МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко переможе у першому турі.

09/08/2004 | Максим’як
Ющенко ПЕРЕМОЖЕ у першому турі - це головна технологічна заготовка Ющенка на цих виборах.

Вона буде дуже шокуючою і несподіваною. Зінченко сказав приблизно так: "Коли побачуть скільки бюлетенів потрібно вкинути, то просто впадуть у депресію і руки опустяться".

Не має жодної конкурентої виборчої кампанії збоку Януковича. Сам Янукович уникає публічного спілкування. Ці "біг-морди" людей зовсім не колишать, якщо не дратують. Знаєте, Лєнін висів на кожному кроці, але союз розвалився. Цей формалітет чи системна брехня у ТБ та ЗМІ, яка нагадує виразно радянські часи, у нікого віри не викликає. Все надто абстрактно і нематеріально - йдуть формальні повідомлення про зростання невпинне, про квіти для "Ілліча", про рапорти і звіти типу досягнули, зустріли іт.д._ з одного боку, а з іншого, вороги, які хочуть вкрасти мир, спокій і.т.д. Це дуже тупо збоку режиму, але він просто нічого не вміє іншого.


Те що робить Ющенко - форма живого спілкування, несе фанатастичний емоційний заряд. Я вже прочитав з десяток репотражів із різних точок України про Ющенкові зустрічі. Все таки у нього сильна харизма і комунікабельність, але головне для нього робить режим - Ющенко перетворився у загадку, у інтригу, у знак запитання для багатьох на сході і півдні, які досить його нейтрально чи навіть прохолодно сприймали. Власне, ця інтрига тягне людей на зустрічі з Ющенком і переконаний, що там заледве 20 відсотків є cправді давніх прихильників Ющенка.

Наскільки випливає із репортажів, присутні на зустрічає виносять потужний заряд, який робить їх генератором суспільної думки.

Юшенко, як той фільм, про який багато говорять, а його ніхто не бачив і коли його можна почути, навіть доторкнутися чи взяти автограф іт.п., то на зміну скепсису приходять позитивні емоції і головне - запам"ятовуваність тих позитивних емоцій, надія, що дуже важливо для пересічної людини обвішеної різними дрібними проблемами та хронічним безгрошів"ям. Безумовно, багатьом приходять на пам"ять і невиплачувані роками зарплати, пенсії і це все це все разом стає певним фоном сприйняття Ющенка у суспільстві.

Знову, ще один цікавий факт, здається недавно Гринів видав, він спирався на соцопитування "Демцентру" і там 50%, до яких зверталися з опитуванням просто відмовилися, вони бояться висвітлювати свою думку і Гринів каже: "Думаєте, що це прихильники Януковича бояться свою думку висловити відкрито?" Відповідь на це питанні не потрібна, бо все дуже очевидно.

Кучма є старий пуркало, на нього вже ніхто не ставить і ті, що йдуть за Януковичем бачать для себе Кучму, як відпрацьований матеріал, щоб він там не говорив. Кучма вже нікому не потрібен, він не входить у жодні розклади, я розумію, що їх вголос ніхто не говорить, але у голові їх виношує кожен, хто клянчив щось у Кучми чи приймав участь у інтригах навколо нього. Наприклад, завтра Янукович президент - тоді хто такий Кучма? Зробити Кучмі якусь посаду, реальну, а не формальну, треба повністю зламати Верховну Раду, а цього Кучма сам не зміг, будучи президентом. Так що забуваймо про Кучму. Його заяви, то намагання доказати, що він ще щось значить і має силу та авторитет і, звичайно, його страх відбивається у таких заявах. Ні, якщо б справді Кучма хотів стати диктатором, чи якісь були кремлівскі розробки, то ніхто б і не пікнув вголос, тим більше сам Кучма.

Теоретично, надія, якою живе режим, є вже озвучена і вона відома - максимально наблизити рейтинги Януковича і Ющенка. Для цієї мети і було запущено два десятки технологічних кандидатів, але тут режим вже зазнав першого провалу - нуль реакції на них. Ці технологічні кандидати не здатні ні відібрати відсотків у Ющенка, ні якось влинути на результати виборів. Тут провал повний.

На мою думку, Ющенко набере десь біля 57-65% у першому турі. І нічого не допоможе режиму, бо він буде зайнятий у першому турі фальсифікацією технологічною, щоб витягнути рівень Януковича на рівень 28-30%, тобто буде прості трюки робити, вкидувати бюлетені за мертвих душ, психів, в"язнів, солдатів іт.д. і звичайно витягуватиме максимум на Донбасі. У режиму просто іншого виходу не має, бо замінювати б"юлетені із хрестиком "так" - Ющенко на "так" - Янукович у першому турі технологічно нереально. Режим просто засипиться на цьому і виборча капанія перетвориться справді у революцію.

Стосовно залякувань Кучми, то це природній рефлекс режиму і більше нічого - вони можуть захисти Кучму від натовпу, але не здатні розігнати стотисячний мітинг під ЦВК.

Отже, як написав пан Технолог "НІЧ ПЕРЕМОГИ". Готуємося, працюємо, щоб вона стала невідворотня.

Відповіді

 • 2004.09.08 | vujko

  Максимяче, якщо все так, як Ви кажете, то найкраща тактика

  - виходити з "підпілля". Усім симпатикам Ющенка одягнути значок "я голосую за Ющенка" і вийти на вулицю. Чим більше вийде - тим більше перестане боятися, поки всі 60% не перестануть. От тоді у режиму руки опустяться вже, і він не встигне наробити дурниць.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.09 | Максим’як

   Re: Ваша ідея хороша, але не для української ментальності

   після 70 років комуністичного терору і словоблуддя. Хто притаївся, то таки за Ющенка проголосує. Зараз він мовчить, бо не хоче мати клопотів, рота не відкриє, значка не почепить.

   Основний засіб - живе спілкування із Ющенком.

   Взагалі, то це процес. І якщо Литвин скаже з трибуни Верховної Ради - я підтримую Ющенка, або - я не підтримую Януковича, то це справді може стати потужним сигналом для нижчих шарів суспільства.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.10 | Михайло Свистович

    А у Вас українська ментальність?

    Максим’як пише:
    > після 70 років комуністичного терору і словоблуддя. Хто притаївся, то таки за Ющенка проголосує. Зараз він мовчить, бо не хоче мати клопотів, рота не відкриє, значка не почепить.

    І я навіть знаю прізвище цього "хто причаївся" ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.10 | Максим’як

     Re: Воно й видно, що досліджувати дописувачів ваше основне завда

     Це ви дали пряму відповідь на раніше моє запитання "А на кого Свистович працює?".

     Мої спічуття вам Свистович.

     Мабуть вже переконалися, що я не гельманюгенд і у вашу компашку не входжу.

     А по суті теми? А воно зрозуміло, що сказати не має чого, а треба. Тому і кожного разу ви зводити на особисте. Чим не провірений метод! Найкраще відпрацьовано у "МеЖо - міра жестокого".

     Боїтеся, що із перемогою Ющенка багато інформації вийде на білий світ? А вийде.

     Ющенко переможе у першому турі. Я це вже кілька разів доказав.

     Видно маєте підстави не дуже радіти Ющенковій перемозі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.10 | Михайло Свистович

      Ви завжди відзначалися своєрідним баченням.

      Бо завдання собі я даю сам :)

      Максим’як пише:
      > Це ви дали пряму відповідь на раніше моє запитання "А на кого Свистович працює?".

      Ні, пряму та вичерпну відповідь я дав тоді, але ж такий телепат, як Ви, який у п"янці Кучми з Єльциним бачить заколот проти Путіна, звичайно, не повірить ;)

      >
      > Мої спічуття вам Свистович.

      Дякую. Я їх не потребую.

      >
      > Мабуть вже переконалися, що я не гельманюгенд і у вашу компашку не входжу.

      Це точно :)

      >
      > А по суті теми? А воно зрозуміло, що сказати не має чого

      Мені завжди є щось сказати.

      >
      > Тому і кожного разу ви зводити на особисте.

      А от Вам нема що відповісти ;)

      >
      > Боїтеся, що із перемогою Ющенка багато інформації вийде на білий світ?

      Не боюсь. Навпаки, прагну цього. Боюсь лише, що не вийде.

      >
      > Ющенко переможе у першому турі. Я це вже кілька разів доказав.

      Не переможе в першому турі. І в цьому ми з Вами пересвідчимось 1 листопада.

      >
      > Видно маєте підстави не дуже радіти Ющенковій перемозі.

      Не маю. Навпаки, я радітиму його перемозі і, на відміну від Вас, зроблю для неї все, що можу, а не лише співатиму нікому не потрібні панегірики на інтернет-форумах.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.10 | Житель Сум

       Re: Ви завжди відзначалися своєрідним баченням.

       Господа-товарищи, если не трудно, запишите на страницу перекидного календаря с датой 1 ноября следующие цифры:

       Ющенко - 62
       Янукович - 14
       Мороз - 8
       Симоненко - 7
       Против всех - 5
       Остальные - 4

       Ничего не спрашивайте, просто запишите. Об этом я еще вчера или позавчера попросил и участников форума "Украинской правды".

       Есть, правда, вариант когда Юща грохнут (не дай Бог) и "следы" приведут к бандюковичу. Рыжий с зятем и медвежонком так хотят избавиться как от одного так и от другого. А так все просто, одного на тот свет, другого назад на нары ... и чрезвычайное положение в стране на пол-года ... но это теория.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.10 | KE

        И все ж спрошу.

        Это данные по Сумам или по стране?
       • 2004.09.10 | Максим’як

        Re: Принаймі вкладується у мої розрахунки 58-65%

        Якщо адмінресурс "не спрацює" так як у Мукачево, то Януковичу нічого не світить у першому турі.

        На цей раз також будуть копії протоколів із мокрими печатками і плюс результати екзит-полу.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.10 | Михайло Свистович

         Re: Принаймі вкладується у мої розрахунки 58-65%

         Максим’як пише:
         > Якщо адмінресурс "не спрацює" так як у Мукачево, то Януковичу нічого не світить у першому турі.

         А якщо спрацює?

         >
         > На цей раз також будуть копії протоколів із мокрими печатками

         А якщо не буде?
 • 2004.09.09 | пан Roller

  А во вттром ПЕРЕМОЖЕ ? (-)

 • 2004.09.09 | Englishman

  ось тут детальніше, будь ласка

  "Готуємося, працюємо, щоб вона стала невідворотня."

  Про що саме мова йде? До яких дій закликаєте?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.09 | Thinker

   Та невже ж не зрозуміло?

   Треба займатися автотренингом.
   Ющенко переможе у першому турі... Ющенко переможе у першому турі... Ющенко переможе у першому турі...

   А після першого туру, незалежно від його результатів:
   Ющенко переміг у першому турі... Ющенко переміг у першому турі... Ющенко переміг у першому турі...
 • 2004.09.09 | Ukrpatriot(patriot)

  або програє, цього до 31 жовтня ніхто не знає

  Максим’як пише:
  > Ющенко ПЕРЕМОЖЕ у першому турі - це головна технологічна заготовка Ющенка на цих виборах.
  >
  Саме так. Тільки не зовсім дієва.

  > Вона буде дуже шокуючою і несподіваною. Зінченко сказав приблизно так: "Коли побачуть скільки бюлетенів потрібно вкинути, то просто впадуть у депресію і руки опустяться".
  >
  А якщо не треба буде вкидати? Якщо люди вкинуть і екзит поли доведуть, що переміг таки Янукович?

  > Не має жодної конкурентої виборчої кампанії збоку Януковича.
  Та є вона. І результати того видно, просто НУ намагаються цього не помічати. Вони працюють без галасу. Якщо вже дійшло до того, що Ющенко краде гасла виборчої кампанії Януковича, про потребу орієнтуватися на власні сили, то це вже про щось свідчить. ТОчніше про кризу у штабах НУ.


  > Сам Янукович уникає публічного спілкування.

  Кучма теж уникав у свій час спілкування, бо він по суті людина інтровертна, але ж переміг ...

  > Ці "біг-морди" людей зовсім не колишать, якщо не дратують.
  Швидше викликають посмішку :)

  > Знаєте, Лєнін висів на кожному кроці, але союз розвалився.
  Через 70 років після смерті Леніна :)


  > Цей формалітет чи системна брехня у ТБ та ЗМІ, яка нагадує виразно радянські часи, у нікого віри не викликає.
  А у декого, кому підвищили зарплати і пенсії - викликає. Наприклад у декотрих моїх родичів сташого віку. Кажуть, що мало, але вже щось.

  > Все надто абстрактно і нематеріально - йдуть формальні повідомлення про зростання невпинне, про квіти для "Ілліча", про рапорти і звіти типу досягнули, зустріли іт.д._ з одного боку, а з іншого, вороги, які хочуть вкрасти мир, спокій і.т.д. Це дуже тупо збоку режиму, але він просто нічого не вміє іншого.
  >
  Якби Юля Тимошенко думала перед тим, як говорити на пару з Червоненком, то влада не мала б навіть формальних підстав для таких заяв. Але опозиція наразі готує шлях до відступу, щоб навіть у разі чесного голосування можна було звинуватити владу у фальсифікаціях, а на пару з нею ще й ОБСЄ і всіх спостерігачів :) і посати революцію. Тільки питання, хто на неї піде? Ви п. Максим"як? В цьому я сумніваюся :)

  >
  > Те що робить Ющенко - форма живого спілкування, несе фанатастичний емоційний заряд.
  Якого вистачає максимум на тиждень, а потім емоції заспокоюються і люди починають мислити більш приземленими категоріями, як поппулістські заяви месії.

  > Я вже прочитав з десяток репотражів із різних точок України про Ющенкові зустрічі. Все таки у нього сильна харизма і комунікабельність,
  З газет рухівських чи з "Так" від яких тхне радянськими часами, як і від хвалебних репортажів про Януковича :)


  >але головне для нього робить режим - Ющенко перетворився у загадку, у інтригу, у знак запитання для багатьох на сході і півдні, які досить його нейтрально чи навіть прохолодно сприймали. Власне, ця інтрига тягне людей на зустрічі з Ющенком і переконаний, що там заледве 20 відсотків є cправді давніх прихильників Ющенка.
  >
  ПРямо, як жінка :)

  > Наскільки випливає із репортажів, присутні на зустрічає виносять потужний заряд, який робить їх генератором суспільної думки.
  >
  І виробляють додаткові кіловати для знесиленої енергетичної системи України :) Це п. Максим"як нагадує знову ж старі радянські штампи.

  > Юшенко, як той фільм, про який багато говорять, а його ніхто не бачив і коли його можна почути, навіть доторкнутися чи взяти автограф іт.п., то на зміну скепсису приходять позитивні емоції і головне - запам"ятовуваність тих позитивних емоцій, надія, що дуже важливо для пересічної людини обвішеної різними дрібними проблемами та хронічним безгрошів"ям. Безумовно, багатьом приходять на пам"ять і невиплачувані роками зарплати, пенсії і це все це все разом стає певним фоном сприйняття Ющенка у суспільстві.
  >
  ОТ. ОТ. І що більше дасть? Обіцянка чи реальні гроші?

  > Знову, ще один цікавий факт, здається недавно Гринів видав, він спирався на соцопитування "Демцентру" і там 50%, до яких зверталися з опитуванням просто відмовилися, вони бояться висвітлювати свою думку і Гринів каже: "Думаєте, що це прихильники Януковича бояться свою думку висловити відкрито?" Відповідь на це питанні не потрібна, бо все дуже очевидно.
  >
  А в свій час Гудима пропонував розмістити у пресі фальшиві рейтинги. Демініціативи ж і Соціс подають зовсім інші цифри. Але все це тільки соціологія. Почекаємо до 31 жовтня, а там буде видно.

  > Кучма є старий пуркало, на нього вже ніхто не ставить і ті, що йдуть за Януковичем бачать для себе Кучму, як відпрацьований матеріал, щоб він там не говорив. Кучма вже нікому не потрібен, він не входить у жодні розклади, я розумію, що їх вголос ніхто не говорить, але у голові їх виношує кожен, хто клянчив щось у Кучми чи приймав участь у інтригах навколо нього.
  Сьогодні поки що Кучма найсильніша особистість в українській політиці.
  На це вказують числені зустрічі, незважаючи на верески опозиції про те, що Захід з Кучмою не бажаї спілкуватися. А захід спілкується :)

  > Наприклад, завтра Янукович президент - тоді хто такий Кучма? Зробити Кучмі якусь посаду, реальну, а не формальну, треба повністю зламати Верховну Раду, а цього Кучма сам не зміг, будучи президентом.

  За умови перемоги Януковича з мінімальним відривом десь 5 %, чого бажають Кучма, Литвин, Медведчук, Пінчук - Кучма цілком може стати майбутнім прем"єром. Якщо ж відрив буде більшим за 10 %, тоді Ви праві. Та ж ситуація і з Ющенком.

  > Так що забуваймо про Кучму. Його заяви, то намагання доказати, що він ще щось значить і має силу та авторитет і, звичайно, його страх відбивається у таких заявах.
  рано забувати. Принаймі до виборів. Помилка опозиції. Завжди переоцінювати власні сили і недооцінювати сили ворога.

  > Ні, якщо б справді Кучма хотів стати диктатором, чи якісь були кремлівскі розробки, то ніхто б і не пікнув вголос, тим більше сам Кучма.
  >
  Кремлівські розробки в Україні не працюють. На штаб Ющенка працює один з піарщиків Путіна. Це бізнес.

  > Теоретично, надія, якою живе режим, є вже озвучена і вона відома - максимально наблизити рейтинги Януковича і Ющенка. Для цієї мети і було запущено два десятки технологічних кандидатів, але тут режим вже зазнав першого провалу - нуль реакції на них.

  Деякі до 5 % відтягують на себе, як ото Корчинський. Команда Ющенка також запустила технічних кандидатів.

  > Ці технологічні кандидати не здатні ні відібрати відсотків у Ющенка, ні якось влинути на результати виборів. Тут провал повний.

  Вплинути не можуть, а от дезорієнтувати виборця і частину відвернути від Ющенка десь 8-10 % цілком спроможні.

  > На мою думку, Ющенко набере десь біля 57-65% у першому турі.
  :) Без коментарів. ДИв про самовпевненість і недооцінку ворога.

  > І нічого не допоможе режиму, бо він буде зайнятий у першому турі фальсифікацією технологічною, щоб витягнути рівень Януковича на рівень 28-30%, тобто буде прості трюки робити, вкидувати бюлетені за мертвих душ, психів, в"язнів, солдатів іт.д. і звичайно витягуватиме максимум на Донбасі. У режиму просто іншого виходу не має, бо замінювати б"юлетені із хрестиком "так" - Ющенко на "так" - Янукович у першому турі технологічно нереально. Режим просто засипиться на цьому і виборча капанія перетвориться справді у революцію.
  >
  Поживемо побачимо. Скриньки до речі так зроблені, щоб в них не могли вкинути кілька бюлетенів, а щоб одні і ті ж самі не вкидали. Це справа спостерігачів. Я колись на дільниці відшив 3 людей. Голосувати вони мали правда за "правильного" Т.Чорновола.

  > Стосовно залякувань Кучми, то це природній рефлекс режиму і більше нічого - вони можуть захисти Кучму від натовпу, але не здатні розігнати стотисячний мітинг під ЦВК.
  >
  > Отже, як написав пан Технолог "НІЧ ПЕРЕМОГИ". Готуємося, працюємо, щоб вона стала невідворотня.

  СВЯТКУЄМО! ПІСЛЯ ТАКОГО ПОСТА ЮЩЕНКО ВЖЕ ПЕРЕМІГ НЕ РАБА НАВІТЬ НА ВИБОРИ ЙТИ

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.09 | пан Roller

   Растет ли сегодня рейтинг у Ющенко? В Киеве дождь. (-)

  • 2004.09.10 | Михайло Свистович

   Re: або програє, цього до 31 жовтня ніхто не знає

   Ukrpatriot(patriot) пише:
   >
   > На це вказують числені зустрічі, незважаючи на верески опозиції про те, що Захід з Кучмою не бажаї спілкуватися. А захід спілкується :)

   Досить прохолодно спілкується. Аж французьку мову іноді згадує ;)

   >
   > Деякі до 5 % відтягують на себе, як ото Корчинський.

   І близько Корчинський стільки не набере.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.10 | Ukrpatriot(patriot)

    Re: або програє, цього до 31 жовтня ніхто не знає

    Михайло Свистович пише:
    > Ukrpatriot(patriot) пише:
    > >
    > > На це вказують числені зустрічі, незважаючи на верески опозиції про те, що Захід з Кучмою не бажаї спілкуватися. А захід спілкується :)
    >
    > Досить прохолодно спілкується. Аж французьку мову іноді згадує ;)
    >
    Не назвав би такими заяви Тефта, Папи Римського і Буша
    > >
    > > Деякі до 5 % відтягують на себе, як ото Корчинський.
    >
    > І близько Корчинський стільки не набере.

    Набирає вже :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.10 | Михайло Свистович

     Re: або програє, цього до 31 жовтня ніхто не знає

     Ukrpatriot(patriot) пише:
     >
     > Не назвав би такими заяви Тефта, Папи Римського і Буша

     Заяви - ніщо, реальність - все. Реальність же "хранцузька".

     >
     > Набирає вже :)

     Не набирає.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.13 | Ukrpatriot(patriot)

      Re: або програє, цього до 31 жовтня ніхто не знає

      Михайло Свистович пише:
      > Ukrpatriot(patriot) пише:
      > >
      > > Не назвав би такими заяви Тефта, Папи Римського і Буша
      >
      > Заяви - ніщо, реальність - все. Реальність же "хранцузька".
      >
      Заяви Буша, Папи- це набагато більше ніж усі разом взяті заяви представників опозиції.
      Тому, що паплюжиться той образ ізолбованого політика, про якого говорить опозиція.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.13 | Михайло Свистович

       Re: або програє, цього до 31 жовтня ніхто не знає

       Ukrpatriot(patriot) пише:
       >
       > Заяви Буша, Папи- це набагато більше ніж усі разом взяті заяви представників опозиції.

       Заяви - ніщо. Реальність - все. Реальність же - хранцузька.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.13 | Ukrpatriot(patriot)

        Все! Дочекаємось 31 жовтня, а тоді подивимося (-)

 • 2004.09.09 | Мартинюк

  Тоді пішли картоплю копати

  Потім пити самогон, закусювати і спати.

  Однак серйозні опитування показують лише 10 відсотковий відрив між Ющенком та Януковичем у другому турі.

  ЦЕ ГАРАНТІЯ ПЕРЕМОГИ У ЦИВІЛІЗОВАНІЙ КРАЇНІ, АЛЕ НЕ В УКРАЇНІ.

  Даю приклад як ця перевага Ющенка буде зруйнована :

  2-3% голосів за Ющенка оголошуються недійсними, або перекидаються іншим кандидатам (дуже поширена і рутинна техніка для досвідчених голів, голівок, членів та члених дільничних комісій)

  3-4% - мертві душі і тупе докидання на користь Януковича.

  1-2% - так зване попереднє і виїзне голосування ( за Януковича звісно)

  1-3% - махлювання в територіальних комісіях на користь Януковича

  2-3% - таке саме махлювання в ЦВК

  2-5% - купівля голосів Януковичу ( переважно у тих які зараз не збираються йти на вибори і голосувати)

  Якщо ми просумуємо то отримуємо від 12 до 20% голосів , сфальшованих за Януковича - Ющенко "програє вибори".

  При цьому Ви бачите що я не перелічив цілий ряд інших відомих владі методів фальшування голосів, а поставив мінімальні значення фальшуваннь .

  Останні події свідчать що влада таки орієнтується на фальшування і готується до протистояння хвилі народного обурення, яке буде цим викликане. Про це свідчать як виступи Кучми перед кримським спецназом, так просторікування "бойової проститутки" режиму - добродія Корчинського. І ті і ті зводяться до одного - ви тільки здумайте затіяти якийсь грузинсько-сербський варіант,так ми вам покажемо де раки зимують.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.09 | Ukrpatriot(patriot)

   Пане Мартинюк: а як ви відреагували б

   Мартинюк пише:
   > Потім пити самогон, закусювати і спати.
   >
   > Однак серйозні опитування показують лише 10 відсотковий відрив між Ющенком та Януковичем у другому турі.
   >
   А іноді і 3-4 %

   > ЦЕ ГАРАНТІЯ ПЕРЕМОГИ У ЦИВІЛІЗОВАНІЙ КРАЇНІ, АЛЕ НЕ В УКРАЇНІ.
   Не гарантія. В США не переміг Гор.

   > Даю приклад як ця перевага Ющенка буде зруйнована :
   >
   > 2-3% голосів за Ющенка оголошуються недійсними, або перекидаються іншим кандидатам (дуже поширена і рутинна техніка для досвідчених голів, голівок, членів та члених дільничних комісій)
   >
   > 3-4% - мертві душі і тупе докидання на користь Януковича.
   >
   > 1-2% - так зване попереднє і виїзне голосування ( за Януковича звісно)
   >
   > 1-3% - махлювання в територіальних комісіях на користь Януковича
   >
   > 2-3% - таке саме махлювання в ЦВК
   >
   > 2-5% - купівля голосів Януковичу ( переважно у тих які зараз не збираються йти на вибори і голосувати)
   >
   Всі ці методи крім ЦВ колись на довиборах використовував і НРУ. Це можу засвідчити, як спостерігач і ще кілька спостерігачів різних сил можуть засвідчити такі порушення. Вони будуть, проте на Заході "докидати" будуть за Ющенка

   > Якщо ми просумуємо то отримуємо від 12 до 20% голосів , сфальшованих за Януковича - Ющенко "програє вибори".
   >
   Докидаїмо тіж відсотки за Ющенка і це буде нівельовано.
   > При цьому Ви бачите що я не перелічив цілий ряд інших відомих владі методів фальшування голосів, а поставив мінімальні значення фальшуваннь .
   >
   > Останні події свідчать що влада таки орієнтується на фальшування і готується до протистояння хвилі народного обурення, яке буде цим викликане.

   Саме тому влада запрошує центр Картера(бувшого президента США) моніторити наші вибори :)

   >Про це свідчать як виступи Кучми перед кримським спецназом, так просторікування "бойової проститутки" режиму - добродія Корчинського. І ті і ті зводяться до одного - ви тільки здумайте затіяти якийсь грузинсько-сербський варіант,так ми вам покажемо де раки зимують.

   А тепер основне запитання. Як Ви п, Мартинюк, будучи президентом супердемократичної країни відреагували б на заяву когось з опозиції про намір організувати масові безпорядки і рефолюцію у випадку, якщо цей ось опозиціонер не переможе. При цьому опозиціонер говорив би і НАВ"ЯЗУВАВ ДУМКУ НАСЕЛЕННЮ, ЩО ПЕРЕМОГТИ МОЖЕ ТІЛЬКИ ВІН І НІХТО ІНШИЙ. Будь-який інший результат він називав би фальсифікацією. Я ще раз запитую. ЩО буде, якщо міжнародні спостерігачі із Заходу визнають вибори дійсними? І про Вашу реакцію демократичного президента будь-ласка. А то у нас всі звикли бути у безвідповідальній опозиції ніж у відповідальній позиції.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.09 | пан Roller

    Вопрос ребром.

    Ukrpatriot(patriot) пише:

    >
    > А тепер основне запитання. Як Ви п, Мартинюк, будучи президентом супердемократичної країни відреагували б на заяву когось з опозиції про намір організувати масові безпорядки і рефолюцію у випадку, якщо цей ось опозиціонер не переможе. При цьому опозиціонер говорив би і НАВ"ЯЗУВАВ ДУМКУ НАСЕЛЕННЮ, ЩО ПЕРЕМОГТИ МОЖЕ ТІЛЬКИ ВІН І НІХТО ІНШИЙ. Будь-який інший результат він називав би фальсифікацією. Я ще раз запитую. ЩО буде, якщо міжнародні спостерігачі із Заходу визнають вибори дійсними? І про Вашу реакцію демократичного президента будь-ласка. А то у нас всі звикли бути у безвідповідальній опозиції ніж у відповідальній позиції.

    Интересно, а как треба поступать в этой ситуации? Если статья какая статья основного закона?

    Brdgs
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.09 | Ukrpatriot(patriot)

     Re: Вопрос ребром.

     Конституція якраз і закликає президента запобігати нелегітимним методам зміни державного устрою. Всі чудово розуміють, що президент звернувся не до спецназівців, а просто ще раз наголосив, що не допустить правопорушень, що, як на мене цілком нормально, після того Як Омельченко заявив про можливе створення УПА 2 і Червоненко ляпнув щось подібне і Юля Тимошенко у інтерв"ю Дзеркалу тижня. Влада ж не забороняє приїзжати міжнародним состерігачам. Ось вони самі і визначили вою кількість. Тільки цього вперто не хочуть бачити ні Максим"як ні Мартинюк.
   • 2004.09.09 | Мартинюк:

    Відповіді на зауваження.

    1. Західна Україна менша від решти України, але в ній владу ( яка власне і докидає та фальсифікує) контролює не НРУ, як ви зволили виразитися а лояльні до Кучми та Януковича вихідці з партапарату колишньої КПРС. Тому максимум що може бути в ЗУ - це нейтралізація адмін ресурсу, але це під питанням.

    2. Якбия був президентом, то в подібній ситуації звертав би ся не до спецназу а до громадян країни. І в звернення не нагнітав злобу, а запевнив всіх що ввірена мені влада зробить все можливе аби недопустити фальсифікацій та порушеннь, яких побоються дорогі наші громадяни, та забезпечити можливість вільного волевиявлення всім громадянам, не залежно від того за кого вони збираються голосувати.
   • 2004.09.09 | Franko

    Це була неякісна маніпуляція. Раджу читати класиків.

    Ukrpatriot(patriot) пише:
    > А тепер основне запитання. Як Ви п, Мартинюк, будучи президентом супердемократичної країни відреагували б на заяву когось з опозиції про намір організувати масові безпорядки і рефолюцію у випадку, якщо цей ось опозиціонер не переможе.

    Не у випадку, якщо опозиціонер не переможе, а у випадку, якщо вибори будуть сфальсифіковані.

    > При цьому опозиціонер говорив би і НАВ"ЯЗУВАВ ДУМКУ НАСЕЛЕННЮ, ЩО ПЕРЕМОГТИ МОЖЕ ТІЛЬКИ ВІН І НІХТО ІНШИЙ.

    А також усі рейтинги, в тому числі наразі й провладні.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.09 | Ukrpatriot(patriot)

     Re: Це була неякісна маніпуляція. Раджу читати класиків.

     Franko пише:
     > Ukrpatriot(patriot) пише:
     > > А тепер основне запитання. Як Ви п, Мартинюк, будучи президентом супердемократичної країни відреагували б на заяву когось з опозиції про намір організувати масові безпорядки і рефолюцію у випадку, якщо цей ось опозиціонер не переможе.
     >
     > Не у випадку, якщо опозиціонер не переможе, а у випадку, якщо вибори будуть сфальсифіковані.
     >

     Але завжди зазначають, що 100 % переможе тільки опозиціонер

     > > При цьому опозиціонер говорив би і НАВ"ЯЗУВАВ ДУМКУ НАСЕЛЕННЮ, ЩО ПЕРЕМОГТИ МОЖЕ ТІЛЬКИ ВІН І НІХТО ІНШИЙ.
     >
     > А також усі рейтинги, в тому числі наразі й провладні.
     3-4 % розриву - це ще не все. Це соціологія, а вона не є абсолютно точною наукою. Тому там часто помилки виникають. Тілько от шановні опозиціонери нав"язують думку, що будь який інший результат, навіть, якщо переможе Вітренко БУДЕ НЕЛЕГІТИМНИМ! Це вже маніпуляція довірою людей.
   • 2004.09.10 | Михайло Свистович

    Re: Пане Мартинюк: а як ви відреагували б

    Ukrpatriot(patriot) пише:
    >
    > Не гарантія. В США не переміг Гор.

    Гарантія. Жодне опитування не показувало навіть близько такої переваги Гора над Бушем, яка є в Ющенка над Януковичем.

    >
    > > Даю приклад як ця перевага Ющенка буде зруйнована :
    > >
    > > 2-3% голосів за Ющенка оголошуються недійсними, або перекидаються іншим кандидатам (дуже поширена і рутинна техніка для досвідчених голів, голівок, членів та члених дільничних комісій)
    > >
    > > 3-4% - мертві душі і тупе докидання на користь Януковича.
    > >
    > > 1-2% - так зване попереднє і виїзне голосування ( за Януковича звісно)
    > >
    > > 1-3% - махлювання в територіальних комісіях на користь Януковича
    > >
    > > 2-3% - таке саме махлювання в ЦВК
    > >
    > > 2-5% - купівля голосів Януковичу ( переважно у тих які зараз не збираються йти на вибори і голосувати)

    От бачите, Ви збираєтеся голосувати за нечесного кандидата, який фальсифікуватиме вибори.

    >
    > проте на Заході "докидати" будуть за Ющенка

    Не будуть, бо і там в комісіях більшість людей від Януковича.

    >
    > Саме тому влада запрошує центр Картера(бувшого президента США) моніторити наші вибори :)

    Жодної небезпеки в цьому для влади немає. Не буде міжнародного спостерігача на кожній дільниці, а фальсифікації робляться за досить короткий проміжок часу.

    >
    > А тепер основне запитання. Як Ви п, Мартинюк, будучи президентом супердемократичної країни відреагували б на заяву когось з опозиції про намір організувати масові безпорядки і рефолюцію у випадку, якщо цей ось опозиціонер не переможе.

    Нема таких заяв.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.10 | Ukrpatriot(patriot)

     А це вже брехня


     > Нема таких заяв.
     Були вислови, які інакше важко охарактеризувати. Ю.Тимошенко у Дзеркалі тижня. Григорій Омельченко у статті в кількох газетах чернівецької області і на Рівенщині. Зачви під час мітингів на Херсонщині.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.10 | Предсказамус

      Не брехня Свистовича, а Ваша юридическая безграмотность

      Массовыми беспорядками называются противозаконные массовые мероприятия. Дайте цитаты, в которых оппозиция призывала именно к таким мероприятиям.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.10 | Ukrpatriot(patriot)

       о може Ваша юридическая безграмотность

       Омельченко говорив про створення УПА 2, а УПА було збройним формуванням, навіть армією дкже боєздатною це визнали навіть вороги. Цитату червоненка не можу дати бо не пам"ятаю дослівно, але він говорив про революцію, тобто про силову зміну влади, а це вже протизаконно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.10 | Михайло Свистович

        Re: о може Ваша юридическая безграмотность

        Ukrpatriot(patriot) пише:
        > Омельченко говорив про створення УПА 2, а УПА було збройним формуванням, навіть армією дкже боєздатною це визнали навіть вороги. Цитату червоненка не можу дати бо не пам"ятаю дослівно, але він говорив про революцію, тобто про силову зміну влади, а це вже протизаконно.

        1. Омельченко - не опозиція.
        2. Я сумніваюсь, що Омельченко таке говорив саме у наведеному Вами контексті.
        3. Революція - це не обов"язково силова зміна влади. Тому це не протизаконно. Читайте Закони.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.10 | Ukrpatriot(patriot)

         Re: о може Ваша юридическая безграмотность

         Михайло Свистович пише:
         > Ukrpatriot(patriot) пише:
         > > Омельченко говорив про створення УПА 2, а УПА було збройним формуванням, навіть армією дкже боєздатною це визнали навіть вороги. Цитату червоненка не можу дати бо не пам"ятаю дослівно, але він говорив про революцію, тобто про силову зміну влади, а це вже протизаконно.
         >
         > 1. Омельченко - не опозиція.
         А Червоній?
         > 2. Я сумніваюсь, що Омельченко таке говорив саме у наведеному Вами контексті.
         Там була стаття про можливий перебіг. Він сказав, що у випадку, якщо Ющенко не переможе, а це може статися тільки тоді, якщо влада фальсифікуватиме вибори, то цілком ймовірним є створення УПА 2. По суті - це заклик до громадянської війни.
         > 3. Революція - це не обов"язково силова зміна влади. Тому це не протизаконно. Читайте Закони.
         Створення збройних формувань - це протизаконно. Саме тому колись у Корчинського відібрали купленого УНСО БТР, бо у нашій країні поки що не дозволено носити зброю без дозволу, а тим більше мати у приватній власності приватного танка.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.10 | Михайло Свистович

          Re: о може Ваша юридическая безграмотность

          Ukrpatriot(patriot) пише:
          >
          > А Червоній?

          Червоній - опозиція.

          >
          > Там була стаття про можливий перебіг. Він сказав, що у випадку, якщо Ющенко не переможе, а це може статися тільки тоді, якщо влада фальсифікуватиме вибори, то цілком ймовірним є створення УПА 2. По суті - це заклик до громадянської війни.

          Це жє прогноз, а не заклик. По-перше. По-друге, я зрозумів, що Ви маєте на увазі Григорія Омельченка. Тоді він - опозиція. По-третє, Омельченко не грає ніякої ролі в опозиційних розкладах, тому може ляпати язиком скільки хоче. Він на конкретні рішення не впливає.

          >
          > Створення збройних формувань - це протизаконно.

          Ніхто їх не створює.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.13 | Ukrpatriot(patriot)

           Re: о може Ваша юридическая безграмотность

           Михайло Свистович пише:
           > Ukrpatriot(patriot) пише:
           > >
           > > А Червоній?
           >
           > Червоній - опозиція.

           І його заяви впливають на розклад сил?
           >
           > >
           > > Там була стаття про можливий перебіг. Він сказав, що у випадку, якщо Ющенко не переможе, а це може статися тільки тоді, якщо влада фальсифікуватиме вибори, то цілком ймовірним є створення УПА 2. По суті - це заклик до громадянської війни.
           >
           > Це жє прогноз, а не заклик. По-перше. По-друге, я зрозумів, що Ви маєте на увазі Григорія Омельченка. Тоді він - опозиція. По-третє, Омельченко не грає ніякої ролі в опозиційних розкладах, тому може ляпати язиком скільки хоче. Він на конкретні рішення не впливає.
           >
           Це не прогноз, а по суті заклик. Коли такі заяви робить бувший працівник спецслужб.
           > >
           > > Створення збройних формувань - це протизаконно.
           >
           > Ніхто їх не створює.

           Але говорить про можливість їх створення.
     • 2004.09.10 | Михайло Свистович

      Re: А це вже брехня Ваша?

      Ukrpatriot(patriot) пише:
      >
      > Були вислови, які інакше важко охарактеризувати.

      Дослівно можна? ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.10 | Ukrpatriot(patriot)

       Re: А це вже брехня Ваша?

       Михайло Свистович пише:
       > Ukrpatriot(patriot) пише:
       > >
       > > Були вислови, які інакше важко охарактеризувати.
       >
       > Дослівно можна? ;)
       Усі заяви Г.Омельченка, Червоненка, які вони виголошували на мітингах. Випадково натрапив у якійсь рухівській чернівецбкій газеті. Час чи час2000. Вже не пам"ятаю. Але Вам Михайле не бачу змісту щось доводити, бо як навіть доведу, як це вже бувало в минулому, Ви скажете, що це не правда, або просто проігноруєте мою відповідь, або скажете, що взагалі нічого подібного не вимагали. Так вже було, коли я ще мав нік Патріот, який хтось вкрав, і сперечався з Вами про іракську війну, бо мав змогу бачити жертви цієї війни у лікарнях Німеччини, яку тут всі бачили тільки по телебаченню. Тому не вважаю доцільним ще раз щось доводити.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.10 | Михайло Свистович

        Re: А це вже брехня Ваша?

        Ukrpatriot(patriot) пише:
        >
        > Але Вам Михайле не бачу змісту щось доводити, бо як навіть доведу, як це вже бувало в минулому, Ви скажете, що це не правда, або просто проігноруєте мою відповідь, або скажете, що взагалі нічого подібного не вимагали.

        Це Ваша улюблена фраза, коли не можете довести свою голослівність. За останні дні Ви вжили її вже двічі.

        >
        > Так вже було, коли я ще мав нік Патріот, який хтось вкрав

        Можливо взяв

        >
        > і сперечався з Вами про іракську війну, бо мав змогу бачити жертви цієї війни у лікарнях Німеччини, яку тут всі бачили тільки по телебаченню.

        Так я завжди був проти іракської війни.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.13 | Ukrpatriot(patriot)

         : А це вже брехня Ваша?

         Михайло Свистович пише:
         > Ukrpatriot(patriot) пише:
         > >
         > > Але Вам Михайле не бачу змісту щось доводити, бо як навіть доведу, як це вже бувало в минулому, Ви скажете, що це не правда, або просто проігноруєте мою відповідь, або скажете, що взагалі нічого подібного не вимагали.
         >
         > Це Ваша улюблена фраза, коли не можете довести свою вність. За останні дні Ви вжили її вже двічі.
         >
         Ця фраза виникла тоді, коли я Вас переконував Вашими ж фразами, проте Ви говорили, що такого не казали, а коли я давав лінк, то просто ігнорували таку відповідь.
         > >
         > > Так вже було, коли я ще мав нік Патріот, який хтось вкрав
         >
         > Можливо взяв
         >
         Вкрав, бо нік був зареєстрований, а потім мені чомуксь було відмовлено у доступі і ось недавно ще хтось з"явився з моїм зареєстрованим ніком.
         > >
         > > і сперечався з Вами про іракську війну, бо мав змогу бачити жертви цієї війни у лікарнях Німеччини, яку тут всі бачили тільки по телебаченню.
         >
         > Так я завжди був проти іракської війни.

         Не завжди. Колись Ви говорили про наведення демократії.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.13 | Михайло Свистович

          Re: : А це вже брехня Ваша?

          Ukrpatriot(patriot) пише:
          >
          > Ця фраза виникла тоді, коли я Вас переконував Вашими ж фразами, проте Ви говорили, що такого не казали, а коли я давав лінк, то просто ігнорували таку відповідь.

          Бла-бла-бшла, а доказів нема.

          >
          > Вкрав, бо нік був зареєстрований, а потім мені чомуксь було відмовлено у доступі і ось недавно ще хтось з"явився з моїм зареєстрованим ніком.

          Можливо взяв. Бо щоб вкрасти, він мав знати, що це - чужий нік. Можливо не знав.

          >
          > Не завжди. Колись Ви говорили про наведення демократії.

          От цього не треба. Я себе краще знаю. Я завжди був проти війни в Іраку. Це так само, як я пам"ятаю, як мене звати.
  • 2004.09.09 | Максим’як

   Re: Мартинюк, у містечко N має приїхати Ющенко...

   Нарада у держадміністрації:

   Шеф повідомляє нараду, очікується на зустрічі з Ющенком буде 10 тисяч. Ми повинні звести цю кількість до кількох десятків:

   1. Комунальним службам розрити площу і на зможе поміститися тільки 5 тисяч.
   2. СБУ повідомило, що затримає літак з Ющенком і він запізниться на дві години - недочекавшись, піде 2 тисячі. Отже маємо три тисячі, найбільш переконаних.
   3. Нач. міліції із рекітьором Отмоченим організувати підпали у штабі Ющенка і проломити череп заст. штабу іт.д. Отже ще мінус 1 тисяча.
   4. Братчики Корчинського розкинуть листівки із Ющенком у хвашистській формі та обмалюють Лєніна гаслом "Так, Ющенко" - цим відвернемо ще тисячу бажаючих відвідати мітинг.
   5. Відклчити світло у місті перекрити рух і закрити всі приміщення, де Ющенко би міг провести пресконференцію, щоб та 1 тисяча не змогла реально відпрацювати.

   Точка. Звіт відправлено Медведчуку, Кошторис Януковичу.

   Ющенко приїжджає у місто N і проводить мітинг перед 10 тис. виборців.
   ---------------

   Отже, Мартинюк, теорія добре, а на практиці все інакше. Поки я чухався і вирішував свої справи, за цей час відійшли із більшості аграрії і 15 депутатів-членів групи "Демініціативи-Народовладдя" оголосили про призупинення членства у парламентській більшості. Мартинюк, адже це той адмінресурс, який повинен ті відсотки косити для Януковича. Хто їх робитиме на селах, коли у ВР не хочуть Януковича підтримувати.

   Можете сказати, та, вони торгуються... Знаєте, за місяць перед виборами, то все надто інертно, щоб перемикати газ на рух вперед і на задній хід.

   Ви собі створили у голові "міфічну і нєпобєдіму" владу, але її не існує. Я розумію, що вона Вам, перепрошую, чи будь-кому ОКРЕМРЕМОМУ, може дати цеглою по голові цеглою, але режим не може це зробити з народом, коли результати екзит-пулів будуть протягом дня у реальному часі повідомлятися.

   Зрештою, то не тема зараз, як відстояти Ющенку свої чесно зароблені відсотки у народу, бо це простіше - головна тема, щоб Ющенко справді зробив все, щоб ці відсотки реально існували у розмірі 57-65%. далі справа чисто технічна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.10 | Майдан

    В Україні 400 райцентрів, до виборів залишилося 40 днів

    Якщо припустити що одну поїздку Ющенко робить раз у 2 дні , то до кінця кампанії він зможе обїздити лише 20 райцентрів. Судячи по пресі він до цього часу відвідав ще менше.

    Тому до кінця виборчої кампанії він відвідає менше 10% всіх райцентрів. Скоріше всього - ще менше.

    Окрім того там де йому дуже потрібно- в Донбас, Схід і Південь він не може поїхати ВСЮДИ - лише туди де є якісь його прихильники і влада не достатньо рішуча аби повністю не зривати його приїзд.

    Тому потрібно щось робити.

    Було б цікаво взнати що Ви пропонуєте. Ви ж все таки розумна і винахідлива людина.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.11 | Максим’як

     Re: Майдан, ви не цікавитеся Ющенком.

     Це звичайно ваша проблема, але робити аналітичні висновки спираючися тільки на обривки інформації, то хибно.

     Для прикладу привів повідомлення про відвідання Хмельниччини. Досить загляннути на сайт "Разом", там є карта і на карті нанесені міста, наприклад, Ющенко у Криму відвідав 13 місць.
     А є ще багато інших зустрічей у процесі, про які не має змісту писати. Там все стандартно. Його промова, як інші мовні засоби, мало змінюється від міста до міста, а нове щось журналісти подають окремо.
     Це стандартна західна методика кандидата у президенти.

     Як Зінченко каже, Ющенко у поїздках працює із людьми майже цілодобово мінус чотири години на сон.

     Це не головне завдання Ющенка побувати у кожному райцентрі. Не всі є розвинутими і вагомими.

     Нічого не потрібно видумувати нового, Ющенкова кампанія організована може краще деяких західних. Йому бракує, звичайно повноцінного каналу, як УТ1, щоб він досягав кожної хати. Але команда його велиичезна і все що він не встигає, то доносять вони. Приклад, коли Ющенко проминув Острог і поїхав Костенко.

     У Ющенка із виборчою кампанією не має проблем, крім вказаної із ТБ.

     -----------------------
     Ющенко відвідав Хмельниччину11:32, 4 вересня 2004 // "Прес-служба Віктора Ющенка"


     Кандидат у президенти Віктор Ющенко провів агітаційну поїздку Хмельницькою областю. Там він побував у 11 містах, зокрема у Теофополі, Волочиську, Городку, Чемерівцях, Кам’янці-Подільському, Дунаївцях, Красилові, Шепетівці, Ізяславі, Славуті, Нетішині. На мітинги приходило від 500 до 15 тисяч виборців. Загалом за 2 дні послухати народного кандидата прийшло 45 тисяч хмельничан. Він також зустрічався із місцевими мерами. Головною темою цих зустрічей була проблема місцевого самоврядування. Майбутній президент пообіцяв, що одним із пріоритетів нової влади стане гармонізація відносин між центром і регіонами і наголосив, що він та його команда надають великого значення розвитку місцевого самоврядування.

     Поїздка тривала 2 і 3 вересня.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.11 | Майдан

      Такі вдалі тури Ющенко може робити там де в нього вже є прихильн

      Тобто там де за нього і так проголосують. Крим - це заслуга татарського меджлісу, Хмельниччина - область прилегла до Західної України.
      Ющенко не може робити такі самі ефективнв тури Донбасом а також в деяких інших регіонах Сходу хоча б тому що там нема кому їх організовувати, зате заважати є багато кому. А саме там збирається набирати максимальну кількість голосів його конкурент Янукович.

      Під час виборів 2002 року Ви на форумі сайту "Нашої України" також малювали райдужні перспективи для блоку Віктора Ющенка, які однак не виявилися такими як ви обіцяли.

      Дійсно Ющенко при правильній наступальній агітації може відірватися від Януковича достатньо далеко, аби зробити нереальною ідею фальшування результатів голосування. Однак сам він цього ніколи не добється.

      Тому потрібна реальна масова участь всіх небайдужих. Ви ж не пропонуєте нічого для заохочення цих людей.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.11 | Максим’як

       Re: У Ялті, на 10-тис. заледве було кілька татаринів ...

       І, якщо ви глибоко не помиляєтеся, то просто перекручуєте... Бо вся підготовка у Криму проходила у першу чергу поза татарським населенням. Хоча б взяти розвал осередків СПДУ(о) чи Партії Регіонів і перехід їх на бік Ющенка.

       Якщо взяти статистику голосувань, то не все татарське населення голосує за Ющенка. Там є свої проблеми і є Ахметов, який підтримує певні татарські сили у Криму, нехай ніби позаполітично, але це є.

       Просто тоска, з цим ... Я не хочу образити, але психіка глибоко травмована семе маніпуляцією свідомості через канали Пінчука-Медведчука у подачі Гельмана-павловського-Медведчука-Погребінського іпр. - скепсис, зневіра, апатія і головне той дух, який Свистович постійно тут продукує "Та ніх.. у них не вийде (у розумінні в Ющенка)"

       Майдан пише:

       > Тому потрібна реальна масова участь всіх небайдужих. Ви ж не пропонуєте нічого для заохочення цих людей.

       У виборчій кампанії, цивілізованій, єдине заохочення - це гроші. В Україні велику роль відіграє також і ідея. У багатьох є завищена самооцінка, яскравий приклад Малий Чорновіл і вони спішать вже рахунок виставити, тут зовсім інакше, гроші "ходять косяками", так як у картах і людина чи оргпанізація робить щось послідовно, то рано чи пізно "наривається" автоматично на матеріальні блага, але не буде "гроші вперед, а стулья вєчєром".

       Добре, та ідей тут море. Ось конкретно Чучхе, говорив що у Донецьку має знайомих у одному специфічному кварталі. Зробіть негайно рейд туди, навіть за свої гроші, далі зробіть якесь соціологічне опитування, щоб доказати чому там люди можуть голосувати за Ющенка, складіть коротку кваліфіковану доповідну записку, де оціните потенціал, об"єм роботи і якийсь кошторис там, проживання у готелі, харчування, праця із населенням, розклейка іт.п. залучіть і Чучхе. Поставте це на стіл Гриніву, а головне забудьте перед тим, хто ви є чи за кого ви себе вважаєте. Принципи фінансування прості - просіть у двічі більше, бо дають завжди половину і вперед.

       Спробуйте все робити самостійно, з чистого листка, уникайте всіх тих конкретно, особливо у Донбасі і Донецьку , хто вже "на тому зуби з"їв". Вони якщо себе не вичерпали, то займають конкретну нішу, у якій вам топтатися без змісту.

       Мінімум реклами на власне я - "Я простий солдат у великій армії, яка веде Україну до демократії, я не маю імені і слава для мене ніщо". А на майдані взагалі про це нікому не варто знати - колись напишите у мемуарах.

       Наполегливість і жодного скепсису. Не можна так говорити, як Свистович, наприклад, Ющенко не переможе у першому турі. Тут виборець собі може думати, я краще підтримаю соціаліста чи комуніста у першому турі, бо Ющенко і так виходить у другий... Одним словом, жодних але...

       Бажаю успіху.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.11 | Михайло Свистович

        Re: У Ялті, на 10-тис. заледве було кілька татаринів ...

        Максим’як пише:
        > вся підготовка у Криму проходила у першу чергу поза татарським населенням.

        Насправді все навпаки.

        > Хоча б взяти розвал осередків СПДУ(о) чи Партії Регіонів і перехід їх на бік Ющенка.

        Це перехід кількох керівників осередків з віртуальним членством.

        >
        > Якщо взяти статистику голосувань, то не все татарське населення голосує за Ющенка.

        Майже все.

        >
        > Там є свої проблеми і є Ахметов

        Ахметов - не кримський татарин.

        >
        > але психіка глибоко травмована

        Я Вам глибоко співчуваю.

        >
        > і головне той дух, який Свистович постійно тут продукує "Та ніх.. у них не вийде (у розумінні в Ющенка)"

        А брехати негарно. Бо я такого ніколи не писав.

        >
        > У виборчій кампанії, цивілізованій, єдине заохочення - це гроші.

        Тобто без грошей Ви нічого не зробите навіть для Юшенка?

        >
        > Добре, та ідей тут море. Ось конкретно Чучхе, говорив що у Донецьку має знайомих у одному специфічному кварталі. Зробіть негайно рейд туди, навіть за свої гроші, далі зробіть якесь соціологічне опитування, щоб доказати чому там люди можуть голосувати за Ющенка, складіть коротку кваліфіковану доповідну записку, де оціните потенціал, об"єм роботи і якийсь кошторис там, проживання у готелі, харчування, праця із населенням, розклейка іт.п. залучіть і Чучхе. Поставте це на стіл Гриніву

        А чому б Вам це не зробити. Що, Ющенка не любите? ;)

        >
        > Принципи фінансування прості - просіть у двічі більше, бо дають завжди половину і вперед.

        І оце вся Ваша ідейність та щирість у підтримці Ющенка? Та в нього грошей на таких не вистачить.

        >
        > Не можна так говорити, як Свистович, наприклад, Ющенко не переможе у першому турі.

        Бо так воно і буде.

        >
        > Тут виборець собі може думати, я краще підтримаю соціаліста чи комуніста у першому турі, бо Ющенко і так виходить у другий...

        Де тут? На Майдані? Тут одиниці виборців, які ще не визначились, за кого голосуватимуть у першому турі.

        >
        > Бажаю успіху.

        А самому щось зробити слабо?
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.11 | P.M.

         нема віри - нема перемоги

         Михайло Свистович пише:
         > Максим’як пише:
         > > Не можна так говорити, як Свистович, наприклад, Ющенко не переможе у першому турі.
         > Бо так воно і буде.

         Чому стільки пессимізму. Я от ніяк не можу второпати, звідкіля міг взятися такий високий рейтинг у Януковича. Ну виринула людина рік тому на поверхню, раніше про нього ніхто толком й не чув. Чим же ж він міг себе за такий короткий строк зарекомендувати? Своїм фейсом, чи судимостями.
         Цілком очевидно, що проти Ющенка голосуватимуть: відверті вороги - max 15%, дурні - 10-15% і запроданці, тут дещо складніше, але в основному ця категорія проявляється у великому бізнесі і в політиці.
         Вірити треба більше.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.11 | Михайло Свистович

          віра є, але голова - холодна

          P.M. пише:
          >
          > Чому стільки пессимізму.

          Це не песимізм, а реалізм. Песимізм був у 1999-му.

          >
          > Я от ніяк не можу второпати, звідкіля міг взятися такий високий рейтинг у Януковича.

          Але він є.

          >
          > Вірити треба більше.

          Працювати треба більше.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.11 | P.M.

           Re: глядіть, - не остудіть серце

           Михайло Свистович пише:
           > P.M. пише:

           > > Я от ніяк не можу второпати, звідкіля міг взятися такий високий рейтинг у Януковича.

           > Але він є.

           Це віртуальний рейтинг. Реальний не набагато вищий ніж в Мороза, або Симоненка.

           > > Вірити треба більше.

           > Працювати треба більше.
           Одне другому не заважає. Навпаки.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.09.11 | Михайло Свистович

            якщо за стільки років не застудив, то вже пізно

            P.M. пише:
            >
            > Це віртуальний рейтинг. Реальний не набагато вищий ніж в Мороза, або Симоненка.

            В своїй неправоті Ви пересвідчитесь 1 листопада.

            >
            > Одне другому не заважає. Навпаки.

            Іноді сліпа віра заважає. Розхолоджує. Немає мотивації працювати. якщо переможе вже у першому турі. Ну якщо не працювати, то переможе в другому. Ось така логіка виходить.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.09.12 | P.M.

             Re: Логіка одна!

             Михайло Свистович пише:
             > P.M. пише:
             > > Це віртуальний рейтинг. Реальний не набагато вищий ніж в Мороза, або Симоненка.
             > В своїй неправоті Ви пересвідчитесь 1 листопада.
             > > Одне другому не заважає. Навпаки.
             > Іноді сліпа віра заважає. Розхолоджує. Немає мотивації працювати. якщо переможе вже у першому турі. Ну якщо не працювати, то переможе в другому. Ось така логіка виходить.
             Коли б не віра тих, хто до середини 50-х свідомо жертвував своїм життям, невідомо чи взагалі було б можливим над чимось працювати, це по-перше, а по-друге логіка мусить бути одна! Так, як в Ющенка є достатній рейтинг, аби перемогти в першому турі, ми не повинні допустити жодних фальсифікацій. В тому й полягає вся робота.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.09.12 | Михайло Свистович

              Re: Логіка одна!

              P.M. пише:
              >
              > Коли б не віра тих, хто до середини 50-х свідомо жертвував своїм життям

              Вони ж програли, якщо Ви пам"ятаєте. В середині 50-х.

              >
              > Так, як в Ющенка є достатній рейтинг, аби перемогти в першому турі

              Нема в нього такого рейтингу.
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2004.09.12 | P.M.

               Re: і все таки Ви неправі

               Михайло Свистович пише:
               > P.M. пише:

               > > Коли б не віра тих, хто до середини 50-х свідомо жертвував своїм життям

               > Вони ж програли, якщо Ви пам"ятаєте. В середині 50-х.

               Вони дивилися у перспективу.

               > > Так, як в Ющенка є достатній рейтинг, аби перемогти в першому турі

               > Нема в нього такого рейтингу.

               Достеменно знати, який рейтинг у Ющенка, не може ніхто, окрім Бога, звичайно. Куди важливішим є вміло формувати цей рейтинг.
               Якщо є віра, - треба молитися і просити Бога.
               Якщо є бажання попрацювати - треба робити це по-мирському і єфективно. Януковичу забацали рейтинг із повітря, а Ви повірили і змушуєте на це дивитися як на реальність.
               згорнути/розгорнути гілку відповідей
               • 2004.09.12 | Максим’як

                Re: Шановний P.M., Ви попали у "точку"

                > P.M. пише:
                > Януковичу забацали рейтинг із повітря, а Ви повірили і змушуєте на це дивитися як на реальність.

                Краще не скажеш.

                П.С.
                Було б добре, якщо б Свистович справді вірив у високий рейтинг Януковича. Чому ж він тоді не вірить, як давній соратник і прихильник соціалістів у високий рейтинг Мороза, про який розповідає команда Мороза?
                згорнути/розгорнути гілку відповідей
                • 2004.09.12 | Михайло Свистович

                 Максим"яче, брехати негарно.

                 Максим’як пише:
                 >
                 > Було б добре, якщо б Свистович справді вірив у високий рейтинг Януковича.

                 З вірою до церкви. Я не вірю, а спостерігаю.

                 >
                 > Чому ж він тоді не вірить, як давній соратник і прихильник соціалістів у високий рейтинг Мороза, про який розповідає команда Мороза?

                 1. Я не давній соратник і тим більше не прихильник соціалістів.
                 2. Я не вірю в те, чого немає. Високого рейтингу Мороза немає.
                 згорнути/розгорнути гілку відповідей
                 • 2004.09.12 | Максим’як

                  Re: Свистович, Бог вам суддя...

                  Можете багато сказати, але тут на форумі Ви ніколи не відстоювали Ющенка, а як там у реалі, то мене мало колише. Я вже не кажу про те, що Ви найактивніший "песеміст" перемоги Ющенка на виборах на цьому форумі. Тобто, спочатку розберіться із своїми думками, щоб не виявися результат як у Малого Чорновола.


                  Крім того сайт Майдан не подавав інформації ні про "Нашу Україну", ні про Ющенка, як агітаційну, ще недавно, взагалі ім"я Ющенка на першій сторінці було рідкість, зараз можна сказати намагання подавати про Ющенка інфу більш нейтрально, щоб не негативно. Часто коментарі під новинами просто шокуючі, як на агітаторів за Ющенка.

                  П.С.
                  На завершення можу сказати, будете далі агітувати проти Ющенка, то і я не буду мовчати і мені все одно, чи це Ви робити свідомо чи неусвідомлено, з дурості, образи іт.п.
                  згорнути/розгорнути гілку відповідей
                  • 2004.09.12 | Михайло Свистович

                   Може і Бог, а ще люди і власне сумління

                   Максим’як пише:
                   > Можете багато сказати, але тут на форумі Ви ніколи не відстоювали Ющенка

                   Весь час відстоюю.

                   > а як там у реалі, то мене мало колише.

                   Ото і погано, бо йому потрібна підтримка в реалі, а не на форумі.

                   > Я вже не кажу про те, що Ви найактивніший "песеміст" перемоги Ющенка на виборах на цьому форумі.

                   Неправда, я оптиміст, я навіть 100 доларів на його перемогу поставив на цьому форумі.

                   > Тобто, спочатку розберіться із своїми думками, щоб не виявися результат як у Малого Чорновола.

                   Зі своїми думками я вже давно розібрався, подібного Тарасові результату не дочекаєтесь.

                   >
                   > Крім того сайт Майдан не подавав інформації ні про "Нашу Україну", ні про Ющенка, як агітаційну, ще недавно, взагалі ім"я Ющенка на першій сторінці було рідкість, зараз можна сказати намагання подавати про Ющенка інфу більш нейтрально, щоб не негативно. Часто коментарі під новинами просто шокуючі, як на агітаторів за Ющенка.

                   Цинічна брехня, бо і ющенківці вдячні нам (хоч часом і зляться) і, не зважаючи на те, що НУ не дає нам ні копійки, провладні ЗМІ чомусь нам шлють запрошення на всілякі круглі столи і т.д. до офісу ВАЮ. Але ж Ви кращше за Ющенка знаєте ;)

                   Якщо маєте знайомих нашоукраїнських лідерів, можете спитати їх про Майдан. Їхні оцінки кардинально відрізнятимуться від Ваших.

                   >
                   > На завершення можу сказати, будете далі агітувати проти Ющенка

                   Я не агітую протти Ющенка, але, якщо він робитиме щось погане, також не мовчатиму.

                   >
                   > то і я не буду мовчати і мені все одно, чи це Ви робити свідомо чи неусвідомлено, з дурості, образи іт.п.

                   Немає в мене на нього жодної образи, все я роблю усвідомлено, і далі робитиму так, як оце роблю. Скоро збираюся на Ющенка, наприклад, наїхати, якщо він не виправиться.
               • 2004.09.12 | Михайло Свистович

                і все таки правий

                P.M. пише:
                >
                > Вони дивилися у перспективу.

                Абсолютно точно. Але війну програли. І знали, що програють. І не вірили у перемогу в тій війні. Вони були реалістами, як і я. Я вірю, що можна перемогти в другому турі. А в 1999-му я працював на перспективу, знаючи, що не переможемо.

                >
                > Достеменно знати, який рейтинг у Ющенка, не може ніхто, окрім Бога, звичайно.

                Але Ви чомусь берете на себе функції Бога ;) Я ж скромніший - спираюся на соцопитування та власні спостереження.

                >
                > Куди важливішим є вміло формувати цей рейтинг.

                Чим я і займаюся замість співу мантрів.

                >
                > Якщо є бажання попрацювати - треба робити це по-мирському і єфективно.

                Я це і роблю. Зайдіть на сайт ЦВК і пересвідчитесь у моїй ефетивності.

                >
                > Януковичу забацали рейтинг із повітря, а Ви повірили і змушуєте на це дивитися як на реальність.

                Я не віруючий, тому все мацаю руками. Рейтинг в Януковича дійсно високий. На жаль.
            • 2004.09.12 | Максим’як

             Re: Свистович, як буриданів осел

             Це кращий варіант для Свистовича, ніж я повинен стверджувати "підмахування" Януковичу.

             Брехня це все Свистович, про віру у перемогу, яка розслабляє, бо кожен, хто боровся за щось, за хорошу оцінку чи спортивний результат у першу чергу вірив у свою перемогу і тому з усіх сил готував її.

             Цікаво чому тоді прорежимні політтехнологи пишуть щоденно, що Янукович переможе і його рейтинг пережене Ющенковий?? Це вони для розслаблення?

             Ваші аргументи Свистович не є наївні, а шкідливі і Ви це добре знаєте. Просто вибита у Вас у компашкою дошка з під ніг, через злигання соціалістів із режимом. Агітувати за Ющенка, то для вас облом, агітувати за Януковича - робили б радо, та ганьба повна, отож, агітуєте за Януковича у досить простий технологічний прийом - Ющенко не здатен того, цього, команда не працює, у Януковича високий рейтинг іт.д.

             А це все нагадує буриданового віслюка, який здох між двома купками сіна так і не вибравши нічого.

             Тут мені якийсь шнурок написав, що форум не призначиний для агітації за Ющенка.От і виходить, що Вам краще брехати про Ющенка і Януковича, ніж говорити правду, бо правда автоматично стає агітацією за Ющенка.

             Не має Янукович високого рейтингу і не може мати. Рідний Донбас дасть йому 40-50%, МОЖЕ, ТЕОРЕТИЧНО, але не більше.

             Говорячи про високий відсоток у Януковича Ви просто принижуєте себе, зрештою, це Ваші проблеми, а дуже вже підозріло виглядає Ваше невпинне бігання по форуму і відслідковування кожної позитивної репліки про Ющенка, і перебивання її простою реплікою "не так, не вийде іт.д." Аргументів не має - це зрозуміло. Тоді, що Вами керує Свистович? Переконаний, що маєте не більше мотиивів, ніж буридановий віслюк. Ті, хто формують сьогодні обличчя майдану, отримують добру винагороду, тільки Вам попадають крихти...
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.09.12 | Михайло Свистович

              На відміну від цього осла , в мене повна визначеність.

              Тому я довго не роздумую.

              Максим’як пише:
              >
              > Брехня це все Свистович, про віру у перемогу, яка розслабляє, бо кожен, хто боровся за щось, за хорошу оцінку чи спортивний результат у першу чергу вірив у свою перемогу і тому з усіх сил готував її.

              Я боровся, на відміну від Вас. І продовжую боротися. Не на форумі в інтернеті, в реальному житті. І перемагав. Зайдіть на сайт ЦВК і пересвідчитесь.

              >
              > Цікаво чому тоді прорежимні політтехнологи пишуть щоденно, що Янукович переможе і його рейтинг пережене Ющенковий?? Це вони для розслаблення?

              Ні, це вони для натхнення. І про Ющенка можна і треба писати те саме. Тільки не треба нести те, що легко спростується вже 1 листопада.

              >
              > Ваші аргументи Свистович не є наївні, а шкідливі і Ви це добре знаєте.

              Ні, я доьре знаю, що мої аргументи правильні.

              >
              > Просто вибита у Вас у компашкою дошка з під ніг, через злигання соціалістів із режимом.

              Максим"яче, коли Ви перестанете брехати? Будь ласка, назвіть цю компашку по прізвищах, наведіть факти, докази, бо в порядних людей це зветься просто "наклеп". Тупий, цинічний і брехливий. І Ви про це добре знаєте.

              >
              > Агітувати за Ющенка, то для вас облом, агітувати за Януковича - робили б радо, та ганьба повна, отож, агітуєте за Януковича у досить простий технологічний прийом - Ющенко не здатен того, цього, команда не працює, у Януковича високий рейтинг іт.д.

              Знову брешете, як собака. Бо я не лише агітую за Ющенка, я йому результат забезпечую. Я ночі не сплю через цю агітацію, особистого життя не маю, ми вже зашилися тут, формуючи комісії, випускаючи літературу, шукаючи гроші для друку, розповсюджуючи. Ви ж тільки ляпаєте язиком в інтернеті, а в житті пальцем не поворухнете, щоб Ющенку хоч чимось допомогти.

              >
              > Тут мені якийсь шнурок написав

              Не ганьбіть українську націю, поважайте опонента, а не поводбте себе, як останній москаль.

              >
              > От і виходить, що Вам краще брехати про Ющенка і Януковича

              Запам"ятайте і запишіть собі на стіні: Я НІКОЛИ НЕ БРЕШУ.

              >
              > Не має Янукович високого рейтингу

              Має.

              >
              > і не може мати.

              Це Ваша мантра.

              >
              > Говорячи про високий відсоток у Януковича Ви просто принижуєте себе

              Правда ніколи гне є приниженням. Приниженням є брехня. яку Ви тут розповсюджуєте.

              >
              > а дуже вже підозріло виглядає Ваше невпинне бігання по форуму і відслідковування кожної позитивної репліки про Ющенка

              Не кожної. Лише брехливої.

              >
              > Аргументів не має - це зрозуміло.

              Які можуть бути аргументи, що молоко - біле?

              >
              > Тоді, що Вами керує Свистович?

              Правда.

              >
              > Переконаний, що маєте не більше мотиивів, ніж буридановий віслюк.

              Ваші переконання, як завжди, неправильні.

              >
              > Ті, хто формують сьогодні обличчя майдану, отримують добру винагороду

              Знову брешете. Факти, докази?

              >
              > тільки Вам попадають крихти...

              Мені перепадає майже все. Тільки цього всього - крихти. Іншим же взагалі, якщо щрось зрідка перепадає, то крихти від крихт.
         • 2004.09.12 | AK

          Re: Ззвідкіля міг взятися такий високий рейтинг у Януковича?

          Пояснюю.

          Донецька область - це приблизно 10% населення України. Там Янукович дійсно популярний. При ньому почали вчасно виплачувати зарплати й пенсії (ще до Ющенка). Крім цього, жоден інший регіон не буде так дружно підтримувати "свого" як Донбас.

          Ще відсотків 10 тих, хто готовий проголосувати за дідька лисого, лише б Президент України не був україномовним. (Приблизно стільки голосувало проти незалежності в 1991 р.)

          Плюс 6-8 відсотків "прем'єрських". (Таким завжди був рейтинг прем'єр-міністрів в Україні, коли цю посаду займали невиразні і непопулярні особистості типу Пустовойтенка чи Кінаха.)

          Звичайно просто додавати ці числа не можна: все таки популярність Я. на Донеччині не 100%, частина україноненависників і "прем'єролюбів" мешкає в Донбасі. Але 20-25% набирається.

          До цього слід додати підвищення пенсій, шалену пропаганду, яка хоч і дратує більшість нормальних людей, все ж таки може вплинути на кілька відсотків виборців.

          Тому той рейтинг, 24-27% у першому турі, про який повідомляє більшісь соціологів, виглядає цілком правдоподібно.

          У другому турі додається частина Симоненківських та Морозівських голосів, от і виходить 33-36%.

          Не слід недооцінювати ворога. Це робить його втричі небезпечнішим.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.09.12 | Est

           Звідки й завжди у провладного кандидата

           AK пише:
           > Тому той рейтинг, 24-27% у першому турі, про який повідомляє більшісь соціологів, виглядає цілком правдоподібно.

           Так і буде.

           > У другому турі додається частина Симоненківських та Морозівських голосів, от і виходить 33-36%.

           На жаль, набагато більше. За опитуваннями, приблизно 70% симоненківців підтримають Я, і така сама кількість морозенківців Ю. Але прихильників Мороза в 2-3 рази менше, ніж у Симоненка (7-9 проти 14-18). Плюс ще голоси Вітренчихи, яку не можна недооцінювати (11% у 1999, скільки й Мороз), своїх 4-6 відсотків вона візьме, які потім на 90% відійдуть Я. Ющенко в другому турі має набагато менший резерв.
           Остаточний результат Я 45% (своїх 26, 2 Мороза, 12 Симоненка, 5 решти) проти 45% Ющенка (своїх 32, 6 Мороза, 4 Симоненка, 3 решти). Тобто зрозуміло, що другий тур фіналісти закінчать "ноздря в ноздрю" без будь-яких фальсифікацій. Найменша "допомога" Януковичу, наприклад, у переробці всього лише 1-2% ющенківських бюлетенів на недійсні може схилити шальки терезів. Або масова фальсифікація чи примус на Донеччині може вирішити справу. Екзит-пул може не допомогти. Бо, скажімо, Януковича у другому турі підтримують 65%, Ющенка 30%. Питання: скільки донеччан зізнаються, що голосували за Юща? Третина. От екзит-пул і покаже 85:10 (той самий результат буде намальовано у ТВК по Донеччині). Вкрадених 20% це 2% українських. Тобто більше ніж достатньо.

           > Не слід недооцінювати ворога. Це робить його втричі небезпечнішим.

           Підтримую.
     • 2004.09.11 | Михайло Свистович

      Можна я. Я цікавлюсь Ющенком.

      Максим’як пише:
      > Це звичайно ваша проблема, але робити аналітичні висновки спираючися тільки на обривки інформації

      У вас вже тої інформації завались :)

      >
      > Досить загляннути на сайт "Разом", там є карта і на карті нанесені міста, наприклад, Ющенко у Криму відвідав 13 місць.

      А на Київщині тільки 6. З 25.

      >
      > Як Зінченко каже, Ющенко у поїздках працює із людьми майже цілодобово мінус чотири години на сон.

      На Київщині він працював з 10.00 до 18.00, так що, напевно, виспався :)

      >
      > Але команда його велиичезна і все що він не встигає, то доносять вони.

      Ой не доносять. Агітації та інформації від Ющенка взагалі дуже мало. Особливо в глибинці. Та й у Києві небагато.

      >
      > У Ющенка із виборчою кампанією не має проблем

      Насправді повно. І головна - багато прихильників в інтернеті і замало в реалі.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.09.12 | rais

       Re: Можна я. Я цікавлюсь Ющенком.

       Можу підтвердити.
       На Херсонщині агітації за Ющ. майже не видно. Навпаки на бігбордах
       з нейтральним змістом (вибір 2004, молодь за майбутнє) почали активно докліювати фото студентів, депутатів, спортсменів... з дописом що вони обирають лише Януковича. Бажано переписати всі ці призвища, щоб потім їм було соромно. В глубинках, повторюю потрібні листівки проти кучмізму - це краща агітація за Ющ.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.09.12 | Михайло Свистович

        Не зважаючи на наші з Вами сутички на форумі, Максим"як Вам все

        одно не повірить. Бо для нього такого не може бути, щоб не було агітації за Ющенка в достатній кількості. Тоді як насправді її на порядок менше, ніж у 2002-му. Бо в НУ немає стільки грошей, як було тоді.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.09.12 | rais

         Максим як не повірить... "Я сегодня не такой как вчера..."

         Повірить він, чи ні від цього не змінюється нічого
         А ось навіщо здаються такі репресивні регіони невідомо...
         Бо ми писали і за Третякова і за інш Тр конів у штабах Ющ.
         Особливо піднімали тему негайного очищення оточення Ющ. від лизунів
         та "прозрілих" хитрованів, які зеволюціонували в чнрговий раз...
         Ми ж доводили що мімікрія режиму приведе до чергової недовіри, як до влади Ющ. наблизить тих самих... Скільки можна наступати на старі граблі. На старих уламках нову будівлю ніхто не будує. Тим більше таку
         складну як незалежна держава. І нема ніяких суперечок, є принципові моменти які мають бути стабільним чинником кожної розумної людини. Доводи один одного потрібно вислухати уважно, не все на поверхні. Досить у політиці повій, що співають Газманова - " Я сьогодні не такий як вчора..." Ющенку треба позбавитись ліцемірів і брехунів, а особливо лизунів. Таке наближення може привести в майбутньому до другого РУХУ, до таких подій як з УНСО, УПА та інше...

         Чом за листівки мовчите. Для мене їх треба передати через О.Вастльовича, або через Б.Дементія КВУ
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.09.12 | Михайло Свистович

          Re: Максим як не повірить... "Я сегодня не такой как вчера..."

          rais пише:
          >
          > Чом за листівки мовчите. Для мене їх треба передати через О.Вастльовича, або через Б.Дементія КВУ

          Я не знаю ні одного, ні другого. Листівки вже давно в Херсоні, вже людей за їх розклейку затримали, а Ви все від мене їх вимагаєте.
        • 2004.09.12 | Максим’як

         Re: Я знаю, що у Ющенка не має надміру грошей.

         Про це пишуть і міжнародні аналітики. Це ясно чому, але Ющенко і не хоче брати грошей із сумнівних джерел категорично. Не хоче бути залежним і правильно робить, тим більше, що процеси у державі розвиваються у сприятливому для нього напрямку.
 • 2004.09.09 | Мартинюк

  Ось дані від Бекешкіної

  Звичайно це можна коментувати, але все ж якісь цифри для дискусії.

  09.09.2004, 13:46
  Во втором туре выборов за В.Ющенко готовы проголосовать 38% респондентов, за В.Януковича - 33%
  По состоянию на начало сентября во втором туре президентских выборов 38% опрошенного населения готово проголосовать за Виктора Ющенко, а за Виктора Януковича – 33% избирателей.
  Об этом свидетельствуют результаты общенационального социологического опроса, который проводился с 1 по 4 сентября во всех административно-территориальных единицах Украины.
  Как передает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ, по словам директора Центра "Социальный мониторинг" Ольги Балакиревой, против обоих кандидатов в президенты в настоящее время готовы проголосовать 13%, не определились с ответом 16% респондентов.
  Соответственно распределение ответов респондентов в региональном аспекте указывает на то, что есть три региона, в которых явно лидирует В.Ющенко (север – 37%, запад – 75%, центр – 49%). К этому перечню можно добавить и Киев.
  Условное "голосование" за лидеров избирательной гонки в потенциальном втором туре кореллирует с типом поселения респондентов. В.Ющенко можно условно назвать "сельским Президентом", поскольку почти половину его электората составляют именно жители сельской местности.
  О.Балакирева также отметила, что расчеты показывают, что во втором туре за В.Ющенко проголосуют 2,2% симпатиков А.Мороза и 1,1% сторонников П.Симоненко. В то же время за В.Януковича проголосуют 2,5% симпатиков П.Симоненко и 0,9% сторонников А.Мороза. Кроме того, значительная часть электората А.Мороза и П.Симоненко на сегодняшний день не готова поддержать ни В.Ющенко, ни В.Януковича.
  ЛIГАБiзнесIнформ
  украинская Сеть деловой информации
  www.liga.net
 • 2004.09.10 | Михайло Свистович

  Не переможе у першому турі.

  Максим’як пише:
  >
  > Не має жодної конкурентої виборчої кампанії збоку Януковича.

  На жаль, є.

  >
  > Сам Янукович уникає публічного спілкування.

  Не уникає. Їздить не менше за Ющенка.

  >
  > На мою думку, Ющенко набере десь біля 57-65% у першому турі.

  Не набере.

  >
  > Отже, як написав пан Технолог "НІЧ ПЕРЕМОГИ". Готуємося, працюємо, щоб вона стала невідворотня.

  Невже і Ви нарешті вийдете на вулицю? ;) Чи, як завжди, спостерігатимете за подіями з інтернету?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.12 | пан Roller

   А во втором?(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.12 | Михайло Свистович

    Має кращі, від інших кандидатів шанси (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.09.12 | пан Roller

     Шанси не премочь?

     Если в первом туре Ющенко не переможе, то во твором туре шансы его не увеличатся. Увеличатся шансы переможца первого тура, а не Ющенко.

     Перераспределения голосов симпатиком, не прошежших во второй тур 24-ех украинских кандидатов должны перераспределиься на пользу двух прошедших.

     Как минимум потужные голоса пенсионеров коммуняк и отморозков должны отойти не Ющенко, поскольку кандидаты Симоненко и Мороз ведут агитационную идеологическую компанию против Ющенко.

     "Має кращі, від інших кандидатів шанси" означает лучшие из двух возможных, один из которых победитель в первом туре.

     Именно для этого и построена пропаганда о победе Ющенко еще в первом туре.Заметьте подмену. Не победа на выборах, а победа в первом туре.


     Но важен конечный результат. Победитель не первого тура , а победитель на выборах, выборах честных и прозорых, проходит в президенты.

     Поэтому вся эта байда о победе Ющенко в первом туре, просто пустой звон.

     Победитель в первом туре, не может проиграть во втором, это вызвало бы лишние подозрения. Поэтому, и в первом туре, и во втором Ющенко проиграет.

     Это расклад на сегодня. Он может выиграть в единственном случае. Если за него проголосует избиратели.Если за него проголосует Roller. Если политическая ситуация потребует выбрать Ющенко.Как это случилось , когда он и Кинах прошли в премьеры, как менее опасные для всех кланов.

     Шансов у него не много, но они остаются. Надежда его умирает последней.Сегодня звезды перерасполагаются на его корысть.     Brgds
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.09.12 | Михайло Свистович

      Шанси перемогти

      пан Roller пише:
      > Если в первом туре Ющенко не переможе

      В першому він переможе, але відносно.

      >
      > Как минимум потужные голоса пенсионеров коммуняк и отморозков должны отойти не Ющенко, поскольку кандидаты Симоненко и Мороз ведут агитационную идеологическую компанию против Ющенко.

      Проти Януковича вони ведуть не менше,особливо Мороз.

      >
      > Победитель в первом туре, не может проиграть во втором

      Може. Так вже бувало не раз.

      >
      > Поэтому, и в первом туре, и во втором Ющенко проиграет.

      В першому виграє.

      >
      > Это расклад на сегодня. Он может выиграть в единственном случае. Если за него проголосует избиратели.

      Вони проголосують.

      >
      > Если за него проголосует Roller.

      А от від Вашого голосу нічого не залежить.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".