МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Едуард Коваленко дав прес-конференцію.

09/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ

Щойно закінчилася прес-конференція лідера так званої УНА Коваленка. На конференції безталанний “фюрер” поскаржився на брак демократії в Україні і звинуватив у цьому народних депутатів від Нашої України і БЮТ, які йому вчора перешкодили провести факельний похід у стилі німецьких фашистів 30 років з відповідним фашистським гаслами..

Потрапити на конференцію було нелегко – журналістів пропускали неохоче. Коли депутат Юрій Павленко дав запитання про те, чи не вважає “бойова” партія УНА необхідним саморозпуститися , з огляду на те що вони вчора втратили ( вірніше продали ) свої прапори, в залі почалася сутичка.

Едуард Коваленко не зрозумівши гумору в запитанні журналіста про можливість проведення під Адміністрацією Президента параду, аналогічного до параду Перемоги, з киданням “трофейних” фашистських прапорів, заявив що завжди готовий до співпраці і готовий ще “надати прапорів своєї партії”

Патрони українського “фашизму” надали в допомогу Коваленку юристів, які сиділи на конференції і погрожували “затягати по судах” опозиційних депутатів. Таких самих “комісарів” раніше відряджено і лідеру “Братства “ Корчинському. Дуже хороша, не “київська” російська вимова “комісарів” наводить на думку про їхнє неукраїнське громадянство.

Відповіді

 • 2004.09.10 | Dworkin

  Все! Спеклись голубчики!

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > На конференції безталанний “фюрер” поскаржився на брак демократії в Україні і звинуватив у цьому народних депутатів від Нашої України і БЮТ...

  Все! Этот сценарий "спекся"! Если Коваленко на "прессухе" уже ругыет кандидатов от фракции Ющенко "НУ", то как же он может после этого завлять поддержку самому Ющенко?! :)

  > Потрапити на конференцію було нелегко – журналістів пропускали неохоче.

  Тоже показатель поражения.

  > Едуард Коваленко не зрозумівши гумору в запитанні журналіста про можливість проведення під Адміністрацією Президента параду, аналогічного до параду Перемоги, з киданням “трофейних” фашистських прапорів, заявив що завжди готовий до співпраці і готовий ще “надати прапорів своєї партії”

  Ну это уже "вообщэ". За это и "свои патроны" могут по голове настучать ;)

  Думаю проект окончательно провалился и будет свернут в ближайшее время (это отчасти подтверждается и нелицеприятными высказываниями Корча в их адрес). Вместо этого придумают, чтото новое (возможно, уже в исполнении того же Корча).

  > Патрони українського “фашизму” надали в допомогу Коваленку юристів, які сиділи на конференції і погрожували “затягати по судах” опозиційних депутатів. Дуже хороша, не “київська” російська вимова “комісарів” наводить на думку про їхнє неукраїнське громадянство.

  Хорошо если так. У "неукраинских" юристов - меньше знаний украинских законов и меньше понимания местной психологии :)

  Кроме того их неукраинское гражданстко не может случайно быть поводом для отводов в случае суда, кто-то из юристов может подсказать?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua