МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Есдеківські сайти "фільтрують" економічний базар Дона

08/31/2004 | Cherrytown
На есдеківських сайтах Ви не знайдете висловлювань про те, що "ми не знаємо ,як екзіт-полами "маніпулювати". Форум -
"Премьер-министр Украины не верит в экзит-полы

Премьер-министр Украины, кандидат на пост президента Украины Виктор Янукович не верит в экзит-полы. Об этом он заявил на сегодняшней пресс-конференции, передает корреспондент ForUm’а.

По его словам, «это новые современные технологии, которые будут впервые в Украине испытываться». Также Виктор Янукович подчеркнул, что политическими технологиями в Украине владеет очень мало людей, высказал пожелание, чтобы политтехнологи не манипулировали мнениями людей. «Я заинтересован, чтобы был объективный результат, и чтобы люди имели возможность проголосовать так, как считают нужным», - сказал Янукович.

Кроме того, отвечая на вопросы журналистов относительно проведения политреформы, премьер-министр отметил, что «будет сделано все, чтобы политреформа была принята в ближайшее время, до начала выборов».

Дон, взагалі, наговорив сьогодні чимало. Напевно, йому дали сьогодні дозвіл висловитися, аби показати. що "наполегливий" вміє до того ж і говорити. Судячи по його висловлюванням, важкі випробування чекають на держкомстат - йому буде заборонено показувати інфляцію.
"Якщо ви вірите в казки - я в них не вірю вже давно. Я їх люблю, я їх інколи читаю, у мене є онук, зараз ми разом з ним, мені це цікаво", - сказав прем'єр, відповідаючи на запитання щодо його оцінки прогнозів експертів про можливість прискорення інфляції до кінця року.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".