МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Безсмертний про майбутні провокації влади

09/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Він прогнозує провокації з боку влади впродовж вересня та жовтня. Згідно з документом, яким володіє “Наша Україна”, “на початку вересня планується здійснення нападів на офіси
кандидатів в Президенти Олександра Мороза, Віктора Януковича і Петра Симоненка, в яких будуть намагатися звинуватити представників “Нашої України”.


“На другому етапі провокаційних дій у вересні та на початку жовтня планується організація проникнень до офісів зазначених політиків із подальшим залишенням в них доказів, які знову б дозволили звинуватити у цих діях команду Ющенка”.

Керівник Центрального штабу Віктора Ющенка наголосив, що подібні провокації здійснюватимуться не тільки в Києві, але по всій території України. Безсмертний також зазначив, що на сьогодні команді В. Ющенка вдавалося запобігати різноманітним “провокаційним діям з боку представників влади та її кандидата завдяки порядності працівників правоохоронних органів”.

Р.Безсмертний сказав, що дотепер “Наша Україна” запобігала здійсненню провокацій завдяки тому, що оперативно інформувала перш за все ЗМІ, а також завчасно надавала інформацію Службу безпеки України, Міністерство внутрішніх справ України, Київську міську державну адміністрацію та Міністерство юстиції України про планування заходів, які могли зашкодити громадянам, або призвести до застосування проти них сили”.

За його словами, команда В.Ющенка і надалі користуватиметься такими ж методами для запобігання провокаціям.


УНІАН

Відповіді

 • 2004.09.02 | antyfa

  Безсмертний все правильно каже

  І я на місці Свистовича не був би до нього таким упередженим. На кону стоїть дуже багато.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.02 | Михайло Свистович

   Re: Безсмертний все правильно каже

   antyfa пише:
   > І я на місці Свистовича не був би до нього таким упередженим.

   Свистович взагалі не є ні до кого упередженим. Свистович говорить по кожному конкретному випадку окремо, незалежно від особи, яка щос робить. Робить Безсмертний щось хороше - слова йому, погане - ганьба йому.
 • 2004.09.02 | Роман ShaRP

  Чи не час започаткувати нову акцію, щось на кшталт ДУМАЙ ?

  Коли ти чуєш про чергову "гучну справу", ДУМАЙ, кому це вигідно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua