МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

„доброзичливі” іноземці фінансують державний переворот в Україні

08/31/2004 | МишкоДуй
Те, що так звані виступи "незадоволених студентів" ніякого відношення до проблеми освіти не мають, стало зрозумілим відразу, як у Сумах "стартував " похід на Київ. Підтвердження цьому не затрималося, адже скасування Президентом Указу про злиття сумських вузів збадьорило організаторів акції й підтвердило тезу: щоб не робила влада, яких би заходів не вживала для збереження стабільності в суспільстві, це не влаштовує сценаристів акцій "Ющенко - наш президент". Апетит приходить під час їжі: спочатку – вимога скасування Указу Президента про обєднання вузів, потім усунення з посади в.о.ректора університету Царенка, далі голову Сумської облдержадміністрації В.Щербаня та начальника УМВС області Миколи Плеханова.
Акція оголошується всеукраїнською, кінцева мета походу – Київ, площа Незалежності, а там недалеко й до Банкової чи Грушевського. А кому кричати "Ганьба!" й "Геть!" підкажуть у штабі Ющенка.
Але на це потрібні кошти. Вони знайшлися. Не "за свої" ж студенти щось їли, десь спали, на чомусь їхали протягом багатьох днів?
Ще одна цікава деталь: у "акції протесту" сумських студентів беруть участь… жителі Києва, Черкас, Харкова, Хмельницької області, які свого часу були засуджені до позбавлення волі за незаконне зберігання зброї, наркотичних речовин тощо. А як те могло обійтися без участі в цих акціях активістів УНА-УНСО? А воно відомо: де ці хлопці – там провокації і безпорядки.
Указ Президента застав організаторів "студентської" акції зненацька. Але переполох швидко минув. Оговтавшись, отримавши нові інструкції, "студенти продовжили акцію. Адже в Києві їм треб особисто забрати в Міністерстві освіти й науки розпорядження щодо ліквідації Сумського національного університету. І що, одержавши своє, студенти повернуться додому? Навряд: це не входить у плани політиків, що "використовують" молодь у своїх політичних цілях.
Чесно кажучи не позаздриш Віктору Андрійовичу. Мати таких, як у нього, помічників і соратників – ворогів не треба. Як не член "Нашої України" Тягнибок викине якийсь фокус, так "симпатик" О.Козаченко прославиться. Останній натворив такого, що на жарт не тягне. Щоб там не казали, але факт – загинула людина. Народний депутат України О.Козаченко пострілом з пістолета вбив Олексія Жеребка, який зі своїм напарником Олександром Прядком начебто напали на нардепа і він, захищаючись, вихопив у напарника пістолет, вистрілив. Слідство триває, але вже відомо, що на пістолеті виявлено відбитки пальців лише Козаченка, та й постріл зроблений з салона автомашини нардепа. Під час слідства О.Козаченко змінює свої раніше дані показання на зовсім протилежні, що свідчить лише про одне: не так усе було, як намагаються представити "нашеукраїнці". Бо ж саме вони й взяли відразу свого колегу під захист. І знову представили цей інцидент як політичну замовну акцію проти "людей Ющенка" А депутатська група "Центр" заявила, що замах на Олексія Козаченка є продовженням тиску на це обєднання, яке почалося після непідтримки ними політреформи. Тобто, практика, яка вимальовується в ході передвиборчої президентської кампанії - щоб де не трапилося, хто б не був винний, - це "провокація влади проти прихильників "Нашої України" чи її лідера В.Ющенка. Хоча самі прихильники месії не дуже піклуються про авторитет як кандидата в президенти, так і свій. Чого варта лише фотографія яка свідчить про те, як проводить свій вільний час народний обранець.
Одеське кафе ""Столичне" - лише один з веселеньких закладів, куди полюбляє заходити нардеп зі своїми друзями. Дивлячись на задоволене обличчя пана Олексія, можна впевнено зробити висновок: ракурсом, що в нього перед очима, він задоволещо вповні. Як й цого приятель директор Одеського нафтопереробного заводу Мельник. Дивлячись на обличчя Козаченка, віриться заявам нардепа С.Кіроянця, що залякати таких людей нікому не вдасться.
І на фото чітко видно, що, як відзначив Петро Порошенко, даючи характеристику О.Козаченку, останній займає незалежну й принципову позицію в парламенті на загальнодержавному рівні, та й неодноразово критикуючи місцеву владу Одеси за незаконну приватизацію земельних ділянок. Мабуть Мельник у число тих, кого Козаченко критикує, не входить.
Як би там не було, але всі ці "прикрі" випадки дійсно шкодять іміджу народного кандидата в президенти. Адже його перемога запланована, і все, що не входить в розроблений (не в Україні) сценарій, пояснюється протидією політичних противників. Все частіше і наполегливіше звучить страшна, жахлива теза, до якої нас поступово привчають… У тому числі, і зарубіжні ЗМІ, фактично втручаючись у наші внутрішні проблеми. Ось що пише "Індепендент": "Віктор Ющенко вважається претендентом на перемогу у президентських виборах у жовтні, якщо ті вибори будуть справедливими."
Зомбують нас. Кожного дня, в різних ЗМІ, у виступах самого кандидата і його "агітбригади", як закляття, повторюється кодоване: "Месія – Президент. Якщо вибори будуть чесними. А якщо переможе хтось інший (будь хто!) то вибори сфальсифіковані". А що влада не лише готується до фальсифікацій на виборах, а й зараз все робить для дискредитації Ющенка, все частіше намагаються доводити піар-технологи з численних штабів кандидата. Зі всіляких "проколів" мати вигоду – ось лозунг справжніх ідеологічних бійців. Якщо під руку не попадається щось цікаве, сильне, можна й самим організувати. Приклад - скандальний "мусоргейт" , як охрестили журналісти події на Ай-Петрі. І, дійсно, звертають на себе увагу висловлювання деяких журналістів, що чи не сам Ющенко і його команда організували цей театр? І туман був на Ай-Петрі, і дощь, мовляв, не зовсім сприятливі умови для збору сміття. Та й журналісти передали про цю подію через лічені хвилини після скандалу.
Головне ж, не те, що "спіймали" за руку міліціонера, який, виявляється, законно, з приписами й положеннями чесно виконував свої службові обовязки, спостерігаючи й знімаючи на відео кандидата в президенти. Політичний ажіотаж навколо цієї події – ось основна мета штабістів Ющенка, які самі й організували цю акцію.
І чи не знаємо ми прикладів, коли при намаганні отруїти чи прибрати іншими способами чоловіка, його запитують, кого він підозрює у такій спробі, відповідає, що у його оточенні таких людей немає, а потім зясовується, що отруїти його намагалася рідненька дружина…
То ж хоч і говорить Ющенко про те, що йому та його родині не треба жодних послуг по забезпеченню безпеки, це не є вказівкою для людей, яким доручено слідкувати за тим, щоб подібних спроб не було вчинено. І не виключено, що навіть від своєї "сімї", тобто "перевірених і надійних" соратників можна чекати "підлоти"…
Та в усьому, перш за все, вбачається "велика політика".
А ось і підтвердження цього не забарилося. М.Томенко вимагає, щоб Леонід Кучма терміново повернувся з відпустки, бо він , начебто, втратив контроль над ситуацією, і країною фактично керує В.Янукович, хоча всі знають і бачать, як активно "відпочиває" наш Президент, скільки він проводить офіційних і неофіційних зустрічей. Віктор же Янукович знаходиться в Греції з Олімпійською збірною.
А чого варта наступна геніальна дурниця "нашеукраїнця": "Щодня у міліції проводяться політінформації, які починаються з того, що у співробітників запитують, чи не забули вони часом, хто їхній кандидат? І міліціонери хором відповідають: "Янукович ".
Нападаючи на владу, говорячи про свою винятковість і месіанство, вважаючи себе представниками народу, Ющенко і його оточення не вірять у свій народ. Згадаймо слова Віктора Андрійовича, які вихопилися у нього (мабуть не подумавши, як і багато чого іншого, про що говорить, а потім шкодує лідер "Нашої України") під час коментарів до інциденту, що трапився з ним на території Херсонської області 12.08.2004., про що ЗМІ вже повідомляли. Ющенка, виявляється, здивували юридичні знання простого колгоспного водія, який відмовився показувати своє посвідчення охоронцям депутата, пославшись на статтю Конституції. Ти диви, ще й Конституцію знає, навіщо це простому водієві?
А трапилося те, що давно вже має назву – провокація. І здійснили її Ющенко і К, звинувативши ні в чому не повинного водія КАМАЗу у замахові на життя месії. А що ж водій? "З отої чорної іномарки повискакували… Один такий здоровий і оце він мене звалив… Губа розрубана. Спочатку документи питали, потім у кабіну полізли, один за ногу тягне, другий за те, а потім в торець, мені в зуби дали, я стояв кровю плювався. Хтось крикнув – куди ти преш на депутатів? Знаєте, зачепися з панами такими, вони і голову відкрутять… Це ж вообще беспредел!"
Далі водій фермерського господарства "Салют" Леонід Аверін заявив, що спочатку хотів голосувати за Ющенка, а після такого "мордобою" – передумав. Але все це не важливо. Для політологів – це піар-акція. Головне, щоб був КАМАЗ. А там – можна провести аналогію, згадати Вячеслава Чорновола, а далі – справа техніки. І щоб там не пояснювали керівники МВС – це вже не важливо.
Заслуговує уваги повідомлення проющенківських ЗМІ: "Серед матеріалів, знайдених у машині виявилися відеоплівки із записами Ющенка з його сімєю…, а також зйомки Вітренко." І все… Чому не кричать "гвалт" Вітренко енд компані?! Бо вони вже це проходили й знають, як важливі кожен кадр відео, кожне слово свідка у ситуації, коли раптом трапляється непередбачуване злодійство.
На жаль, ми ще купуємося на подібні "постановки" майстрів театральних дійств. Хоча вже знаємо, де насправді сидять їх режисери– кукловоди. І не лише сидять, а й приїздять до нас. Вчити-повчати. В тому числі помічені в цьому співробітники посольства США та країн Західної Європи. А зарубіжні спостерегачі, які вже прибувають в Україну заздалегідь налаштовані на підтримку Ющенка. З метою "правильного" розуміння, за кого треба агітувати, з серпня цього року за вказівкою народного депутата-нашеукраїнця Т.Стецьківа на орендованій кримськими активістами компанії "ПОРА" приватній території поблизу Євпаторії розгорнуто наметове містечко для представників вітчизняних та зарубіжних громадсько-політичних обєднань. Функціонери "ПОРИ" повчають, що у разі програшу Ющенка на виборах треба організувати в Україні серію масових протестних заходів за участі молоді, протидіяти правоохоронним органам, уникати арештів тощо. І тут виглядають вуха зарубіжних спонсорів.
Вони ж, ці зарубіжні "доброзичливці", у свій час спонсорували різноманітні заходу у Грузії, Чечні, Придністровї. Та й у нас не забулися факельні походи "унсовців" під жахливі виклики людиноненависницьких гасел, що попереджали нас тоді й попереджають нині: українці, будьте пильними! Так легко втратити за мить те, що досягнуто останнім десятиліттям. Слухайте історію…


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua