МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Україна Зла...

09/10/2004 | Mykola H.
Їду щойно Голосіївським проспектом, аж бачу - один за одним плакати с "дітьми Януковича", а далі ще краще - нові обличчя за Я.
--------
Отже:
Кравчук Л.М. - під маркою "Україна Злагоди та Миру". (Ну, Кравчук, який увійде в історію дякуючи "кравчучкам", усе знає про злагоду. І війни при ньому не було...)
Але тут при місці було б "Україна злиднів".
-
Раїса Богатирьова - під маркою щось... "Україна турботи" (Так, про Януковича вона піклується добре, відпрацьовуючі чималі гроші, турбується про себе, так що дещиця правди тут є).
Але краще б було "Україна брехні", адже ані слова правди ми не чуємо від цієї жінки аж відколи вона заявила, що Янукович не використовуватиме адмінресурс.
-
Яна Клочкова - без коментарів. Їй можна тільки побажати подальших зуспіхів....
-
далі - нонейм:
Дар'я Гавлюк - "Освічена Україна". (Знов двійка, Дар'юшко! Не дуже освіченою буде Україна, доки є такі студенти).
Одразу хочу попросити вибачення в Дар'ї Гавлюк, якщо вона навіть і не знає, що її так "вшанували" - таке можливо (згадуємо Шалімова).
-
якийсь мальовничий працівник - "Працьовита Україна". (Зуспіхів у праці, шановний товаришу. Не забудьте про різницю між зарплатньою та подачкою). "Спрацьована Україна" - коректніше у даному випадку.
-
мальовничий літній агроном - забув, яку Україну символізує... Досить.
--------
Досить. Їх встановлюють просто зараз, усе нові й нові. Встановлюють за наші гроші. Але плакати та бігборди не зроблять Україну тією, якою вона повинна бути. Навпаки.
Так за яку ж ми Україну? І чи буде в ній місце усьому цьому непотрібу?

Відповіді

  • 2004.09.10 | otar

    Любов добра - полюбиш і бобра :)

    Жахливо, звичайно, але який матеріал для яйцекидів! :) Один варіант ви вже запропонували - "Україна Зла" :) "Гавлюк" дуже легко стає "гавнюком" - з інверсією меседжу. Думаю, може знайтися ше багато варіантів.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua