МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нерівномірні біг-морди.

09/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
За результатами серпневого моніторингу коаліції “Свобода вибору” кандидати в президенти на біг-бордах представлені вкрай нерівномірно
Як повідомив голова коаліції Владислав Каськів, це дослідження проводилося лише у великих містах, де мешкає понад 100 тисяч осіб.
За результати моніторингу показали, що на біг-бордах рекламують лише двох кандидатів: Віктора Януковича та Віктора Ющенка. Кандидат від влади має понад вісім сотень таких плакатів, кандидат від опозиції удесятеро менше.

Владислав Касків: “У Януковича тільки варіант “Тому що”. Є ще кілька по Ющенку . Я так розумію, це ще залишилися з літньої кампанії “Так”. А так з політиків більше на біг-бордах нікого не видно.”

За словами Каськіва, на території України реально біг-бордів за Віктора Януковича у кілька разів більше, ніж виявив моніторинг. Під час моніторингу не досліджувалися маленькі міста та дороги.

Тим часом керівник виборчого штабу кандидата у президенти Віктора Януковича Сергій Тигипко заявив позавчора журналістам, що наразі виготовлено 250 біг-бордів із виборчою рекламою Януковича, що є звичайнісінькою брехнею, оскільки лише у Києві та Харкові (плюс по дорозі з колишньої столиці УРСР до нинішньої столиці України) кореспондент Майдану бачив їх більше.

Відповіді

 • 2004.09.01 | Друг-недруг

  Re: Нерівномірні біг-морди.

  В Донецке замечаны Биги , где Ян в окружении шахтеров.
  Тому що шахтар.
 • 2004.09.01 | tamerlan

  Re: Нерівномірні біг-морди.

  Знайомий таксист каже що він з колегами порахував всі "морди" по Хмельницькому. В нас їх 40 штук.
 • 2004.09.01 | Кучмугеть

  Щодо "тому що"

  В Запоріжжі зазвичай поруч стоять бігморди двома мовами: "Тому що" та "Потому что"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua