МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

а вибухи гримлять... ось тепер Збітнєв

08/31/2004 | otar
Біля офісу кандидата в президенти Збітнєва вибухнула граната

30.08.04, 20:56
Джерело: УНІАН


Сьогодні в Івано-Франківську близько 5.00 ранку біля приміщення, де знаходиться передвиборчий штаб кандидата у Президенти, лідера партії "Нова сила" Юрія Збітнєва, було підірвано бойову гранату. Про це повідомив УНІАН прес-секретар партії Сергій Дмитриченко.

"У результаті вибуху пошкоджено автомобілі громадян, які стояли поруч, та завдано пошкоджень приміщенню, де знаходиться штаб", – йдеться у повідомленні.

Партія вважає, що вибух гранати це не звичайне хуліганство, а цілеспрямована акція, підготовлена одним із штабів конкурентів. "Ми вимагаємо від Генеральної прокуратури, прокуратури Івано-Франківської області, Міністерства внутрішніх справ України, Управління МВС в Івано-Франківській області вжити рішучих заходів щодо розслідування кримінальної справи про вибух гранати", – написано у повідомленні.

Крім того, партія "Нова сила" вимагає постійного інформування її про результати та хід слідства в межах, передбачених законодавством. Партія "Нова сила" також висловлює переконання, що виборча кампанія в Україні повинна відбуватися виключно із суворим дотриманням норм законодавства і без застосування брудних методів та провокацій.
_______________________

цікаво, кого вони мали на увазі під "конкурентом"? :) Хто ж це в нас гранатами розкидається?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua