МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Розповсюджувачів реклами затримали за... помаранчевий колір

08/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Працівники однієї львівської промоутерської фірми були затримані міліціонерами при розповсюдженні рекламних матеріалів, що містили інформацію про виставку, де демонструються зразки останніх цифрових технологій фірми "Інтел". Після того, як у ситуацію втрутився старший менеджер фірми, виявилося, що розповсюджувачі були затримані тому, що міліціонерам колір плакатів здався схожим із базовим помаранчевим кольором кампанії Ющенка.

На абсолютно перекониві аргументи про те, що текст плакатів не містить нічого, окрім інформації про комп"ютерну виставку, правоохоронці-конспірологи висунули контраргумент: це може бути прихованою політичною рекламою відповідного кандидата в президенти.

Дискусія тривала 2 години. Під час розмови правоохоронці, зокрема, показали, за словами джерела, "акт, який дозволяє заарештовувати людей, які проштовхують опозиційну рекламу".Майдан-Інформ прогнозує масових міліцейських рейдів ринками України із вилученням у торгівців апельсинів, лимонів, грейпфрутів, деяких видів яблук, персиків, які через свій колір можуть являти собою приховану агітацію за Віктора Ющенка. Не виключена також кримінальна відповідальність за носіння одягу оранжевого кольору, а також адміністративна (попередження, в окремих випадках штраф) за одяг спектрально близького жовтого чи яскраво-червоного кольору. (Якщо вилучений одяг буде являти собою спідню білизну, інкримінуватиметься, відповідно, прихована політична реклама.)

Теоретично можлива також пропозиція міністерства освіти уникнути вживання слів з буквами Ю,Щ,Е,Н,К або О із заміною їх на синоніми, чи утриматися від вживання слова "Так!", оскільки воно є частиною передвиборчого гасла Віктора Ющенка. Замість слова "Так!", імовірно, пропонуватиметься фраза "Тому що".

Відповіді

  • 2004.08.30 | otar

    ось якби показати людям той "акт"... (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua