МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліція готує масовану атаку проти опозиції.

09/06/2004 | Майдан-ІНФОРМ
До органів внутрішніх справ надійшла таємна вказівка міністра МВС М.Білоконя про підготовку масованої атаки проти опозиції.

Про це повідомив полтавським журналістам на терміново скликаній прес-конференції керівник Полтавського регіонального штабу Віктора Ющенка, народний депутат України Валерій Асадчев. За його словами, заплановано підготовку фальшивих матеріалів проти О.Мороза, П.Симоненка і В.Януковича. Водночас, спеціально навчені мобільні групи зобов’язані зібрати інформацію про розташування та час доставки агітаційних матеріалів до місцевих штабів. Передбачено здійснити негласне проникнення до приміщень штабів опозиції та залишити в них виготовлені матеріали «чорного піару» проти О.Мороза, П.Симоненка та В.Януковича.

Далі все має проходити по наперед розписаній схемі з дискредитації неугодних владі кандидатів. По-перше, це продовження зовнішнього спостереження. По-друге, після приходу працівників згадані мобільні групи, схоже, не проти увірватися до приміщень, щоб задокументувати наявність фальшивок. Інформацію про «виявлений» продукт за авторством фахівців з «чорного піару» широко сповіщатимуть засоби масової інформації, які служать режиму Кучми-Медведчука-Януковича. Таким бачать підсумок цієї спецоперації її розробники.

Валерій Асадчев наголосив, що цілковито довіряє цій інформації. Її джерела надійні. Керівник регіонального штабу Віктора Ющенка нагадав про недавній скандал, пов’язаний із незаконним стеженням міліції за народним кандидатом Віктором Ющенком у Криму. І справді, чого можна чекати від міністра Білоконя, який на службовій нараді, прилюдно, не посоромився заявити: міліція - це озброєний загін влади; якщо програє Ющенко, а Янукович переможе, то за його перемогу будемо пити три дні...

Валерій Асадчев запевнив журналістів, що опозиційна коаліція «Сила народу» має доволі ефективних рецептів, аби унеможливити незаконні дії силовиків.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua