МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Зінченко прогнозує перемогу Ющенка з великим відривом

09/04/2004 | Майдан-ІНФОРМ
“Ми переможемо з великим відривом, сфальсифікувати
який влада не матиме жодної змоги” - заява керівника кампанії Віктора Ющенка Олександра Зінченко.

фальсифікаціями, які готуються штабами конкурентів, О.Зінченко відповів, що “влада буде настільки заскочена несподіваними для неї результатами виборів, що вона не зможе адекватно відповісти і впаде під їх тягарем”. “Окрім того,
- зазначив він, - ми матимемо результати екзіт-полу, який охопить 500 тисяч респондентів. Це опитування дасть змогу знати результати виборів раніше, ніж їх отримає влада. Ми матимемо результати навіть не по Україні в цілому, а по кожній області”. “Це буде абсолютно прозора процедура, яка переконає усіх у достовірності результатів виборів. Тому влада не має жодного шансу перемогти, їй цього не дадуть зробити люди,”

УНІАН

Відповіді

 • 2004.09.04 | Максим’як

  Re: Зінченко про фонових кандидатів

  Зінченко назвав Мороза і Симоненка фоновими кандидатами


  Під час сьогоднішнього перебування у Львові керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко зустрівся о 15.30 із журналістами. Як передає кореспондент "КуПола" Христина Поліщук, під час прес-конференції пан Олександр повідомив журналістам деталі ведення передвиборчої кампанії та труднощі, які з нею пов’язані. Визначальним моментом теперішньої стадії кампанії є те, що зараз відбуваються кардинальні зміни у її проведенні. Передбачалось, що вона буде кризовою та брудною, проте, ющенківці мають свою мету, будують стратегію і протистоять будь-яким махінаціям. Влада зрозуміла, що чесним шляхом вибори у Ющенка не виграє за жодних умов. Різниця у рейтингу Ющенка і Януковича зросла, і на другий тур передбачають перевагу Ющенка у 15 %. Тим часом, відповідно до соціологічних даних (за словами Олександра Зінченка) 13 інших кандидатів мають рейтинг 0 %. А Мороз і Симоненко, - це, на думку Зінченка, фонові кандидати.

  Кампанія не може бути медійною через тиск на ЗМІ та заангажованістю радіо- і телеканалів, проте Олександр Олексійович переконаний у правильності вибору стратегії щодо відвідання Ющенком малих сіл і міст, де збираються тисячі людей на підтримку кандидата. Для самого Зінченка такі зібрання служать джерелом натхнення і переконання у майбутній перемозі Ющенка. На сьогодні команда Ющенка вже об’їхала 14 областей України. Зінченко вірить у об’єктивність досліджень exit poll, які будуть проводитись при виході виборців з дільниці, адже саме формулювання питань анкети не дасть можливості виборцю назвати не того кандидата, за якого він проголосував. Зараз 50% респондентів не бажають давати відповідь щодо своїх вподобань не другий тур. На думку п. Зінченка, це пояснюється тотальним використання з боку влади адмінресурсу і залякуванням людей. Серед технологій впливу пан Олександр називає фінансові важелі (податкова), прослуховування розмов тощо. Олександр Зінченко переконаний, що вибори фальсифікуватимуться не лише в день голосування. Це триває і триватиме впродовж 120 днів виборчої кампанії. „Проте, В. Ющенко переможе у будь-якому випадку”, - підсумував свій виступ керівник його виборчої кампанії.
  О 19.00 Олександр Зінченко зустрінеться з львів’янами у кінотеатрі „Кіно” ( колишній кінотеатр імені О. Довженка), що на Сихові.


  Олександр Зінченко у Львові
  Сьогодні до Львова прибув керівник виборчої кампанії Віктора Ющенка Олександр Зінченко. Як повідомили КуПолу у прес-службі Львівського обласного штабу кандидата у Президенти Віктора Ющенка, зустріли Зінченка керівник Львівського обласного штабу Віктора Ющенка Петро Олійник та голова обласної ради Михайло Сендак. Олександр Зінченко, перебуваючи в обласній раді, зустрівся із представниками фракцій та представниками місцевих рад “Ради Львівщини”. У своєму виступі він звернув увагу на перебіг виборчої кампанії: "Кампанія Гельмана-Павловського здатна тільки розводити людей, то ж нехай вона залишається в своїй країні”. Зінченко звертаючись, до голів районних та міських рад Львівщини, наголосив на важливості виборів –2004, як історичному моменті. “Виборча компанія має пройти чесно і гідно. Силовий сценарій Мукачевого, соціологія, Троєщина – не ми його писали. Цей сценарій написаний владою. Однак ми не допустимо його реалізації. Так склалося, що в нас виявився лише один громадянин – це громадянин “Я”. Переконаний, що задавити людей неможливо – від нас йде потужне “МИ”, адже Ющенко –кандидат від народу. Влада хоче сьогодні за місяць зламати настрій людей, показуючи, що Янукович пухнастий, тому що надійний і чесний, але цього не станеться” – заявив керівник кампанії Віктора Ющенка.
  http://cupol.brama.com/index.php?ac=news&gid=1
 • 2004.09.04 | Максим’як

  Re:А ідея Зінченка протиставити "Я" бігбордному "ми" - супер!(-)

 • 2004.09.05 | Shooter

  500 chy 50 tys'ach?

  Jakshcho pro "exit-poll 5" - to 50 tys. Same cej exit-poll, jak nezalezhnyj, i matyme najbil'shu vahu.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua