МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні о 20:30 УТ-1 буде ковбасити.

09/02/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні на каналі УТ-1 транслюватимуть рекламний фільм про Віктора Ющенка.

Не дивуйтесь, будь ласка, якщо в цей момент або в вашому кварталі, або в міському радіопередавальному центрі, або і там, і там, наприклад, зникне світло.

Відповіді

 • 2004.09.02 | otar

  Це необхідно відмоніторити! Пропозиція до всіх

  Пропоную: оскільки народ на Майдані представляє найрізноманітніші регіони, то нехай би кожен після перегляду фільму написав, чи все пройшло нормально, чи зникало світло, чи були перешкоди і так далі. Матимемо цілісну картину, яка буде відображенням того, наскільки зухвалими можуть бути провокації влади на її, так би мовити, фасадному боці - УТ-1.
 • 2004.09.02 | Віктор Уколов

  A zavtra v toy samy chas bude film pro Moroza (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.02 | Vadym Gladchuk

   Re: A zavtra v toy samy chas bude film pro Moroza (-)

   Треба щоб у фільмі про Мороза обо"язково з"явився Медведчук та розповів про спільну політреформу :)
 • 2004.09.02 | Est

  Наче нормально

  Під час 10-хвилинного ролику Ющенка проблем в Києві з електрикою і телебаченням не було, та й сенсу немає, все одно 5-й канал тут цілодобово шпарить.
  Про сам ролик: нормальний, але не більше того.
  Недоліки: перевантажений повторами, чотири рази прозвучала фраза “Ющенко іде в Президенти”, дубльована титрами. Це ж не новини за 4-е липня. Двічі цілував прапор. Читав з папірця під час виступу на Співочому полі – дуже погано сприймається (тим більше, що він нормально може говорити). Дуже мало звертався безпосередньо до глядача, секунд 15-20 на весь ролик. Немовляті на лоба почепили стрічку "Так! Ющенко". Показували біг-борди з Ющенком, хоча вже неодноразово зауважували, що люди їх погано сприймають (біг-борди взагалі, бо асоціюються з великими грошима). Сумнівний плюс: майже не було негативу. Можливо, це й виправдано, бо в наступному ролику Бродський все одно розказав всю правду про злочинну владу і Януковича-наступника.
 • 2004.09.03 | otar

  все було ОК

  Спочатку Базилюк, який говорить про "незавісімого прєзідєнта". До речі, щиро кажучи, далеко не на всіх така реклама подіє.
  Потім сміховинний Черниш, який розказує про роздавання всім громадянам України лікувальних прикрас. Ми ржали.
  Потім фільм про Ю. Жодних перешкод на лінії або зникнення світла.
  Потім - Бродський, який агітує явно не за себе, а проти влади.
  Наче все ОК...
 • 2004.09.03 | Franko

  Мені більш-менш сподобалося

  Ролик Ющенка міг бути кращий. На моє суб"єктивне переконання, він зроблений майже на всю довжину в одному і тому ж пафосному настрої, що трохи нагружає. Постійні повтори. Склалося враження, що фільм Ющу помагали робити якісь гамерицькі режисери, за їхніми традиційними канонами виготовлення такого роду продукції. Для глядача думаючого трохи було замало конкретики і забагато образів. Але нічо, файно.

  Бродський, чесно кажучи, порадував. Було видно, що його натренували не зриватися на його фірмову підвищену інтонацію. Агітував справді не за себе, а проти влади, причому в його "обирайте незалежного президента" явно прочитувалося, що він говорить не про себе. Доповідь була логічна, добре структурована, і сам Бродський виглядає явно краще, ніж на парламентських виборах.

  Словом, не шкодую, що вибрався до родичів на телєвізор.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.03 | otar

   Про думаючих людей

   На думаючих людей така реклама й не розрахована. Думаючі люди вже давно визначились із своїм вибором, або, якщо не визначились, то навряд чи на них подіють такі речі. Перед думаючими людьми також на стоїть питання, що купувати - "Shamany - Все може бути!" чи "Ё - крутий і стильний", бо вони орієнтуються на смакові якості напоїв.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.03 | Franko

    Не згоден

    otar пише:
    > На думаючих людей така реклама й не розрахована. Думаючі люди вже давно визначились із своїм вибором, або, якщо не визначились, то навряд чи на них подіють такі речі.

    Читайте Дворкіна. Між визначеним електоратом ЗА і визначеним електоратом ПРОТИ є великий проміжок відсотків 40-50, який визначеним (для Ющенка) не є. Невже Ви стверджуєте, що там немає думаючих людей?

    Трагедія України: розумний піпл, який не може позбутися совкових стереотипів.

    На цей прошарок Ющеві треба працювати. Він вдячний. По дорозі в Крим мені вдалося заагітувати одну "совчиху" за Ющенка за двадцять хвилин, без особливих зусиль. Але до неї ТРЕБА БУЛО ГОВОРИТИ, і вимагала вона розумних аргументів, а не оранжевого кольору.
 • 2004.09.03 | Людмила Коваль

  Re: Сьогодні о 20:30 УТ-1 буде ковбасити.

  Ролик Ющенка був хорошим. Я би сказала просто супер.
  Логічний, лаконічний, динамічний, яскравий, у піднесено позитивному настрої, оптимістичний. Це те що треба. І повтори зовсім не зайві. Вони цвяхом забивали основну думку: "Я йду на вибори. Ми переможемо".

  Це подібно на Юлін стиль. Чітке, зрозуміле формулювання думки. Таке закарбовується в пам"яті.
 • 2004.09.03 | Seraficus

  Re: Сьогодні о 20:30 УТ-1 буде ковбасити.

  Нормальий ролік. Позитивний і динамічний.

  Я би хотів, що б більш конкретно поставили питання про те, що треба прийти на вибори і що голос кожного вплине на результати виборів.

  Але, навевно, кожний хотів би побачити щось своє. Загалом, добре
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.03 | Раціо

   Непереконливий якийсь ролик

   Те, що Янукович не може виграти чесно, зрозуміло давно. А от те, що він не здобуде перемогу фальсифікаційно-силовими методами, значно менш очевидно. Те що Ющенко йде на вибори, зрозуміло давно. А от те, що перемогу в нього знову не вкрадуть -- незрозуміло.

   І саме цей має бути один із головних месиджів: ми доможемося, що вибори будуть нарешті вирішені тим, як голосують, а не тим, як рахують. Із аргументами, як ми це зробимо. Може в якійсь формі це й прозвучало, але не так, щоб мало емоційний вплив. А саме в цьому сенс рекламних роликів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua