МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

UMC вибачається і обіцяє повернути гроші

09/08/2004 | Майдан-ІНФОРМ
UMC, 100% дочірня компанія ВАТ «Мобільні ТелеСистеми», оголосила про компенсації для абонентів, що мали проблеми зі зв'язком на минулому тижні в Києві.

Компенсації стосуються абонентів, що обслуговуються комутатором №1 у Києві.

Контрактним абонентам, за період з 31 серпня по 2 вересня 2004 року включно, не буде нараховуватися вартість тарифного пакета, вартість національних дзвінків, SMS повідомлень і послуг WAP, MMS та Мобільний Інтернет. Крім того, буде зроблене разове нарахування 250 бонусів програми UMC Бонус на кожен номер.

Для абонентів передоплаченого зв'язку також не буде нараховуватися вартість національних дзвінків, SMS повідомлень і послуг WAP, MMS та Мобільний Інтернет за три дні й буде додано на рахунки по 10 гривень.

Як відомо, у другій половині дня 31 серпня на обладнанні Sіemens комутатора №1, під час пікових навантажень на мережу виникли відмови у з'єднанні. Цей комутатор обслуговує десяту частину (біля півмільйона) абонентів Києва. Усього в компанії 11 комутаційних центрів, й інші 10 працювали і працюють у нормальному режимі.

Технічні фахівці UMC та компанії Sіemens негайно почали працювати над усуненням проблеми, роботи на комутаторі велися цілодобово. Тимчасово дзвінки було спрямовано на інші комутатори, а в ніч на 3 вересня встановлено нове обладнання, що цілком вирішило проблему. До 16 вересня в Києві буде встановлено новий комутатор ємністю 350 тис. номерів. До кінця поточного року будуть установлені: ще один новий комутатор у Києві і три - у регіонах, загальною ємністю 2 млн. номерів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua