МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

За кожним кущем їм бачиться Ющенко

09/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
ЦВК залишила без розгляду скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА у територіальному виборчому окрузі №41 Юрія БАРАНОВА щодо визнання такими, що не відповідають вимогам закону дій кандидата на пост Президента Віктора ЮЩЕНКА.

Як передає кореспондент УНІАН, у скарзі йдеться про те, що не відповідають вимогам закону дії кандидата на пост Президента В.ЮЩЕНКА щодо опублікування в газеті «Правда проти брехні» №2 від 15 липня агітаційних матеріалів без укладення угоди про публікацію і надходження коштів.

ЦВК прийняв рішення залишити дану скаргу без розгляду, оскільки були порушені терміни подання скарги. Згідно з законом України про вибори Президента, скарга мала бути подана до ЦВК у 7-денний термін.

УНІАН

Прим. Майдан-Інформ: Кожен судить по собі. Створивши масу технічних кандидатів, які агітують не стільки за себе, скільки проти Ющенка, команда Януковича навіть подумати не може, що можуть бути інші люди, окрім нашоукраїнців, яким не подобається нинішній прємьєр-міністр.

Довідково. Віктор Ющенко не має звітуватися за газету "Правда проти брехні", оскільки не має до неї жодного стосунку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".