МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Біля Личаківського райвідділу міліції проходить стихійний мітинг

09/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Близько сотні активістів кампанії “ПОРА!”, журналісти, просто небайдужі громадяни зібралися біля Личаківського відділу міліції, вимагаючи звільнення чотирьох затриманих за проведення акції проти корупції у вищих навчальних закладах активістів кампанії.

Мітингуючі тримають гасла “Ми проти корупції – будьте з нами!”, “А на вас наїжджали?”, “Віддайте наших активістів”, “Вільне слово”. Вони барабанять пластиковими пляшками по асфальту та скандують “Ми разом! Багато! І нас не подолати!”

До відділу міліції прибула депутат Львівської міської ради Лариса Федорів, яка повідомила, що начальник райвідділу признався їй, що йому надійшла вказівка затримати кількох активістів кампанії “ПОРА!”, які брали участь у акції біля Медичного університету.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000394.html#more

В інтерв’ю Майдан-Інформу активістка кампанії Ярина висловила своє обурення затриманням хлопців, оскільки це була мистецька алегорична акція, яка не зачіпала жодної установи та жодної посадової особи, а була спрямована проти корупції в цілому. Тим більше, що наявність корупції у вищих навчальних закладах визнається й офіційною владою. “Чомусь ніхто не заарештовує учасників театралізованих акцій, які рекламують харчові продукти або читають вірші чи співають пісні на площах. Однак, як тільки з подібними дійствами на вулиці Львова виходить “ПОРА!”, останнім часом це майже автоматично означає затримання когось з активістів”, - сказала Ярина.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua