МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Увага ! Пропоную виконати моніторинг біг-мордів Я.

09/10/2004 | капітан Немо
Сьогодні 9-те вересня , п"ятниця.

завтра та післязавтра всі, у кого є фотоапарати ( бажано цифрові) виходимо на вулиці своїх рідних міст та сіл і фотографуємо фотографуємо
фотографуємо фотографуємо біг-морди Я.

потім через форум жителі одного міста домовляються між собою, як всі фотографії ( навіть одних і тих же біг-мордів, але з різних ракурсів, щоб нас не звинуватили у несанкціое=нованому використанні фотошопа) з одного міста скинути на СД, порахувати скільки у кожному місті встановлено біг-мордів Я. і всі ці матеріали передати Морозу та Ющу. І хай вони підрахують загальну кількість біг-мордів Я , і хай підрахують приблизно бюджет , потрачений на біг-морди Я., і чи відповідає ця сума задекларованому бюджету на передвиборну кампанію Я.

Це все треба робити в один день, щоб не сказали, що біг-мордів усього шістсот, але їх перевозять із одного міста в інше ( тіпа на гастролі бальшова тіатра).

Відповіді

 • 2004.09.10 | otar

  проблематично

  У Львові біг-морди, крім головної на ринку Південний, довго не тримаються. Їх постійно перевішують, переважно через те, що вони псуються. Фактично на той момент, коли ці матеріали дійдуть до ЦВК або суду, довести, що вони там були, не можна буде.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.09.10 | Михайло Свистович

   Re: проблематично

   otar пише:
   > У Львові біг-морди, крім головної на ринку Південний, довго не тримаються. Їх постійно перевішують, переважно через те, що вони псуються.

   Вони черствіють? Чи пліснявіють? Чи засмерджуються? Може гниють? ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.09.10 | otar

    Розквітають усіма барвами веселки :)

    Оце нещодавно мужика затримали в нас на Левандівці, який "намагався попсути". Але, як правило,вони ні з того ні з сього самі розквітають :)
 • 2004.09.10 | Mykola H.

  Та що тут моніторити? Із Януковичем і так все ясно...

  ...Ясно, що морд його безліч, а до того ж є чимала купа не таких великих морд, і не тільки його, але --
  -- Якщо він навіть і доведе, що усі плакати та біг-борди він оплатив власним коштом; якщо навіть і озвучить Тигипко чи хтось з тієї ж стайні, що, мовляв, "усе, що пов'язане із передвиборною поліграфічною атрибутикою Януковича, є цілком законним" (авжеж, хто б мав сумніви!), то й тоді він (Янукович) залишиться злодієм, який повинен сидіти у тюрмі (і звісно не за шапку та згвалтування багаторічної давності, а за більш "свіжі" епізоди). В тюрмі, а не у кабінеті прем'єр-міністра, а тим більше президентському.
  І от коли він сидітиме у Лук'янівському (наприклад) СІЗО - от тоді нехай міліція у ході слідства перевіряє між іншим і те, скільки він вгатив у свої огидні пики, що зараз так щільно вкривають Україну...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".