МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко в Ірпені у 8 разів популярніший за Мороза.

08/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Не зважаючи на робочий день і робочий час (з 15.00 до 16.30) на зустріч із Віктором Ющенком у місті Ірпені Київської області прийшло понад чотири тисячі громадян. Виступ фаворита президентських перегонів був досить вдалим, як і відповіді на питання, провокацій не було, якщо не вважати неякісну і роздачу приїжджими “братчиками” Корчинського (в Ірпені “Братство” відсутнє як явище) невеликої кількості примірників своєї газетки, яку, на відміну від газет опозиційних, народ обурено рвав та кидав під ноги (нашоукраїнця довелося потім прибрати це неподобство на площі).

Прикметно, що місяць тому на цій самій площ біля готелю “Ірпінь” при такій самій погоді у неділю іншому кандидату у президенти, Олександру Морозу, вдалося зібрати тільки 500 осіб, чим голова СПУ вочевидь був дуже незадоволений.

Супроводжували Ющенка у поїздці голова Української народної партії Юрій Костенко та голова Київського обласного штабу Євген Жовтяк.

Після виступу кандидата у президенти народ потішили піснями та байками народні артисти України Дмитро Гнатюк і Анатолій Паламаренко. На жаль, не відбувся про анонсований виступ гурту “Мандри” (і супровід Ющенка навіть гне оголосив і не вибачився за це), що викликало величезне розчарування серед молоді, яка прийшла на зустріч. Віддуватись за прорахунки центрального штабу довелося місцевим нашоукраїнцям.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua