МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Донецькі підприємці вимагають ліквідації податкової міліції та відстав

09/04/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Донецька обласна спілка підприємців малого й середнього бізнесу вимагає скасувати податкову міліцію та ініціює збір підписів за відкликання Донецького міського голови.

Причинам цієї ініціативи стали:

1. Не виконання міським головою прохань підприємців навести порядок в роботі міськвиконкому Донецької міськради.

2. Чиновники організували липові підприємства, через які проводяться побори з підприємців.

3. Міський голова не володіє ситуацією, знаходиться під впливом чиновників, в чиїх інтересах видає власні розпорядження.

Донецька обласна спілка підприємців малого й середнього бізнесу розповсюдила звернення до Президента України, депутатів Верховної Ради та кандидатів на президентську посаду. У документі міститься вимога “скасувати паразитуюче на тілі підприємництва формування під назвою “податкова міліція”, а Податкову адміністрацію України передати до Міністерства фінансів України”.

У зверненні також дається оцінка стану підприємництва в державі. “Підприємництво в Україні не відбулось”, констатується в ньому. Причинами цього підприємці називають не політичну чи економічну нестабільність, а “цинічне бєспрєдєльне ставлення до підприємців державних чиновників, в першу чергу - податкової служби”.

Члени спілки підприємців малого й середнього бізнесу Донеччини заявили, що не підтримають жодного кандидата на Президента, у програмі якого не буде скасування податкової міліції та підпорядкованості податкової адміністрації Мінфіну.

Поряд з цим підприємці оголосили про ініціаціативу відкликання донецького міського голови Олександра Лук’янченка з його посади. У прес-релізі Спілки, розповсюдженій з цього приводу, такий крок пояснюється наступним: “Ми неодноразово намагались звернути увагу міської влади на проблеми підприємництва, вимагали від міського голови навести порядок в роботі виконкому Донецької міськради. Антиконституційні та корупційні встановлені процедури отримання дозвільних документів... Міські чиновники, з дозволу міського голови організували численні комунальні підприємства, через які збираються з підприємців різноманітні побори та платежі. Міський голова абсолютно не володіє ситуацією, піддається впливу різних чиновницьких груп, в інтересах яких видає свої розпорядження”.

Бізнесмени зажадали 6 вересня, під час зборів біля міськради, створити узгоджувальну комісію з представників міської влади для спрощення дозвільних процедур, скасування примусово-благодійних зборів та певних розпоряджень мера. Якщо цього не буде, почнеться збір підписів за відкликання Лук’янченка.

Кореспондент “Свободи” телефоном зв’язався з головою Спілки підприємців Олександром Хряковим, який в ці дні перебуває за межами області. На жаль, якість мобільного зв’язку не дозволяє видати в ефір запис його відповідей на запитання.
Олександр Хряков сказав: “ У мене є документальні докази того, що величезна бюрократична система отримання дозвільних документів, створена в Донецьку, є корупційною. Я розповідаю це Лук”янченкові вже три місяці, але він все ніяк не знайде час сісти за стіл переговорів”.

Крім цього, Олександр Хряков заявив, що в разі відмови міської влади створити узгоджувальну комісію, донецькі підприємці приєднаються до акції протесту таксистів і поїдуть шукати правди до Києва.

Тим часом Донецька мерія дає вказівки ЗМІ, щоб не подавалася інформація про ультиматум Спілки підприємців. Кореспаондент "Майдана" повідомлчяє, що невідомі особи, які не представляються, дзвонять на телефони редакцій та наказують не випускати інформацію в ефір на телебаченні і радіо, не розміщувати інформацію на шпальтах газет та електронних сторінках інтернет-ЗМІ.

Відповіді

  • 2004.09.04 | ts

    Важливо!!! Злочин проти України - податкова система.

    Все що діється у Донецьку - робиться по всій Україні.
    Тому це питання загальне, а не лише Донецька. Податкова система є гальмом розвитку середнього і малого бізнесу в Україні. Казки Азарова та іже з ним про рівні стартові умови та часи первинного накопичення капіталу прикривають злочинне і безпокаране пограбування як українського народу так і нашої держави. В кожному регіоні податкові структури використовуються режимним адмінресурсом для збагачення номенклатури та кримінальної еліти і у той же час для репресій та тиску на підприємців малого і середнього бізнесу. Їх тероризують і обгдадають бандитськими поборами для вирішення всіх господарчих та політичних проблем регіону. Все це разом з загальним курсом комунобандитського режиму кучмаків спрямовано на дискридитацію успішного і незалежного розвитку економікм України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua