МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ніч Перемоги

09/07/2004 | технолог
Шановне товариство, а також штаби...
Подумайте над такою думкою:
Ввечері, або у другій половині дня, у день виборів, збирати людей, які проголосували за Ющенка, біля обласних адміністрацій, і повідомляти їм перебіг голосування, в т.ч. екзіт-пули до тих пір, поки не визначаться підсумки...
Ну а після того діяти відповідно ситуації.
Ці двадцять п'ять місць можуть бути центрами як тиску на перебіг виборів, так і каталізатором підсумків...
Які думки?

Відповіді

 • 2004.09.07 | Максим’як

  Re: Ніч Перемоги

  Не має точного підтвердження, але Зінченко у Львові натякнув на якусь технологію, яка розробляється у штабі Ющенка, яка встановить технологічний зв"язок між екзит-пулом окремо у всіх областях і у реальному часі.

  Тобто, результати виборів будуть відомі раніше, ніж вони будуть підраховані на виборчих дільницях.

  Якщо б обласні штаби розжилися на якісь вуличні монітори, то це би автоматично створило значну концетрацію виборців у таких місцях і людей би було значно більше, ніж якби такий захід організовували винятково спираючись чисто на членів партій та організацій.

  П.С.
  Спробую знайти ту репліку Зінченка.
 • 2004.09.07 | Михайло Свистович

  Так Ющенко до цього відверто закликає під час виступів перед

  народом.


  технолог пише:
  > Шановне товариство, а також штаби...
  > Подумайте над такою думкою:
  > Ввечері, або у другій половині дня, у день виборів, збирати людей, які проголосували за Ющенка, біля обласних адміністрацій, і повідомляти їм перебіг голосування, в т.ч. екзіт-пули до тих пір, поки не визначаться підсумки...
  > Ну а після того діяти відповідно ситуації.
  > Ці двадцять п'ять місць можуть бути центрами як тиску на перебіг виборів, так і каталізатором підсумків...
  > Які думки?
 • 2004.09.07 | Dworkin

  Re: Ніч Перемоги

  В принципе это надо, но когда?

  По дате: сомнительно, что основные подтасовки будут с 31 на 1 ноября. Скорее все будет чисто в надежде на усыпление бдительности (и выявление акций оппозиции ;) ) А основной "ништяк" скорее всего ожидается в ночь с 14 на 15 ноября!

  По времени: Какие б там ни были экзит пулы, даже при самой быстро работе ЦВК более мене посчитает хотя бы 90-95% голосов разве что к 5..6 часам утра, а скорее уже утром. Отсюда спрашивается, что делать людям всю ноябрьскую ночь на улице? Да и много ли будет желающих?!

  Не лучше ли погонять толпу под ЦВК не ночью, а с самого утра?!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.08 | Михайло Свистович

   Re: Ніч Перемоги

   Dworkin пише:
   > В принципе это надо, но когда?
   >
   > По дате: сомнительно, что основные подтасовки будут с 31 на 1 ноября. Скорее все будет чисто в надежде на усыпление бдительности (и выявление акций оппозиции ;) )

   Хай виявляють. Як виявлять забагато, чесніше рахуватимуть у другому турі.

   А основной "ништяк" скорее всего ожидается в ночь с 14 на 15 ноября!

   З 21 на 22-е.

   >
   > По времени: Какие б там ни были экзит пулы, даже при самой быстро работе ЦВК более мене посчитает хотя бы 90-95% голосов разве что к 5..6 часам утра, а скорее уже утром. Отсюда спрашивается, что делать людям всю ноябрьскую ночь на улице? Да и много ли будет желающих?!

   На жаль, в опозиції немає керованого натовпу, який отак можна підігнати (якби всі опозиційні партійці. що є у списках, вийшли на вулиці, режиму б вже не було), тому вона може лише звернутися до народу. Народ же, як сила неорганізована. засне і не прокинеться так рано. Тому, якщо не збирати людей з вечора, під ранок ніхто не прийде. Та й комісія рахуватиме краще, якщо натовп стоятиме під вікнами весь час. А культурну програму, щоб не скучно було там цілу ніч, має забезпечити опозиція.

   >
   > Не лучше ли погонять толпу под ЦВК не ночью, а с самого утра?!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.08 | Dworkin

    Ідея: про натовп

    Михайло Свистович пише:
    > На жаль, в опозиції немає керованого натовпу, який отак можна підігнати...

    Кстати тут возникла одна идея. В случае явной фальсификации (или срыва выборов) как минимум половину активистов посылать не сразу в толпу по ЦВК, а по жилым районам Киева - от двери к двери, от квартиры к квартире. Глядишь, и народу побольше придет. Потому, что когда сидишь дома и смотришь все по ТВ (или вообще ничего не знаешь), то тут у человека одна степнь решимости что-то делать, а когда к тебе приходят живые нормальные люди которые идут сами и ведут уже несколько человек, то это совсем другое.

    На это правда надо еще немного времени, но думаю, что если дойдет до массовых фальсификаций, то все равно за час-два ничего не решится. И второе: этот метод гораздо лучше сработает, если уже будут какие-то официальные результаты и уже будет очевиден факт фальсификаций (а не только подозрения о нем).
 • 2004.09.08 | Mult

  Re: Ніч Перемоги

  Просто ж максимально конструктивних людей мають бути в ночі не перед моніторами на площах - а на дільницях. А взагалі-то ТРЕБА звиратися!!! Але чи дозволятиме це міліція ?:((
  Чи здогадаються штаби поставити телевізорів. Це технічно неважко...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.08 | SpokusXalepniy

   Народу телевизор не нужен. Он даже вреден.

   Зачем телевизор? Одна пуля и его нет. Не говоря уже о "случайно табуреткой зацепил".

   Намного наглядней и эффективней иметь доску 1х2 метра (или около этого), на которой писать текущие цифры и выставлять это в окно или просто на двух палках на высоту 2-3 метра и медленно вращать. Ни электричества не надо, ни "наличие отсутствия" дождя, ни ... Доска начинает работать в любом месте через три минуты.
 • 2004.09.08 | Est

  21 листопада

  Навряд чи 31-го жовтня щось вирішуватиметься. Проштовхнути Януковича в першому турі не вистачить сил при будь-якій фальсифікації, а от в другому турі це цілком реально. Тому вони можуть навіть не фальсифікувати нічого 31-го числа, щоб не світити свої методи. А от 21-го, зрозуміло, стоятимуть насмерть, борячись на кожній ділянці.
  Наскільки я пам'ятаю, в 1999-му році в другому турі майже відразу, вже о 23-й годині приблизно була дужа чітка тенденція і стало зрозуміло, хто переміг. Результати екзит-пулу оголошували у 2002 році о 21:15 приблизно, тт. після закриття дільниць. В цьому році, думаю оголосять результати обіцяного Януковичем екзит-пулу по Донеччині, про інший, 50-тисячний можуть і промовчати, екзит-пулів багато, вони не зобов'язані про всі повідомляти.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.08 | Shooter

   Re: 21 листопада

   Est пише:
   >
   > Наскільки я пам'ятаю, в 1999-му році в другому турі майже відразу, вже о 23-й годині приблизно була дужа чітка тенденція і стало зрозуміло, хто переміг. Результати екзит-пулу оголошували у 2002 році о 21:15 приблизно, тт. після закриття дільниць. В цьому році, думаю оголосять результати обіцяного Януковичем екзит-пулу по Донеччині, про інший, 50-тисячний можуть і промовчати, екзит-пулів багато, вони не зобов'язані про всі повідомляти.

   www.exitpoll.org.ua

   "Зобов'язані повідомляти" будемо ми всі.

   Крім того, бандюкам (окрім крайніх долбойобів типу Мудведчука) невигідна будь-яка фіксація грубих порушень виборів - незалежно від того яким чином і коли про це буде повідомлено. Якщо "exitpoll 5-и" і паралельний підрахунок голосів НУ+СПУ (+ було би дуже бажано - КПУ)покажуть числа на 5% більші на користь Ющенка - "легалізації" "результату" ЦВК вже нічого не допоможе.

   Єдиний шлях для бандюків залишитися при владі (і уникнути революції) - це "підтягнути" реальний рейтинг Бандюковича як мінімум до -5% в порівнянні з Ющем (що вони і будуть намагатися зі всіх сил робити у вересні та жовтні), а вже потім спробувати "погратися в підтасовки" 21 листопада.

   Якщо ж Ющ виграє >10% в першому турі - психологіно значна частина "нерадикальних бандюків" буде готова здатися Ющу. Бо 3 тиждні "уходящєго" Кучми можна перетерпіти...Мудведчук же ж та Янукович "нерідним" бандюкам - аж ніяк не родичі.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.08 | Est

    Навряд чи

    Ющенко отримає більше десяти відсотків переваги. По-друге, вони ці три тижні будуть полоскати всім мозок історією про 1994 рік, коли Кучма, програвши у першому турі відсотків шість, здається, виграв у другому, і про зростаючий щодня рейтинг Я.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.08 | Woodstock generation

     Re: А може ми вже 1-го листопада скажемо їм - "Surprise!" (-)

    • 2004.09.08 | Shooter

     Та чому ж навряд

     Est пише:
     > Ющенко отримає більше десяти відсотків переваги.

     Всі сьогоднішні опитування кажуть що таки отримає біля 10%. І то, де-факто, без наявности для Юща нормального інформаційного каналу для того, щоб донести свою позицію.

     Між першим і другим туром теледебати мусять бути проведені. І Ющеві буде достатньо помочити бандюків у "відпрацьованому стилі" (як це зараз він цілком правильно та слушно робить) для того, щоб абсолютна більшість виборців СПУ та значна частина вибоців КПУ проголосувала за Юща.

     > По-друге, вони ці три тижні будуть полоскати всім мозок історією про 1994 рік, коли Кучма, програвши у першому турі відсотків шість,
     здається, виграв у другому, і про зростаючий щодня рейтинг Я.

     Нікого ті телепузіки не цікавлять. І як я вже писав - буде спільний всеукраїнський екзит-пол 5 найбілших українських соцслужб. + альтернативне підрахування голосів опозицією.

     Резюме: якщо бандюки намагатимуться влаштувати друге Мукачеве, завивання Кучми, яким він на днях займався в Криму, не допоможуть.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.08 | 100%

      Перемога Я буде забезпечуватись у 1 турі

      Щоб не стало це великою несподіванкою. В Мукачево були дитячі іграшки в порівнянні з. Все вже відпрацьоване: заяви кучми, силовиків, сваволя правоохоронних органів, нехтування законами, рішення кишенькових судів, масові багатотисячні мітинги в підтримку єдиного, нагла брехня в загальнодоступних ЗМІ, блокування обєктивної інформації, обробка рядових виконавців з кийками, від яких не захистить і мандат, свої спостерігачі зі сходу...Це буде похід ва-банк. Негайно потрібно проводити контрзаходи.
      Агітаторам находити шляхи в армію, міліцію, звертатись до їх громадянської свідомості, совісті. Пояснювати, що сьогодні вже наступив 37-й, і їх доля з народом. Будити маси. Волати про допомогу до міжнародної демократичної спільноти. Ядро СРСР, яке вдалось зберегти КДБ, брязчить зброєю і готове з допомогою нашої криміналізованої влади поглинути нас.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.08 | vujko

       Таки так. Поставте себе на місце Медведчука.

       Є немалий шанс, що Ющенко набере в першому турі більше, ніж Янучар зможе набрати в другом (навіть з урахуванням дописувань голосів). Тобто Янучару доведеться гвалтувати ЦВК намалювати Ющу в другому турі менше, ніж отримане Ющем в першому. М-чук не такий дурний, щоб не розуміти, до чого це призведе. Ризикувати він не стане, фальсифікуватиме уже в першому турі. Згідно своєї натури - цинічно і на повну котушку.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.08 | 123

        Концерт у ніч перемоги(соррі,хотів поставити у корінь гілки)

        Чому б не влаштувати в Києві у ніч виборів грандіозний концерт? Все ж таки не так вже й мало артистів підтримують опозицію. Одні тільки ВВ чого варті...

        По-перше, це забезпечить масовість. По-друге, піднімить настрій людей. Особливо якщо підібрати репертуар відповідним чином...

        Треба також заздалегідь прорахувати можливість органзації такого концерту опонентами, для розбавлення мітингу опозиції, відтягування людей тощо.
       • 2004.09.08 | Shooter

        Пробувати, звісно, будуть

        Проте читайте аргументацію тут:

        http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=0&key=1094666425&first=1094666484&last=1094647715
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.08 | технолог

         Другої спроби не буде!!!

         Шановне панство!!!
         На жаль, не всі зрозуміли, про що йдеться…
         Після 31 жовтня вже може нічого не бути…
         Тільки багатотисячні натовпи звичайних людей, які зберуться надвечір 31 жовтня біля обласних адміністрацій і покажуть, що вони прийшли перемогти змусять владу прийняти підсумки народного волевиявлення.
         Іншого дня просто не буде, ні через два тижні, ні, навіть, через п’ять років.
         Колись Чучхе піднімав питання що робити у день виборів. Оце і є відповідь, яку мусять підготувати штаби…
         І в тому числі, крім інформаційної компоненти, забезпечити культурну, харчову, питтєву, та багато чого іншого.
         Хоча є великі сумніви щодо штабів…
         Так вийшло в житті, що я знаю достатньо багато людей в політичному житті України. Реально знаю, а не те, що проголошується…
         Тому надзвичайно дивує кадрова політика…
         Цього разу знову повернусь до Дніпропетровської області. Свого часу з колізіями призначений обласний керівник Ющенківського штабу, котрий зовсім ніколи не визначався хоча б прихованою дкмократичністю. За бортом залишилось багато кандидатів більш пристойних, серед яких слід назвати хоча б Олександра Жира, який безкомпромісно боровся з існуючою владою, за що вона кістьми лягла, але ж не допустила його до парламенту…
         А тепер випадково виникло, хто ж у обласній команді: прес-секретар обласного штабу – Андрюша Золотарьов, який є однією з найбільш одіозних фігур у місцевому політикумі. Псевдосоціолог, який не те що підробити підсумки псевдодосліджень – матір рідну готовий вдавити за декілька гривень… І цей імідж він цілеспрямовано наробляв роками, всіляко вилизуючи місцеву владу… А тепер він представляє НУ та Ющенка…
         ЦЕ що, не МИРГОРОДСЬКА???
         Миргородська має бути поруч, щоб Андрюші не продавали своїх патронів за смішні ціни, або й безкоштовно, просто за дорученням своїх господарів…
         Невже не спрацьовує елементарний інстинкт самозбереження, не кажучи вже про те, що у нормальній команді мусить бути своя безпека, яка автоматично відпрацьовує робітників такого рівня???

         Ще є час все обдумати та відпрацювати, аби було бажання…
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.08 | Shooter

          Так всі ніби за

          технолог пише:
          > Шановне панство!!!
          > На жаль, не всі зрозуміли, про що йдеться…
          > Після 31 жовтня вже може нічого не бути…
          > Тільки багатотисячні натовпи звичайних людей, які зберуться надвечір 31 жовтня біля обласних адміністрацій і покажуть, що вони прийшли перемогти змусять владу прийняти підсумки народного волевиявлення.
          > Іншого дня просто не буде, ні через два тижні, ні, навіть, через п’ять років.

          Включаючи Юща.
      • 2004.09.08 | Shooter

       Залежно що Ви маєте на увазі під "забезпечуватись"

       Янукович вибори в першому турі не "виграє" - це однозначно. Ні абсолютно, ні відносно. Проте якщо його відставання від Юща буде лише 3-4% - в другому турі бандюки будуть діяти набагато нахабніше. Тому, звісно, опозиції потрібно діяти максимально жорстко ще в першому турі - благо, в честному підрахуванні голосів в першому турі окрім Юща ще зацікавлені, як мінімум, Мороз, Пєця та Кінах.

       І ще раз повторюсь: у відверто силовому варіанті урзупації влади не зацікавлені всі бандюки, окрім Порожняка. І навіть Мудведчук зацікавлений набаг-а-а-а-то більше в пропіхуванні непропіхуєвомого, ніж в Бандюковичові-президенті. Приклад бацьки Лукашенки, так сказать, гепає бандюкам по головах (хто ще не втратив до кінця здатности мислити).

       P.S. Все, що Ви перерахували, не зможе нічого зробити з 300-350 тис. демонстрацією громадян України десь в районі вулиць Банківської-Грушевського 31.10.-1.11. і 21.10.-22.10. Ще раз: Київ - не Мукачеве. І за рівнем реакції народу, і за рівнем готовости опозиції йти на рішучі дії у випадку урзупації бандюками влади.
    • 2004.09.08 | Максим’як

     Re: Гарантовано, що Ющенко переможе вже у 1 турі (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.08 | технолог

      Re: Ким гарантовано??? (-)

   • 2004.09.09 | Est

    Зніміть рожеві окуляри

    Ющенко в першому турі отримає своїх 30-32% (23.5+7.5).
    Янукович 24-26% (12+6+2+2+1+1).
    В другому турі до Ющенка додадуться 6% Мороза + 5% Симоненка + 3% решти.
    До Януковича 2% Мороза + 10% Симоненка + 6% решти.
    Остаточний результат:
    Ющенко 46%
    Янукович 44%
    Ніхто не перемагає і що далі буде, нехай скажуть спеціалісти, яка там процедура.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.09 | Shooter

     Швидше, перестаньте фантазувати

     Est пише:
     > Ющенко в першому турі отримає своїх 30-32% (23.5+7.5).
     > Янукович 24-26 (12+6+2+2+1+1).
     > В другому турі до Ющенка додадуться 6% Мороза + 6% Симоненка + 3% решти.
     > До Януковича 2% Мороза + 12% Симоненка + 6% решти.
     > Остаточний результат:
     > Ющенко 46%
     > Янукович 45%
     > Ніхто не перемагає і що далі буде, нехай скажуть спеціалісти, яка там процедура.

     У другому турі виборів президента 40,2% громадян готові підтримати Ющенка, Януковича – 33,2%.

     Такими є результати "хвильового" опитування, проведене фондом "Демократичні ініціативи" і центром "Социс" наприкінці серпня та 1-4 вересня.

     Таким чином, Ющенко збільшив свій рейтинг у другому турі на 2% порівняно з дослідженням, що проводилося з 19 по 26 серпня.

     Проти обох кандидатів у другому турі проголосували б 9,4% опитаних. 7% сказали, що не підуть на вибори, якщо в другому турі будуть Янукович та Ющенко.10,3% не змогли дати свою відповідь.

     У першому турі Ющенко набрав би 30,8% (у кінці серпня було 28,9%), а Янукович 24,2%, що на 0,1% більше, ніж у попередньому дослідженні.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.09 | технолог

      Війна рейтингів -це (+)

      не наіважливіше, що відбувається, відбудеться та може змінити хід кампанії...
      Треба дуже уважно думати, що відбувається та відповідно реагувати.
    • 2004.09.10 | observer

     Угу. І читайте закон перед тим, як писати, перепрошую, дурниці

     Est пише:
     > Ющенко в першому турі отримає своїх 30-32% (23.5+7.5).
     > Янукович 24-26% (12+6+2+2+1+1).
     > В другому турі до Ющенка додадуться 6% Мороза + 5% Симоненка + 3% решти.
     > До Януковича 2% Мороза + 10% Симоненка + 6% решти.
     > Остаточний результат:
     > Ющенко 46%
     > Янукович 44%
     > Ніхто не перемагає

     46 вже не більше за 44? ;-)

     За українським Законом в другому турі достатньо набрати просту більшість голосів, норма "50%+1" була в совєтському законі і є в російському...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.10 | Est

      Добре, якщо наступного разу захочу написати дурниці,

      перечитаю перед цим усі закони.
      Дійсно, в другому турі достатньо набрати більше голосів, ніж суперник.
      Це може бути ще більш небезпечним. Бо одна справа, набрати Януковичу 50%+1, а інша зробити 2-3% бюлетнів за Ющенка недійсними і набрати більше, ніж він, наприклад 44:43.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua