МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Донецьку прибирають агітаційні намети Ющенка

09/08/2004 | Донецкое сопротивление
У суботу, 4 вересня, у Донецьку троє невідомих зруйнували один з агітаційних наметів кандидата у Президенти України Віктора Ющенка. Намет був розбитий у Куйбишевському районі міста. Як повідомляють агітатори Віктора Ющенка, у суботу зранку біля намету з’явилися молодики специфічної зовнішності і стали нав”язуватися до активісток, які роздавали агітаційні матеріали. Близько 13.00 невідомі демонтували намет, та завантажили його до мікроавтобусу. Представники керівництва Донецького регіонального виборчого штабу Віктора Ющенка скерували заяву про напад на агітаторів Ющенка на ім’я начальника Куйбишевського райвідділу міліції м. Донецька. За словами начальника райвідділу, його служби не мають жодного відношення до випадку. Наразі правоохоронці проводять розслідування цієї справи, а агітатори у нововстановленому на тому самому місці наметі працюють під охороною міліції.

У прес-центрі В.Ющенка стверджують, що з боку представників райадміністрацій робляться спроби перешкодити встановленню наметів.

Свої вчинки вони аргументують тим, що, намети належать до „малих архітектурних форм”, а відповідно, згідно з рішенням Донецької міської ради, вимагають цілої низки дозволів на встановлення та тривалої процедури їх затвердження. З подібною заявою, зокрема, до намету, встановленому в Будьонівському районі міста, 6 вересня, в супроводі міліціонера завітала представниця райвиконкому.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua