тлі минулих брудних виборів) кандидат від центристських сил першопочатково отримує рівень довіри в межах 25-30% виборців, але цей Проект передбачає належний перелік спеціальних легальних заходів, які повинні сприяти підвищенню рівня його політичної популярності та впливу.
   4.3. Висунення єдиного кандидата від поміркованої центристської демократичної коаліції.
   4.3.1 З ініціативи чинного Президента України Л. Кучми створюється помірковано-центристська демократична коаліція. Ця коаліція висуває свого кандидата на повторних виборах. Вірогідними кандидатами могли би бути Сергій Тігіпко, Володимир Литвин, Анатолій Кінах.
   ПРИМІТКА.
   1. Ініціатива Президента повинна виглядати ініціативою винятково морального характеру. (Президент у зверненні до народу закликає всіх до єдності заради загального блага, і політичні сили доброї волі чують це заклик.)
   Обрання кандидата від коаліції формально відбувається без жодної участі Президента (Але насправді з боку Президент повинний зберігатися достатній контроль над ситуацією.)
   Вірогідними кандидатами могли би бути Сергій Тігіпко, Володимир Литвин, Анатолій Кінах.
   У разі дотримання застережених вище умов (на тлі минулих брудних виборів) кандидат від центристських сил першопочатково отримує рівень довіри в межах 12-14% виборців, але цей Проект передбачає, належний перелік спеціальних легальних заходів, які повинні сприяти підвищенню рівня його політичної популярності та впливу. Саме на цьому етапі має можливість плідно спрацювати запозичена у росіян політична технологія "наступника" чинного Президента, але розроблена і виконана з урахуванням всіх особливостей української ситуації часу.
   5. Перемога Л. Кучми на виборах (яка прогнозується лише у разі граничної концентрації та використанні всіх креативних та фінансових ресурсів) уможливлює завершення розпочатої ним конституційної реформи.
   Зазначена реформа може передбачати проміжні вибори нового президента в рік чергових парламентських виборів (2006 рік). Це дозволить чинному Президенту України Л. Кучмі залишити високу посаду з позитивним історичним іміджем реформатора й арбітра нації.
   Разом з цим це зробить легітимним й абсолютно виправданим надання йому належного імунітету від переслідувань за свою політичну діяльність.
   6. Перемога центристського кандидата (яка прогнозується з високим ступенем вірогідності) уможливлює:
   Отримання новообраним Президентом рівня довіри, достатнього для здійснення належної позитивної програми перетворень (завершення приватизації, пенсійна реформа, судова реформа тощо). Закріплення за чинним Президентом (перед та після почесного залишення ним посади) позитивного історичного іміджу арбітра нації, та надання йому належного імунітету від переслідувань за свою політичну діяльність.

   P.S. "Українська правда" звернулася за коментарем щодо цієї доповідної до прес-служби президента. Там попросили надіслати офіційний запит, що нами і було зроблено. Про отриману відповідь "УП" обов'язково інформуватиме читачів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.30 | Михайло Свистович

    А Луценко істина в останній інстанції?

    Він вже видавав на гора про відмову Кучми від влади 24 серпня :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.30 | Yalovets

     Що ж, маєте рацію (-)

 • 2004.08.30 | Mykyta

  Я був би дуже обережним

  Заходить tamerlan і сповіщає сенсаційний витік.

  А потім (чи то ще до того) Луценко має такий самий "витік"
  http://www.grani.kiev.ua/2004/23/Lutcenko01L_ukr.htm

  А два "витоки" - це вже вкидання потрібної інформації...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.31 | tamerlan

   Re: Я був би дуже обережним

   А як Вам шановні оце: http://pravda.com.ua/archive/2004/august/30/3.shtml

   Причому своє повідомлення я писав вчора зранку а стаття в УП вийшла увечері?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.31 | fahid

    Возможно, Луценко правильно делает,

    что максимально распостраняет эту информацию, не особо доверяя ей. Контролируемые "утечки" в частных разговорах - расчитаны на дезориентацию оппозиции. Широкое разглашение - может дезориентировать уже средние и нижние звенья власти. Зачем напрягаться в борьбе за Януковича, если его все равно снимут.
   • 2004.08.31 | Mykyta

    Re: Я був би дуже обережним

    tamerlan пише:
    > А як Вам шановні оце: http://pravda.com.ua/archive/2004/august/30/3.shtml

    А що оце? "Оце" є всього лиш переказом статті з Граней.
    >
    > Причому своє повідомлення я писав вчора зранку а стаття в УП вийшла увечері?

    Отож бо й воно.
 • 2004.08.31 | Максим’як

  Re: Зняти режиму Ющенка при кількох мільйонах зібраних підписів

  Зняти режиму Ющенка при кількох мільйонах зібраних підписів - це рівнозначно, що Кучма і його сімейка просто піде і у Дніпро втопиться.

  Сміх тай годі.
 • 2004.08.31 | otar

  Як там упізнання, Тамерлане? Це був справжній заступник? :) (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.31 | tamerlan

   Re: Як там упізнання, Тамерлане? Це був справжній заступник? :) (-)

   Думаю що це був саме Давидович оскільки назватися заступником голови ЦВК навряд чи прийшло б комусь в голову. Не знаю хороша він людина чи ні але я не міг про таке мовчати. В кінці кінців він сам підставляється якщо кожному зустрічному патякає про таке.
   P.S.: Отаре, я просто вражений Вашою обізнаністю що стосується складу ЦВК :)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.31 | catko

    на сайті цвк є фотки всіх членів і впізнавайте (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.31 | tamerlan

     Re: на сайті цвк є фотки всіх членів і впізнавайте (-)

     Справа в тім що я його особисто не бачив тому й впізнати не зможу
   • 2004.08.31 | otar

    я хочу конкретики!

    Моя "обізнаність" насправді є вмінням користуватись пошуковими серверами. http://www.google.com.ua - рекомендую. Запит "Центральна виборча комісія".

    Відповідь "я думаю, що це був саме Давидович" - не підходить. Якщо Вам не тяжко, будь ласка, покажіть своєму товаришеві фото Давидовича, яке ви можете побачити за адресою, даною в першому моєму коментарі, і запитайте його, чи напевно він їхав саме з цією людиною. Анонімна інформація варта набагато меншого, ніж інформація з вуст конкретної посадової особи.

    Дякую наперед.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.31 | tamerlan

     Re: я хочу конкретики!

     Згоден з Вами!
     Обов'язково покажу фотку приятелю і одразу ж відповім.
 • 2004.08.31 | Woodstock generation

  Re: Будьмо тверезі

  Ми дуже багато чули, що "єдиний" - зовсім не єдиний, що буде Кучма-3 etc. Однак поки що нічого з цього не справдилося.
  Єдиним результатом є МАКСИМАЛЬНЕ ВИВЕДЕННЯ ЯНУКОВИЧА З ПІД УДАРУ - вся критика лягає на кучму - як можливого ненависного кандидата, або мудачука - як архітектора цих комбінацій.
  Тому не даймо себе дурити. Маємо наразі Я. - і з цього повинні виходити.
  А такі "інформації" - брати до уваги, не більше.

  Щодо самого плану - думаю що він був (серед десятка інших) але (наразі) не запущений.
  Щодо визнання виборів недійсними - то думаю сценарій буде не через зняття Ющенка ДО ВИБОРІВ, я як результат дуже масових порушень, і при незначній різниці в результатах голосування можна буде сказати, що переможця визначити неможливо.
  Зверніть увагу, що інформацію про порушення (в т.ч. імовірні) медведчуківські медія ПОШИРЮЮТЬ, ну хтось щось там спростовує - а в насправді - ПОШИРЮЮТЬ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua