МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лист від українського гурту до пана Бжезінського

09/08/2004 | Социст
04.10.1999р. Лист від українського гурту до пана Бжезінського

Вельможний пане!

Пан був таким шляхетним і об'явив перед усім світом перетягування світових гравців на великій дошці. Змагання це почалось було вже дуже давно, з незапам'ятних часів, але зараз вже наближається його фінал. Перш за все, вже закінчилось перетягування між Росією та Німеччиною в центі Європи. Це – нічого...
Також перетягування між Росією, Європою і Туреччиною на Балканах вже закінчилось приєднанням Туреччини до Європи. Можливобуло б організувати ще якісь змагання на сході Європи, але гравці, очевидно, вже бажають грати згідно з іншими правилами. Це вже цікаво.
Але ж погляньте трохи дальше, бо там сталось щось страхотне! Вже в своєму розгарі євразійська спартакіада всесвітніх баранів за те, хто краще влупиться в кавказьку стіну. Правда, зараз девіз цієї спартакіади вже трохи змінився: „Бей баранов до последнего барана!“ Але й це ще не все!
Бо розпочався росіянський джихад проти муджахединів, талібанів та хунвейбинів. Ми б'ємось об заклад, що тоді, коли цей джихад закінчиться, на території Євразії залишиться одна- однісінька країна, велич якої буде не втіленням принципу „розділюй і володій“, а наслідком технологічного розквіту, економічного розвитку, соціальної єдности та духовного піднесення. Нехай пан сам пізнає, яка буде ця країна.
Бажаємо пану успіхів в нелегкій справі пророкування майбутнього!
05.10.1999р. Василь Васьківський

P.S. Хто не в гурті, той до гурту!
06.10.1999р. Всі до гурту!
07.10.1999р. Гуртом до метакратії!
Бо метакратія – це гурт без влади, гурт єдностайности. І там, де є влада, метакратія є в єдностайності гурту громади!
http://www.socys.narod.ru


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua