МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Завтра у Києві відбудуться нові протести жертв кучмівського режиму.

09/07/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Завтра, починаючи з 9.30, у Києві відбудуться чергові протести жертв кумівського режиму, які постраждали від цинічної та продажної судової системи і вже кілька років добиваються справедливості у всіх інстанціях. Злочини, здійснені проти них (в т.ч. й державними чиновниками та людьми в мантіях), настільки очевидні, що навіть не потребують доказів. Однак влада тупо каже на “чорне” – “біле”, і права людей досі залишаються непоновленими.

Протести відбудуться під адміністрацією президента, Верховною Радою України, Кабінетом міністрів, а потім, якщо не буде відповідної реакції можновладців, протестуючі підуть до американського посольства з проханням переслати скарги цих громадян до українських органів влади дипломатичною поштою, бо може хоч тоді на них звернуть увагу. Бо останній раз влада, замість того, щоб захистити права цих громадян, нацькувала на них міліціонерів у формі та в цивільному, які вчинили над протестуючими жорстоку розправу.

Відповіді

  • 2004.09.08 | пан Roller

    нові протести новых жертв кучмівського режиму?

    Майдан-ІНФОРМ пише:
    > Злочини, здійснені проти них (в т.ч. й державними чиновниками та людьми в мантіях), настільки очевидні, що навіть не потребують доказів.

    Brgds


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua