МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оценка Майдана "донецкими" лизунами

08/31/2004 | Sardanapal

Відповіді

 • 2004.08.31 | Olena

  Re: Оценка Майдана "донецкими" лизунами

  Ця тема виникла ще раніше на форумі ПРАВДА.СОМ:

  http://www2.pravda.com.ua/forum/search.php?f=1&search=%EF%EE%F0%ED%EE%F1%E0%E9%F2&globalsearch=1&match=1&date=0&fldsubject=1&fldbody=1 - це пошук по форуму, десь у переліку воно й є

  http://www2.pravda.com.ua/forum/read.php?f=1&i=57690&t=57066#reply_57690 - а це такий собі Тарас чи то Нестеренко, чи то Шевченко... Але таки десь в Донецька: (---.dialup.dn.farlep.net)


  P.S. дураків та ідіотів повно... :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.31 | Кучмугеть

   Воно й на Майдані було

   а ця тема багато де з"являлася. В тому числі й на Майдані. От тільки майданівці її видаляли миттєво
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.31 | Майдан

    Досить вперто пропагують термін

    Мається на увазі термін "політична порнографія". Це появилося десь на початку серпня паралельно із достославним "відкритим листом" Наталії Гумінської.

    Вельми педантично ставиться на всі найбільші політфоруми . Якщо не прояв пароної конкретного нтузіаста Януковича, а якась продумана і прплачена піар акція То очевидно що вона не може зашкодити "Майдану" - на порнографічні сайти , як відомо люди ходять незалежно від критики цього виду інтернет-активності.

    Іншим більш серйозним заміром може бути намагання підготувати грунт для якихось "силових" дій проти сайтів, які віднесені реалізаторами піар -проекту до категорії "полтпорносайтів" . Хоча адмінгрупі "Майдану абсолютно не зрозуміло як нас можна було б "закрити" . Чесно кажучи ми самі цього не зможемо, навіть коли захочемо...
 • 2004.08.31 | Скептик

  Не варто витрачених зусиль. Вани ж "Майдану"

  рекламу роблять. А "Майдан" замість лайки краще б свій лінк зкинув, мовляв, подивяться самі на те які ми красиві. Порносайти, між іншим, найвідвідуваніший вид сайтів у неті. Загризиння ж з сайтом "Регіонів" нагадує гонитву слона за Моською.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua