МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сумы: Генералу Плеханову присвоено очередное звание!

09/01/2004 | Житель Сум
Начальнику УМВД Украины в Сумской области генерал-майору Плеханову присвоено звание генерал-лейтетант. Кстати, должность начальника обласного УМВД генерал-майорская.

Вот такие дела. Осталось чтобы щербан(Я.) наградили орденом высшей степени и тогда студенты могут учиться спокойно :(

Не напоминает Мукачево? Там тоже вместо наказания соответствующие людишки награды получили ... ПАТАМУШТА!

Відповіді

 • 2004.09.01 | Franko

  Інформація перевірена/достовірна? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.02 | Житель Сум

   Re: Інформація достовірна

   http://www.dancor.sumy.ua/news.php?p=2710

   Сумские новости: Николай Плеханов получил повышение - 01.09.2004

   Начальник областной милиции был произведен в должность генерал-лейтенанта. Об этом сообщил губернатор Владимир Щербань, представивший генерала в новой должности. Пока неизвестно за какие именно заслуги главный милиционер области повышен в звании. Любопытно, что за последний месяц на Сумщине прошли несколько массовых митингов с требованием отставки губернатора В.Щербаня и генерала Н.Плеханова, которым в вину ставили действия по подавлению акции студенческого протеста, выразившуюся в силовых действиях против студентов и преподавателей.

   Николай Плеханов прибыл на Сумщину из Донбасса в 1999 году в числе других членов команды нынешнего губернатора В.Щербаня.

   Владислав Ивченко, "Данкор online"

   ---------------------------------------------------

   Сам шербань сообщил. Только вот что-то данкоровцы напутали: генерела-лейтенатн это не должность, а звание. Должность - начальник УМВД Украины в области. Кстати, должность по штату УМВД как раз генерал-майорская. Не понятно почему присвоено звание выше рангом? За какие заслуги? Хотя как раз понятно, извините почему ... ПАТАМУШТА !
 • 2004.09.01 | Hanna

  Re: Сумы: Генералу Плеханову присвоено очередное звание!

  Така поведінка влади має дати людям зрозуміти, що нема чого боротися за свої права, бо й прав ніяких у них немає. Якби ця влада хоч трохи відчувала себе залежною від думки громадян, вона б поводила себе інакше. Тому навряд чи вдасться пояснити міністрові ВС чи гарантові, що вони мають покарати такого-то на вимогу громадськості. Зробивши це, вони відпиляють останню гілку, на якій вже не сидять, але за яку все ще чіпляються. Вони покажуть, що виконання злочинних команд НЕ ОБОВ"ЯЗКОВЕ. І одразу ж розвалиться вся побудована на понятіях система. Так само, як горбачовські намагання ввести контрольовану демократію спричинили процеси, які контролювати вже було неможливо.
  Тож це один з ключових моментів нинішньої ситуації. А рецептів, які б допомогли, якось не дуже видно.
 • 2004.09.01 | NeZar

  І Білоконю також

  І це мудаку, котрий допустив Мукачево, закликає міліцію голосувати за Януковича, обіцяючи, що "якщо переможемо в першому турі - п*ємо три дні".

  А Плєханов... Це заява така: ви несіть свої подання в прокуратуру, ставайте в пікети. Вашими поданнями підітруться, а героя вашої пісні тим часом підвищили...

  Дограються


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua