МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Штаб Януковича зловили таки на підтасовці?

09/04/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Якщо ви читали повідомлення нашого корреспондента 10-денної давності який першим звернув увагу на те що у рекламному буклеті за Януковича агітує академік Шалімов (довірена особа В. Ющенка), вам можливо буде цікаво знати продовження.Шалімов, про що йдеться в статті з УП, "почувши запитання про агітацію за Януковича, одразу ж заперечив свою причетність до неї. "Я нічого не писав, вони самі написали", - сказав академік. При цьому він наголосив, що не втручається в політичні справи.

Шалімов також сказав, що представники штабу Януковича не зверталися до нього з проханням підтримати їхнього кандидата – і, відповідно, він ніяких заяв їм не давав.

Щодо того, що він є довіреною особою Ющенка в загальнодержавному окрузі, то Шалімов зазначив: він представляє там лідера "Нашої України" лише в питаннях медицини.

"Я є представником Ющенка лише в питаннях охорони здоров'я. Така була моя умова і Ющенко на неї погодився", - сказав академік. Він також подякував йому за матеріальне сприяння у лікуванні хворих, завдяки чому вони "отримують шанс на життя". Це якраз і було вирівшальним у його підтримці.

Водночас відомий медик не збирається оскаржувати неправомірне використання свого імені у суді, не бажаючи втягувати себе у подібну "тяганину"."

Відповіді

 • 2004.09.04 | Любов

  Якщо людина брала гроші ще за часів безкоштовної медицини,

  то вона могла взяти допомогу від Ющенка, а потім і від інших.
  За кілька днів до появи статті в "УП" я надибала його прізвище серед представників Ющенка. І була неприємно здивована.

  Підсвідомо згадала часи, коли оперували мого батька у 1991.

  Можливо сьогодні б так не реагувала.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.05 | Чучхе

   Шалімов - як Блохін. І від Омельченка брав, і від Медведчука (-)

 • 2004.09.05 | chysto.com

  Як Я можу завалити режим?

  1. Бери все, що дають, бери допоки дають, бо після виборів давати перестануть. Все що режим дає - вкрадене у нас з тобою. Тому вимагай, щоб давали більше! Зокрема, вимагай давати більше роздаткових агітматеріалів режиму (можеш і в штаб спеціально сходити). А далі на очах у продажних агітаторів та інших свідків (Єгови теж підійдуть), дери на шматки і викидай цю макулатуру в найближчий смітник. Пам'ятай, що ми за чистоту! Харчі, речі, гроші передай найбільш обділеним режимом - сиротам і політичним в'язням. Агітки можна також зібрати в прихованому місці, а коли набереться відповідна вага - виміняти в макулатурному пункті на туалетний папір. Виняток становлять ворожі наліпки, бо їм найкраще місце в туалетах і на громадських смітниках.
  2. Бойкотуй всі заходи режиму. Забий на них навіть з цікавості. Ти маєш право самостійно визначати куди і коли тобі ходити, і в чому брати участь, а від чого тебе нудить. У крайньому разі повідом, що ти поза політикою і займаєшся важливішою справою - вчишся. Це також позиція! Якщо таки пішов - розкажи своєму оточенню правду про те, що там було, напиши відповідну замітку чи статтю під псевдонімом і надішли її на адресу ukraina@chysto.com. Ми подбаємо про належний розголос цього насилля над особистістю і докладемо зусиль, щоб режим вибачився.
  3. Відмовляйся надавати режиму свої знання і навички. Навіть за великі гроші! Водночас безкоштовно або за невелику винагороду співпрацюй з опозицією. У найгіршому випадку погоджуйся співпрацювати з режимом, але за погодженням з опозицією та за якнайбільшу зарплату і, очевидно, з максимально низькими результатами. Режим може опертись тільки на нас, бо нас більшість. Без нас режиму кінець!
  4. Цікався політичними подіями, щоб вони менше цікавились тобою. Забий на теле і радіо новини відомих каналів: УТ-1, 1+1, Інтер. У кожному їхньому слові відверта брехня! Сьогодні ситуація така - або ти дізнаєшся про режим все, чим пришвидшиш його кінець, або режим дізнається про тебе все і... (далі сам знаєш). Читай виключно опозиційну пресу та Інтернетвидання (www.pravda.com.ua, www.imi.org.ua), дивись "5-й канал". Підпишись на електронну та СМС розсилку опозиційних повідомлень. Офіційно передплати принаймні одне опозиційне друковане видання. Хто володіє інформацією, той володіє світом!
  5. Інформуй своє оточення, виховуй його на свідомих громадян. Режим розпускає чутки, що опозиція приречена програти. Обламуй малодухів! Якщо говоритимеш сміливо і переконливо - тобі повірять. За режимом злочини, а за нами правда! Вселяй людям віру в нашу перемогу! Особисто стань для своїх друзів найпершим і найдостовірнішим джерелом політичної інформації. Постійно усно, через електронні та СМС повідомлення інформуй своє оточення. Поширюй всюди, де можеш, опозиційні листівки і газети, до пустих аудиторій включно. Сам роздруковуй з Інтернету актуальні статті, щоб ознайомити з ними зацікавлених знайомих. Поширюй антирежимні анекдоти. Передусім виховуй викладачів і здібних студентів. На будь-яку "новину" режиму знайди першим правдиву інформацію і подай її своєму оточенню.
  6. Стань живим прикладом всеперемагаючого борця з режимом. Приклей наліпку, причепи значок, одягни футболку "Чистої України"! Почепити у себе в хаті, аудиторії, на знайомій дошці оголошень опозиційний плакат, листівку чи газету. Вступи сам, а краще - зі всіма своїми друзями в "Чисту Україну", щоб отримати змогу з однодумцями боротися проти режиму. Працюй над активізацією пасивних людей, наприклад: роздай листівки незнайомцям, перешли СМС новину на номер більше і на номер менше, в прямому FM ефірі привітай всіх борців з режимом і замов пісню "Тартака" "Я не хочу бути Героєм України". Надсилай свої ідеї і пропозиції, як розвинути наш рух. Разом - ми переможна сила!
  7. Підривай ворожу агітацію. Роздай на їхньому концерті наші листівки! Кожен агітплакат режиму сприймай як особисту образу (чим більший плакат, тим більша образа - адже ж точно за наші стипендії, зарплати батьків та пенсії дідів зроблено). Здирай і викидай їх в сміття. Наддери так, щоб "красувались" якнайдовше. Купи маркер і став тавро "мафіЯ". З бігмордами обережно - це власність рекламних фірм, відтак є небезпека побувати у місцях знайомих кандидату, який шифрується під псевдонімом "Тому що".
  8. Прийди на вибори, приведи друзів, і обери свого Президента. Головні голоси опозиції в руках молоді! Дізнайся як і навчи інших грамотно позначити свій вибір на бюлетені, щоб твій голос був врахований. Прийди на вибори вранці, щоб був час виспатись до моменту підбиття підсумків. Прийди із символікою опозиції (немає того закону, який би вказував, як нам одягатись). Обирай того, хто перестане давати подачки, а створить умови, щоб ти міг давати іншим. Все, що ти обіцяв і підписував до того, пошли під три чорти, адже вибори ТАЄМНІ!
  9. Обов'язково візьми участь в акціях протесту, якщо вибори будуть сфальсифіковані. Свого часу Сталін сказав: "Головне не як голосують, а як рахують!". Затягування із проголошенням результатів виборів у лічені години - вірна ознака того, що триває процес фальсифікації. Прийди ввечері із друзями на свою дільницю, відтак під Територіальну виборчу комісію (ТВК). У випадку фальсифікацій, підтримай опозиційних спостерігачів і членів комісії так, як підтримують вболівальники свою футбольну команду. У крайньому випадку будь готовий до тривалого пікетування ТВК чи поїздки у Київ під Центральну виборчу комісію (ЦВК). Підтримати також можна безперестанними телефонними дзвінками. Тих кілька годин, чи навіть днів громадянської непокори є однозначно кращими за життя впродовж років (!) під бандитським режимом. Геть злодіїв від влади!
  10. Пам'ятай! Всі акції протесту мають бути виключно ненасильницькі і в рамках законності. Тому завчасно подбай тільки про свисток чи дутку, транспаранти тощо. Ініціатори беззаконня з нашого боку - це ідіоти або провокатори, яких потрібно поборювати, бо вони ведуть до ліквідації нашого спротиву. Режим провокуватиме тебе і безпосередньо - садитиме в Камери попереднього затримання (КПЗ). Будь готовий отримати адміністративне покарання (найбільше - кілька діб в КПЗ і, можливо, штраф), однак матимеш надзвичайні спогади для онуків. Уникай провокацій, скріплюй дружбу із нашими союзниками - рядовими міліціонерами та їхнім офіцерським складом. Народ і армія - єдині!

  Наше існування це вже перемога!
  Завтра ми переможемо остаточно!
  Післязавтра злодії знову сядуть в тюрми!

  Офіційна інтернет-сторінка Громадянського руху "Чиста Україна" (http://www.chysto.com)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua