МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович не вірить у exit-polls, тому що не може їх підробити

08/31/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Фрейдистська обмовка чи невміння говорити? Віктор Янукович не вірить в екзіт-поли. Він не знає, як ними маніпулювати. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Києв

За словами кандидата, "Це нові сучасні технології, які будуть вперше в Україні випробуватись", - сказав він. "І як ними маніпулювати, ми не знаємо".


Янукович зазначає, що політичними технологіями в Україні володіють дуже мало людей. При цьому він висловив побажання, щоб політтехнологи не маніпулювали думками людей. "А політтехнологи, я б дуже хотів, щоб вони не маніпулювали громадською думкою, а допомагали людям визначитись"

При цьому він в черговий раз наголосив, що він більше за всіх кандидатів в президенти зацікавлений у тому, щоб вибори були чесними і українці змогли обрати того Президента, якого вони бажають. (без коментарів М-І)


УНІАН

Відповіді

 • 2004.08.31 | Navigator

  Re: "І як ними маніпулювати, ми не знаємо"

  Це дуже символична обмовка "по Фрейду".
  Про це саме у них голова болить найсильніше.
  Бо все інше - справа ще радянської виборчої техніки, коли перемагає той, хто рахує.
  Час Х - перші дві години після закриття виборчих дільниць.
  І групи контролерів не повинні турбувати працівників.
 • 2004.08.31 | otar

  може, він просто не зрозумів? :)

  Янукович, звісно, академік каліфорнійський, але не до такої міри, щоб аж розуміти англійську мову. Можливо, він переплутав, скорелювавши "екзит-полл" із "інтерполом", "водним полом", назвою якогось екзотичного виду спорту або імпортних ліків? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.31 | Navigator

   Йому тут розуміти не треба.Він небезпеку "ЖОПОЮ чуствує" !! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua