МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В дні трауру по жертвах Бесланської трагедії російські виконавці співа

09/07/2004 | Майдан-ІНФОРМ
6 вересня у Черкасах відбувся концерт популярних російських та українських виконавців на підтримку кандидата у президенти України Віктора Януковича.

Протягом всього дня у центральній частині міста були проблеми з електроенергією – через наладки потужної апаратури світло періодично зникало. А оскільки у центрі знаходяться переважно офіси різних фірм та організацій, то можна лише уявити, в якому контексті у той день згадували кандидата, на підтримку якого був влаштований концерт.

А під час концерту правоохоронці закрили готель “Черкаси” (де знаходяться управа обласної організації Української народної партії і громадська приймальня Івана Зайця) і нікого туди не пускали. Міліція, що щільним колом оточила готель, не дозволила зайти туди ні тим, хто там працює, ні тим, хто там живе.

Під час концерту представники опозиційних партій висловлювали своє обурення тим, що в той час, як у Росії поминають жертв Бесланської трагедії, такі російські виконавці як Йосиф Кобзон, Надєжда Бабкіна, Валерій Меладзе та інші влаштовують в Україні концерти. Представники “Сили народу” вийшли на площу з гаслом “Отямтеся, траур!”.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua