МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Фоц-еС-Лікбез ч.7: Про перехід 7,5 тис. донетчан до Порошенка

09/07/2004 | Максим’як
07.09.2004, 16:16
Донецкая районная организация партии "Справедливость" приняла решение о вступлении всех ее членов в партию "Солидарность"

По итогам сентябрьской конференции районная организация партии Всеукраинского объединения левых "Справедливость" приняла решение о вступлении всех ее членов в партию "Солидарность", лидером которой является народный депутат, председатель Комитета Верховной Рады Украины по вопросам бюджета Петр Порошенко. Соответствующая перерегистрация состоится в ближайшее время, - сообщили ЛІГАБізнесІнформ в пресс-службе депутатской партийной группы "Солидарность" фракции "Наша Украина" в ВР Украины.
По словам представителей пресс-службы, "такое политическое решение представителей Донецкого региона является свидетельством всенародной поддержки кандидата на пост Президента Украины Виктора Ющенко".

В августе, по решению внеочередной конференции, которая проходила в Краматорске, Донецкая областная организация партии "Справедливость" отказалась выполнять решение съезда о поддержке Премьер-министра Украины, кандидата на пост Президента Украины Виктора Януковича и заявила о поддержке Виктора Ющенко. Участники конференции проголосовали за самороспуск областной организации и создание на ее основе общественной организации "За Украину! За Ющенко!".

Областная организация партии "Справедливость" насчитывает более 7,5 тыс. членов.ЛIГАБiзнесIнформ
украинская Сеть деловой информации
www.liga.net

Відповіді

 • 2004.09.07 | Михайло Свистович

  Це - неіснуючі 7,5 тис.

  Насправді до Порошенка перейшли кілька функціонерів партії, а 7,5 тис. - це ті, хто є у списках, і хто нічого не буде робити, і для більшості з них членство у партії обмежилось згодою на те, щоб їх туди записали. Тому більшість з них або не знають, що вони перейшли до Порошенка, або їх це взагалі не хвилює, як і їх партія. Це те саме, що з кримськими есдеками. Голий інтернет-піар та й годі.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.07 | Максим’як

   Re: Всезнайко Ви наш, Свистович.

   Сиділи б і не рипалися із своїми коментарями від стелі чи з носа викулупаними. Не має чого пустопорожньо Свистович базікати - маєте докази - прошу офіційно їх подавати. Тролів і без Вас на форумі багато.

   Добре, я скажу інакше: "Брехло, Свистович, у організації є навіть 15 тисяч членів" Що далі? Тобто Ваші коментарі є повнівністю дилетантськими і неінформативними.

   Шутер он нижче запитав Вас, чи повідомлення про рейтинг Ющенка вже тепер є спамом на форумі? Дайте йому відповідь.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.07 | Михайло Свистович

    Порівняно з Вами таки Всезнайко.

    Максим’як пише:
    > Сиділи б і не рипалися із своїми коментарями від стелі чи з носа викулупаними.

    Це Ваші коментарі самі такі, а мої взяті з життя.

    > Не має чого пустопорожньо Свистович базікати - маєте докази - прошу офіційно їх подавати. Тролів і без Вас на форумі багато.

    Ну звичайно, Ви ж нікуди не ділися ;) А докази знайдете в будь-якому районі. Дізнайтесь чисельність партійців, а потім спробуйте помітити їхню діяльність.

    >
    > Тобто Ваші коментарі є повнівністю дилетантськими і неінформативними.

    Дуже інформативними і фаховими. Бо я працюю з цими партіями всілякими щоденно. Список ого-го, а щось зробити - людей немає. І половина людей зі списку навіть націонал-демократичних партій не знає, що вони - члени партії. А половина з іншої половини не може точно назвати назву партії. А ще половина з половини не знають, що їхня партія собою уявляє.

    >
    > Шутер он нижче запитав Вас, чи повідомлення про рейтинг Ющенка вже тепер є спамом на форумі? Дайте йому відповідь.

    До чого тут я? Вас знову відправити читати про систему оцінок?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.07 | Максим’як

     Re: Я не хотів би зараз говорити проелементарні знання

     Що таке соціальні групи, елементи влади у групах, аспекти влади іт.д.

     Це Ви для себе америку відкрили, що у будь-якій групі, обов"язково є лідируюче ядро. Окрім політичних цілей (у даному випадку) є такі поняття, як егоїзм, слава, диригент іт.д. Решту приналежних до групи є тільки маса. І це не армійський підрозділ. Маси не видно, вона себе проявляє дуже рідко.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.07 | Михайло Свистович

      Re: Я не хотів би зараз говорити проелементарні знання

      Максим’як пише:
      > Що таке соціальні групи, елементи влади у групах, аспекти влади іт.д.

      Це все не має до цього піару жодного стосунку.

      >
      > Це Ви для себе америку відкрили, що у будь-якій групі, обов"язково є лідируюче ядро. Окрім політичних цілей (у даному випадку) є такі поняття, як егоїзм, слава, диригент іт.д. Решту приналежних до групи є тільки маса. І це не армійський підрозділ. Маси не видно, вона себе проявляє дуже рідко.

      Партія - не маса. Це - активні люди. Партії "Справедливість" насправдіц не існує. Існують лише лідери і списки. Тому ні про яких 7,5 тис. мова не може і йти.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.07 | Максим’як

       Re: Звичайно, піар. (А про решту просто "тоска" розбирає) (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.07 | Михайло Свистович

        Галімий піар

        Бо насправді до Порошенка не перейшли не те що 7,5 тис. донечан, але й 750 не перейшло.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.07 | Максим’як

         Re: Звичайний передвиборчий піар.

         У ньому не має нічого чорного. І спирається не на технолгії Погребінського та Павловського. Якщо завтра появиться ще одне повідомлення про перехід наступної районної організації до Порошенка, то продовження піару.

         Я цей лікбез якраз запровадив, бо Уколов та Дворків тут займаються якраз чорним піаром, намагаються, згідно планів АП, доказувати, що підтримка Ющенка не зростає, а завмерла десь на рівні 23 відсотків.

         Про відсутність членів, то тільки є Ваше припущення, яке жодною офіційною інформацією не підтверджене.

         А судження, що всі члени партій чи організацій повинні бути активістами - взагалі дилетанське. Я не знаю, що таке активіст, але здогадуюся про що Ви думаєте, то можу сказати у тому розумінні, активістами у партії завжди була партійна номенклатура. Процеси, які відбуваються у таких групах, спрямовані на те, щоб із загальної маси членів, переводити у лідируючу групу найбільш ефективних. Є критична маса таких активістів - їх не може бути нескінчено багато, бо група буде ділитися. При правильній організації і спільній цілі вдається уникати такого поділу через формування нових ланок типу осередків різного рівня, що дозволяє новоявленим "активістам" знаходити нішу іт.д. Далі вступають у дію різні принципи типу демократичних чи авторитарних, але "активістами" ніколи не були і не можуть бути всі члени групи.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.07 | Михайло Свистович

          Користі від цієї брехні - нуль.

          Максим’як пише:
          >
          > Я цей лікбез якраз запровадив, бо Уколов та Дворків тут займаються якраз чорним піаром, намагаються, згідно планів АП,

          Вони не намагаються , згідно планів АП

          >
          > Про відсутність членів, то тільки є Ваше припущення, яке жодною офіційною інформацією не підтверджене.

          Я це знаю, а не припускаю.

          >
          > А судження, що всі члени партій чи організацій повинні бути активістами - взагалі дилетанське.

          Тому в нас і партії такі, бо просто записують всіх підряд заради членства.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.09.07 | Михайло Свистович

  Подивіться на свою назву і на новину

  Ви пишете, що 7,5 тис. нібиито перейшли до Порошенка, бо обласна організація, конференція якої так вирішила, налічує так кількість. Але раптом районна організація, яка входить у ці 7,5 тис. приймає аналогічне рішення. Тобто, вони чомусь до цього не вважали себе у числі цих 7,5 тис. І це поки що лише одна районна організація. Інші таких рішень не прийняли. ТО може вони не перейшли до Порошенка?

  Туфта це і галімий піар. Маючи 7,5 тисяч на область, можна таке творити. Алпе для цього треба цих 7,5 тис. реально мати. А я сумніваюся, що хтось із відвідувачів цього форуму бачив у житті хоч одного живого члена партії "Справедливість". Як і багатьох інших партій з їх багатотисячними списками.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.07 | Максим’як

   Re: Справді виглядає, як лікбез.

   Отже, обласна організація "Справедливості", за якою числиться 7,5 тисяч членів не підтримала Януковича, а підтримала Ющенка - саморозпустилася. Вони заявили, що мають намір перейти у громадську організацію "За Україну, за Ющенка".

   Тепер, районна донецька вирішила стати частиною партії Солідарність.
   Реально, Порошенко перетягнув у свою партію їх всіх. Там є фінансування, там є юридичний і політичний захист. Заледве, хтось піде до Єханурова. Той намір скорше був одним із технологічних кроків.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.07 | Михайло Свистович

    Угу Re: Справді виглядає, як лікбез.

    Максим’як пише:
    > Отже, обласна організація "Справедливості", за якою числиться 7,5 тисяч членів не підтримала Януковича, а підтримала Ющенка - саморозпустилася. Вони заявили, що мають намір перейти у громадську організацію "За Україну, за Ющенка".
    >
    > Тепер, районна донецька вирішила стати частиною партії Солідарність.
    > Реально, Порошенко перетягнув у свою партію їх всіх.

    От саме реально і не перетягнув. Більшість цих людей і не знає, що їх кудись перетягнули, і що вони тепер за Порошенка і за Ющенка.

    > Тепер, районна донецька вирішила стати частиною партії Солідарність.

    Там є фінансування, там є юридичний і політичний захист.

    Там немає реальних членів :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".