МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Леді "Ю" злиться

08/31/2004 | МишкоДуй
Розлютити жінку можна легко. Навіть не бажаючи цього. А якщо вона не просто особа ніжної статі, а, швидше, навпаки, - впевнена в собі бізнес-леді та ще й успішний політик, то навіть випадковим не до часу і не до місця сказаним словом її можна не лише вразити, а й сильно розізлити. Тоді навіть близьким і довіреним людям не поздоровиться.
Розізлили пані Юлю, ой, розізлили. І хто? Американці. Вона ж до них зі всією своєю ніжною жіночою душею, а вони її так опустили. Експерти американського журналу "Стратфор" після заяв Ю.Тимошенко про готовність очолити повстання в Україні у разі фальсифікації виборів роблять висновок, що лідер "Батьківщини" й союзниця В.Ющенка, ймовірно, і була б здатна розпочати акцію непокори, але не зможе довести її до перемоги. Бо ж навіть американці знають про репутацію Юлії Володимирівни як олігарха й друга олігархів, яку до того ж ще й звинувачують у корупції. А якщо така навіть відома людина, але із зарядом мінус, візьметься за нехай і праведну справу – вдачі не бачити. А звідси, робить висновок журнал "Стратфор", лише Ющенко може очолити акції непокори та революцію, і може використати як допоміжну силу й можливості української Жанни Д"Арк. Та й повного довір"я між Ющенком і Тимошенко немає. А це свідчить про те, що партнерство їхнє скоріше всього буде недовготривалим. Бо навіть у питаннях стратегії й вибору союзників вони розходяться, про що свідчать останні заяви пані Юлі щодо можливого блокування у майбутньому з комуністами.
Але розізлилася Юлія Володимирівна з іншої причини. Бо дізналася про те, що такі не дуже приємні для її амбітного характеру речі в журналі "Стратфор" були надруковані … із згоди всенародного лідера опозиції пана Ющенка. Свідки стверджують, що слова на кшталт "якщо вони так вчиняють, то в гробу я бачила таких партнерів" дуже м"яко відтворюють дійсний монолог лідера "Батьківщини".
Ну, що ж, сім"я, яка тримається на брачній угоді, а не на любові, довго не існує. Може, ми найближчим часом будемо свідками бракорозлучного процесу?

Відповіді

 • 2004.08.31 | otar

  де джерело?

  Знову "з компетентних джерел"? Сміхота. Тимошенко не говорила б такого на людях. Скоріш за все, це просто брехня.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.31 | Olena

   Мишко, дув би деінде в іншому місці... (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua