МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Прокуратура: Вибухи на Троєщині - тероризм!

09/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
"5 каналу" із джерел у правоохоронних органах стало відомо, що справу, яку від дня вибухів розслідувала міліція за статтею хуліганство, перекваліфікували на статтю про тероризм. Відповідно слідство передадуть Службі безпеки України.

В той же час адвокати затриманих скаржаться на порушення процесуальних норм щодо їхніх підзахисних. Адвокати Тараса Швиденка, одного зі звинувачуваних в цьому теракті, заявляють - до підзахисного їх не допускають.
Швиденко - один із чотирьох юнаків, яких міліція оголосила організаторами вибухів. Ще минулої суботи правоохоронці заявили - затримані зізналися у злочині та відмовилися від адвокатів. Іван Макар, адвокат пана Швиденка, повідомив "П'ятому" - ані адвокатів, ані рідних не впускають до його підопічного від самого затримання - п'ять днів тому. Адвокати також стверджують - їм досі не надали жодних підтверджень, що їхній підопічний відмовився від захисту. Серед затриманих є і працівник "П'ятого каналу" Дмитро Савченко.

Відповіді

 • 2004.09.02 | antyfa

  Хоч я і є опонентом ув'язнених

  Але вважаю що наші стосунки ми маємо вирішувати без "допомоги" системи. Хоч вони і фашики, але відповідні демократичні норми мають застосовуватися, і щодо них. Я і раніше говорив, що дивно, відносно них не застосовують статтю "тероризм". По ідеї так мало бути з самого початку. Щодо їх захисту то допомагати їм повинні не НУ, а ті кого режим не здатен буде прив'язати до Ющенка. Люди не заангажовані у прямі підтримці Ющенка. Наприклад активісти "Майдану". Не треба забувати, що влада почала репресії з ультралівих(справа комсомольців)Тепер саджають ультраправих. Завтра саджатимуть усіх. Тому якщо, щось потрібно то я зрозуміло допоможу. І треба наголошувати, що допомагають їм не через те, що вони фашисти, а через те, що ми прагнемо щоб перед законом були рівні всі. І навіть якщо вони винні у вибуху.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.02 | Майдан

   Гадаю що причина вибухів - кримінально-економічна.

   Розбірки з торгівлею почалися у Києві з липня, була випущена постанова, що спец комісія Київдерадмінстрації повенна черговий раз "навести порядок з торгівлею" до 6 серпня. До речі відповідальним за це був призначений новий заступник Омельченка, який є відставником СБУ.

   А політика це річ на яку по перше можна первести стрілки, а по друге підтримати цим когось хто у цій політиці є "свій"
  • 2004.09.02 | Михайло Свистович

   О, це вже зовсім інша річ. Навіть бал Вам додав, хоча ставлю

   оцінки дуже рідко. Але з одним не згоден категорично.

   antyfa пише:
   > Щодо їх захисту то допомагати їм повинні не НУ, а ті кого режим не здатен буде прив'язати до Ющенка.

   Ющенко збирається стати президентом всіх українців, а не лише членам НУ.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua