МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні поховали Аліка Асланова

08/31/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні поховали 41-річного Аліка Асланова, який вчинив акт самоспалення перед районною прокуратурою, після того як у нього вимагали не агітувати за Ющенка.

На похорон у село Зеремля прийшли жителі з усього Баранівського району Житомирської області.

"Алік завжди говорив правду в очі, правду, яка не подобається чиновникам", – сказав у своєму виступі товариш А.Асланова. Після похорон усі присутні на траурній церемонії поставили свічки на сходах Баранівської райдержадміністрації, де відбулося самоспалення.

На похоронах були присутні народні депутати України В.Ющенко, Юлія Тимошенко, Павло Жебрівський і Олександр Турчинов. Вони висловили щире співчуття родині загиблого.
Віктор Ющенко, підкреслив, що причиною, що підштовхнула А.Асланова до рокового кроку, стала бездіяльність, грубість і черствість місцевих держслужбовців. Він заявив, що всі
причетні до цієї жахливої трагедії мають понести покарання.


УНІАН

Відповіді

 • 2004.09.01 | Est

  Думка Ющенка про "самогубство" Аліка Асланова

  "Мене зобов’язує бути тут життєва позиція Аліка, те, як він жив і боровся", – сказав Ющенко в прощальному слові на могилі Асланова.

  "В таких випадках завжди виникає запитання – чому ця людина в розквіті сил, маючи сім’ю і прекрасних дітей, покидає цю землю?"

  Ющенко підкреслив, що причиною, яка підштовхнула Асланова до рокового кроку, стала бездіяльність, грубість і черствість місцевих держслужбовців. "Вони не виконали свого обов’язку – не дали людині надії".

  Це, по суті, і вбило Асланова, переконаний Ющенко.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua