МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Що з ними робити?

09/09/2004 | Mykola H.
Дивиться, панове: перемагає Ющенко, становиться Президентом.
Ким за нього стануть Янукович, Гавриш, Богатирьова, Тигипко, Білоконь, Щербань?
Ким стануть ще тисячі тих, кто "на місцях" проводив в життя ідею уркаганократії? Усі ці ректори, голови колгоспів, директори заводів, голови обл-, рай- та міськадміністрацій, голови державних установ, начальники відділів УМВС та ін., які зараз злилися у екстазі любові до стабільності а ля Вунюкович.
Вони ж усі залишаться...
Гаразд - "прості" люди, які нібито за Януковича - виступаючи за нього, керовані страхом. Але ж усі януковичісти з тих, хто при владі - або злодії, або ідіоти (деякі, правда, суміщують...), і керовані вони грошима та владою, які заробляють, прогинаючись під всюдисутнє "Тому що".
Невже Білоконь і надалі буде іржати у начальницкім кабінеті? Невже Тигипко і далі буде головою (теж мені голова, доречі) Нацбанку? Невже (про це теж огидно думати) Корчинський повернеться до ящика, і буде знову битись там у театралізованих псевдопатріотичних корчах (хоча хто зараз дивиться "Плюси")?
Усе це, звісно, риторика - я не пропоную влаштовувати якісь репресії, тим більше, що ці люди не порушували ніяких законів... чи все ж таки порушували?

Відповіді

 • 2004.09.09 | Yury

  Re: Що з ними робити?

  Та нікуди вони не подінуться. Підуть собі у бізнес і, якщо держава буде виконувати врешті решт свої обов'язки, можливо, будуть ще й непогані бізнесмени. Які не які - організаційні здібності є...
 • 2004.09.09 | Navigator

  Ситуація мені нагадує індійську 1947 року : Народ голодує по зак

  лику Ганді і непротивляється злу насиллям, колоніальна чужеземна адміністрація вся на місцях в пробкових шоломах їздять на рикшах серед пальм.

  :crazy

  За джунглями встає світанок незалежності.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua