МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мороза обклеїли Франком

09/03/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора у Львові спостерігався черговой зразок брудних політичних технологій. На агітаційних листівках кандидата на посаду Президента України, лідера Соціалістичної партії України Олександра Мороза можна було побачити, що його обличчя заклеєне маленькими листівочками з портретом Івана Франка, тризубом та його цитатою: “Коли я ознайомився з партіями марксистів, соціалістів, демократів та лібералів, то за спиною кожної з них я побачив, хитрий писок жида”.

У коментарі для “КуПола” керівник Львівського обласного штабу кандидата в президенти Олександра Мороза Євген Таліпов звинуватив в поширенні політичного бруду команду владного кандидата. “Це вже переходить межі здорового глузду. По-перше, це приниження Франка, по-друге антисемітизм. Це робиться владними структурами Януковича, які прагнуть зіштовхнути “Нашу Україну” та Соціалістичну партію. Очевидно, саме для цього на листівках зображено тризуб, а внизу наклеєно листівки ”Тризуба” - підкреслив Євген Таліпов. Він також повідомив, що зараз обласний штаб Олександра Мороза готує звернення до ЦВК.

Нагадаємо, що не так давно Олександра Мороза звинувачували в антисемітизмі через публікацію статей нібито антисемітського спрямування професора Яременка в газеті “Сільські вісті”, яка є найтиражнішим опозиційним виданням і вважається близькою до лідера соціалістів. Що ж до самої газети то навіть було рішення Шевченківського районного суду міста Києва про її закриття. На думку представників опозиції даний судовий процес і сам скандал були провокацією з боку влади, підкреслюючи, що статті професора виходили також в журналі “Професіонал” Міжрегіональної Академії Управління Персоналом та окремим виданням в тій же МАУП, проте проти академії ніхто до суду не подавав.

КуПол

Відповіді

  • 2004.09.03 | otar

    А в чому полягає приниження Франка? (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua